Останнє оновлення: 22:43 понеділок, 16 вересня
Очевидне-неймовірне
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Міліція спить з народом в облраді
   Міліція  спить з народом в облраді

Міліція спить з народом в облраді

Чернігівська міліція дозволила місцевим мітингувальникам переночувати в облраді.

Це уже другий приклад взаєморозуміння в Чернігові.

Перший стався тоді, коли протестувальникам, після приходу в обласну раду, запропонували чай.

Про дозвіл переночувати повідомляє сектор зв’язків з громадськістю управління МВС України в Чернігівській області.

Міліція нагадує, що близько опівдня 27 січня народні депутати України разом зі своїми прихильниками зайшли до Чернігівської обласної ради та зустрілися з її головою Анатолієм Мельником. Була досягнута домовленість про проведення засідання позачергової сесії облради.

Деякі депутати та активісти залишилися всередині чекати засідання позачергової сесії. Її початок запланований на 11:00 вівторка 28 січня.

Громадяни поводять себе спокійно, жодних порушень громадського порядку не відбувається. Міліція охороняє адмінбудівлю обласної ради та прилеглу територію.

Водночас міліція констатує, що в деяких засобах масової інформації та інтернет-виданнях з’явилася недостовірна інформація про захоплення адмінбудівлі Чернігівської обласної державної адміністрації.

УМВС України в Чернігівській області офіційно повідомляє, що захоплення облдержадміністрації не було, міліція забезпечує цілодобову охорону адмінбудівлі - повідомляють з міліції.

Коментарі (12)

О законности | 2014-01-28 20:15

— Я требую, чтобы меня судили по нашим, советским, законам!
— А покупал ты её по советским законам? Или, может, по советским законам ты её воровал?
"Кавказская пленница"

Олег | 2014-01-28 20:12

Коментар
Це може продовжуватися не до безкінечності, а до моменту встановлення в Україні реальної демократії і, що особливо важливо - верховенства Закону, а не "понятій", як це має місце зараз.

Олег | 2014-01-28 20:09

З приводу "чи можуть кілька тисяч вирішувати" - МОЖУТЬ!
Якщо іншим "фіолетово" - то можуть!

Коментар | 2014-01-28 09:54

Не розумію, якими принципами демократіїї керується мітинг активістів по захопленню адмінбудівель,не спитавши про це думку більш як мільйонного населення Чернігівщини.Виходить,що можна зібрати 1,5-2,0 тис. незадоволенних чимось людей і захоплювати адмінбудівлі. На мою думку це може продовжуватися до бескінечності.

Правдоруб("Глибокий рів") | 2014-01-28 09:36

Cкрізь здирники, бандити і чинуші,
Народ в гівні кругом по уші.
То ж треба встати і звільнитись від гівна,
На те і воля Божа нам тепер дана!
Було і буде,
Є понині,
Героям слава!
Слава Україні!

SOS | 2014-01-28 08:41

Арингаросса
Який народ... на умі у політиків-міліонерів, яким начхати на Україну

Арингаросса | 2014-01-28 07:31

А вам завидно, боягузи? Сидіть собі вдома у теплі за комп'ютером і далі розповідайте людям, які ви патріоти. Ганьба вам! Підтримую НАРОД!

Петро українець | 2014-01-28 07:26

А навіщо штурмувати та захоплювати свою ж власність? Просто потрібно виселити звідти " квартирантів" та й годі.

Черниговец | 2014-01-28 04:03

Operator.
Еще бы! даже для бомжей есть отдельная ночлежка, а не админздание!

Operator. | 2014-01-28 01:02

Що за маячня? Відколи це обласна рада стала притулком, ночлєжкою? У нас в Чернігові є відповідна установа для безпритульних - нехай там і ночують!

Читач | 2014-01-27 23:50

І що? Міліція ж на роботі, а чого ці люди там вночі сидять - незрозуміло. Їм нема де спати? І взагалі за ночівлю треба платити. Де громадяни вранці вмиватимуться? Де користуватимуться туалетом? :)

Ронін | 2014-01-27 22:43

Для настрою
http://youtu.be/188ihM35uLI
закрити