Останнє оновлення: 11:51 середа, 1 квітня
Політика і церква
Ви знаходитесь: Політика / Україна / «Cтояніє» біля Верховної ради продовжується. ФОТОрепортаж
«Cтояніє» біля Верховної ради продовжується. ФОТОрепортаж

«Cтояніє» біля Верховної ради продовжується. ФОТОрепортаж

Наметовий табір підприємців (торговців) на Майдані незалежності, що протестували проти прийняття Податкового кодексу від уряду Януковича-Азарова, проіснував лише десять днів.

В ніч з 2 на 3 грудня за рішенням суду воно було ліквідовано: треба начебто ставити Новорічну ялинку.

В той же час інший наметовий табір у парку під стінами Верховної ради України живе своїм життям вже декілька років. Безпосередньо у парковій зоні розмістилося декілька великих наметів, їдальня і, навіть, «голуб’ятня».

Все це начебто належить народним депутатам від Комуністичної ПУ О. Голубу, К. Самойлик, О. Царькову.

Тут поряд з українським парламентом систематично відбуваються зібрання для проведення служби у так званому похідному «Храмє Святага благовєрнаго князя Алєксандра Нєвського», що належить до УПЦ Московського патріархату, надається притулок і гаряче харчування безпритульним.

Протестують мешканці цього стаціонарного наметового містечка проти всього, в т. ч. і проти деяких положень Податкового кодексу, а саме: надання усім платникам податків ідентифікаційного номеру.

«Молитвенное круглосуточное стояние против…» під стінами Верховної Ради України продовжується, бо «йолку» під Верховною Радою влада не ставить.

Інший приклад: ганебні намети біля Катеринської церкви у Чернігові досі стоять всупереч рішенню Верховного суду України.

Отже, улюбленці влади можуть ставити намети де завгодно і на будь-який термін, а справжнє народне волевиявлення силові структури демонтують вночі заради «йолки».

Коментарі (10)

Антоний | 2010-12-08 09:10

автохтонну нехай собі моляться. у нас же демократія, так би мовити. ніхто не заважає сектантам розколювати українську націю.
Вы автохтон наверное сам сектант и говорите о своем наболевшем

Антоний | 2010-12-08 09:06

Верните батюшке отобранный филаретовцами приход и он вернется в свой храм. Восстановите храм Александра Невского и мы уберем походную палатку!

Киянин | 2010-12-08 09:04

Киянин
ЗаконОтже, це є фактом незаконного захоплення землі групою осіб за змовою.
Чому не діють органи влади?
КиянинА може Ви-це послідовник тих безбожників-комуністів, що у тридцяті роки зірвали цей величний храм?
НиколайА может Вы - толстый форумный тролль, не имеющий не только понятия в архитектуре (называя типовую псевдовизантийскую коробку - "величним храмом"), но и отношения к Киеву? ;))
Николай - ты сам тот, кем ты меня назвал. Вади в свою провинцию кепешную и не лезь в мой родной город.

Николай | 2010-12-07 20:05

Киянин
ЗаконОтже, це є фактом незаконного захоплення землі групою осіб за змовою.
Чому не діють органи влади?
КиянинА може Ви-це послідовник тих безбожників-комуністів, що у тридцяті роки зірвали цей величний храм?
А может Вы - толстый форумный тролль, не имеющий не только понятия в архитектуре (называя типовую псевдовизантийскую коробку - "величним храмом"), но и отношения к Киеву? ;))

Киянин | 2010-12-07 17:37

Киянин
ЗаконОтже, це є фактом незаконного захоплення землі групою осіб за змовою.
Чому не діють органи влади?
А може Ви-це послідовник тих безбожників-комуністів, що у тридцяті роки зірвали цей величний храм?

Закон | 2010-12-07 14:56

Киянин
Отже, це є фактом незаконного захоплення землі групою осіб за змовою.
Чому не діють органи влади?

Николай | 2010-12-07 11:13

КиянинНа цьому місці має бути відбудований храм Святого Олександра Невського знищений богоборчою владою. Доки храму не буде, парафіяни будуть молитися у наметі, як і біля Катерининської церкви в Чернігові.
Сначала найдите деньги, чтобы Кирилла принимать за свой, а не за государственный счет, а потом уже о восстановлении храмов думать будете.

автохтон | 2010-12-07 10:24

ну нехай собі моляться. у нас же демократія, так би мовити. ніхто не заважає сектантам розколювати українську націю.

Патріот | 2010-12-07 09:37

Доречі, в цьому храмі-наметі служить батюшка, у якого сектанти-філаретівці відібрали храм.

Киянин | 2010-12-07 09:31

На цьому місці має бути відбудований храм Святого Олександра Невського знищений богоборчою владою. Доки храму не буде, парафіяни будуть молитися у наметі, як і біля Катерининської церкви в Чернігові.
закрити