Останнє оновлення: 13:01 вівторок, 8 жовтня
Кавказ
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Війна: Російський консул сховався від звернення? ФОТОрепортаж
Війна: Російський консул сховався від звернення? ФОТОрепортаж

Війна: Російський консул сховався від звернення? ФОТОрепортаж

Двері Почесного консульства Російської Федерації були зачинені в той час, коли небайдужі чернігівці зібралися висловити свою позицію щодо агресії Росії проти Грузії. Передати звернення російському консулу в Чернігові Вагіфу Ахмедовичу Алієву з рук в руки не вдалося.

Тримаючи плакати і фото Путіна, учасники пікету скандували «Руки геть від Грузії!». Вони закликали зупинити інтервенцію проти незалежної держави. Москву називали агресором, чиї варварські дії невиправдані в двадцять першому столітті.

Також пікетувальники закликали український уряд зайняти більш чітку позицію в конфлікті і виражали протест проти участі кораблів чорноморського флоту, що базуються на нашій території, у війні.

Всього зібралося не багато чоловік. Та серед присутніх були активні учасники громадського життя Чернігова. Це представники Української народної партії та Конгресу українських націоналістів, громадських організацій «Сила громади» та «Новий Чернігів», секретар прес-служби мера Чернігова Ірина Соломаха і навіть екс-секретар міської ради В.Голець.

«Грузія вийшла з орбіти впливу Москви, висловила чітко євроінтеграційні наміри. І не маючи таких важелів впливу, як підняття цін на газ чи економічне ембарго, Росія обрала війну», - сказав координатор платформи «Сила громади» Олександр Ломако.

Двері консульства так і залишились зачиненими. До пікетувальників ніхто не вийшов.

Отже, Москва не бажає слухати думку громадян іншої держави. Звернення організаторів акції залишили на дверях консульства. Впевнені, що думка громадян все-таки була почута, не зважаючи на те, що відповіді вони не дочекалися.

Вікторія ГАВРИК
Фото: Володимир БЕРЕЖОК, Олег ГОЛОВАТЕНКО, Василь ТАЄМНИЧИЙ

 

Надзвичайному і Повноважному Послові РФ
Віктору Степановичу Черномирдіну
Російському консулові в Чернігові
Вагифу Ахмедовічу Алієву

Звернення

Учасники пікетування «Зупиніть інтервенцію проти незалежної Грузії», яке відбулася в Чернігові біля Почесного консульства Російської Федерації 12 серпня 2008 року, виражають свій рішучий протест загарбницьким діям Російської Федерації, направлених проти суверенної Грузії і її народу.

Останніми подіями в Південній Осетії і інших прикордонних територіях Грузії офіційна Москва створила небезпечний прецедент, ввівши свої війська на територію незалежної держави, а також фінансуючи сепаратистські угрупування Південної Осетії і Абхазії.

У зв'язку з останніми подіями чернігівці також висловлюють свій протест участю кораблів Чорноморського флоту, що базуються на нашій території, в агресії проти дружньої незалежної держави.

Сьогоднішні дії РФ, у тому числі провокаційні вислови провідних російських політиків відносно статусу Кримського півострова, а також відверта підтримка Росією антиукраїнських сепаратистських сил в Криму, ставлять під загрозу територіальну цілісність України і мир на нашій землі.

Далекоглядні плани «гарячих голів» в Росії зробити Україну наступною країною-об’єктом своєї агресії, свідомо приречені на провал, оскільки зустрінуть відсіч всього українського народу, представників всіх національностей і людей доброї волі, для яких Україна стала рідним будинком під мирним блакитним небом. Такі агресивні плани можуть лише покласти початок процесу внутрішнього розпаду Російської Федерації, як державного утворення. Ці процеси можуть початися вже зараз у випадку, якщо Росія негайно не почне виведення своїх військ з території Грузії.

Учасники пікетування висловлюють свою підтримку грузинському народові в його боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність своєї країни.

Закликаємо Росію негайно припинити військову інтервенцію проти незалежної суверенної держави Грузія. Упевнені, що ситуація, що склалася, повинна вирішуватись не шляхом військових дій, а шляхом переговорів за участю посередників – представників країн Європи, США, у тому числі і України.

м. Чернігів, 12 серпня 2008 р.

Коментарі (68)

Специалист | 2008-08-24 14:04

Джорж (вне себя): -Что значит "В Южной Осетии нет нефти"???
Михуил (трепеща): -Мамой клянусь, была...

Влад Бондарь | 2008-08-16 14:54

Треба навчити москалів сало їсти, а не сміятися з нього. Бо вони там такі зарозумілі всі, не вважають за потрібне оцінити зусилля наші. Нехай спробують як українська баба варити поросяті картоплю в чавуні, викопану з городу власноруч, а потім порахують трудозатрати і співставлять з кінцевим смаком. І нехай стають у черги по сало, бо сала мало і воно буде по 100 гривень за кілограм (а гривня по сто рублів російських). Або геть з крамниці якщо ніжки Буша смачніші. Щоб Київ став столицею імперською, потрібно до Архангельська везти наші помідори розміром з кавуни, бо там вони ростуть як виноград. Нехай самі подумають, де повинен бути центр імперії великодержавної :)

Metallist | 2008-08-16 08:58

дмх
Ежели ты такой большой любитель общей культуры и истории, то и присоединяйся со всей Москальщиной к Украине - ибо здесь находится Мать городов русских. Да и Чернигов известен по летописям задолго до Москвы. Вот и восстановим историческую справедливость.
Так что не стесняйтесь, ждем...

дмх | 2008-08-16 00:18

х***ы дорогие пропадёте вы без россии матушки!!!западу вы нужны пока есть выгода с украины!!!а с нами москалями общая культура и история!!!наши родственники живут по 2 стороны границы почти у всех а у кого родня в штатах...и новости ваши по кабельному смотреть страшно а что же по ббс идёт полная дизинформация!!!джорж все продумал что бы россию дискридитировать!!!

Сергій Соломаха | 2008-08-15 15:54

Помста імперії грузинам ? Хто наступний ?
  Більшість росіян вважають, що грузини і українці за власним бажанням розбудовували як Російську імперію Романових, так і Радянській Союз. Відповідно до постулатів імперської свідомості ці народи ввійшли до складу Московської держави добровільно. Дійсно грузинська аристократія у складі Російської імперії користувалася всіма привілеями і була головним провідником імперської волі на Кавказі. Саме під приводом захисту православних грузин відбулася не одна війна з мусульманською Оттоманською імперією. Без перебільшення можна стверджувати, що частина грузин міцно інтегрувалися в Російську імперію. Не дивно, що після краху імперії Романових багато грузин за походженням опинилися у складі найвищого керівництві нової радянської імперії, а грузин з містечка Горі Й.Джугашвілі (Сталін) став її символом. Навіть, ядерна зброя – чи не головна гордість росіян - була створена під керівництвом всесильного грузина Л.Берія.
Нагадаю, що і створення СРСР у 1922 році відбулося головним чином завдяки зусиллям представників Української Радянської Соціалістичної республіки та Закавказької Радянської Соціалістичної Федеративної республіки в якій керівну роль відігравали звісно грузини.
Чи пішла на користь грузинам їх вірна служба імперіям ? Судіть самі.
За все треба платити і все має свою ціну.
Нагадаю мало відомий сьогодні історичний факт. За заслуги перед Радянською імперією і особисто вождя всіх народів Й.Сталіна у 1945 році до Грузії були приєднані південні гірські райони Чечні, майже вся Кабарда разом з горами Ельбрус та Казбек, а місцеві народи були повністю депортовані за звинуваченням у зраді батьківщині. Сьогодні ці території знаходяться у складі Російської Федерації, але не добра пам’ять про грузин на північному Кавказі залишилася.
Тож спроба Грузії після багатьох років перебування грузин на Кавказі в якості представників імперської нації вийти з обійм імперії виявилася дуже і дуже болючою і кривавою.
Не важко пояснити і поведінку росіян, які завжди бачили у грузинах своїх вірних союзників по розбудові імперії. Їх страшенно ображає «зрада» грузин, тобто створення справді незалежної грузинської держави. Уявіть собі символи Росії, уособлення перемоги у Другій світовій війні грузини Й Сталін і М. Кантарія перетворюються на закордонних зайд-інородців. Такого підриву своєї величі імперія не пробачає.
Є над чим замислитися українцям, які доклали ще більше зусиль, ніж грузини, для створення Російської імперської величі.
Сергій Соломаха,
заступник голови Чернігівської обласної організації УНП
  Р.S. Поки самі грузини не скинуть символ Російської імперської величі, що бовваніє в Горі, і не визнають Сталіна(яке грузинське прізвище ?) імперцем-росіянином, а не національною гордістю грузин - вони залишаться в обіймах імперії.
Пам'ятаєте як на початку "перестройки" водії авто(за чиєю вказівкою?) гордо на лобовому склі возили фото "вождя всіх народів".
В Грузії цього тирана обожнювали чи не найбільше.

москаль | 2008-08-15 12:56

в августе все москали в отпуске, сидим на даче, грядки пропалываем нам интересно было олимпиаду посмотреть, а не руины по телеку наблюдать и трупы детей, и кремль по тому же принципу уже работает и живет, а вот грузины были на боевом посту, не до развития им спорта, а до вопроса целостности территории, только неправильно это - за кусок горы тысячи душ положить. но если осетин переселить, опять будет кремль виноват. да и переселяться они не хотят. и кремль вмешался когда бойня была в грузии. и никто не помог тогда. да и сейчас не хотят понимать и помогать.

AKM | 2008-08-14 17:56

Scuns: "И разведка там работает, и контрразведка" ©
-Судячи по кількості скунсів та костянів - таки так!

Кука | 2008-08-14 12:41

... . Идите лучше на рынок, може братья-грызуны вам скидку дадут или шашлычком подкормят.
Как бомбить Цхинвали - никто не кричал, а когда кацо получили по своему носу - так жалко стало сразу. Как Саакашвили бегал от гула самолета - весь мир увидел - жаль штаны его не показали :).

Bob's | 2008-08-14 12:23

dopsПредлагаю запотентовать новую нацию: Синтез Украинцев и Грузинов. Путсть будут Грузинцы или Укразины))) И в нато их в нато надо. Перегрызуться жэж Укразины с Грузинцами, перегрызуться за гамбургер. Жалко народы.
Ох и здается мне сейчас, что это росиянцы грызут сейчас себе локти. Возможно где-то глубоко внутри стыдно за содеянное.
"Перегрызуться жэж Укразины с Грузинцами"
Не дождетесь! ;)

dops | 2008-08-14 12:15

Предлагаю запотентовать новую нацию: Синтез Украинцев и Грузинов. Путсть будут Грузинцы или Укразины))) И в нато их в нато надо. Перегрызуться жэж Укразины с Грузинцами, перегрызуться за гамбургер. Жалко народы.

Сергій Соломаха | 2008-08-14 11:28

brutal
Scuns
Що, Scunsику, продовжуєш ховатися за псевдо - "бздіш-хоміш", бо сам добре розумієш яку дурню несеш...
"Нынешняя Россия такой ошибки не повторила", а здійснила так, як вчив А.Гітлер, що напав першим у 1941 році і тим самим випередив кремлівських мрійників на чолі з міфічним Й.Сталіним(саме псевдо настільки мілітаристське, що не потрибує коментарів).
Не здивуюсь, Scunsику, що невдовзі почнеш дякувати за науку автору бліц-кригів та захиснику фолькдойчів від Судетів до Уралу А.Гітлеру.
  

Scuns | 2008-08-14 09:49

brutal
Правильно мыслишь, только примитивно до безобразия.
Война была выгодна в первую очередь США (а точнее, республиканцам, чей президент сейчас у власти, а кандидат в президенты отстает в рейтингах). Неужели не понятно, что без как минимум мороальной поддержки и обещаний "поспособствовать" Саакашвили решился бы применить тяжелую технику и авиацию? Нет, не зря там несколько лет сидели американские инструкторы и эксперты. Заметьте, через 3 месяца в Америке выборы. На фоне бледных "побед" в Ираке и Афганистане и нефтяного кризиса нужно как-то привлечь к себе отвернувшийся электорат. И все складывается очень удачно: победит Грузия - это новая победа США в области "демократизации", за что надо благодарить действующую власть. Плюс получаем бонус: Россия получает по зубам, а Грузия "навеки наша". Не пройдет - ну и ладно: Саакашвили и так слишком заангажирован, а Россию можно обвинить во всех смертных грехах (что, собственно, сейчас и происходит). А учитывая, что по английски названия Грузии (Georgia) звучит так же, как название одного из штатов США (Джорджия), то можно тааааакую информ-компанию закатить!!! Это, собственно, и происходит - в американских комментариях к новостям довольно часто мелькают фразы "что войска России делаю в США и куда смотрит власть?"
Ну а Россию тоже не надо за лохов держать. В отличие, скажем, от Украины, там все еще есть боевые генералы, и руководство страны хочет вернуть стране статус одного из мировых лидеров, а не идти в фарватере, подбирая объедки с барского стола. И разведка там работает, и контрразведка. Даже простому обывателю, умеющему анализировать хотя бы статьи в интернет, было понятно, что там назревает что-то серьезное (достаточно вспомнить и перемещения тяжелой техники, и полеты самолетов-разведчиков и т.п.). Это Сталин в 41 игнорировал все предупреждения о начале войны, до конца не веря донесениям разведки. Нынешняя Россия такой ошибки не повторила.

Scuns | 2008-08-14 09:29

БрехняХто бачив по ТБ знищений вщент грузинами Цхинвалі і 1500- 2000 "загиблих" там мирних осетин ?
Відзовіться і благаю! Тим більше зараз такіх мультиків можна накрутити...
А от знищений російською армією Грозний бачив увесь Світ і мовчить,сука.
Слышь, ты, добра людина! Я тебе уже говорил, а для добрих людей не поленюсь повторить еще раз. Я видел! И не я один, а полмира, кто смотрел хотя бы евроньюс (а не 1+1) и в интернете читал что-нибудь кроме Грузия-онлайн. И полуразрушенный Цхинвали показывали, и трупы на улицах (в том числе детские), и больницу, в подвалах которой делали операции. Так что, ежели совести нет - спілкуйся дальше.

brutal | 2008-08-13 20:00

НЕ буду оправдыать Грузию но давайте вспомним события нескольких последних месяцев. Задержаны несколько российских военных грузовиков с боеприпасами "причем это не просто патроны , а это реактивные снаряды" куда они следовали и зачем не известно. железноо дорожные войска РФ наводят пути сообщения. Резкое усиление бронетехники и войск в раене конфликта. Не нужно быть военным чтобы понять что готовиться военная операция в Грузии. А теперь обьясните мне грузинский президент один из последних кому нужна была эта война. Нужно быть идиотом чтобы начинать без выигрошною войну. Абхазам она тоже не нужна. давайте подумаем кому она нужней всего. Ну по моему точно кацапам. Вот теперь признайтесь честно хотябы самим себе Хотябы тайно про себя кому нужней всего эта война.

brutal | 2008-08-13 18:34

Я наверное опять повторяюсь НО . ТЕМ НЕ МЕНЕЕ посмотрите сайт кавказ цэнтр www.kavkazcentr.com там очень интерестное интэрвью с росийским шовинистом ДУГИНЫМ . На главной странице справа. Вам понравиться. Все честно, прямо, по мужски, без обиняков. Если кто нибудь мне скажет что россия защищает Обхазов я рассмеюсь вам в лицо .

Брехня | 2008-08-13 14:08

Хто бачив по ТБ знищений вщент грузинами Цхинвалі і 1500- 2000 "загиблих" там мирних осетин ?
Відзовіться і благаю! Тим більше зараз такіх мультиків можна накрутити...
А от знищений російською армією Грозний бачив увесь Світ і мовчить,сука.

Голос разума | 2008-08-13 14:02

Брати-росіяни, не втрачайте розум !
  Що ВИ будете волати якщо китайці(до речі, добрі московські учні) застосують проти РоССії те, що сьогодні РоССія(саме вся, а не режим Путин-Медвед0 чинить проти Суверенної Грузії , захищаючи начебто своїх "громадян" абхазів і осетин?
КНР оголосить усіх китайців від Уссурійська до Владивостока своїми громадянами і почнуть захищати... Всіми наявними у Китаї засобами...
За ними теж саме можуть зробити ортодоксальні мусульмани і юдеї тощо.
Правду кажуть не рий яму іншому - сам в неї потрапиш.
Після того, що сталося, дорогі брати-росіяни, на підтримку збоку українців і грузин РоССія в цих конфліктах з китайцями(мусульманами тощо) можете вже не розраховувати.
А статися це може дуже швидко, як тільки закінчиться в Китаї ейфорія з олімпіадою-2008, а США залишать з Ірак шиїтам.

Медіаексперт | 2008-08-13 14:02

Конвент-аналіз теми російсько-грузинської війни (на segodnya.ua) не залишає сумнівів: коли Росія нападе на Україну, на цьому видання повісять табличку: "Все ушли фронт" – стріляти в спину українській армії.
http://blogs.pravda.com.ua/authors/medvedev/48a2aa5a5b118/

abc | 2008-08-13 10:56

Вікторія Гаврик, АКМ, інші...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Ви ставите дуже важливе питання - що робити? Зрозуміло, варіантів може бути багато. І вони залежать від двох головних складових - дій керівництва країни та інтелектуального рівня громадян. Втім, дії керівництва, також напряму залежать від людей.
Отже - інтелектуальний рівень громадян. Саме від нього залежить арсенал і ефективність дій людей й країни.
Згуртовуватися і використовувати всіх і вся, хто може допомогти нам піднятися вище по сходам розвитку, - авторів і дописувачів ВВ, студентів і викладачів вищих та нижчих навчальних, інтелегенцію, партії і громадські організації. Ось що є головним. Механізми - давайте обговорювати. Рішення - приймати і наполягати на їх виконанні владою.
Щодо непублічних діячів на зразок нинішнього губернатора, то їх мовчання і відсутність спілкування з громадськістю несуть значно більше зло, чим дають позитиву усі їх досягнення.

karen | 2008-08-13 10:46

кучка клоунов, кторые ничего не решат, т.к. их протесты и петиции до ж...пы!

Олександр Підгорний | 2008-08-13 09:00

Сьогодішня політика Россії направлена на можливість активного впливу на будь який регіон колишнього СРСР. А як що у тебе крантик від газу - ти господар. І Гузія не остання у цьому переліку. Всі непризнані республіки(Придністров,є, Абхазія, Осетія) дуже можливі плацдарми для майбутньї геополітичної ігри на карті колишньго союзу. Завжди знайдеться купка громадян - росіян, чиї інтереси потрібно захищати. І Россія завжди готова простягти "руку допомоги." І якщо уважно порахувати - то не сьогодні, завтра "пригноблені кримчани " повстануть і попрохають допомоги у Россії від "свавілля хохлів, на исконно русских землях". І нова ціна на газ, який можуть зараз запропонувати в обмін на перерахунок перебування Россійського флоту у Криму - не останній важіль впливу на дестабілізацію в Україні. Все буде залежати від прорахованої та чіткої позиція керівництва країни.

Брат | 2008-08-13 07:26

Вікторія Гаврик
BVL
С чего ты, брат, взял что Виктория за кого-то расписывается? И смотрит 5-й канал? Тебе, уважаемый, прежде всего советую расписываться исключительно за себя.

Справжняк | 2008-08-13 00:57

Юрист
Друже Юрист, я думаю всі розуміють чому ти пишеш такі нісенітниці, білі брати не зрозуміють. Але ж ти сам в глибині душі москалів ненавидиш не менша від кожного "справжняка"! " З москалями нема спільної мови!" - так писав Бандера, якщо ти не шануєш Бандеру, як можеш називати себе українським націоналістом. В цій боротьбі за расу, можна дуже швидко загубити націю! Слава Перемозі!

BVL | 2008-08-12 23:37

Вікторія Гаврик
Жаль, Вiкторiя, что Вы, кроме 5-го канала ТВ, ничего не смотрите и не читаете. Не расписывайтесь за всю Украину.! Почитайте мнения на http://www.segodnya.ua/votes/1179.html
там уже более 2000 высказываний.

АКМ | 2008-08-12 22:10

"а що робити тепер з поділом на тих, хто підтримує Грузію, і тих, хто підтримує Росію?" - заборонити антиукраїнські організації для початку. Ввести кримінальну відповідальність в дію (а не на папері) за підривну та сепаратистську діяльність. Повірте - через рік "озабочєнних росією" стане набагато менше.

Андрей | 2008-08-12 22:05

Вікторія Гаврик
Вы знаете, гораздо больше меня задело то, что никто не показывал таких акций в Украине под посольствами США и стран ЕС после событий в Ираке, Афганистане, Косово. Действительно однобокое освещение проблем становится бичом для нашей страны. И имея таких однобоко настроенных админов, обещающих бан за выражение точки зрения (кстати, уважаемый, вы меня дискредитируете вставленным вместо моих слов троеточием. Некоторые могут предположить под ним нецензурные слова, а я бы этого не хотел) наши интернет-издания, в том числе, превратитятся в те же заангажированные средства массовой информации, которых мы имеем достаточное количество. Насчет "поділу": это действительно было инициировано нашими политиками, за что они получат свое от истории. Бог им судья. Но лично для меня это стало полным разочарованием в стране. Если я, патриотично настроенный молодой человек, который всегда говорил, что с Родины не уедет вдруг задумался о смене страны проживания... И нет сегодня, на мой взгляд, политической силы, которая МОГЛА БЫ повести за собой ИНТЕЛЛИГЕНЦИЮ, способную создавать какие-то моральные, нравственные стандарты. Интеллигенцию незараженную исключительно идеей национализма. Интеллигенцию исповедующую НАЦИОНАЛЬНУЮ ИДЕЮ, которой у нас нет. И тем хуже для нас. А кого мы будем поддерживать... Давайте поддержим своих родителей, на долю которых это все выпало. Которым пришлось помогать нам в эти смутные времена. И если тяжело нам, их детям - то они отдали бы все за светлые преспективы для нас. А их элементарно пытаются подкупить демагогией и продпайками. И все перспективы развития страны должны превращаться в подачку к пенсии или оплату за стояние на митингах ради чьей-то сиюминутной политической выгоды. Извините, навеяло...

Вікторія Гаврик | 2008-08-12 21:13

Андрей
А выглядит это именно так: Гав... Гав-гав... А отчего отсутствуют фото нашего экс-секретаря миськрады? Чтобы потом можно было сказать, что это грязные инсинуации?
И еще Бандере: сравнения ни при чем. Есть факт. Таких лозунгов не было... Потому, что иракский народ нам не братский? ;-) Или не проплачено было? Прям теряюсь в догадках... И какие все громкие ники пишут нам комменты... Так съездили бы в Киеское посольство. Или "можно быть замеченным"? ;-)
  думаю, що вечірні новини дали відповідь на ваші питання й обурення. такі акції пройшли по всій Україні, і під Київським посольством, і під Харківським: кожне місто висловило своє обурення. але кожне по-своєму, і це теж цікаво. пікетування в Києві було більш масовим і більш резонансним - і це зрозуміло - столиця... а от що цікаво: в Одесі, і якщо я не помиляюсь, в Харкові, відбулося зіткнення громадян України: тих, що прийшли підтримувати Грузію, і народу з проросійськими настроями. вони мало не побилися. і це страшно, адже раніше говорили про поділ України на західну і східну, помаранчеву і біло-голубу, і постійно доводили, що такого поділу не існує, що він вигідний політичним силам і ними нагнітається, а взагалі все нормально. а що робити тепер з поділом на тих, хто підтримує Грузію, і тих, хто підтримує Росію?

Юрист | 2008-08-12 21:09

друзі, ви, напевно навоювалися, якщо так однобоко окреслюєте проблему. Впевнений, невеликій кількості з вас доводилося бачити кров.Війна_це зло.Ліпше підіть у Катаренинську і помоліться за мир між християнами. А "справжнякам" стратегічного ворога пораджу визначати стратегічного ворога, пройшовшись привокзальним. Слава Перемозі!

Админ | 2008-08-12 21:04

Сосед по квартире
Андрей
Не научитесь подбирать выражений - заработаете бан. И помните - Админ всегда прав! :)

Шева | 2008-08-12 20:25

Пікетували не Алієва, а почесне консульство. Активна частина мешканців міста заявили про свою позицію і їх почули через засоби масової інформації.

Андрей | 2008-08-12 20:18

Сосед по квартире
Ну что ж у вас ники такие вот все оригинальные... Теперь еще сосед с ярлычками. Дружок! Благодарю Бога, что могу пока отрабатывать только зарплату. И ФСБ не входит в круг заказчиков руководимой мной фирмы. И если я помешал ... развернуть здесь "дискуссию" - так я их призывал к диалогу. Ничего кроме "Сам дурак" в ответ не услышал. Но я рад, что есть такие СОСЕДИ, как ВЫ. Которые контролируют ситуацию и при этом тихонько ... на кухне. "Идея протеста"... Дешевейшее, на самом деле, шоу. Еще порадовало то, что я еще что-то делаю УСПЕШНО... Всем привет!
А вообще, как говорит мой отец, "каждый баран должен висеть за свою ногу!". И я не великий специалист в эпистолярном жанре, но иногда поднимающийся ... просто все внутри переворачивает. ... Тут постоянно пишу про "права рівного доступу"...

Актуально | 2008-08-12 20:12

В результате грузинской агрессии погибли свыше двух тысяч мирных жителей, десятки тысяч осетин вынуждены были бежать, есть жертвы и среди российских солдат. Сообщалось, что грузинские военные занимались мародерством, убивали женщин и детей, обстреливали колонны с гуманитарной помощью, забрасывали гранатами и сжигали здания с укрывшимися там мирными жителями.

Сосед по квартире | 2008-08-12 19:29

Наивные протестанты. Майбаха Алиева вместе со своим хозяином там небыло с момента открытыя консульства. Там работает молодая девчушка, которая наверняка испугалась митинга. Потому идея протеста была провалена с самого начала.
А Вам, уважаемый Андрей хочу сказать, что Вы успешно отрабатываете ФСБешные деньги, переводя стрелки от дискуссии на Штатовских балбесов. Но поверте, правда не на Вашей стороне...

Костян | 2008-08-12 17:25

Андрій ПідковаРосія наш стратегічний ворог! Те що в нас є 30 небайдужих дуже радує, я впевненийякби це був не робочий день число небайдужих збільшилось би разів в 10-15! Акція мені дуже сподобалася, шкода москини не вийшли.
Паша
Андрій Підкова
Не расписывайтесь за весь народ.

abc | 2008-08-12 17:24

Дякую, Геополитик, за оцього Дудіна http://blip.tv/file/get/Kavkazcenter-571.wmv.
Його б в музеї з динозаврами показувати, а він, схоже, разом з Путіним Росією керує.

Паша | 2008-08-12 16:40

Вот этого товарища http://val.ua/politics/ukraine/192521.html знает весь Чернигов, он во всех акциях участник. Скажи мне кто твои друзья , я скажу кто ты . И не хотел я кого-то сильно обидить , а если есть желание поговорить по теме , то я готов.

Андрій Підкова | 2008-08-12 16:34

Андрій ПідковаРосія наш стратегічний ворог! Те що в нас є 30 небайдужих дуже радує, я впевненийякби це був не робочий день число небайдужих збільшилось би разів в 10-15! Акція мені дуже сподобалася, шкода москини не вийшли.
Паша
Це народ український каже (точніше його свідома частина), а влада боїться озвучити позицію народу!

Саша | 2008-08-12 16:32

Андрій ПідковаРосія наш стратегічний ворог! Те що в нас є 30 небайдужих дуже радує, я впевненийякби це був не робочий день число небайдужих збільшилось би разів в 10-15! Акція мені дуже сподобалася, шкода москини не вийшли.
Паша
Придурков много. Товарищи с обеих сторон должны быть поспокойнее, чтобы не показывать себяво всей красе. А особенно выдает себя тот, кто судит о чужом интеллекте. Так, к слову.

Паша | 2008-08-12 16:26

Андрій ПідковаРосія наш стратегічний ворог! Те що в нас є 30 небайдужих дуже радує, я впевненийякби це був не робочий день число небайдужих збільшилось би разів в 10-15! Акція мені дуже сподобалася, шкода москини не вийшли.
Это кто такое сказал , что Россия это наш стратегический враг , не обобщай пожалуйста , и говори только от своего имени .

Паша | 2008-08-12 16:18

Паша
Спеціаліст
Ты наверное там стоял и митинговал и наверное считаешь себя великим демократом , скажи плз где и на какой фотографии , хоть посмотрю для интереса.

Випадковий свідок | 2008-08-12 16:13

Паша
Який пазітів, люди гинуть, війна йде, незалежну державу хочуть знищити, чому радіти??? До речі присутні вшанували полеглих в бою хвилиною мовчання.

Спеціаліст | 2008-08-12 16:10

Паша
Продам ганджубас для пААзітіва і IQ-метр дальнього радіусу для отримання кращого результату)), бо ваші прилади явно зхибили.

Андрій Підкова | 2008-08-12 16:06

Росія наш стратегічний ворог! Те що в нас є 30 небайдужих дуже радує, я впевненийякби це був не робочий день число небайдужих збільшилось би разів в 10-15! Акція мені дуже сподобалася, шкода москини не вийшли.

Десь бачив, десь був | 2008-08-12 16:02

A я гуляю по Москві,
І бачу памятник Бандері,
Великий тризуб на кремлі,
І синьо-жовтий в всіх в оселі!
  Великий памятник Донцову,
Петрівка вже стоїть без грат,
Повсюди чути нашу мову,
І люблять всі мій автомат!
  Нема вже в світі комуністів,
Нема бандитів і гопів,
Нема заядлих шовіністів,
І всяких путі..ів-козлів!
  Яскраво світить ясне сонце,
Нема кацапської свині,
Червоно-чорний у віконці,
І я щасливий у Москві!

Паша | 2008-08-12 15:57

Не знаю кто там митинговал и по каким причинам но лица не блещут позитивом ...

Геополітик | 2008-08-12 15:44

Доля
Андрей
Я понимаю, что вопрос не ко мне. Но настоятельно в ответ на этот вопрос рекомендую ознакомиться с бредом некоего Дугина:
http://blip.tv/file/get/Kavkazcenter-571.wmv
К сожалению, этот казалось бы бред является определяющим в действиях Кремля. Позиция проста: В мире правят двойные стандарты, а значит международное право умерло, а значит нужно забрать всё, что можно забрать силой.
Вопросы еще есть? Это к слову о психологии в геополитике. Я бы даже сказал, психиатрии.

Андрей | 2008-08-12 15:32

Доля
А произведений народных поэтов Басаева и Дудаева нет у Вас? Не зря говорят: бідні, бо дурні... У нас в державе все отлично. Давайте посмотрим, как плохо у соседей...

Доля | 2008-08-12 15:22

Прочитайте! Може комусь допоможе зрозуміти, що таке Росія
  От мерзостей твоих кипит земля.
И тучей грозной подступают беды.
Который раз Бандиты из кремля
Народ свой превращают в людоедов.
  О сколько душ в мученьях неземных
Сгубила ты свинцом, мечом и мором?
Ты стала воплощением Тюрьмы.
И символом Всемирного Террора.
  В Полярных Льдах доселе не уснут
И стонут Миллионы Убиенных:
Вокруг не только камни вопиют
Но вопиют уже Земные Бездны!
  Полмира слышит вопли по ночам -
В лесах Катыни бродят мёртвых души.
Но ты закрылась маской палача
И паклей лжи заткнула свои уши.
    
Не кается Безжалостный Палач!
Терпение Небес иссякло ныне.
Вот грянет час и будет стон и плач.
Бог сокрушит хребет твоей гордыни.
  Создатель в грязь втоптал твоих царей.
А чернь твоя сама себя распяла.
И ты теперь во власти Упырей.
Тебе, Блудница, этого всё мало?
    Но вот с высот низвергнется огонь.
И рухнет снова твой Мутант Двуглавый.
О горе тебе, Блудный Вавилон!
И горе всем властителям кровавым!
  Шамиль Мансур

Андрей | 2008-08-12 15:19

abc
"Бандеравец, националист " - это в каком словаре Вы нашли для них такие зайчиковые определения?

abc | 2008-08-12 15:01

Бандеравец, националист или патриот, это тот, кто не хочет на свою землю пустить чужеземного поработителя. Это тот, кто любит и защищает своё. Он очень уважает другие народы и их права, но только до тех пор, пока на его не нападают.
  Агрессор - это тот, кто лезет порабощать чужие народы.
Естественно агрессоры очень не любят патриотов других стран. Что такое равноправная жизнь и сотрудничество - они понять не могут. Классификация, понятийный аппарат, предельно ограничены. Либо ты другой сильный агрессор - значит конкурент и враг (ненавижу). Либо потенциальная жертва, которая не хочет лечь под тебя - значит хочет порабощения другим агрессором (ненавижу). Всё, понятие независимого государства отсутствует.

Андрей | 2008-08-12 14:52

АндрейА выглядит это именно так: Гав... Гав-гав... А отчего отсутствуют фото нашего экс-секретаря миськрады? Чтобы потом можно было сказать, что это грязные инсинуации?
И еще Бандере: сравнения ни при чем. Есть факт. Таких лозунгов не было... Потому, что иракский народ нам не братский? ;-) Или не проплачено было? Прям теряюсь в догадках... И какие все громкие ники пишут нам комменты... Так съездили бы в Киеское посольство. Или "можно быть замеченным"? ;-)
Актуально
Сергій
АндрейСпонсоры - это то, что губит любого политика. А Вы, как я гляжу, ярый сторонник политики мирного урегулирования США... Так Ваш большой друг Джордж, тот еще интеллектуал, сам сказал, что нельзя допустить смены руководства в России... И это просто ответ на Ирак, Афганистан, Косово, в конце концов... Почему не дать автономию Южной Осетии? Абхазии? А Крым даже не Россия захочет, а элементарно исконное население - татары. Что будем делать? Казнить нельзя помиловать...
Геополітик
Особенно мне нравится про "попередити"... Ваши варианты? Что было сделано той же Россией? Что было сделано Украиной? Что было сделано США, Грузией? Про Сеньку и шапку, надеюсь, еще помнят... И почему Вы считаете что правдивую информацию подает исключительно грузинская сторона? Вы же Геополитик. Сферы влияния и т.д. А Вы в психиатрию сразу... Так называйтесь Психиатром...

Геополітик | 2008-08-12 14:45

Цікавий хід думок. Америка робить свої злочини, а Росія значить має право робити свої. Такий собі комплекс фашиствующого младєнца Путіна. Замість попередити ганьбу в Іраці і Косово ми зробимо власну ганьбу в суверенній Грузії, якою заткнемо за пояс США. "А пачіму Саакашвілі міня Лілліпутіним абазвал?", "Амєрікє можна, а мнє - ніззя"? "А пачіму ані протів Амерікі нє вихаділі"? А патаму, шта той агресор далеко, а цей - бід бочком. А ведмідь ситим ніколи не буває. От і вихаділі.

Андрей | 2008-08-12 14:35

Актуально
Неактуально
АндрейХм... А где конструктив по поставленным вопросам? Опять "Гав"?
Неактуально
Ребята! Кроме тактики "Сам дурак!" есть еще просто нормальный диалог. Порадовал "утаємничений городянин".

Сергій | 2008-08-12 14:32

АндрейА выглядит это именно так: Гав... Гав-гав... А отчего отсутствуют фото нашего экс-секретаря миськрады? Чтобы потом можно было сказать, что это грязные инсинуации?
И еще Бандере: сравнения ни при чем. Есть факт. Таких лозунгов не было... Потому, что иракский народ нам не братский? ;-) Или не проплачено было? Прям теряюсь в догадках... И какие все громкие ники пишут нам комменты... Так съездили бы в Киеское посольство. Или "можно быть замеченным"? ;-)
Актуально
Сергій
Андрей
У мене нема друзів з іменем Джордж :)

утаємничений городянин | 2008-08-12 14:29

... на справді, навіть, не важливо : "проплачено - не проплачено", "замовлено - не замовлено" (хоч бачу на фото окремі обличчя і все ж думаю, що - ні); коли хтось щось робить, то щось від зробленого бажає отримати, сьогодні нехай "купка" чернігівців, роблячи (виб. за русизм) щось для себе, зробили багато для України ...
О.Ломако - ви виросли в моїх очах !..

Неактуально | 2008-08-12 14:29

Актуально
Неактуально
АндрейХм... А где конструктив по поставленным вопросам? Опять "Гав"?
Так в ваших вопросах никакого конструктива кроме "гав", собственно, нет. Равно как и в действиях фашиствующего стратегического партнера. Консульства США в Чернигове тоже нет, уже ведь писали. И лечитесь от фобий перед американскими дядями в черном. Они такие грозные, что свою героическую поддержку Грузии уже продемонстрировали в то время, когда российские танки и самолеты утюжат мирные города. Кто их боится? Не смешите мои тапки!

Андрей | 2008-08-12 14:26

АндрейА выглядит это именно так: Гав... Гав-гав... А отчего отсутствуют фото нашего экс-секретаря миськрады? Чтобы потом можно было сказать, что это грязные инсинуации?
И еще Бандере: сравнения ни при чем. Есть факт. Таких лозунгов не было... Потому, что иракский народ нам не братский? ;-) Или не проплачено было? Прям теряюсь в догадках... И какие все громкие ники пишут нам комменты... Так съездили бы в Киеское посольство. Или "можно быть замеченным"? ;-)
Актуально
Сергій
Спонсоры - это то, что губит любого политика. А Вы, как я гляжу, ярый сторонник политики мирного урегулирования США... Так Ваш большой друг Джордж, тот еще интеллектуал, сам сказал, что нельзя допустить смены руководства в России... И это просто ответ на Ирак, Афганистан, Косово, в конце концов... Почему не дать автономию Южной Осетии? Абхазии? А Крым даже не Россия захочет, а элементарно исконное население - татары. Что будем делать? Казнить нельзя помиловать...

Андрей | 2008-08-12 14:19

АндрейА выглядит это именно так: Гав... Гав-гав... А отчего отсутствуют фото нашего экс-секретаря миськрады? Чтобы потом можно было сказать, что это грязные инсинуации?
И еще Бандере: сравнения ни при чем. Есть факт. Таких лозунгов не было... Потому, что иракский народ нам не братский? ;-) Или не проплачено было? Прям теряюсь в догадках... И какие все громкие ники пишут нам комменты... Так съездили бы в Киеское посольство. Или "можно быть замеченным"? ;-)
Актуально
Ну Россия тоже вроде как озвученный всеми стратегический партнер... Как это? В чем сила, брат??? Неактивненько обсуждаем. В кои-то веки имею возможность, но не с кем... Где группа штатных балаболов? Или все ушли во власть??? :-)

Сергій | 2008-08-12 14:15

АндрейА выглядит это именно так: Гав... Гав-гав... А отчего отсутствуют фото нашего экс-секретаря миськрады? Чтобы потом можно было сказать, что это грязные инсинуации?
И еще Бандере: сравнения ни при чем. Есть факт. Таких лозунгов не было... Потому, что иракский народ нам не братский? ;-) Или не проплачено было? Прям теряюсь в догадках... И какие все громкие ники пишут нам комменты... Так съездили бы в Киеское посольство. Или "можно быть замеченным"? ;-)
Актуально
Для "выпадоф протиф США" ентузазістів у Криму вистачає, особливо якщо спонсори з Маскви допоможуть

Актуально | 2008-08-12 14:10

АндрейА выглядит это именно так: Гав... Гав-гав... А отчего отсутствуют фото нашего экс-секретаря миськрады? Чтобы потом можно было сказать, что это грязные инсинуации?
И еще Бандере: сравнения ни при чем. Есть факт. Таких лозунгов не было... Потому, что иракский народ нам не братский? ;-) Или не проплачено было? Прям теряюсь в догадках... И какие все громкие ники пишут нам комменты... Так съездили бы в Киеское посольство. Или "можно быть замеченным"? ;-)
Дак если бы такие выпады были против США со стороны наших ентузиастов то их бы сразу наказали. Мол не лезьте в дела нашого "стратегического" портнёра, а то приедут к Вам дяди в чорном с ЦРУ

Андрей | 2008-08-12 14:04

Актуально
Неактуально
Хм... А где конструктив по поставленным вопросам? Опять "Гав"?

Неактуально | 2008-08-12 13:58

Актуально
В вашем дважды Гав-Гав ни смысла, ни достоинства. Интересно сколько платили? Едьте в Киев в русишн-посольство и записывайтесь добровольцем, доказав свое излияние в адрес либен Русишн. Пошлют в Абхазию, Осетию или сразу под танк. Наверное останетесь довольны.

Актуально | 2008-08-12 13:51

Ой опять цирк. В Главной роли всё теже. смотреть уже тошно. 30 человек которым делать нечего и несколько пенсионеров. Интересно сколько платили в этот раз?

Андрей | 2008-08-12 13:45

А выглядит это именно так: Гав... Гав-гав... А отчего отсутствуют фото нашего экс-секретаря миськрады? Чтобы потом можно было сказать, что это грязные инсинуации?
И еще Бандере: сравнения ни при чем. Есть факт. Таких лозунгов не было... Потому, что иракский народ нам не братский? ;-) Или не проплачено было? Прям теряюсь в догадках... И какие все громкие ники пишут нам комменты... Так съездили бы в Киеское посольство. Или "можно быть замеченным"? ;-)

Геополітик | 2008-08-12 13:41

Алексей
Алєксєя запустили в Космос, де він тиліпався від початку агресії проти Іраку і не мав гадки, що в Чернігові немає консульства США. Тоді можна й вибачити))

Олексій | 2008-08-12 13:38

Лёха - ты тормоз!!!

Бандера | 2008-08-12 13:24

ну, і д...к же ти, Алексей, коли порівнюєш Михайла Саакашвили із Садамом Хусейном ...