Останнє оновлення: 10:04 четвер, 29 червня
Футбол / "Десна"
Ви знаходитесь: Спорт / Чернігів / Футбол: «Десна» - «Арсенал» (Біла Церква) – 2:1. ФОТОрепортаж
Футбол: «Десна» - «Арсенал» (Біла Церква) – 2:1. ФОТОрепортаж

Черговий календарний матч «Десни» відбувся вдома. Чернігівські футболісти не «підкачали». Хоча понервувати болільникам «Десни» все ж таки довелося.

Гості з Білої Церкви відкрили рахунок, реалізувавши пенальті на 15-й хвилині. Через 11 хвилин деснянці відновили рівновагу, і також з пенальті – відзначився Сергій Грибанов.

Другий, переможний м’яч у ворота «Арсенала» залетів на 57-й хвилині. Його автором знову став Сергій Грибанов, вкотре підтвердивши власне реноме «палички-виручалочки» «Десни».

Отже, «золотий» ювілей свого першого офіційного матчу чернігівські футболісти відзначили перемогою. «Десна» залишилась на 8 місці у турнірній таблиці.

Склад «Десни» у матчі з «Арсеналом»: Пилипенко, Стоян, Анеліков, Гітченко, Боровков, Кобець, Кондратюк (Кожем’яченко, 89), Костюченко (Поспєлов, 81), Старенький, Кандауров (Орєхов, 84), Грибанов (Єрмоленко, 74).