Останнє оновлення: 18:34 вівторок, 7 квітня
Провокація-репресія-революція
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Україну чекає третя революція

Україну чекає третя революція

Лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок заявив:

«Україну чекає третя революція – національна і соціальна. Українці зметуть промосковську адміністрацію, яка тимчасово стала владою в Україні. Це буда інша революція, аніж ті революції, які відбулись у 1991 та 2004 роках.

Сьогодні остаточно розвіялись ілюзії, що влада, яка засіла на Банковій та Грушевського, може принести хоча б яку-небудь користь державі. Так само ми назавжди запам’ятаємо, чиїми руками, яких перевертнів з фракцій БЮТу та НУНСу було прийнято це рішення.

Нам кинуто виклик. Доля України тепер вирішуватиметься не в Адміністрації Президента, Кабміні чи Верховній Раді, її вирішать українці у безкомпромісній боротьбі. Час розплати обов'язково прийде. Це – наша земля, передана нам кривавою боротьбою наших предків, і ми мусимо її зберегти для наших дітей. Всі, як один, українці повинні піднятись проти окупаційного режиму Януковича».

 
Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Коментарі (8)

Сергей | 2010-05-02 12:15

ув.тягнибоковцы! скажите,кто из ваших кумиров что-либо построил для народа и что именно? почему для вас жизнь-это не любовь,дом,дети,а пожары,трупы,война?
    

SMERT | 2010-04-28 09:18

  ... выродки ФСБ - приберите гниды своэ обращение ...
     оглянись кругом - ТЫ СОЗДАЛ ОДНИХ ВРАГОВ !!!! Прав Солженицин - вы выдыхающая чернь Земли -- проклятие на ваши головы ....

Алексей_ | 2010-04-27 21:18

Звернення до свідомихШановні свідомі тягнибоківці !
Поміркуйте самі!
Чому поляки, чехи, фіни, литовці, латиши, естонці у 1918-1921 рр. вибороли незалежність, а українці отримали тільки маріонеткову УРСР та окупацію Закарпаття, Західної України, Кубані, Стародубщини, Таганрогу, Слобожанщини, Криму, Зеленого Клину?
Може тому, що на теренах України в той час одночасно(!) відбувалася три національно-визвольні боротьби українців, поляків та евреїв та щонайменше дві громадянські війни. Одна - між власне самими українцями (декоративна ЦР, потішний Скоропадський, журналіст Петлюра, анархіст Махно, боротьбісти-комуністи, атаманщина тощо), а друга - між самими росіянами (росіяни, іх союзники більшовики-евреї, білогвардійці Денікіна-Врангеля).
Чи не здається ВАМ, шановні тягнибоківці, що загроза громадянської війни - головний ворог незалежності України?
Всі хто роздмухує її свідомо і несвідомо є справжніми ворогами України.
    
Комуняка
Да не мешало бы, с такими заявлениями

Olesmamai | 2010-04-27 18:59

Янукович всех натягивает а им нравится. Рабы-мозахисты, что еще сказать. Больше в этом государстве мнение народа никого не интересует. Даже бюлетень больше не дадут бросить. И рот закроют.

Комуняка | 2010-04-27 17:51

Звернення до свідомихШановні свідомі тягнибоківці !
Поміркуйте самі!
Чому поляки, чехи, фіни, литовці, латиши, естонці у 1918-1921 рр. вибороли незалежність, а українці отримали тільки маріонеткову УРСР та окупацію Закарпаття, Західної України, Кубані, Стародубщини, Таганрогу, Слобожанщини, Криму, Зеленого Клину?
Може тому, що на теренах України в той час одночасно(!) відбувалася три національно-визвольні боротьби українців, поляків та евреїв та щонайменше дві громадянські війни. Одна - між власне самими українцями (декоративна ЦР, потішний Скоропадський, журналіст Петлюра, анархіст Махно, боротьбісти-комуністи, атаманщина тощо), а друга - між самими росіянами (росіяни, іх союзники більшовики-евреї, білогвардійці Денікіна-Врангеля).
Чи не здається ВАМ, шановні тягнибоківці, що загроза громадянської війни - головний ворог незалежності України?
Всі хто роздмухує її свідомо і несвідомо є справжніми ворогами України.
    
Тягнибока на гиляку!!!

Юрій | 2010-04-27 16:40

Громадянська війна- це те, чого саме і добиваються тягнибоківці і їх однодумці..недоведи Боже щоб їм повірили люди і пішли у них на поводу..

Свет | 2010-04-27 16:28

Дааааааааа.................. За что боремся уважаемые западенцы?????????? Какая революция, хотите римскую империю во главе с собой любимыми, чтоб восток и юг были вашими рабами????? Морда треснет уроды!!!!!!!!!!!!!!

Звернення до свідомих | 2010-04-27 16:18

Шановні свідомі тягнибоківці !
Поміркуйте самі!
Чому поляки, чехи, фіни, литовці, латиши, естонці у 1918-1921 рр. вибороли незалежність, а українці отримали тільки маріонеткову УРСР та окупацію Закарпаття, Західної України, Кубані, Стародубщини, Таганрогу, Слобожанщини, Криму, Зеленого Клину?
Може тому, що на теренах України в той час одночасно(!) відбувалася три національно-визвольні боротьби українців, поляків та евреїв та щонайменше дві громадянські війни. Одна - між власне самими українцями (декоративна ЦР, потішний Скоропадський, журналіст Петлюра, анархіст Махно, боротьбісти-комуністи, атаманщина тощо), а друга - між самими росіянами (росіяни, іх союзники більшовики-евреї, білогвардійці Денікіна-Врангеля).
Чи не здається ВАМ, шановні тягнибоківці, що загроза громадянської війни - головний ворог незалежності України?
Всі хто роздмухує її свідомо і несвідомо є справжніми ворогами України.
    
закрити