Останнє оновлення: 10:55 субота, 16 січня
мистецька децентралізація
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / У Чернігова новий символ - фото
У Чернігова новий символ - фото

У Чернігова новий символ - фото

На зустрічі Президента з представниками територіальних громад усі звернули увагу на модерні герби обласних міст України та Криму. Це — серія робіт відомого українського художника Андрія Єрмоленка. Він працював над нею більше року, пише Vsemisto.info.

Тож децентралізація стає подією не тільки у політичному, а й у мистецькому житті нашої країни.

Ми з вами маємо плекати унікальність нашого міста, історичного регіону.

У кожного герба, у кожного міста України є свій неповторний візерунок, свої особливості. Та ці такі різні візерунки, ці різні кольори разом утворюють єдину і неповторну Україну. І Київ, і Галичина, і Донбас, і Крим – це все Україна.

Та мусимо пам’ятати: лише разом, в єдиній українській державі ми маємо шанс зберегти ці свої традиції.

Коментарі (13)

Владимир Андреевич | 2015-09-04 08:32

Serhiy_
Владимир Андреевич
Дохтор Більжо
Шановний Дохтор Більжо! Давайте разом з Вами проведемо експерімент:
приміром у 100 нечернігівців, не попереджаючи що це герб, спитаємо що зображено на картинці. Думаю що відповіді дадуть Вам чітку відповідь на питання в кого поганий зір і хвора уява.

Дохтор Більжо | 2015-09-03 11:10

Митець створив не офіційні герби міст, а доволі цікаві стильні емблеми-символи. Ці емблеми нікому не нав'язуються, а скоріше пропонують кожному, маючому хист, запропонувати щось своє. Критиканам порадив би створити ще кращі, але маю великі сумніви щодо їх здібностей.

Дохтор Більжо | 2015-09-03 11:01

Serhiy_
Владимир Андреевич
Чернігів має оригінальний історичний герб. А якщо вам здається, що на ньому ворона, а не геральдичний орел, то треба лікувати зір або хвору уяву.

Владимир Андреевич | 2015-09-02 11:15

Serhiy_
Я понимаю, что это неофициальные гербы. Просто может следует что то здесь исправить. Я не понимаю: какое отношение имеет распятая ворона к истории Чернигова? Христианский центр Киевской Руси, и вдруг ворона.
Это ж не дело - каждому приезжающему объяснять, что это не ворона, а орёл.

Владимир Андреевич | 2015-09-02 11:01

Владимир АндреевичНа мой взгляд: пушка гораздо лучше чем подстреленная ворона. Хотя гораздо справедливее, и исторически в том числе, было бы изобразить на гербе Чернигова контуры Троицкой церкви.
Чернігівець
Можно и Спасский, но ворона ... ??? Просто неудобно перед гостями города, они иначе это чудо не называют.

Чернігівець | 2015-09-02 09:48

Владимир АндреевичНа мой взгляд: пушка гораздо лучше чем подстреленная ворона. Хотя гораздо справедливее, и исторически в том числе, было бы изобразить на гербе Чернигова контуры Троицкой церкви.
Или Спасский собор. тоже уникален

Serhiy_ | 2015-09-01 18:39

Так це ж не офіційні герби, а просто фантазія художника.

Владимир Андреевич | 2015-09-01 15:24

На мой взгляд: пушка гораздо лучше чем подстреленная ворона. Хотя гораздо справедливее, и исторически в том числе, было бы изобразить на гербе Чернигова контуры Троицкой церкви.

111111111 | 2015-09-01 13:00

Это что за "хохломская роспись"? На "гербах" Полтавы и Запорожья вообще жуткие рожи, только детей пугать.

Spilka | 2015-08-31 23:47

Майстер! Нічого подібного за останні роки ще не створювали. Митець використав традиційний орнамент. Це вам не "клубок-колобок"!

Дядя | 2015-08-31 20:55

Отстойный художник. Ему и в *** видится. Символ Чернигова долен рисовать черниговский художник, после общественного решения - что именно рисовать.

старожил | 2015-08-31 18:56

0072
Маєте зображення? То ж поділиться!

0072 | 2015-08-31 16:27

знущання. як намене якщо міняти пташку тільки на симаргла
закрити