Останнє оновлення: 09:25 понеділок, 6 липня
он-лайн
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / У Чернігові ідуть публічні дебати по округу № 205 - трансляція
У Чернігові ідуть публічні дебати по округу № 205 - трансляція

У Чернігові ідуть публічні дебати по округу № 205 - трансляція

Громадянська мережа ОПОРА у партнерстві з Дискусійним клубом «Експертна думка» та Громадським телебаченням вперше в своїй практиці реалізовують проект за безпосередньої участі кандидатів у народні депутати.

О 12.00 у Дискусійному клубі «Експертна думка» почала трансляцію дебатів між кандидатами на місце парламентаря за мажоритарним округом № 205.

За умовами проекту, учасники будуть забезпечені рівними можливостями для інформування виборців щодо основних засад своєї передвиборної програми, а також власних думок щодо проблематик, порущених на дебатах

Коментарі (15)

1 | 2014-10-09 07:46

Андрейченко *** американский, *** граждан Укрианы по *** принципам.
/// просто якийсь фашистський коментар, таке враження, що його писав який російський диверсант. ай-пі залишаємо в колекції:
IP 46.219.241.182
Хост: 46.219.241.182.freenet.com.ua
Город: Киев
Страна: Ukraine
IP диапазон: 46.219.240.0 - 46.219.247.255
Название провайдера: o3_core

Читач | 2014-10-08 20:59

Треба обирати перспективних, енергійних, чесних і порядних чернігівців! Як на мене, то один з таких реальних кандидатів - ***!
/// агітація///

Лілія | 2014-10-08 20:01

сильному тігипку
Я одна з тих жінок. Той, хто голосує за "сильного" - голосує за 12-годинний робочий день, 6-денний робочий тиждень, за горезвісні пенсійну та податкову реформи. Працюй на пана без вихідних, поки не сконаєш.

сильному тігипку | 2014-10-08 16:10

за пенсійну реформу відповіси перед богом жінки України тебе прокляли

Данило | 2014-10-08 14:41

Гость
Андрійченко воював з першої хвилі мобілізації!

Данило | 2014-10-08 14:28

Андрій
Андрійченко живе і житиме в Чернігові. Він же місцевий!

До Куліча | 2014-10-08 13:23

Спитайте в нього, скільки він витрачає на бігборди і чи не краще ці кошти передати на АТО

Гость | 2014-10-08 13:22

Хоть один воевал?

Ольга Котляр | 2014-10-08 13:06

Хто з них вже був при владі?

Андрій | 2014-10-08 13:01

Каденюку і Андрійченко, а Ви будете жити в Чернігові?

Ніна | 2014-10-08 12:38

Дорогу молоді!

Колян | 2014-10-08 12:34

Позор читать свою програму.

читатель | 2014-10-08 12:30

Что в ваших програмах есть кроме лозунгов? Где конкретика?

Петр | 2014-10-08 12:22

Ваш доход за последние пол года? И откуда? Вопрос всем.

Іван Пилипчук | 2014-10-08 12:18

Запитання до кандидатів від сильної України та опозиційного блоку. Вам не соромно йти від цих збіговиськ зрадників?
закрити