Останнє оновлення: 09:23 вівторок, 20 серпня
Культура
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Звідки натхнення для московсько-лубочного креативу у Романової? (фотофакт)
Звідки натхнення для московсько-лубочного креативу у Романової? (фотофакт)

Звідки натхнення для московсько-лубочного креативу у Романової? (фотофакт)

Колись московські ординські васали і холопи через комплекс неповноцінності вчили французьку.

Сучасні провінційні чиновники в Україні комплексують на московський лубок.

Творчого натхнення у російській столиці  почерпнула і заступник нашого міського голови Анна Романова. Приїхала під враженням і понаписувала всякої нісенітниці на білбордах по всьому місту.

Блогери ПіКу порівняли фото Романової дорослої з її креативною мрією у виконанні місцевих діток. Як то кажуть, знайди стільки-то відмінностей. Ну почали!

Коментарі (10)

Влад | 2013-07-05 08:43

 До этих "статей" про Романову относился к ней нейтрально. А сейчас, видя, как кто-то специально пытается "из пальца высосать" проблему, чтобы очернить человека, стал к ней (к Романовой) относится с симпатией.
  П.С. Я так и не понял, а что плохого в том, что человек сфотографировался в Москве??? И что плохого в том, что на плакатах - в коей-то веке -разместили деток? Меня больше раздражает пошлая реклама мороженного с языками. Почему бы автору не написать об этом, а не страдать х..ней, извините.

! | 2013-07-04 21:54

Наталія
Вы больная. Такого здоровый человек видеть не может. Я серьезно, проверьтесь.

ЯНИТТА | 2013-07-04 10:29

Что вы все несете? Хватит завидовать! Кто-то жалеет, что сам не сделал этот проект. Не успел. Но не страшно. Другой придумайте.

ЯНИТТА | 2013-07-04 10:24

Лора
Ребята, давайте жить дружно! Что вам мешает жить, и наслаждаться жизнью. На улице - лето! Не понимаю, что вам не нравиться в фотографии, Ани Романовой. Таких фотографий очень много у всех. как в Сеньковку ехать, и гулять там с белорусами и россиянами, так это нормально. бегут все мяса поесть у белорусских палаток. Причем -не вкусного! У россиян кепками и футболками обменяться- - причем все без исключения. Зачем тогда делать такие фестиваля, которые настроены на объединение!!!

Наталія | 2013-07-04 10:22

Підтримую автора, публічні люди мають думати, чим фото їхнєвідгукнеться. А з приводу діток-модельок на бігбордах вважаю, що критики ще й малувато, позаяк ці плакати досі не зняли. Із тим, що ідея була не розумна, мабуть, уже всі згодні. Але наскільки вона шкідлива? Я для себе спробувала чесно відповісти на питання: що на ділі рекламують ці плакати? Наприклад, гість міста бачить їх і автоматично сприймає - як? Реклама - двигун торгівлі, тож місто йому пропонує купити щось. Що? Дітей. Дівчаток. Одітих і нафарбованих, як дорослі. Для чого і кому пропонують дітей у такому вигляді? Відповідь очевидна.

Свідок | 2013-07-03 22:22

 Авторе, не паплюжте такими ось "статтями" репутацію сайту. Адже багато людей знає, що Романова була у Москві нещодавно, тиждень, як приїхала. А бігборди, про які ви кажете, з'явилися набагато раніше, до Дня захисту дітей. Ви мені нагадуєте дешеву бульварну жовту пресу, гірше навіть газети "Жесть" стали...(((

Жора | 2013-07-03 18:08

Лора
Еге ж! Напевно "Вал" фотки у непублічної Романової відібрав силою і сюди виклав :). А зв'язку між відривами пані Анни і дурними бордами з запозиченими під час таких відривів портретами в інтер'єрі ну зовсім немає!))
Перед тим, як писати дурнички, бажано вмикати мозок! І чому оце стару пісню про заздрісників і невдах брати по розуму цієї пані досі не затягли? Аж дивно!))

Бывший муж | 2013-07-03 15:36

*ура-*урой.

Лора | 2013-07-03 15:34

Стаття ні про що. А давайте особисті фото автора витягнемо і побачимо, де і як він "відривався"? Думаю, теж буде багато цікавого. "Вал", не опускайтеся до рівня жовтої преси. Це бридко. Тим більше, що нічого крамольного у даних фото немає. Думаю, у багатьох після подорожей залишаються такі "портрети в інтер'єрі".
Відразу поперджу - ані до міської ради, ані до Романової стосунку не маю жодного. Просто прикро, що колись улюблений сайт тепер публікує казна що.

черніговець | 2013-07-03 11:32

Може, дєвочка все життя мріє про кар"єру у Москві, як і її бабуся-комсомолка.
Звідси, ім"я і особливе прізвище.
А тут аблом - задріпаний Чернігів на побігеньках у старуватого комсомолеця. Та ще треба думати - свой родной язик ламать.
Тож вирішила трохи відірватися..
закрити