Останнє оновлення: 18:05 четвер, 9 липня
Політика / Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Не дарма казали древні: З брехнею можна пройти весь світ, але не повернутися
Не дарма казали древні: З брехнею можна пройти весь світ, але не повернутися

Не дарма казали древні: З брехнею можна пройти весь світ, але не повернутися

Серед відверто бридких новин, які вже потоком несуться із стольного Києва: обвал виробництва та гривні, галопуюча інфляція, немислимі ціни на газ, послуги, товари – часом думаєш, що все те валиться саме по собі і ніхто навіть не цікавиться наступним днем держави.

Здається часом, що КабМіну немає взагалі, бо його робота паралізована повною відсутністю фаховості та відповідальності.

Немає жодного рішення уряду, яке б можна було назвати випереджальним і правильним, немає економічних розрахунків втрат виробництва, зниження прожиткового рівня населення та росту безробіття, немає плану дій в умовах світової кризи, проекту бюджету, а, отже, якщо немає цього, то немає нічого.

Є лише пустопорожні обіцянки. Ні до чого не зобов”язуючі заяви, рейвах – одним словом те, що ми вже тільки і звикли чути від цього уряду...

І раптом – немислимий прояв високої управлінської вимогливості – догана губернатору Чернігівщини! Зразу ж виникає запитання – не чому взагалі, а чому саме йому? Тим більше, що якась там комісія з того ж уряду нещодавно, навіть у теперішніх умовах, зафіксувала позитивні зрушення в деяких галузях економіки області.

Офіційно провина Хоменка В.М. полягає у тому, що буцімто сам, без погодження з КабМіном, у якомусь районі призначив виконуючого обов'язки голови РДА. Серйозне звинувачення, якби не факт, що пакет документів на 10 голів РДА, направлений Чернігівською ОДА до КабМіну, був повернутий без розгляду.

Відповідно до вимог нині діючої Конституції України голів РДА призначає Президент, а Кабінет Міністрів лише погоджує. Одначе ці повноваження так хоче перетягнути на себе очільниця нинішнього уряду і БЮТу через ВР. Тому й не дуже дивно, що можна на сміх людям, якщо не дуже у тім розумієшся, щось наплутати... Очевидно. Що там-таки наплутали, бо по всій Україні таких тимчасово виконуючих – більшість, бо подані Секретаріатом до КабМіну кандидати відфутболюються назад, бо нелояльні до БЮТу, а іншого шляху, щоб заповнити такі високі і відповідальні вакансії, немає. Це дуже погано, бо буває, що з'являються на тих посадах відверто нікчемні люди, але чогось кращого, на жаль, у найближчій перспективі чекати не варто.

Річ у іншому: так і не став прирученим для нинішнього уряду голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко. Не став холопствувати перед всесильними (?!) депутатами, які цього вже дуже від нього хотіли. А коли побачив відкриту ворожість, то відкрито відмовився від послуг бютівських шоуменів. Так і сказав при цьому: нехай кожен займається дорученою справою. Правильно це чи недуже, не суть цієї статті, зате як мужньо! І такий крок змушує поважати цього чоловіка!

Проте бютівське середовище, що давно захворіло на „месіанство” та власну святість, а невіруючим (ще є і такі), щоб потім не довелося мучитись у докорах, раджу якось попасти на їхні збіговиська, – не пробачило йому такої вольності.

Адже так як там привчають людей плазувати перед партійними бонзами, ви не побачити у жодній політичній силі. І діють досить просто: ну дуже багатенького Буратіно садовлять у президію, а політичні блюдолизи, базарні зазивали постійно, як заклинання, виголошують отетеренілій масі людей приблизно наступне: „Шановний такий-то, спасибі вам за ... Ми встаємо і лягаємо з думкою про вас і тепер будемо на вас, як на ікону, щоденно молитися!” І такі окультні заклики лунають багато разів, і на декого вони діють. Однак, я впевнений, що багатьом таке не тільки чути неприємно,  а й бридко, бо воно обмежує волю людини і свідчить про повну відсутність культури і у тих, над ким так блюзнірські управляються, і у тих, хто таке влаштував.

Ось саме звідти, з таких окультних збіговиськ, брали початок гучні і не підтверджені нічим заяви відомих своєю провокативністю депутатів, які у центр скандалу виставили саме губернатора. Їхнє серце гріла надія, що це спрацює, і тоді вже не тільки південні райони області, а й сам Чернігів стане білосердечним, і в давньоруському граді буде великий бютівський колгосп імені якогось святоші-бютівця. Не вийшло. Не вийшло тоді, не вийде і тепер! Не дарма ж казали древні: з брехнею можна пройти весь світ, але не повернутися назад. Може нам пощастить і воно так і буде!

Коментарі (24)

abc | 2008-12-17 17:46

Сергій СоломахаМаємо яскравий епізод боротьби за поверненя до абсолютної авторитарної влади, тобто до влади що була за часів Російсько-радянських імперій.
Кожна група на чолі месії або вождя хоче мати абсолютну кадрову вертикаль ні з ким її не погоджуючи її.
Демократія починається з узгодження інтересів, розподілу влади між багатьма групами впливу, дотримання домовленостей і компроміси.
Ой як важко в Україні навіть почати перші кроки в напрямку до системи демократичних цінностей!
Ще важливіше, панове, розуміти що насправді відбувається під прикриттям бучної нахабної брехні в ЗМІ учасників боротьби за абсолютну владу і їх прислужників з числа так званих незалежних журналістів.
Так, народ сам по собі. А владні групи у війнах ділять його майно. При цьому люди ще й вболівають, як у спорті, яка з груп верх візьме в зусиллях по пограбуванню народу.
Навіть слів не підберу, щоб дати цьому процесу більш-менш пристойну назву...

Сергій Соломаха | 2008-12-17 14:43

Маємо яскравий епізод боротьби за поверненя до абсолютної авторитарної влади, тобто до влади що була за часів Російсько-радянських імперій.
Кожна група на чолі месії або вождя хоче мати абсолютну кадрову вертикаль ні з ким її не погоджуючи її.
Демократія починається з узгодження інтересів, розподілу влади між багатьма групами впливу, дотримання домовленостей і компроміси.
Ой як важко в Україні навіть почати перші кроки в напрямку до системи демократичних цінностей!
Ще важливіше, панове, розуміти що насправді відбувається під прикриттям бучної нахабної брехні в ЗМІ учасників боротьби за абсолютну владу і їх прислужників з числа так званих незалежних журналістів.

Сергій | 2008-12-17 11:03

люба
А хто казав, що вони працюють?

Кислий А.Б. | 2008-12-16 22:59

уважаемый Владимир Борисович Б.!я вас узнал под этим ником. Ответьте, что незаконного в моей просьбе? На себя лучше смотрите, чем других осуждать

Viki | 2008-12-16 10:40

Grey
Рада - законодавчий орган, адміністрація- виконавчий. Рада (за вказівки зверху, напр. Куровського) приймає рішення більшістю голосів. Рішення для прикладу протиправне. Кого будемо притягувати до відповідальності?
Рада сама собі обирає з/п (до речі вона більша ніж в керівників адміністрації). Звичайно ліміт є, але здогадайтеся, яку межу вибирає рада? Максимум!
Економії не буде ніякої навіть тому, що обєми роботи працівників ради і адміністрації значно відрізняються. Якщо адміністрацію скасувати, то функції перейдуть до ради. Штат розшириться разів у пять, і відповідно вищевкказаного витрати на з/п.

Viki | 2008-12-16 10:28

Grey
Рада - законодавчий орган, адміністрація- виконавчий. Рада (за вказівки зверху, напр. Куровського) приймає рішення більшістю голосів. Рішення для прикладу протиправне. Кого будемо притягувати до відповідальності?
Рада сама собі обирає з/п (до речі вона більша ніж в керівників адміністрації). Звичайно ліміт є, але здогадайтеся, яку межу вибирає рада? Максимум!
Економії не буде ніякої навіть тому, що обєми роботи працівників ради і адміністрації значно відрізняються. Якщо адміністрацію скасувати, то функції перейдуть до ради. Штат розшириться разів у пять, і відповідно вищевкказаного витрати на з/п.

Grey | 2008-12-15 14:54

Лише зараз побачив - це іміджева стаття. Тобто, проплачена. От ми і бачимо чим займається керівництво області. Тільки "обливати" своїх опонентів. До речі, до цих пір не розумію навіщо нам потрібні 2 установи влади в області. Це і обласна адміністрація і обласна рада. Слід залишити, на мою думку, лише представницьку владу (тобто, облраду) і нехай вони займаються областю. По-перше - не буде ось цих суперечок. По-друге - значна економія коштів.

sbu | 2008-12-15 13:41

 В чем домыслы? Читайте и анализируйте СМИ и поведение клана Романовых и компаниии. А Хоменко призначаемая номенклатура. И как верный служака королю, прошу прощения, президенту выполняет все его пожелания. И тут его можно понять - не будешь делать, как требуется, поменяют на другого. Вот и томится область в борьбе с беспределом. И как факт - ни Романовой, ни Хоменко жизнь простых граждан не интересует. Каждый " гребет" под себя.

Grey | 2008-12-15 12:50

sbu
Grey
sbu
Красиво, але це не більше ніж домисли. А от те, що пан Хоменко тут виконує лише роль президента - факт. Ви подивіться що він робить у області - будує БАТУРИН. Про те, що половина грошей пішла "наліво" не сумнівається ніхто. І це за кураторства Хоменка. Плюс - тепер у музеї Батурина забирають експонати з інших музеїв. Зокрема і Чернігівського. І забирають ті експонати, які збирав ще сам тарновський. Що виходить? Колекцію Тарновського розкрадають? І хто це робить?
До честі сказати, відродження Батурина - це добре. Але якою ціною? І це те, що всі ми бачимо і знаємо, а не пусті домисли.

sbu | 2008-12-15 10:51

sbu
Grey
Неприязнь вызывает даже внешний вид такого "руководителя обл.рады" И если бы граждане нашей области выбирали по личностям, а не по спискам партий, во главе которых действительно стоят хоризматические люди, то думаю у клана романовых был полный пролет. А так, управляемая из Киева некоторыми депутами от БЮТ она успешно "руководит" земельным дерибаном с любимым мужем, выполняя любые пожелания Ляшко со товарищами. Все понимают, что она технический руководитель - приказали -сделала. Но это проблема всей сегодня Украины - правовой беспредел во всех сферах жизни украинского общества.

Grey | 2008-12-15 09:35

sbu
Одні образи. Видно, що Ви просто маєте якусь особисту неприязнь. Але ж не треба опускатися до персональних образ і пустослівщини. А протистояння це про яке йдеться - це система стримувань і противаг між різними гілками влади. До того ж, подумайте самі - Романова Н. була обрана мешканцями міста. Вона тут жила і знає проблеми міса і області. І вирішує їх. А хто такий Хоменко? Ми його не обирали!!! Нам прислав його Президент, щоб він його волю виконував. Ось і вся відповідь на питання хто що робит на Чернігвщиі.!!!

Mukola | 2008-12-14 23:59

Читав і плакав. Рекомендую подати заяву до суду на відшкодування моральних збитків, як Чернігівська РДА на Кислого.

Operator | 2008-12-14 21:40

А що, Хоменко - ЄЦун?

sbu | 2008-12-14 14:19

Противостояние главы администрации БЮТ и растление дупутатского корпуса обл. совета полностью на исполнителе - Романова Наталия. И неудивительно, что последовал выговор из Киева губернатору.. Думаю, что леди Ю по барабану кто правит в Черниговской обл. Просто сотоварищи хотят решать свои личные инициативы в Черниговской обл - земельки еще много осталось. Вот и пытается Наталья првести своих к кормушке и дерибану в Черниговской обл. Даже пивка попить пригласила глав облсоветов в Чернигов. Интересно, за какие деньги такой прием? В стране хаос и финансовый беспредел, а "слуги народные" пивко пьют. Романова "хорошо смотрится2 - даже нос в бокал не влазит. Во раскормилась. Пора уже сдавать на .... ,как раз на Ритме прблемы

abc | 2008-12-13 17:45

Сергій Гордий ЦІКАВО , ЦІКАВО...
     А НА КОГО ПРАЦЮЄ ООО ОЛЕГ ОБУШНИЙ З НУНС
     І ЧИ ХТО БУДЕ ЙОГО ЗАХІЩАТИ РОМАНОВА З БЮТ. АДЖЕ ДО ОГОЛОШЕННЯ ДОГАНИ ХОМЕНКУ ВІН ТЕЖ ПРИКЛАВ СВОЮ РУКУ.
Мені байдуже хто в тій владній діжці кого швидше з"їсть. Всі вони працюють на себе і своє оточення.

Сергій Гордий | 2008-12-13 17:05

    ЦІКАВО , ЦІКАВО...
     А НА КОГО ПРАЦЮЄ ООО ОЛЕГ ОБУШНИЙ З НУНС
     І ЧИ ХТО БУДЕ ЙОГО ЗАХІЩАТИ РОМАНОВА З БЮТ. АДЖЕ ДО ОГОЛОШЕННЯ ДОГАНИ ХОМЕНКУ ВІН ТЕЖ ПРИКЛАВ СВОЮ РУКУ.

abc | 2008-12-13 16:46

Народу є сенс захищати ту владу, котра на нього працює. Ні БЮТ, ні ЄЦ до таких не відносяится. Отже єдине бажання - позбутися обох.

Семен Семеныч | 2008-12-13 01:19

Ну что я вам скажу, дорогие товарищи...
Буууеее!!
Дайвайте что-нить поинтереснее, а?

люба | 2008-12-12 23:10

коли ж вони зарази працюють? тільки те й роблять, що копають ями один орному!

misha | 2008-12-12 21:27

Хочу "подякувати" "Потапу" за відремонтовані дороги Чернігівщини, а також додати словами Жеглова "вор должен сидеть в тюрьме"

Олександр | 2008-12-12 19:35

Можно конечно лизать пятки, можно и задок, а лучше передок.
Только вот шестерка никогда нес станет тузом, а купленый диплом вроде журналиста никогда не заменит ум и тем более совесть. Время все покажет.
5 кутів

Олег | 2008-12-12 18:13

А я Вам вже давно говорю, високодостойніші читачі ВВ. Тут питання сьогодні не в Хоменку, а в тому, що "сектанти" думають, що вони назавжди прийшли до влади. Влада - це не на гітарі грати і не по Європі роз"їжджати, це велика робота. І я згоден з автором: "месіанство" - прибуріло!

Несторонній | 2008-12-12 17:39

БЮтівські нахаби вже так набридли! Якщо на місцевому рівні такі, як Кислий зі своїми страусами викликають лише посмішку та зневагу, то великі і поважні нардепи зі своїми претензіями - це вже страшно!

Жокей | 2008-12-12 16:17

О це вмазали! Давай правду! Виходьте БЮТівці на розмову!
закрити