Валерій Дубіль: «Чернігівці залишили будівлю, жодна людина не постраждала. І це головне.»
Чернігівці залишили будівлю Чернігівської обласної ради. Підставою для звільнення будівлі стало те, що влада виконала головну вимогу – провела позачергову сесію обласної ради та дала оцінку суспільно-політичній ситуації в країні у присутності губернатора області Володимира Хоменка та голови облради Анатолія Мельника.
Провідомляє прес-служба народного депутата України Валерій Дубіля.
У сесійній залі зареєструвалося 75 депутатів, 73 із яких проголосували за проект рішення, який подала на розгляд сесії фракція ВО «Батьківщина» в обласній раді з деякими доповненнями та стилістичними правками.
Відтак цим рішенням чернігівські депутати просять скасувати закони, які ухвалила Верховна Рада 16 січня 2014 року, що обмежують конституційні права і свободи громадян, повернутися до Конституції 2004 року та амністувати активістів, затриманих під час протестних акцій.
Окрім того чернігівські обранці закликали сторони конфлікту до стриманості, пошуку шляхів мирного врегулювання кризи, а представників правоохоронних структур діяти відповідно до даної присяги народові України.
- Та найголовніше, - вважає народний депутат України Валерій Дубіль, - це те, що під час цих подій жодна людина не постраждала, будівлю не було пошкоджено жодним чином. Хоча ситуація вчора була доволі напруженою, були відомості про провокації, яких нам вдалося уникнути. Вважаю, що перемовини, які тривали понад сім годин між представниками влади і народною радою дали такий результат. Тож пишаюся Чернігівщиною, яка дійсно показала приклад всій країні. Мирно, без кровопролиття, без погромів і провокацій ми досягли порозуміння і виконали вимогу чернігівської громади.
Нагадаємо, що вчора учасники акції спротиву зайняли будівлю Чернігівської обласної ради. Протягом дня поряд з людьми були народні депутати Валерій Дубіль, Сергій Аверченко, Руслан Марцінків та Андрій Путілов.
Під час акції Валерій Дубіль постійно закликав мітингувальників зберігати мир, спокій і порядок у будівлі ради. Головною вимогою учасників акції спротиву було скликання позачергової сесії та обов’язкова присутність на ній губернатора області Володимира Хоменка та голови облради Анатолія Мельника 27 січня на 18:00. Натомість наприкінці перемовин сторони досягли домовленості, що пленарне засідання відбудеться 28 січня об 11:00.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 7123 |





















Коментарі (37)
Василь | 2014-02-02 11:45
Ніяких цікавих новин і несподіванок не вийшло.
Тільки Ляшко один може зірвати сесію обласної ради.
Може зірвати сесію міської ради.
Може штурмонути обласну адміністрацію.
Оце політична харизма.
:-):-)
Юра | 2014-01-30 17:50
Семену Палію | 2014-01-30 16:51
Семен Палій | 2014-01-30 16:17
антимайдану | 2014-01-30 11:53
Російський цар МИКОЛА І отримав призвісько "ПАЛКІН" за любов
до АРМІЙСЬКИХ МЕТОДІВ ПРАВЛІННЯ.
ШПІЦРУТЕНИ- довгі лозини,що застосовували для тілесного покарання.
Засудженого вели крізь стрій солдатів,а ті шпіцрутенами його били.
Саме так забили до смерті,пропустивши двічі крізь стрій, молодого украінського козака, героя війни1812 року,що за мужність отримав медалі та найвищу бойову нагороду Російськоі імперіі-Георгіівський хрест. Забили за те, що приймав участь у збройному повстанні украінських козацьких полків за свою самостійність, проти переформування в уланські полки російськоі регулярноі арміі......
І ТАК ДАЛІ, І ТОМУ ПОДІБНЕ І ДО СЬОГОДНІ,,,,,,
ПАЛКИ,,,ПАЛКИ,,,,ПАЛКИ,,,ЧЕРЕЗ УСЮ УКРАІНСЬКУ ІСТОРІЮ,,,,,,,,,
ТА СКІЛЬКИ Ж МОЖНА?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лампа | 2014-01-29 20:58
антимайдан (бельгійській ІР) | 2014-01-29 20:58
(АДМІН: антимайдан має бельгійській ІР )
антимайдан ( бельгійській ІР) | 2014-01-29 20:49
( АДМІН : антимайдан має бельгійській ІР)
Виталий Москаленко | 2014-01-29 20:48
антимайдан ( бельгійській ІР) | 2014-01-29 20:42
антимайдану | 2014-01-29 20:07
"ОРЕЛ ПАДАЛЬЮ НЕ ПИТАЕТСЯ" Не стане нас -годуватимуть вашою кров,ю!
Учителям школы номер два | 2014-01-29 19:47
антимайдану | 2014-01-29 19:38
ОРЕТЕ ,ЧТОБЬІ ОЛИГАРХИ РАЗБЕЖАЛИСЬ?
А ПРО ПОБОЧНЬІЕ ЯВЛЕНИЯ ПРОЦЕССОВ НЕ ПОДУМАЛИ?
ОТ ВАШЕЙ ЗВУКОВОЙ ВОЛНЬІ ПОРТРЕТЬІ ПРЕЗИДЕНТА В ОДА УПАСТЬ МОГУТ ! И ПОЙДЕМ МЬІ , ТОВАРИЩИ РАБОЧИЕ, ОДНОЙ ДОРОГОЙ ТУДА, КУДА НАС ПОСЬІЛАЮТ, А ВЬІ ГОВОРИТЕ :"МЬІ ПОЙДЕМ ДРУГИМ ПУТЕМ!" "
антимайдан ( бельгійській ІР) | 2014-01-29 19:24
(Адмін: антимайдан має бельгійській ІР)
антимайдан ( бельгійській ІР) | 2014-01-29 19:12
(Адмін: антимайдан ( бельгійській ІР - 82.145.211.114 )
посторонний | 2014-01-29 18:30
ВЬІБИРАЛИ ОДНИХ, НО ИЗ ДЕРЬМА ВЬІТАСКИВАЮТ ПУСТЬ ДРУГИЕ!
А САМИ ТАК И ВООБЩЕ,,, ПО ФИЗИОНОМИИ ТОГО,КТО ЗАСЛУЖИЛ БЬЮТ
ПЕРСОНАЛЬНО В ПОРЯДКЕ ЖИВОЙ ОЧЕРЕДИ,ЕСЛИ ТАК ВЕЛИКО ЖЕЛАНИЕ, МОЖНО И ВСЕМ МИРОМ,КОГДА ЕДИНЬІ,
ГЛАВНОЕ, ЗНАТЬ ЧЕГО ХОТИМ КОНКРЕТНО,
И ЕСЛИ ГРОМАДА,ТО ГРОМАДА "ДРУЗЕЙ НЕУКЛОНЧИВО СТРОГИХ
В СОБЛАЗНАХ В СОБЛАЗНАХ ИЗМЕНЧИВЬІХ ДНЕЙ"
СУТЬ ВО ВСЕМ ДОЛЖНА БЬІТЬ ЧЕЛОВЕЧЕСКАЯ, А НЕ ШКУРНАЯ.
луганчанин (з чернігівським ІР) | 2014-01-29 17:20
Наталка | 2014-01-29 16:29
Для Лесь | 2014-01-29 15:47
Не врите людям.
На баррикады вышли лучшие из лучших.
Героям слава!!!!!!!!!!.
украінка | 2014-01-29 15:27
ЗАГРІБАТИ ЖАР ЧУЖИМИ РУКАМИ-ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лесі | 2014-01-29 15:18
КРОВ ЛЮДСЬКА НЕ ВОДИЦЯ-ПРОЛИВАТИ НЕ ГОДИТЬСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НАС ВІН НЕ ЧУЕ,МОЖЕ У НАРОДУ НЕ ТОЙ ТЕМБР ГОЛОСУ?
ПОМОЖІТЬ ,ПАНІ ЛЕСЯ!
НеМаша | 2014-01-29 15:09
НеМаша | 2014-01-29 15:08
"Героям" слава!
лл | 2014-01-29 15:02
КПУ, висловити недовіру Хоменко , на ВАШУ ПРОПОЗИЦІЮ це зробити
ні опозиція, ні БАГАТОЛЮДНА ГРОМАДА, що була поруч з вами ніяким чином не відреагувала, ЗНАЕТЕ, Я ТАКОГО НА ВІДЕО НЕ БАЧИЛА, Головне, що ні Беркут , ні "тітушки " не закривали вам рот. То можете сміливо його
відкрити на наступних сесіях , чи як ви там хочете..ПОКИ У НАС СВОБОДА НЕ ВТРАЧЕНА! Не будьте лицемірами. ОПОЗИЦІЮ- ВПЕРЕД.
а самі за іі спину?
Витроу | 2014-01-29 14:55
Не совсем Черниговец | 2014-01-29 14:52
лл | 2014-01-29 14:25
Вася | 2014-01-29 13:45
Ронін | 2014-01-29 13:14
http://www.youtube.com/watch?v=rKzr5FlWido
Віктор | 2014-01-29 12:53
М. Боюра | 2014-01-29 12:29
Банда відчула свій близький кінець, починає лавірувати, відмінила драконівські закони. Але це ще не перемога українців, за неї ще маємо поборотися.
Леся | 2014-01-29 12:25
НеМаша | 2014-01-29 12:08
Вэятки уже никому нигде давать не надо?
И даже ГАИшники не берут?
Стаха за взятки посадили?
Куприяненко за закупки под следствием?
И т. д. и т.п.
Без всего этого победы не будет.
Хоть что-то в этом направлении начали делать сами или ждут указ с Киева?
Завтра принимается бюджет- дерибан области?
Слава Україні!
лл | 2014-01-29 11:07
Serhiy_ | 2014-01-29 11:04
лл | 2014-01-29 11:03
М. Боюра | 2014-01-29 10:25
Жахливе враження складають дії генерала Михайлика всими цими міліцейськими кордонами та завезенням до Чернігова бандитів з дрючками. Дії цього генерала мають бути розглянуті вищим керівництвом держави, але це вже іншим керівництвом, а не владою президента, якій так заповзято служить генерал.