Останнє оновлення: 10:55 четвер, 27 лютого
втрата
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Помер лікар-рухівець Володимир Максимонько

Помер лікар-рухівець Володимир Максимонько

Щойно стало відомо про раптову смерть відомого чернігівського лікаря, засновника Народного Руху в Ніжині Володимира Максимонька.

Як повідомила представник "Громадської ради" Світлана Сокол, він помер сьогодні вночі, після важкої операції, не приходячи до свідомості.

Володимир Болеславович Максимонько - уродженець Галичини, все життя працював лікарем у Ніжині, а останні роки - головним лікарем Чернігівського шкірвенерологічного диспансеру.

Не тільки журналісти запам'ятали його боротьбу за ремонт лікувального закладу, налагодження нормальної роботи після багатьох років запустіння. Тож часто виступав проти місцевої влади, публікувався в "Голосі України", "Сіверщині" з матеріалами на захист медичного закладу.

Проте за поданням начальника обласного управління охорони здоров'я Г.Василькової був звільнений сесією обласної ради із займаної посади за відмову підписати контракт на півроку. Володимир Максимонько подав позов до суду і нещодавно проходило резонансне судове засідання у цій справі.

Володимир Макисмонько відомий у Ніжині та області як довголітній голова місцевого Народного Руху, патріот України.

На фото: Володимир Максимонько з В'ячеславом Чорноволом

Коментарі (9)

Валентина | 2014-02-07 09:20

Анатолій Шацький
Царствие Небесное конечно ему.Но нельзя никого проклинать.Один Господь знает что делает.

Юрий Сергеевич | 2014-02-07 08:30

Слава Героям! Вечная память! Прекрасный был человек. Таких бы побольше, страна бы процветала. Всем, кто боролся против него - позор и возмездие.

шишацький | 2014-02-06 17:00

Анатолій Шацький
ты просто при*****. херой хренов

Анатолій Шацький | 2014-02-06 16:44

Вибач Адмін. але зараз інших слів нема:
Медику:(RUS) КОЗЕЛ ТЫ, А НЕ МЕДИК. ТОТ, КТО ЗНАЛ ДОКТОРА, ТОТ НЕ НАПИШЕТ "це від недбалого ставлення до свого здоров'я ".
Заслужений лікар України, який вилікував десятки тисяч, таких як ти, хворих, прекрасна людина, авторитетний керівник, патріот- і при цьому твій чорний рот і продажні твої ригівські руки на клаві шукають виправдання його травлі сьогоднішнім режимом...
 Господь все бачить і всім воздасться по ділам їх. Вічная пам*ять героям, які серед нас, а ми їх не помічаємо!

медик | 2014-02-06 13:36

Семен Палій
медикдіагноз максимоньку (рак) встановлений ще у минулому році і йому пропонувалася операція, від якої він відмовився після консультації з осадцевим. А хто кляне - того не мине!
медику
Окрім раку - це від недбалого ставлення до свого здоров'я

медику | 2014-02-06 13:14

Семен Палій
медикдіагноз максимоньку (рак) встановлений ще у минулому році і йому пропонувалася операція, від якої він відмовився після консультації з осадцевим. А хто кляне - того не мине!
ніхто нікого не кляне. Але чомусь всі лікарі твердять, що всі хвороби від нервів.

медик | 2014-02-06 13:03

Семен Палій
діагноз максимоньку (рак) встановлений ще у минулому році і йому пропонувалася операція, від якої він відмовився після консультації з осадцевим. А хто кляне - того не мине!

Семен Палій | 2014-02-06 12:34

Ця смерть на совісті василькової, хоменка, мельника і тих депутатів, які голосували за звільнення п. Володимира. Ганьба їм! І Царство Небесне покійному!
Слава Україні!

Анатолій Шацький | 2014-02-06 10:32

Світла тобі память, Друже! Прокляття до сьомого коліна ригам, які довели тебе до смерті!
закрити