Останнє оновлення: 11:19 субота, 19 жовтня
Спорт
Ви знаходитесь: Спорт / Чернігів / Свято здоров’я у коледжі ЧНТУ
Свято здоров’я у коледжі ЧНТУ

Свято здоров’я у коледжі ЧНТУ

Традиційно на початку навчального року в коледжі в рамках проведення тижня фізичної культури і спорту проходить День здоров’я - день, присвячений активному та здоровому способу життя, метою якого є згуртування студентських колективів, зміцнення здоров’я студентів та педагогів, масове залучення їх до систематичних занять фізичною культурою.

12 вересня на базі СДЮШОР з  лижних видів спорту відбулося справжнє спортивне свято. Близько 400 студентів коледжу І зміни зібралися, щоб весело провести час на свіжому повітрі, повболівати за своїх одногрупників та показати високі спортивні результати. Під час проведення  спортивно-оздоровчого свята панувала атмосфера змагальності та взаємопідтримки.
Змагання допомогли визначити кращих спортсменів коледжу, які перемогли  у багатьох видах змагань 
Ними стали:
Змагання з метання тенісного м’яча (дівчата):
Селезньова Вікторія (група ЕП-1802) – І місце
Бугайова Аліна (група КІ-1806) – ІІ місце
Бруй Софія (група ЕП-1902) – ІІІ місце
Змагання з метання гранати (юнаки):
Шкіра Михайло (група КІ-1806) – І місце
Кльова Олександр (група КІ-1805) – ІІ місце
    Гребенюк Антон (група КН-1801) – ІІІ місце
    Наконечний Микола (група ЕП-1902) – ІІІ місце
Змагання з підтягування на перекладині:
Коваленко Артур (група ЕТ-1903) – І місце
Рубан Дмитро (група КІ-1907) – ІІ місце
Хропатий Віталій (група КІ-1906) – ІІІ місце
Змагання зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи:
Проворна Вероніка (група КН-1801) – І місце
Миронцова Анастасія (група ЕП-1902) – ІІ місце
    Рибалка Валерія (група ЕП-1802) – ІІІ місце
Змагання з набивання футбольного м’яча:
Ятченко Владислав (група КІ-1806) – І місце
Квітко Олександр (група АТ-1904) – ІІ місце
    Гречанюк Владислав (група ТТ-1807) – ІІІ місце
Змагання з жиму гирі:
Лихошапко Денис (група КН-1801) – І місце
Кльова Олександр (група КІ-1805) – ІІ місце
    Кирієнко Дмитро (група АТ-1905) – ІІІ місце
Змагання із стрибків зі скакалкою:
Яловець Анна (група ТТ-1807) – І місце
Нушикян Валерія (група КН-1801) – ІІ місце
    Хміль Дарина (група ТТ-1908) – ІІІ місце
У командних змаганнях з перетягування канату:
Команда групи АТ-1804 – І місце
Команда групи КН-1801 – ІІ місце
Команда групи КІ-1809 – ІІІ місце
 
Призери були нагороджені грамотами та подарунками від профкому студентів коледжу на урочистому закритті  спортивного заходу.
Усі учасники спортивного свята отримали неймовірне задоволення, заряд позитивних емоцій та чітку мотивацію до здорового способу життя. 

С.А.Харченко 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Виставка Віктора Зінченка «З посмішкою про світ автомобілів» у Чернігівському обласному художньому

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор