Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Увага, ексклюзив!
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Обушний повернувся ставати мером Чернігова (фото)
 Обушний повернувся ставати мером Чернігова (фото)

Обушний повернувся ставати мером Чернігова (фото)

Пересування колишнього першого заступника чернігівського губернатора Олега Обушного помічено в Чернігові. Олег Олексійович, якого добре знають і як екс-заступника голови обласної ради, зник із Чернігова після місцевих виборів.

Нагадаємо він обрався депутатом обласної ради від партії «Фронт змін». Стати мером Чернігова йому не вдалося.

Після кількох місяців перебування в Києві він повернувся до Чернігова із далекосяжними планами.

Про це та про керування ним виборчою кампанією, секрету успіху і підкилимні інтриги, чорний і білий піар, крадіжку торгових марок та про свого кандидата, якого він веде до Верховної Ради, Олег Обуший розкаже в ексклюзивному інтерв’ю на «Високому Валу» www.svoboda.fm .

Головне, як треба починати виборчу кампанію зі скандалу. І кому він піде на користь. Інтерв’ю готується до друку.

Коментарі (28)

а | 2012-08-17 21:28

абушний ето мразь которая за деньги родную мать продаст .

Савенок | 2012-05-25 11:52

Обуший сам себе замовив. Не все зразу :)

LHEU2 | 2012-05-25 11:37

Кислокий

Коля | 2012-05-24 11:00

  Знов Обушний! Пішов в дупу...

ВАСЯ БЕЛОГУРА | 2012-05-24 10:47

обушний любі друзі ви мені похер
У ОЛЕЖКИ,
     У ОБУШКИ
     ХИТРЫЙ ВЗГЛЯД
     И КРАСНЫ УШКА
     ИЗ БОРЗНЫ !
     ТО ЭТОТ ХАМ
     ДЕНЬГИ ДЕЛИТ
     ПОПОЛАМ
     МНОГО ПАРТИЙ
     ОН СМЕНИЛ,
     КОГО " КИНУЛ"
     - ПОЗАБЫЛ.
     КАК БУЛЬДОЗЕР,
     ПРЕТ ОН В БОЙ,
     МЫ ОБУШНЫЙ !
     НЕ С ТОБОЙ ...
     ПОИЩИ ТЫ
     ДУРАКОВ,
     МНОГИХ " КИНУЛ"
     ТЫ ТАКОВ.
     ЖЛОБ, ХАПУГА,
     И СПОЛНА,
     ГРОШ ТИБЕ
     ТВОЯ ЦЕНА...

обушний | 2012-05-24 08:13

 любі друзі ви мені похер

Обушному | 2012-05-23 23:36

Обушний, іди геть, зникни примара навіки

Олена | 2012-05-23 23:33

Депутат
Був грамотнім, був успішним... А зараз останній лузер. Бо тільки останній лузер, або безнадійно хвора людина може взяти в свій штаб політичних авантюристів, в очах яких відбиток заокеанського грошового знаку.

Витя | 2012-05-23 21:23

Атрошенко и Обушный одного поля ягоды! Ссорятся, целуются, но всегда вместе. Веселая команда

Избиратель | 2012-05-23 21:10

ДепутатПрочитав ваші коменти, аж волосся на голові дибом стає.
Всі ви такі грамотні, ось тільки Атрошено такий дурний і Обушний поряд наче прокажений. Але на відміну від вас, Атрошенко - грамотна та успішна людина і Обушний - стратег і тактик успішних виборчих кампаній, до якого вам дуже далеко. Що друзі, заздрощі через очі лізуть?
Среди всех коментов - этот ЗА олежку. Сразу понятно, что писал его дружбан-подельник

one | 2012-05-23 19:54

артюх
Да все они одинаковые, и понятно кто. Видимо на "выборы" опять надо поработать "конкурентом", вот и засуетился.
  В чем смысл статьи? Завтра будет статья екс-заступник голови пернул во сне?

артюх | 2012-05-23 18:34

 етого промученого мудака вигнали даже з конченого фронту ізмін ,он даже готов вступить в партию гомиков он может шморкнуть у орангутанга за деньги

Николай | 2012-05-23 18:31

ДепутатПрочитав ваші коменти, аж волосся на голові дибом стає.
Всі ви такі грамотні, ось тільки Атрошено такий дурний і Обушний поряд наче прокажений. Але на відміну від вас, Атрошенко - грамотна та успішна людина і Обушний - стратег і тактик успішних виборчих кампаній, до якого вам дуже далеко. Що друзі, заздрощі через очі лізуть?
Патриот
Да что этому проплаченному уроду или самому ***бушному объяснять?

лемешко | 2012-05-23 18:21

петух

Патриот | 2012-05-23 18:20

ДепутатПрочитав ваші коменти, аж волосся на голові дибом стає.
Всі ви такі грамотні, ось тільки Атрошено такий дурний і Обушний поряд наче прокажений. Але на відміну від вас, Атрошенко - грамотна та успішна людина і Обушний - стратег і тактик успішних виборчих кампаній, до якого вам дуже далеко. Що друзі, заздрощі через очі лізуть?
Хочешь я расскажу тебе народному избраннику как они стали успешными людьми? У которых не только рыльце в пушку, но и на совести у некоторых людские жизни. А начиналось все просто - с незаконного возмещения налога НДС. Поэтому "заздрощів" никаких нет. А есть только жалость к этим людям (так как придется за все отвечать, если не перед людьми, так перед Богом) и есть жалость за ихних избырателей, так как за их незнание "кто есть кто" страждать будут все.

Николай | 2012-05-23 18:18

ДепутатПрочитав ваші коменти, аж волосся на голові дибом стає.
Всі ви такі грамотні, ось тільки Атрошено такий дурний і Обушний поряд наче прокажений. Але на відміну від вас, Атрошенко - грамотна та успішна людина і Обушний - стратег і тактик успішних виборчих кампаній, до якого вам дуже далеко. Що друзі, заздрощі через очі лізуть?
"Стратег и тактик!" - Бу-га-га! Это какие-такие кампании он выиграл? На последних выборах мэра сей стратег сколько десятых набрал? :)))))))))))))))))))))))

алик | 2012-05-23 18:17

 емпозантний паренек, ждем на зоне,

про | 2012-05-23 16:17

 ну хто в києві з ним буде говорить, він обо***в все і всіх,

губко | 2012-05-23 16:13

 це упирь,і той хто з ним програє все ,який він стратег,назвіть які вибори він виграв, все займався говномутивом ,строїв западло всім губернаторам від атрошенка до хоменка ,

Алекс | 2012-05-23 15:41

ДепутатПрочитав ваші коменти, аж волосся на голові дибом стає.
Всі ви такі грамотні, ось тільки Атрошено такий дурний і Обушний поряд наче прокажений. Але на відміну від вас, Атрошенко - грамотна та успішна людина і Обушний - стратег і тактик успішних виборчих кампаній, до якого вам дуже далеко. Що друзі, заздрощі через очі лізуть?
Бандюганы они и ворюги, которые просто оказались в нужном месте, в нужное время!

Депутат | 2012-05-23 15:06

Прочитав ваші коменти, аж волосся на голові дибом стає.
Всі ви такі грамотні, ось тільки Атрошено такий дурний і Обушний поряд наче прокажений. Але на відміну від вас, Атрошенко - грамотна та успішна людина і Обушний - стратег і тактик успішних виборчих кампаній, до якого вам дуже далеко. Що друзі, заздрощі через очі лізуть?

Николай | 2012-05-23 12:03

ПатриотА почему цыничней рыга? Он сам им станет скоро. Посмотрите на его дружков как они дрейфовали в сторону рыгов. И многие уже в ихней среде. Осталось ОО забрать и компания в сборе.
Не припоминаю ни одного местного политикана, кроме Обушного, так нагло пиарившегося на людском горе. Имею в виду клоунаду с привлечением "киевско-американского" еврея-инвестора, пообщавшего построить в Чернигове детский онкологический центр за 200 млн.долл.(!), если(!) Обушного изберут мэром.

Алекс72 | 2012-05-23 11:54

Операція ПРестолонаслідувальник - Шакалова в ВР (та не пролізе воно), а це таке ж саме сюди. Що Атрощенко що це - парашутисти

виборець | 2012-05-23 11:02

Невже Атрощенко забув, як олежка здав його в 2006р. У таких людей окрім зради заради особистої вигоди нема нічого за душею.

Патриот | 2012-05-23 10:45

А почему цыничней рыга? Он сам им станет скоро. Посмотрите на его дружков как они дрейфовали в сторону рыгов. И многие уже в ихней среде. Осталось ОО забрать и компания в сборе.

Игорь | 2012-05-23 10:44

другСнова этот не хороший человек появился,нужно ждать какой-то каки.
+100 %
  Название"Обушный" - это уже диагноз! Этот тип предал очень многих, а сколько еще предаст. Одно хорошо - многие уже "раскусили" этого подлеца...

Николай | 2012-05-23 10:08

Редчайшая мразь! Циничней любого рыга будет.

друг | 2012-05-23 10:00

Снова этот не хороший человек появился,нужно ждать какой-то каки.
закрити