Останнє оновлення: 01:48 четвер, 28 січня
Інтерактив / Анонс
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / АНОНС: 7 червня відбудеться Інтернет-конференція з лідером ОПОРИ Олександром Ломако

АНОНС: 7 червня відбудеться Інтернет-конференція з лідером ОПОРИ Олександром Ломако

У четвер, 7 червня, на «Високому Валі» з 13.00 до 14.30 відбудеться Інтернет-конференція з Олександром Ломако - головою Ради Чернігівської обласної громадської організації ОПОРА.

Тема Інтернет-конференції: розвиток публічної політики та громадянського суспільства на Чернігівщині, роль "третього сектору" в процесі прийняття рішень, робота органів публічної влади на Чернігівщині, питання, що стосуються проведення позачергових виборів ВР, а також, робота Громадянської мережі ОПОРА.

Протягом року ОПОРА постійно висвітлювала та аналізувала політичні процеси в області. Звіт мережі за 2006 рік дивіться тут. Свої запитання просимо залишати в полі Коментарі.

Коментарі (32)

Следователь | 2007-06-07 12:55

Больше десятка вопросов начинаються со слов Олександре, потом "кома" и умный вопрос, только ники разные.

Ктобы это мог быть?

Експерт | 2007-06-07 10:29

Олександре,я знаю, що ви були тренером для членів ДВК на останніх двох виборах і маєте диплом "Експерта з виборчого законодавства". Цікаво було б почути вашу думку стосовно останніх змін у законі про вибори, прийнятих ВР,а також, як вони вплинуть на вибори в плані забезпечення їх чесності і прозорості. Яку основну загрозу ви бачите і як її подолати?

Чи будете ви проподити навчання для членів комісій на позачергових виборах?

Небезразличный | 2007-06-07 10:16

1. ОПОРА поднимала темы Статута Чернигова и создания общественного совета. Как обстоит ситуация и какая сейчас позиция Соколова и противников этого - Гольца, соломахи и других.

2. Вы несколько раз писали, что депутаты горсовета лоббируют свои интересы, в том числе занимаються "дерибаном" земли. Как вы видите выход из этой ситуации, а то к концу каденции уже в Чернигове ничего не останеться!

Знающий | 2007-06-07 10:08

Доброго дня, Олександре!

У мене до вас кілька запитань.

1. Чи правда, що на минулих виборах ви отримували ряд пропозицій від місцевих політиків стосовно місць у списку, в тому числі прохідних. Чому ви відмовилися?

2. Чи правда. що вам пропонували очолити Чернігівський СПУ та у виконкомі Соколова?

3. Скажіть, де зник "перший помарачевий губернатор" В. Атрошенко?



Дякую за відповіді

Знающий | 2007-06-07 10:08

Доброго дня, Олександре!

У мене до вас кілька запитань.

1. Чи правда, що на минулих виборах ви отримували ряд пропозицій від місцевих політиків стосовно місць у списку, в тому числі прохідних. Чому ви відмовилися?

2. Чи правда. що вам пропонували очолити Чернігівський СПУ?

3. Скажіть, де зник "перший помарачевий губернатор" В. Атрошенко?



Дякую за відповіді

Читач | 2007-06-07 09:28

Як вам перший номер газети Високий вал? Чи не здається, що реклами і шуму було більше, ніж толку. Дякую за відповідь і за те, що адмін пропустить :)

аноним | 2007-06-07 09:23

Ко победит на досрочных выборах и будут ли они и будут ли 30 сентября? Какая будет коалиция?

аноним | 2007-06-07 06:57

Александр,вы больше и чаще всех информируете о событиях,в том числе и сессиях горсовета.

Расскажите,пожалуйста,что там сейчас происходит, как отношения Соколова с депутатами, коалиция созданная действует?

радий | 2007-06-06 23:42

Олександре,вибори,на мою точку зору,нічого не змінять. Політики не міняються. Ви це прекрасно розумієте. Але чому тоді опора агітіровала за вибори і так їх пропагувала,адже це великі гроші з держбюджету?

Віталій | 2007-06-06 23:33

Саш, розкажи, чим займатиметься ОПОРА під час дострокових виборів, якщоколи вони відбудуться.

Сумський | 2007-06-06 22:32

Олександре, як на вашу думку, чи залишиться працювати на посаді голови ОДА Микола Лаврик чи піде він у ВР? Як вам його робота і робота команди "сумських варягів" у Чернігові?

Михайло | 2007-06-06 22:30

от ви часто говорите - мережа ОПОРА, а що таке мережа в розумінні для громадської організації? як ви плануєте розвиватися далі? чи є у вас, крім Чернігова, осередки в менших містах?

аноним | 2007-06-06 22:25

Чи підтримуєте ви укази Ющенка про розпуск Парламенту? Коли в Україні закінчиться політични криза?

a. malevich | 2007-06-06 22:24

Які наслідки нинішніх політичних подій ви та ОПОРА прогнозуєте в коротко- та довгостоковій перспективі?

a. malevich | 2007-06-06 22:22

Олесандре! Чим на вашу думку спричинена сьогоднішня політична криза і як вона впливає на Чернігівщину та її жителів?

Поважний | 2007-06-06 22:19

Олександре, назвіть будь-ласка людей, яких можете назвати своїми вчителями чи "вихователями" в політиці?

Тільки місцевих, з Чернігова, а не Києва чи школи

Amerikano | 2007-06-06 22:16

Скажите ка, друг. А как USA относиться к украинским выборам. Вы же там с ними тусуетесь, слышал, даже с послами видитесь. Это ведь их сценарий - политический кризис и выборы?

С.С.С. | 2007-06-06 21:48

Александр,как вы относитесь к бредовой идеи Соколова возобновить жабки возле горсовета. Парк там уже розрыли.

спасибо

Петренко | 2007-06-06 21:47

Олександре, як ви ставитеся до кл...уна, який являється серкретарем міської ради і смішить людей на сесіях і поза ними.

Коли Соколов уже його звільнить і чому не зробив цього раніше?

Корінний | 2007-06-06 21:43

Олександре, яке ваше ставлення до Юрія Луценка та його "самооборони". Чи правда, що в Чернігові це проект СПУ "на випадок, якщо будуть місцеві вибори" і туди вже влізли деякі соціалісти, зокрема, Антошин?

Чи є у цієї політичної сили шанси на майбутніх виборах, зокрема, в Чернігові?

ігор | 2007-06-06 20:20

Олександре,прокоментуйте,будь ласка, ситуацію навколо Катерининської церкви. Коли українці згуртуються?

Люда | 2007-06-06 17:51

"и не рассматривайте ли вы создания предвыборного блока на региональном уровне"

- тут должна быть фраза. Мы поняли, что делать это не будучи у власти, нельзя (т.е.) влиять. Поэтому мы идем во власть, для Чернигова, и для Украины.

Так будет блок или нет, только юлить не надо.

Активист | 2007-06-06 17:37

Сашок! Не рано ли ты сел на иглу кръеризма вероломного. Оранжевая революция тебя подпортила. Ты очень быстро усвоил, что можно безнаказно продать душу дъяволу. Но помни - эта безнаказанность только на этом земном свете. Не разгоняйся и не юродствуй. Суд чести впереди!

маша | 2007-06-06 17:08

саша, а кроме тебя в черниговской опоре еще кто-то есть? А то только тебя и видно?

Алёнка | 2007-06-06 16:12

Вы больше блондинок любите или брюнеток?

Semilit | 2007-06-06 15:57

Олександре, чи не вважаєте ви, що влада (місцева і державна) ніколи не прислухалася і не прислухатиметься до думки та ідей громадськості? Що потрібно робити, щоб вирішити цю проблеиу і чи являється це проблемою?

Дякую

Саша | 2007-06-06 11:29

Саша, а как ты прокоментируешь роботу обласного совета и лично Наталии Романовой за первый год?

Мне кажеться, что они просто занимаються разворовыванием Черниговской области и проведением ПР кампаний. А что вы об этом думаете.

Я не вижу работы и мне кажеться, ее нет.

Seris | 2007-06-06 11:27

Александр, здравствуйте!

Спасибо за Вашу позицию и активность - давно слежу за работой ОПОРЫ. Часто восхищаюсь, часто мне нравяться Ваши акции и проекты.

Скажите, в сегодняшней политичной "крысе". что должен делать простой гражданин, которому не все-равно?

Заранее спасибо!

лівий | 2007-06-06 10:56

Яка політична сила являється найбільш впливовою в місті і реально працює? Як ви оцінюєте роботу БЮТ,яка має найбільш.рейтинг, а також інші політсили. Особливо праві і ліві.

Андрей | 2007-06-06 09:05

Расскажите, уважаемый, случалось ли вам становиться предателем или поступать вероломно по отношению к кому либо. И не только в общественной жизни. Только честно, если конечно бережёте честь.

Непафосный | 2007-06-06 00:52

Александр, здравствуйте! Есть какие либо мысли по поводу того чтобы примкнуть к какой либо партии. Какая наиболее симпотизирует?! и не рассматривайте ли вы создания предвыборного блока на региональном уровне (как в Сумах например "Ночной дозор"), если да, то кого бы взяли в команду? Заранее благодарен за ответ

Сергей | 2007-06-05 22:00

Назовите, пожалуйста, наиболее влиятельные общественные организации Черниговщины. Или кроме вашей ОПОРЫ никого?
закрити