Останнє оновлення: 12:29 вівторок, 31 березня
Подвійні стандарти / судове "шулєрство"?
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/ukraine/206727.html

"Негромадян України" відмовилися позбавити звань Героя за прикладом Шухевича

Позови до президента Віктора Януковича про скасування указів про присвоєння звань Героя України 5 радянським воїнам залишили без розгляду.

Відповідне рішення по 4 справах за позовами координатора громадської організації "Гармонія і порядок" Дмитра Гудими колегія суддів Вищого адмінсуду прийняла в четвер, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

Зокрема, суд залишив без розгляду позов про скасування указів про присвоєння звання Героя України Олексію Бересту, Тетяні Маркус, Анатолію Шапіро, Михайлу Василишину і Кузьмі Дерев'янко.

У цих справах суд виніс резолютивну частину рішення, а складання мотивувальної частини рішення переніс на 5 днів.

У ході розгляду цих справ Гудима мотивував свої вимоги тим, що особи, яким цими указами присвоєно звання, не є громадянами України, а це, відповідно до існуючої судової практики, є підставою для скасування відповідних указів.

Як приклад він навів рішення Донецького апеляційного адмінсуду, згідно з яким звання Героя України був позбавлений головнокомандувач Української повстанської армії Роман Шухевич у зв'язку з тим, що він не був громадянином України.

Позивач вважає, що присвоєння звання героя вищевказаним радянським воїнам порушує його суб'єктивне право на нагородження званням Героя України.

Як відомо, 2 квітня Донецький окружний адмінсуд визнав протиправним і таким, який підлягає скасуванню, указ про присвоєння звання Героя України Степану Бандері, а 21 квітня - Шухевичу.

Коментарі (12)

OLEG | 2010-08-12 16:01

OLEG
АД
Мне мать рассказывала,как до революции жили наши прадеды(по ее линии).Отца моего амнистировали в 53м(работал мастером на воен.заводе) и осудили как диверсанта(за допущеный брак,партийные пальцем указали на него),ему было 17лет.Так мне прид***ку СССР благодарить.

Превед донецкому суду | 2010-08-12 15:50

А во Львовском суде отменить, типа на месте действия фигурантов - слабо было? И что бы это значило?
Донецкий суд может хоть в лепешку разбиться вместе с заказчиками, но от того ни Бандера, ни Шухевич не перестануть быть героями Украины.

люся | 2010-08-12 15:32

ИСТОРИКНЕГРОМАДЯНИН УКРАИНЫ ЗАЩИЩАЛ УКРАИНСКИЙ НАРОД ОТ ПОГОЛОВНОГО УНИЧТОЖЕНИЯ-ПОЭТОМУ ОН ГЕРОЙ УКРАИНЫ ***
Историку:
Они герои Советского Союза и не надо все в одну кучу. Позор судовой системе. Уж коль начинали лишать, так надо было думать о всех последствиях данного вердикта.Дело не в Шухевиче или Деревянко а в системе. Мы живем в стране парадоксов.Не ту страну назвали Гондурасом.

дикий | 2010-08-12 15:25

донецкие суды защищают сосетский бандитизме,а мы чтим память о наших героях украины Бундеру,Шухевича.Слава героям украины. ганьба данецьким б...

:) | 2010-08-12 15:22

дед ПихтоСкорее, он герой украинцев, чем Украины
Герой французів, герой англійців, герой німців... Герой росіян... Яка цікава ідея!
А перепрошую, а в Україні переважно ХТО живе?

АД | 2010-08-12 15:19

OLEG
Скажи спасибо СССР, что ты прид***к живешь.

марек | 2010-08-12 15:17

наші суди як двуликий янус яка влада такі і рішення приймають бо всі бояться залишитися при регіках без портфелів а зміниться влада і ці рішення признають недійсними, а янек так і не відмінив указа юща про Шухевича

дед Пихто | 2010-08-12 15:16

Скорее, он герой украинцев, чем Украины

друг | 2010-08-12 15:13

Предлагаю прушников-гопников то есть голубых региональчиков дать кличку мааскодонты что бы было ясно , что они и ж*** кацапам полижут и своих попугают а то и засадят мааскадонты одним словом

OLEG | 2010-08-12 15:07

Так ведь тогда, вообще не было громадян Украины - все были граждане придуманого СССР.Только,одни воевали за Ураину( и не признаны ее героями),другие за (временный) и навязаный СССР . Парадокс...

зеник | 2010-08-12 15:03

Отакий у нас суд -куди треба туди і повернуть.Закон що дишло:куди фірман поверне -так і по закону.А який головний фірман такі і підфірманичі.І довго ще той стид на весь світ будемо терпіти?

ИСТОРИК | 2010-08-12 15:02

НЕГРОМАДЯНИН УКРАИНЫ ЗАЩИЩАЛ УКРАИНСКИЙ НАРОД ОТ ПОГОЛОВНОГО УНИЧТОЖЕНИЯ-ПОЭТОМУ ОН ГЕРОЙ УКРАИНЫ ***


































































































































закрити