Останнє оновлення: 22:00 неділя, 3 листопада
Газопостачання / Транзит
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Газова комісія ВР і "Остання помаранчева зима". ВІДЕО
Газова комісія ВР і Остання помаранчева зима. ВІДЕО

Газова комісія ВР і "Остання помаранчева зима". ВІДЕО

Володимир Литвин заявляє: "Україна програла". Петро Симоненко абстрактно розповідає про чорний газовий бізнес.

Російський телеканал НТВ знає, кого показати росіянам з українських політиканів.

І, звісно ж: "Янукович считает, что это последняя оранжевая зима," – весело заявляє диктор НТВ.

Віктор Янукович палко вимагає відставки уряду та імпічменту Президента. Щоправда, без "козлов, которые постоянно мешают жить". Але й без традиційник цікавинок не обійшлося. З чого особливо потішалася Юлія Тимошенко.

Втім, повернімося до реалій.

Інформаційне агенство УНІАН повідомляє:

- Ми залишили вам газ по 179 доларів за кубометр, – колишній керівник Нафтогазу періоду Януковича Юрій Бойко адресує докір міністру Юрію Продану.

- Та невже? Але чомусь ми не знайшли контрактів на таку суму, хоча шукали..., - каже урядовець.

На адресу опозиції та колишніх керівників Нафтогазу пролунало чимало запитань.

Наприклад, як це так вийшло, що компанія РосУкренерго платила за зберігання свого газу в наших підземних сховищах 2 долари, Укртранзгаз - майже 8, а в Німеччині плата становить 26 доларів за тисячу кубів?

Або чому Україна бере за транспорт російського газу в Європу 1,7 долара за тисячу кубів, тоді як середня ставка транзиту в Європі 7 доларів?

Тільки лінивий не зачіпав газового посередника РосУкрЕнерго, який останні два роки постачає до України газ.

Серед докорів, які лунали на адресу влади, був один досить серйозний. Він прозвучав у виступі Віктора Януковича. У 2005 році були зруйновані прямі зв’язки з Туркменією, Узбекистаном та Казахстаном, заявив лідер опозиції:

“Я сподіваюсь, що це вже остання помаранчева зима, - оголосив Віктор Федорович. - Але цю зиму треба пережити мільйонам людей. ... Слова міністра Продана виглядали як лєпєт. На жаль, сьогодні... в парламенті уряд не звітував, але лише надавав інформацію. Бо влада боїться поглянути в очі народу. Суд праведний...(пауза) ніколи не втече... Влада залишила Україну не лише без газу, Україна втрачає статус транзитера. Посміхайтеся! Над собою посміхайтеся!”

Результатом сьогоднішнього обговорення стала постанова про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування та функціонування газотранспортної системи України у 2008-2009 роках. Очолила комісію регіоналка Інна Богословська.

Туди увійдуть чотири її однопартійці, три бютівці, два нашоукраїнці, один комуніст та один литвінівець. Основне завдання – надавати українському суспільству достовірну інформацію щодо функціонування нашої ГТС та здійснення парламентського контролю для термінового поновлення постачання газу споживачам України та транзитерам Європи.

Коментарі (15)

Сергій | 2009-01-15 13:35

Сергій
andrej-khormusov@yandex.ru
Шукати у словах те, що не сказано - дурний тон і маніпулятивний прийом ведення дискусії.

Макс | 2009-01-15 11:10

МаксА покажите тех, кто его не поддерживает)) Это уже смешно)) После того, что сделали со страной майданутые на всю голову демократы трудно не поддерживать янука и не жаждать его возвращенгие во власть... ***.. ну не мерзли при нем, и работу не теряли
Моисей
Вы зачем это все написали? Я прочел, но многие поленятся.. Писать умные речи легко, только вот скажите, за кого вы будете голосовать? За Юлю - ... как у вас же написано, тогда не жалуйтесь.. За литвина? Так это из-за него 6й созыв не работал год! За маленькую партию - потеря голоса! Янук не идеален и в чем то откровенно плох, но при нем было лучше... и пока нет более достойного кандидата и политсилы, лично я голосую за него и ПР... вот и вся философия.. это плохо, что выбираем так, но такова реальность... а жить в утопии, мол светлое будущее нужно строить.... так мне кушать нужно во время стройки...

Анатолий | 2009-01-14 21:51

Правительство в отставку! Сколько же можно терпеть издевательства бездпрной власти! Единственное чем они занимаются это пополнением своего личного кармана, а на людей наплевать!

Моисей | 2009-01-14 18:59

МаксА покажите тех, кто его не поддерживает)) Это уже смешно)) После того, что сделали со страной майданутые на всю голову демократы трудно не поддерживать янука и не жаждать его возвращенгие во власть... ***.. ну не мерзли при нем, и работу не теряли
Мил человек! Конечно, вы лично не виноваты, что выросли в стране, где так называемой "элите" и прочим бандюкам комсомольского происхождения страна до лампочки. Они на 19-м году псевдо-независимости заинтересованы, чтобы побольше было гламурных максов, которые с раболепием преклоняются олигархам, "выбирая лучшего" из них. А они преспокойно себе сидят на народном ресурсе и с помощью принадлежащего им дебильного ТВ воспитывают преклоняющихся им дебилов. С экрана лишний раз расскажут, что счастье - это косточка, брошенная ими своим рабам.
Так вот, а теперь что такое настоящая страна, настоящее государство. Возьмем Израиль.
Это, в первую очередь, когда на начальной стадии такие вот как Макс не выдержат 40 лет хождения по пустыне. Вспомните хотя бы песню Высоцкого. То есть те, кто плачут о потере работы и о холоде, в настоящей стране не нужны. Точнее, они даже не пройдут естественный отбор. Рабы и "тела", для которых нужно лишь теплое место, без надобности. Они отсеются и останутся те, кто готов созидать. А не воровать и греть свое мягкое место. Вы к ТАКОМУ готовы?
Если вы ЛИЧНО не готовы по своим способностям строить НАСТОЯЩУЮ страну, то вы заслуживаете того состояния, в котором находитесь.

andrej-khormusov@yandex.ru | 2009-01-14 17:52

Сергій
То есть, то что в последнее время у людей в Украине резко снизился уровень жизни-то, по вашему мнению,в первую очередь в этом виноваты сами люди. Кажеться это оправдание бездарного правительства за которое вы голосовали.

Макс | 2009-01-14 14:19

Сергій
Макс
Сергій
Не спорю.. лица одни и те же... Однако майданщики совсем не обращают внимание на народ, а раз выбор не велик - я кроме ПР не вижу нормальной политсилы, чтобы проголосовать сегодня... Так уж вышло

Сергій | 2009-01-14 14:15

Сергій
Макс
Я закликаю виконувати Закон і контролювати його виконання іншими. Починаючи від сусіда, який курить в ліфті і до президента та інших обранців.
Інакше так і буде, як зараз: у нас є колода з 4 карт, і як ми їх не розкладемо, все одно вийде слово "жопа".

Макс | 2009-01-14 14:09

Сергій
Вы призываете не платить налоги?

Сергій | 2009-01-14 14:04

Авжеж, заяви про "вашу слепоту" і проживання в Польщі у відповідь на іншу думку - це цілком нормальний тон :)
Щодо професій... Може це в америкосів потрібен електрик для вкручування лампочки, а у нас ніколи не було вузької спеціалізації і люди можуть дати собі раду.
Щодо "турботи уряду", то статки та й матеріальна стабільність людини залежать в першу чергу від неї самої, особливо у нашій державі. Незалежно від урядів і облич в них.

Макс | 2009-01-14 12:19

Макс
Сергій
Макс
Сергій
Тон совершенно спокойный... по-моему, я ничем вас даже косвенно не оскорбил.. да и не собирался)) просто высказал предположения... Что касается работы - то действительно вам, как новостнику, не нужно рассказывать, что закрываются заводы.. причем случаи не одиночны - так о какой смене профессий вы говорите? Я не о себе - у меня порядок.. А вот знакомых полно потеряли работу. Среди них люди предпенсионного возраста! На кого им прикажете переучиваться? Еще и пенсию задерживают. Учителям перестали платить выслугу... и прочие надбавки.. Я не помню такого при Януковиче, ну хоть убейте..

Сергій | 2009-01-14 11:59

Макс
Сергій
Макс
Ну я-то живу в Чернігові і тут же працюю. Редактором новин одного з місцевих сайтів.
А щоб когось в чомусь переконувати, перш за все треба змінити тон розмови ;) Таким як є дійсно не варто й намагатися.

Макс | 2009-01-14 11:53

Макс
Сергій
Наверное в Польше работаете? Там и живете! Другого объяснения вашей слепоте я не вижу... и даже нет желания что то вам доказывать или рассказывать.. могу еще предположить, что вы банальный провокатор)) - тогда тем более не буду пытаться переубедить

Сергій | 2009-01-14 11:10

Макс
Ось наприклад я не підтримую.
По-перше, не маю такої дурної звички підтримувати кримінальних відморозків. По-друге, я не підтримую дерибан і позицію "після нас хоч потоп".
До речі, я ніколи не мерз і роботу не втрачав. Якщо у ваз з цим проблеми, перегляньте своє ставлення до роботи, опановуйте нові професії і встановіть автономне опалення.

Макс | 2009-01-14 11:03

А покажите тех, кто его не поддерживает)) Это уже смешно)) После того, что сделали со страной майданутые на всю голову демократы трудно не поддерживать янука и не жаждать его возвращенгие во власть... ***.. ну не мерзли при нем, и работу не теряли

Александр | 2009-01-13 23:04

А я поддерживаю Януковича! Правительство, которое за год привело страну к дефолту(почти), создала конфликт с Россией, ухудшила жизнь всех украинцев, не должно быть у власти! Всех в отставку!
закрити