Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Кандидат від Ляшка "взяв" Щорс: тепер місто із Зубом
Кандидат від Ляшка взяв Щорс: тепер місто із Зубом

Кандидат від Ляшка "взяв" Щорс: тепер місто із Зубом

Перемогу на позачергових виборах у місті Щорс Чернігівської області здобув кандидат від Радикальної партії Роман Зуб, його підтримали місцеві опозиційні політичні сили, інформує "Високий Вал" Василь Амельченко, голова облорганізації Радикальної партії Олега Ляшка.

Наводимо результати підрахунку голосів:

Загальна кількість виборців: 9652

Взяло участь у голосуванні: 3736 (38,71%)

Підтримало Романа Зуба: 2 099 (56,18%)

Володимира Кузьменка: 835 (22,35%)

Григорія Скидана: 141 (3,8%)

Володимира Терехова: 297 (7,9%)

Верлигу: 97 (2,6%)

Петра Швидкого: 74 (2,0%)

Коментарі (21)

В | 2012-08-19 13:14

АнтиКЦирк, а не выборы. Вчера вечером говорил с приятелем со Щорса. Говорит в городе полно людей Ляшка, все гостиницы забили, ходят агитуруют людей идти голосовать за Зуба. Кандидат ПР-ец умер, второй то зарегестрировался, то снялся, остался один от местного бизнеса и Юлин канлдидат. Так их заунули.... Приезжал Ляшко, сняли с Зубом ДК, не оплатили, листовками закидали, коомиссию зарядили по полной, те на все закрыли глаза. Был шанс, они его использовали, а заодно и комиссию.... Говорит что это теперь даст городу непонятно. Ведь денег он не заведет в город, команды своей нет, опыта тоже ноль... Короче сами себе геморой создали....
У нас у місті готелів немає!!! Зовсім.

Избиратель | 2012-05-30 09:41

   Молодцы жители Щорса, которые выбрали себе нормального мера. Удачи ему ! Наконец - то хоть в одном городе Украины выборы закончились не так, как хотелось бы партии власти.

Гость | 2012-05-29 19:31

АнтиК
Гостиницы снимали - ложь! Людей было много, где то около сорока человек, на каждом участке минимум 4 человека плюс мобильная группа минимум три джипа по 4 человека. Один джип с правительственными сиренами ганялся по Щорсу за машинами Кузьменка, которые покупали голоса. Те убежали в лес со скоростью 170 км так что в машине и подвески поотпадали. Был замечен небритый Вознюк, который за барки вытягивал с участка какого то чудака, который оплачивал и подвозил избирателей. Был земляк Боровицкий, бывший подполковни ГРУ в Афганистане, хотя бывших не бывает, который ездил и следил за всеми передвижениями Кузьмы. Они даже их разговоры слушали, еще один из членов команды накинулся публично на одного покупателя голосов с криками при милиции "сука я все твои разговоры слышу, кому сколько ты платишь". При чем он приехал на личном джипе Ляшка. Просто ребята подготовились. А власть все просрала! Вот в чем победа. А жители Щорса доказали, что они не быдло. ВСЕ МОЛДОДЦЫ!!! Щорс радуется, что плюнул в лицо власти...

Роман Зуб | 2012-05-29 18:19

Дякую за довіру і підтримку!

Чернігівець | 2012-05-29 12:51

Якщо після цього пан О.Ляшко не піде балатуватися по 207 округу проти свого колишнього однопартійця по БЮТ одесіта Рибакова - ціна йому буде після цього 1 копійка!
Це справа честі для Чернігівщини і особиста О.Ляшка перемогти цього нахабного "варяга"!
Слава Ляшку!

Експерт | 2012-05-29 12:44

"Усе йдьоть по плану. По нашому плану", - М.Рудьковський

риба | 2012-05-29 01:12

ГАК
А хіба Ляшко не провладний кандидат, якого фінансує Льовочкін, хто дивився Шустера той повинен зрозуміти, які опозиціонери прийщли до влади.

патрот | 2012-05-28 13:46

ну це вже скоро почнеться державний переворот коли до влади приходять люди лидер партииот которойкандидат на всю украину говорит что он сосал болт

Капитан | 2012-05-28 13:05

УРА!!!
  ДАЕШЬ ПОБЕДУ РАДИКАЛЬНОЙ ПАРТИИ !!!
    ЛЯШКО ХОРОШО СТАРТУЕТ НА ВЫБОРАХ !!!!
  УЧИТЕСЬ, ЗАВИСТНИКИ))
    

Кис | 2012-05-28 13:00

Ляшко - молодец!
  Ждем победы осенью!
  Прогоним засранцев из партии регионов

Овидий | 2012-05-28 12:57

"Выборы, выбори - в Щорсе будуть пи...ры!" (с)

Юра | 2012-05-28 12:54

колька
Амельченко тут ні до чого. Горло Ляшка взяло. Якщо люди вірять горлу - чекай фашизму. Так і Німеччині було.

Маффка | 2012-05-28 12:54

Рома, молодчинка!
  Удачи!
  Не слушай завистливых и злых языков!
  Амельченку респект!))

колька | 2012-05-28 12:31

 ну позорище, амельченко переграв ода ,

VAY | 2012-05-28 12:27

Опаньки.... люди добрые, а што это там делали наши знаменитые демократы и честные технологи Т. Вознюк и С. Трегубенко???? Ну с их участием выборы точно честные и победа убедительная)))))))) Не зря комиссия до ночи засидала, видать делили много и долго, пока не сошлись в цене. Ляшко- Вознюк - Трегубенко - лучшая ориентация для Щорса....)))) в ней все и будут)))))

колька | 2012-05-28 12:24

я б вигнав всіх отих дебілів з ода які відповідають за вибори - це сором нас перемогли гоміки , я думаю ,губер прие рішення щодо деяких деятелей

маршал Тито | 2012-05-28 11:27

=Перемогу на позачергових виборах у місті Щорс Чернігівської області здобув кандидат від Радикальної партії=
Про які саме позачергові вибори йдеться?

ГАК | 2012-05-28 11:25

   По справам їх - пізнаєте їх.
     Хто заважав іншим кандидатам вести виборчу кампанію ???
   ЛЯШКО виграв вибори в Щорсі, РЕгіони програли і пора робити оргвисновки...
   За Ляшка , а не Рибакова можуть проголосувати в окрузі на виборах до Верховної Ради, якщо по округу піде Ляшко.
     Вітаю Команду і Зуба з перемогою адмінресурса РЕгіонів.
    Голові Щорської РДА пора готувати чемодан ! І з " ВЕЩАМИ НА ВЫХОД" !!!
    

читач | 2012-05-28 11:24

АнтиК
з таким депутатом як Ляшко "деньги в город заведет"

виборець | 2012-05-28 11:19

це сигнал для всієї області. Ляшко набирає обороти. Владу бортонули, так звана "опозиція" продалась владі і теж програла. Новообраному меру побажати терміново сформувати свою команду із надійних людей, навіть не фахівців. З часом досвіду наберуться. З мерії всіх треба гнати.

АнтиК | 2012-05-28 10:35

Цирк, а не выборы. Вчера вечером говорил с приятелем со Щорса. Говорит в городе полно людей Ляшка, все гостиницы забили, ходят агитуруют людей идти голосовать за Зуба. Кандидат ПР-ец умер, второй то зарегестрировался, то снялся, остался один от местного бизнеса и Юлин канлдидат. Так их заунули.... Приезжал Ляшко, сняли с Зубом ДК, не оплатили, листовками закидали, коомиссию зарядили по полной, те на все закрыли глаза. Был шанс, они его использовали, а заодно и комиссию.... Говорит что это теперь даст городу непонятно. Ведь денег он не заведет в город, команды своей нет, опыта тоже ноль... Короче сами себе геморой создали....
закрити