Патріарх Філарет у Чернігові: «Катерининська церква – свідоцтво перемоги». ФОТОрепортаж
Архіпастирський візит до Чернігова Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета був викликаний хорошою нагодою – храмовим святом св. вмч. Катерини.
Зараз храм переданий козацькій православній громаді і живе звичним парафіяльним життям.
Патріарх Філарет, незважаючи на свій 80-річний вік, людина мужня: він не став міняти жодного пункту своєї програми і пройшов спокійно біля обурених пікетувальників.
По закінченні ж Літургії довго давав інтерв’ю журналістам та благословляв козацький куліш, незважаючи не вигуки провокаторів.
«Ми перемогли, бо стоїмо на правді, - наголосив Патріарх Філарет на проповіді у переповненому храмі. - Приклад святої великомучениці Катерини показує: Римська імперія програла, бо ходила кривими стежками. Свята діва Катерини перемогла, бо вірила у Розіп’ятого Бога».
Аналогії Патріарх уміє проводити блискучі: говорив про Римську імперію, а слухачам думалося про Російську.
Проте владика став і прямо говорити: «Патріарх московський Кіріл говорить про Святу Русь, а думає про імперію. Ми – Русь. І ми за неї, але ми проти імперії. Кіріл хоче збудувати якийсь «руський мір», навіть включаючи до нього молдаван, а сам знову ж таки будує імперію. Вони хочуть бути великими – хай собі будуть, але без нас».
Пройшовши біля строю крикунів і проклинателів, Патріарх закликав своїх прихожан до любові: «Як перевіряється любов? При зіткненні з ненавистю. Тож утримуйте в серці любов, бо Христос сказав: «По тому, як любитимете один одного – пізнаю, що ви учні Мої». Самої правди недостатньо – ще треба любови».
Святійшому Патріархові співслужили митрополит переяслав-хмельницький і бориспільський Димитрій та єпископ чернігівський і ніжинський Іларіон разом зі священиками Чернігівської єпархії.
На службі був присутній голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.
За інф. «Сіверщина»
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 21909 |
Посилання до теми:
4.12.2009 Патріарх Філарет проведе богослужіння у храмі св. Катерини 7 грудня
4.11.2009 Патріарх Кирил запропонував поняття «країни російського світу»
12.10.2009 Інтернет-конференція з Василем Чепурним: російсько-українське «возз’єднання»
9.10.2009 СБУ передала УПЦ КП архівні матеріали про зруйновані комуністами храми
9.09.2009 Патріарх Московський хоче перебудувати православну церкву за зразком католицької
31.08.2009 УАПЦ хоче увійти до Вселенського Патріархату на правах автономії
31.08.2009 «Мочить» хохлів в Інтернеті – єсть такая работа
6.08.2009 Візит Патріарха Кирила – не політичний. Але Медведєву «доложено»
31.07.2009 Московський патріарх Кирил носить годинник за 30 тисяч євро. ФОТО
29.07.2009 Патріарх Філарет про заяву Кіріла: Все, що будується на неправді, буде зруйновано
28.07.2009 До 15 тис. вірних взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Хрещення Руси-України. ФОТО
5.01.2009 Події-2008: Храм святої Катерини
Коментарі (67)
Наблюдатель из-за пушки | 2010-12-07 21:52
Одессит - Avengerу | 2009-12-14 11:06
Православний Admin :) | 2009-12-14 10:57
Православний Киянин | 2009-12-14 10:51
Avenger-Одесситу | 2009-12-12 13:04
Православний віруючий | 2009-12-11 21:07
Пришли к старцу несколько человек и говорят: такой-то священник берет много денег за таинства, такой-то курит много сигарет и ходит в кафетерии, другой аморальный – и представляют доказательства.
Тогда старец начал им говорить:
«Познал я из своего опыта, что в этой жизни люди разделяются на две категории. Третьей не существует: или в одной будет, или в другой.
Итак, одна категория людей подобна мухе. Муха имеет следующую особенность: летит всегда и садится на все грязное. Например, если в саду много благоуханных цветов и в углу сада животное сделало нечистоту, тогда муха, пролетая по прекрасному саду, пролетит над цветами и ни на один из них не сядет. Только когда увидит нечистоту, тогда сразу спустится, сядет на нее и начнет копаться в ней, наслаждаясь зловонием, возникающим от ворошения, и не может оторваться.
Другая категория людей похожа на пчелу. Особенность пчелы – находить и садиться на красивое и сладкое. Скажем, в помещении, полном нечистот, кто-то поставил в углу лукум. Если принести туда пчелу, она будет летать и нигде не сядет до тех пор, пока не найдет лукум.
Так вот. Представь, идут по улице два человека, принадлежащие к этим двум категориям. И приходят они на то место, где некий третий сделал «по нужде». Как поступает человек первой категории? Берет палку и начинает ковырять нечистоты. А что делает второй? Он старается прикопать нечистоты землей, чтобы не почувствовали другие прохожие зловония, исходящего от грязи…»
Из книги «Из жизни старцев (мудрость праведных) или Душеполезное чтение». Составитель Д. Гриценко.
Православний віруючий | 2009-12-11 20:56
Лише точно я знаю - те що робить московський патріархат у Чернігові. це не богоугодна справа. Я хочу побажати всім людям, душевних та тілесних сил у стяжанні благодаті Духа Святого, для того щоб бути достойними зустрічі з Богом у Житті Вічному. Майте любов до Бога і ближніх. І нехай у цьму допомагає Вам Бог, за молитвами всіх святих землі Чернігівської.
Будьте здорові. Не забувайте, це Божі слова, якою міркою міряєте - такою відміряють і вам.
Чернігівець Тому самому | 2009-12-11 18:52
"Там де двоє в ім"я Моє, там і Я поміж вас".
Ні кількість приходів, ні багатства парафій, ні інші земні мірки тут не матимуть жодного значення. Це, будьте певні, Константинополь вИзнає. І ніяка політична навколоцерковна матерія чи антиматерія (різниці насправді жодної), народжена "сингулярністю" різних Архієрейських "аполітичних" соборів не відіграватиме при цьому жодної ролі. Все з часом стане на свої місця.
Якщо хтось при цьому залишиться наодинці з власним гордовитим анафематствуванням, це буде його свідомий вибір. І проявами звичайного земного безсилля є спроби вимагати від постатей покаяння за політичні рішення в той час, коли ці постаті свій Небесний вибір зробили.
Саме Той | 2009-12-11 17:49
Наскільки мені відомо в Українській Церкві ніхто не збирається знімати анафему із гетьмана Мазепи. Це не можливо, оскільки не покаявся він перед смертю. Але це інша окрема тема. Звичайно, в його житті був період, коли він витрачав кошти на будівництво храмів, творив добро, але нажаль, своїми діями він перекреслив усі свої здобутки. а будував не він, це робили будівничі. Зароблені Мазепою гроші теж не в повній мірі йому належали. На Мазепу вся Україна тяжко працювала...
Православний віруючий | 2009-12-11 17:05
А стосовно неправдивих анафем розповідає нам історія церкви - це і Великий святитель Іоан Златоуст, гатьман Іван Мазепа, (та якщо не помиляюсь святителі Филип Московський, та Арсеній Мацієвич - точно не пам'ятаю) - теж були свого часу анафематствувані. Мабуть МП зараз чеше потилицю і думає як же відмовитись від анафеми Мазепі. Кожного богослужіння в Троїцькому соборі моляться(як і в кожній церкві) за жетводавців, будівничих... цікаво як щиро моляться МП за гетьмана Мазепу, який був меценатом, будівничим Троїцького собору, і якого МП продовжує анафематствувати(проклинати).???
А відносно того, що мовчать інші церкви, то це питання часу... тому що Російська церква серед православних церков є мабуть найбільшою і найвпливовішою. Тому не просто такій "машині" перейти дорогу, але Бог не в силі, а в правді, і все ж таки час поставить все на свої місця.
Саме Той-Чернігівцю | 2009-12-11 14:39
Чернігівець Тому самому | 2009-12-11 13:14
Тож час сам скаже, хто вносить розкол, хто зводить хулу на Церкву і хто відволікає від молитви. Вам цього не дано - видно по написаному.
А знавці місцезнаходження гей-клубів хай відпочивають. Бо не в їх компетенції знати, чия молитва має силу, а чия - ні.
Не виключено, що поки біснуваті чубляться, Константинополь візьме під свій омофор тих, кому це давно набридло.
Саме Той-Чернігівцю | 2009-12-11 11:03
Одессит - Avengerу | 2009-12-11 09:55
яа | 2009-12-11 07:21
Читая ваши убогие коменты хочется поинтересоваться: а патриарх Кирил, чей транспорант мерзнет на пАхАднОй палатке и чье имя таАак сильно выкрикивали преисполнившиеся желчью недообразованные старухи да гопники - на "Запорожце" или "Оке" что-ли ездит? Во время визита патр.Кирила в Лавру в етом году - иномарки куда круче ганяли!!! Да и у митр.Сабодана машина не "Ланос", а у митр.Агафангела - вообще автопарк из более 40 авто плю летательные средства есть. Так в чем проблема? Что вас дАраГеи не устраивает???
О_о интересненько у вас получаеться... Правда какая-то однобокая что-ли ;) А чего ж тогда НИКТО из ВАС дараГеи пророссияне не вспоминает и не возмущается АМОРАЛЬНОСТЬЮ митр.Агафангела Одеского - который так РЬЯНО "окормляет" о.Олександра и Ко из "палаточного городка"? А? Ведь митр.Агафангела СВОИ ЖЕ семинаристы из Одесской безДуховной Семинарии называют НЕИНАЧЕ как с титулом "Митрополит Голубая Борода". Думаю - ясно за что они СВОЕГО архиерея так! Да и разве он адзин таковой? ;) У меня друг в Раде работает, так что про Московких архиереев знаю не по-наслышке ;) Вы, сначала, у себя в МП порядок наведите, а потом в чужие грехи тыкать будете. А то что патр.Филарет детей "понароджував" - так тогда респект ему - значит МУЖИК он ПРАВИЛЬНЫЙ, а не "любитель розовощеких иподиаконов", как некоторые "МЕГАканоническоСВЕРХблагодатные" :D
Украинское православие тем и отличается от маасковского. что люди в Украинской церкви воспринимаються как созданные по образу и подобию......а в ортодоксальной маасковской. - люди это рабы "Божьи". Именно в кавычках поскольку богами в МП есть сами попы. И чем больше живот и борода тем больше "святости и благодати".
чернігівець | 2009-12-10 23:31
Читая ваши убогие коменты хочется поинтересоваться: а патриарх Кирил, чей транспорант мерзнет на пАхАднОй палатке и чье имя таАак сильно выкрикивали преисполнившиеся желчью недообразованные старухи да гопники - на "Запорожце" или "Оке" что-ли ездит? Во время визита патр.Кирила в Лавру в етом году - иномарки куда круче ганяли!!! Да и у митр.Сабодана машина не "Ланос", а у митр.Агафангела - вообще автопарк из более 40 авто плю летательные средства есть. Так в чем проблема? Что вас дАраГеи не устраивает???
О_о интересненько у вас получаеться... Правда какая-то однобокая что-ли ;) А чего ж тогда НИКТО из ВАС дараГеи пророссияне не вспоминает и не возмущается АМОРАЛЬНОСТЬЮ митр.Агафангела Одеского - который так РЬЯНО "окормляет" о.Олександра и Ко из "палаточного городка"? А? Ведь митр.Агафангела СВОИ ЖЕ семинаристы из Одесской безДуховной Семинарии называют НЕИНАЧЕ как с титулом "Митрополит Голубая Борода". Думаю - ясно за что они СВОЕГО архиерея так! Да и разве он адзин таковой? ;) У меня друг в Раде работает, так что про Московких архиереев знаю не по-наслышке ;) Вы, сначала, у себя в МП порядок наведите, а потом в чужие грехи тыкать будете. А то что патр.Филарет детей "понароджував" - так тогда респект ему - значит МУЖИК он ПРАВИЛЬНЫЙ, а не "любитель розовощеких иподиаконов", как некоторые "МЕГАканоническоСВЕРХблагодатные" :D
Такие вот "одеSSиты" делают филиал РПЦ в первую очередь руSSкой, в 10-ю очередь - православной, и в 20-ю очередь - Церковью. Как бы это не прискорбно было наблюдать.
Хотя никакая "третьеримская" шизофрения не имеет никакого отношения ни к христианству в целом, ни к православию в частности и сравнима разве что с ересью этнофилитизма.
Такое впечатление, что развернутое здесь беснование некоторых индивидуумов ничуть не смущает оных. Похоже, им все равно, что итог данного словесного поноса - хула на Церковь как Тело Христово, хоть Бог поруган и не бывает. Похоже, некоторые так и не поняли, что Церковь - это не формальная организация и не контора с начальником правильной фамилии - Романов, Редигер, Гундяев... Путин ))).
андрій | 2009-12-10 22:16
Пакуль | 2009-12-10 20:56
Православний віруючий | 2009-12-10 20:40
Вас - українця(це я чернігівцю) не хто не хоче до української церкви вести на богослужіння, моліться де бажає того Ваша душа.
А стосовно особистого життя Патріарха - Ви що свічку тримали.???
Ці Ваші закиди - це з дешевих брошурок, що продаються у шовіністичних російських монастирях, іншого Ви і сказати не можете.
Церкву не розкололи. Церква - єдина, бо Глава її Христос.
І повірте, якщо МП не покається у своїх гріхах: лицемірста, гордості, брехні, злоби, то Господь їх так смирить, що мало не покажеться.
простий Українець | 2009-12-10 19:47
Друге. Відносно авто. На подарованій машині їздить предстоятель церкви - УПЦ КП. А скільки таких авто їздить у Києві?
Відносно священиків УПЦ КП в Чернігові то скажу наступне: настоятель храму Михаїла і Федора о.Олег, священик цього храму о.Ілля - їздять..на велосипедах. Настоятель П'ятницької церкви о.Мирон, всі священики катерининської, п'ятницької, михаїла і федора церков їздять на тролейбусах. Секретар Чернігівської єпархії Упц кп - о.Роман їздить на громадському транспорті. Єдине - єпископ Іларіон має автомобіль - Шероле Лачетті.
Але якщо зайти до храмів, то можна побачити що ці храми стають все кращими і кращими. Найкращий приклад- Катерининська церква.
Але найгіршим є те, що ми бачимо лише те що хочемо бачити.
Друзі! Віддайте, краще, суд Богові...
Ось тому оця Правда і лякає ряжених , бо тоді деж брати г..овному ряженому кирилу на новий годинник.
Avenger | 2009-12-10 19:13
Читая ваши убогие коменты хочется поинтересоваться: а патриарх Кирил, чей транспорант мерзнет на пАхАднОй палатке и чье имя таАак сильно выкрикивали преисполнившиеся желчью недообразованные старухи да гопники - на "Запорожце" или "Оке" что-ли ездит? Во время визита патр.Кирила в Лавру в етом году - иномарки куда круче ганяли!!! Да и у митр.Сабодана машина не "Ланос", а у митр.Агафангела - вообще автопарк из более 40 авто плю летательные средства есть. Так в чем проблема? Что вас дАраГеи не устраивает???
О_о интересненько у вас получаеться... Правда какая-то однобокая что-ли ;) А чего ж тогда НИКТО из ВАС дараГеи пророссияне не вспоминает и не возмущается АМОРАЛЬНОСТЬЮ митр.Агафангела Одеского - который так РЬЯНО "окормляет" о.Олександра и Ко из "палаточного городка"? А? Ведь митр.Агафангела СВОИ ЖЕ семинаристы из Одесской безДуховной Семинарии называют НЕИНАЧЕ как с титулом "Митрополит Голубая Борода". Думаю - ясно за что они СВОЕГО архиерея так! Да и разве он адзин таковой? ;) У меня друг в Раде работает, так что про Московких архиереев знаю не по-наслышке ;) Вы, сначала, у себя в МП порядок наведите, а потом в чужие грехи тыкать будете. А то что патр.Филарет детей "понароджував" - так тогда респект ему - значит МУЖИК он ПРАВИЛЬНЫЙ, а не "любитель розовощеких иподиаконов", как некоторые "МЕГАканоническоСВЕРХблагодатные" :D
Чернігівчанин | 2009-12-10 17:38
Але найгіршим є те, що ми бачимо лише те що хочемо бачити.
Друзі! Віддайте, краще, суд Богові...
Справа не машині філарета. Нехай їздить і жирує, коли народ бореться з бідністю. Справа не в тім. Дуже прикро, що така людина, яка на протязі майже 30 річного "керівництва" київською єпархією нищила церкву зсередини, перебуваючи на високій посаді в КДБ СРСР. "Нікакого гонєнія на церков в СССР нєт" так казав патріарший екзарх України. При цьому філарет вів аморальне життя не достойне православного християнина. Будучи архієреєм такого рангу понароджував дітей. Продовжуючи свою злочинну діяльність проти церкви вкрав церковну казну та вчинив розкол в українському православ"ї. І ця "людина" відчуває себе хазяїном України та хазяїном української Церкви. Поводить себе, наче він цар і бог і повеліває як нам українцям треба жити на своїй землі, до якої церкви ходити. Соромно за Україну.
Православний віруючий | 2009-12-10 16:20
Але найгіршим є те, що ми бачимо лише те що хочемо бачити.
Друзі! Віддайте, краще, суд Богові...
Одессит - Avengerу | 2009-12-10 14:20
Читая ваши убогие коменты хочется поинтересоваться: а патриарх Кирил, чей транспорант мерзнет на пАхАднОй палатке и чье имя таАак сильно выкрикивали преисполнившиеся желчью недообразованные старухи да гопники - на "Запорожце" или "Оке" что-ли ездит? Во время визита патр.Кирила в Лавру в етом году - иномарки куда круче ганяли!!! Да и у митр.Сабодана машина не "Ланос", а у митр.Агафангела - вообще автопарк из более 40 авто плю летательные средства есть. Так в чем проблема? Что вас дАраГеи не устраивает???
О_о интересненько у вас получаеться... Правда какая-то однобокая что-ли ;) А чего ж тогда НИКТО из ВАС дараГеи пророссияне не вспоминает и не возмущается АМОРАЛЬНОСТЬЮ митр.Агафангела Одеского - который так РЬЯНО "окормляет" о.Олександра и Ко из "палаточного городка"? А? Ведь митр.Агафангела СВОИ ЖЕ семинаристы из Одесской безДуховной Семинарии называют НЕИНАЧЕ как с титулом "Митрополит Голубая Борода". Думаю - ясно за что они СВОЕГО архиерея так! Да и разве он адзин таковой? ;) У меня друг в Раде работает, так что про Московких архиереев знаю не по-наслышке ;) Вы, сначала, у себя в МП порядок наведите, а потом в чужие грехи тыкать будете. А то что патр.Филарет детей "понароджував" - так тогда респект ему - значит МУЖИК он ПРАВИЛЬНЫЙ, а не "любитель розовощеких иподиаконов", как некоторые "МЕГАканоническоСВЕРХблагодатные" :D
Чернігівчанин - AvengerУ | 2009-12-10 14:06
Avenger | 2009-12-10 13:34
Читая ваши убогие коменты хочется поинтересоваться: а патриарх Кирил, чей транспорант мерзнет на пАхАднОй палатке и чье имя таАак сильно выкрикивали преисполнившиеся желчью недообразованные старухи да гопники - на "Запорожце" или "Оке" что-ли ездит? Во время визита патр.Кирила в Лавру в етом году - иномарки куда круче ганяли!!! Да и у митр.Сабодана машина не "Ланос", а у митр.Агафангела - вообще автопарк из более 40 авто плю летательные средства есть. Так в чем проблема? Что вас дАраГеи не устраивает???
О_о интересненько у вас получаеться... Правда какая-то однобокая что-ли ;) А чего ж тогда НИКТО из ВАС дараГеи пророссияне не вспоминает и не возмущается АМОРАЛЬНОСТЬЮ митр.Агафангела Одеского - который так РЬЯНО "окормляет" о.Олександра и Ко из "палаточного городка"? А? Ведь митр.Агафангела СВОИ ЖЕ семинаристы из Одесской безДуховной Семинарии называют НЕИНАЧЕ как с титулом "Митрополит Голубая Борода". Думаю - ясно за что они СВОЕГО архиерея так! Да и разве он адзин таковой? ;) У меня друг в Раде работает, так что про Московких архиереев знаю не по-наслышке ;) Вы, сначала, у себя в МП порядок наведите, а потом в чужие грехи тыкать будете. А то что патр.Филарет детей "понароджував" - так тогда респект ему - значит МУЖИК он ПРАВИЛЬНЫЙ, а не "любитель розовощеких иподиаконов", как некоторые "МЕГАканоническоСВЕРХблагодатные" :D
Чернігівчанин | 2009-12-10 12:37
як Ви бачите тема хто на чому їздить та де і як живе, дуже сподобалась читачам, проведіть будь ласка журналістське розслідування, як і чим користуються священники МП та КП в Чернігові, а тут на обговоренні, ми можемо Вам надати інфу в допомогу, хто про кого що знає..
наводжу приклад про Бого "служителя" МП, настоятеля Казанської церкви, який має зараз мікроавтобус "WW" та легкову іномарку, побудував нещодавно величезний будинок, а свою 4 кімнатну квартиру на вул.Магістрацькій ,в центрі міста, здає в аренду депутату від БЮТ під громадську приймальню, отакий собі правидник, мабуть на одні подаяння живе
П"ятибанний | 2009-12-10 12:17
віруючий | 2009-12-10 12:07
як Ви бачите тема хто на чому їздить та де і як живе, дуже сподобалась читачам, проведіть будь ласка журналістське розслідування, як і чим користуються священники МП та КП в Чернігові, а тут на обговоренні, ми можемо Вам надати інфу в допомогу, хто про кого що знає..
наводжу приклад про Бого "служителя" МП, настоятеля Казанської церкви, який має зараз мікроавтобус "WW" та легкову іномарку, побудував нещодавно величезний будинок, а свою 4 кімнатну квартиру на вул.Магістрацькій ,в центрі міста, здає в аренду депутату від БЮТ під громадську приймальню, отакий собі правидник, мабуть на одні подаяння живе
Чернігівчанин - AvengerУ | 2009-12-10 11:44
Читая ваши убогие коменты хочется поинтересоваться: а патриарх Кирил, чей транспорант мерзнет на пАхАднОй палатке и чье имя таАак сильно выкрикивали преисполнившиеся желчью недообразованные старухи да гопники - на "Запорожце" или "Оке" что-ли ездит? Во время визита патр.Кирила в Лавру в етом году - иномарки куда круче ганяли!!! Да и у митр.Сабодана машина не "Ланос", а у митр.Агафангела - вообще автопарк из более 40 авто плю летательные средства есть. Так в чем проблема? Что вас дАраГеи не устраивает???
О_о интересненько у вас получаеться... Правда какая-то однобокая что-ли ;) А чего ж тогда НИКТО из ВАС дараГеи пророссияне не вспоминает и не возмущается АМОРАЛЬНОСТЬЮ митр.Агафангела Одеского - который так РЬЯНО "окормляет" о.Олександра и Ко из "палаточного городка"? А? Ведь митр.Агафангела СВОИ ЖЕ семинаристы из Одесской безДуховной Семинарии называют НЕИНАЧЕ как с титулом "Митрополит Голубая Борода". Думаю - ясно за что они СВОЕГО архиерея так! Да и разве он адзин таковой? ;) У меня друг в Раде работает, так что про Московких архиереев знаю не по-наслышке ;) Вы, сначала, у себя в МП порядок наведите, а потом в чужие грехи тыкать будете. А то что патр.Филарет детей "понароджував" - так тогда респект ему - значит МУЖИК он ПРАВИЛЬНЫЙ, а не "любитель розовощеких иподиаконов", как некоторые "МЕГАканоническоСВЕРХблагодатные" :D
Avenger | 2009-12-10 11:24
Читая ваши убогие коменты хочется поинтересоваться: а патриарх Кирил, чей транспорант мерзнет на пАхАднОй палатке и чье имя таАак сильно выкрикивали преисполнившиеся желчью недообразованные старухи да гопники - на "Запорожце" или "Оке" что-ли ездит? Во время визита патр.Кирила в Лавру в етом году - иномарки куда круче ганяли!!! Да и у митр.Сабодана машина не "Ланос", а у митр.Агафангела - вообще автопарк из более 40 авто плю летательные средства есть. Так в чем проблема? Что вас дАраГеи не устраивает???
О_о интересненько у вас получаеться... Правда какая-то однобокая что-ли ;) А чего ж тогда НИКТО из ВАС дараГеи пророссияне не вспоминает и не возмущается АМОРАЛЬНОСТЬЮ митр.Агафангела Одеского - который так РЬЯНО "окормляет" о.Олександра и Ко из "палаточного городка"? А? Ведь митр.Агафангела СВОИ ЖЕ семинаристы из Одесской безДуховной Семинарии называют НЕИНАЧЕ как с титулом "Митрополит Голубая Борода". Думаю - ясно за что они СВОЕГО архиерея так! Да и разве он адзин таковой? ;) У меня друг в Раде работает, так что про Московких архиереев знаю не по-наслышке ;) Вы, сначала, у себя в МП порядок наведите, а потом в чужие грехи тыкать будете. А то что патр.Филарет детей "понароджував" - так тогда респект ему - значит МУЖИК он ПРАВИЛЬНЫЙ, а не "любитель розовощеких иподиаконов", как некоторые "МЕГАканоническоСВЕРХблагодатные" :D
Провокатор | 2009-12-10 11:11
Avenger | 2009-12-10 11:07
Читая ваши убогие коменты хочется поинтересоваться: а патриарх Кирил, чей транспорант мерзнет на пАхАднОй палатке и чье имя таАак сильно выкрикивали преисполнившиеся желчью недообразованные старухи да гопники - на "Запорожце" или "Оке" что-ли ездит? Во время визита патр.Кирила в Лавру в етом году - иномарки куда круче ганяли!!! Да и у митр.Сабодана машина не "Ланос", а у митр.Агафангела - вообще автопарк из более 40 авто плю летательные средства есть. Так в чем проблема? Что вас дАраГеи не устраивает???
не черніґ.нянін, а чернігівЕЦЬ | 2009-12-10 10:50
Читая ваши убогие коменты хочется поинтересоваться: а патриарх Кирил, чей транспорант мерзнет на пАхАднОй палатке и чье имя таАак сильно выкрикивали преисполнившиеся желчью недообразованные старухи да гопники - на "Запорожце" или "Оке" что-ли ездит? Во время визита патр.Кирила в Лавру в етом году - иномарки куда круче ганяли!!! Да и у митр.Сабодана машина не "Ланос", а у митр.Агафангела - вообще автопарк из более 40 авто плю летательные средства есть. Так в чем проблема? Что вас дАраГеи не устраивает???
Во-первых, оскорбляет то, что исходит. По сему, Вы сказали всё сами за себя, продемонстрировав очень своеобразный взгляд на сдержанность и смирение.
Во-вторых, кое-кто "на сквозняке" 30 лет боролся с Церковью аки с Телом Христовым, а потом начал яростно лоб пробивать не осознавая того факта, что агенты КГБ с кличкой "Дроздов" ничем не лучше. Да и паству ту жаль, чей патриарх перед отходом в мир иной (будем надеяться, что на Небеса) предан анафеме собственным епископом (Диомидом) за дела политическо-земные. Если признаком греха является отход от такой генеральной линии формальной земной организации, то возникает глубокое сомнение, что слово "Церковь" вообще воспринимается Вами правильно в содержательном смысле.
На виновников же раскола будет указано Свыше. И пусть ранние птахи раньше времени по этому поводу не щебечут. Всему свое время.
Atlz | 2009-12-10 10:25
777 | 2009-12-10 09:48
Владимир | 2009-12-10 09:43
Чернігівчанин | 2009-12-10 09:30
Читая ваши убогие коменты хочется поинтересоваться: а патриарх Кирил, чей транспорант мерзнет на пАхАднОй палатке и чье имя таАак сильно выкрикивали преисполнившиеся желчью недообразованные старухи да гопники - на "Запорожце" или "Оке" что-ли ездит? Во время визита патр.Кирила в Лавру в етом году - иномарки куда круче ганяли!!! Да и у митр.Сабодана машина не "Ланос", а у митр.Агафангела - вообще автопарк из более 40 авто плю летательные средства есть. Так в чем проблема? Что вас дАраГеи не устраивает???
Avenger | 2009-12-10 03:59
Читая ваши убогие коменты хочется поинтересоваться: а патриарх Кирил, чей транспорант мерзнет на пАхАднОй палатке и чье имя таАак сильно выкрикивали преисполнившиеся желчью недообразованные старухи да гопники - на "Запорожце" или "Оке" что-ли ездит? Во время визита патр.Кирила в Лавру в етом году - иномарки куда круче ганяли!!! Да и у митр.Сабодана машина не "Ланос", а у митр.Агафангела - вообще автопарк из более 40 авто плю летательные средства есть. Так в чем проблема? Что вас дАраГеи не устраивает???
Для коментаторів | 2009-12-09 22:09
Андрій | 2009-12-09 19:25
Своїми очима бачив церковну книгу Катерининської церкви 1913 року, де були записані відомості про вінчання та хрещення. Збираю інформацію про життя парафії - поділись джерелом.
zzz | 2009-12-09 16:46
zzz | 2009-12-09 16:40
bened | 2009-12-09 14:39
Пакуль-"Володимиру,Семену,Черніг | 2009-12-09 10:10
Реал | 2009-12-08 23:11
admin | 2009-12-08 22:23
Но иногда все-таки лучше жевать ))).
КП гори в аду | 2009-12-08 22:17
революціонер | 2009-12-08 20:46
психіатр | 2009-12-08 19:42
Взагалі то якщо права рука - запроданка лівої чи навпаки, то "шарікових", які такої думки щодо частин тіла, і які гидять там де "живуть", називають як мінімум шизофреніками й антисоціальним люмпен-елементом.
Перепрошую, я зазвичай людина стримана і толерантна. Але тут вже не втримався.
Семен Пакулю | 2009-12-08 18:45
Чернігівчанин - Пакулю | 2009-12-08 18:32
Пакуль | 2009-12-08 16:44
Кремінь | 2009-12-08 15:29
Чернігівець | 2009-12-08 15:11
лора | 2009-12-08 15:03
Саме Той | 2009-12-08 14:59
Чернігівчанин | 2009-12-08 14:43
Редактор новин | 2009-12-08 14:40
Пише анонімний коментатор "Владимир":
"Интересно, сколько же филарету нужно было кадилом махать, чтобы тачку себе такую купить. Наверное прихожане за долгие годы службы нанесли."
А тепер читаємо:
http://val.ua/202137.html
1.) Речник Філарета Владика Євстратій:
"Це автомобіль, який є у патріарха як офіційної особи. Цей автомобіль був подарований на день його народження майже 2 роки тому - 23 січня. У січні буде 2 роки."
2.) Прес-секретар глави УГКЦ отець Ігор Яців:
"Я знаю цю історію з приводу патріарха Філарета. Це подарована машина, це – не те, що він купив її на церковні гроші. І він може її експлуатувати..."
Владимир - Редактору новин | 2009-12-08 14:19
Редактор новин | 2009-12-08 13:33
Не знайшли нічого краще, як на чорну заздрість давити!
Та тут же поруч вже майже годину висить заголовок статті, навіть проанонсованої фото цього ж "Мерса", в якій детально розповідається про його походження і належність.
Невже ви думаєте, що УПЦ МП, Кірілу, ФСБ чи хоч кому-небуть буде краще від ваших смердючих плювків у Філарета озлобленим жаргоном?
Владимир | 2009-12-08 13:12
Семен | 2009-12-08 12:50
Православний Українець з Черніго | 2009-12-08 12:26
_________________________
Про "шабаші" коментар перший і останній. В подальшому прошу утриматися.
Семен | 2009-12-08 12:20