Последнее обновление: 13:32 четверг, 12 июня
Загрузка...
Найкращі тести
\"Почетных\" станет больше
Вы находитесь: Культура / Архітектура / Левко Лукьяненко «переплюнул» Мельничука и Куровского
Левко Лукьяненко «переплюнул» Мельничука и Куровского

Левко Лукьяненко «переплюнул» Мельничука и Куровского

Около десяти тысяч гривен, нагрудный знак от областного совета, цветы и право участия в заседаниях коллегий, сессий и совещаниях органов местного самоуправления Черниговщины – это основные «презенты» и «преференции» людям, которым присвоено звание «Почетный гражданин Черниговской области».

В этом году в связи с напряженной ситуацией в Украине это звание присвоят лишь одному человеку.

 Такое решение приняли сегодня на заседании комиссии по присвоению звания «Почетный гражданин области».  

 Внимание! «Лавровые венки». Количество ограничено, или «Птица счастья завтрашнего дня, выбери меня, выбери меня».

 В целом на рассмотрение комиссии было подано десять кандидатов: среди них известные научные работники, литераторы, врачи, предприниматели, участники Второй мировой войны, общественные деятели и политики.

Планировали из десяти выбрать пять и уже на следующей сессии областного совета проголосовать за присвоение этим людям звания «Почетного гражданина области».

Впрочем, депутат областного совета Иван Чаус предложил уменьшить количество претендентов.

Мол, во времена, когда в Украине такая напряженная обстановка, раздавать «лавровые венки» направо и налево не совсем правильно. Возражений не было. Поэтому решили из десяти выбрать одного.

 "Избранным" стал Левко Лукьяненко

 Первый заместитель председателя областного совета Александр Кодола предложил проголосовать за известного украинского диссидента, политика и общественного деятеля, уроженца Хриповки Городнянского района Левка Лукьяненко.

Все члены комиссии единогласно поддержали эту кандидатуру.

 Смелые и не очень, лживые и честные – их  "продвигали" в «почетные» 

А «за бортом» остались – заместитель председателя областного совета Валентин Мельничук, нардеп Иван Куровский, заслуженный врач Украины Николай Демченко, украинский научный работникисторик и литератор Иван Забияка, заслуженный работник сельского хозяйства Украины Василий Фесак, ветеран Второй мировой войны Петр Крапивьянский, председатель областной Организации ветеранов Украины Анатолий Москаленко, депутат областного совета Петр Савич и председатель правления «Ичнянского завода сухого молока и масла» Виктор Кияновский.

Впрочем, если ситуация в государстве нормализуется до конца года, то комиссия опять соберется и изберет еще четырех претендентов на присвоение звания «Почетный гражданин области».

По словам Александра Кодолы среди них, возможно, будут и украинские солдаты, которые защищают родную страну от врага.

Комментарии (12)

Валентин Добрянський, уродженець | 2014-08-14 18:38

 Слава богу , що доля поєднала з такою мудрую, дарованою богом долею як Левко Григорович. Приклад жертовної праці Левка - є підтвердженням того, що Україна щедра на мудрих Героїчних людей.
закликаю! будьмо гідними нашому Левку. Робімо маленьку справу для Україна.

Місцевому | 2014-08-06 21:29

Левку Лук_яненку після Героя України те звання "Почесний" як возу п_яте колесо... А стосовно кандидатур, то Левко Григорович - "намбе ван" без перебільшення!!!

Місцевий | 2014-08-06 19:20

Мені шось не зрозуміло. Комусь не подобається Левко Григорович???
Чи мабуть були кращі пропозиції ригів минулого року: Кучма, Плющ іМасол??? :-)

чернігівець | 2014-08-06 17:12

Експерт
ДепутатАле ж кандидатури на звання "Почесний громадянин області" мають право вносити лише районні та міські ради та депутати обласної ради. Така процедура. Тому можливо багато хто цього хотів, але не кожен це може зробити :)
Якщо б пан Кодола бажав би жити по-новому на своїй посаді, він би і подав всім приклад: як заступник голови облради звернувся через ЗМІ до мешканців Чернігівщини з пропозицією внести кандидатури. Далі, як заступник голови облради пан Кодола міг би звернутися з листом до голів райрад з проханням винести на наступні сесії питання про кандидатури від районів та погодження пропозицій депутатів облради. А далі по Положенню - депутати облради обговорюють внесені пропозиції і голосують. Що складного в цій схемі для демократично налаштованого посадовця і партійця?

Депутат | 2014-08-06 15:43

Експерт
Але ж кандидатури на звання "Почесний громадянин області" мають право вносити лише районні та міські ради та депутати обласної ради. Така процедура. Тому можливо багато хто цього хотів, але не кожен це може зробити :)

Експерт | 2014-08-06 12:26

Пану Кодолі не личить так одноосібно брати все на себе.
Є сотні чернігвських рухівців, УРПістів, які напряму причетні до цього.

Звєрєв | 2014-08-06 08:31

http://siver.com.ua/news/batkivshhina_proponue_na_zvannja_pochesnogo_levka_luk_janenka/2013-09-23-13062#.
UkFYp2qZlMo.facebook
  23 вересня 2013 року.
На противагу потугам обласної влади, лідер обласної партійної організації та фракції «Батьківщина» Олександр Кодола подав документи на представлення кандидатури Левка Лук’яненка на присвоєння звання «Почесний громадянин області». «Сьогодні я, як голова фракції «Батьківщина», підготував подання на присвоєння цієї почесної та найвищої відзнаки територіальної громади Чернігівської області нашому земляку, дисиденту, автору Акту про Незалежність України, Герою України і дійсно моральному авторитету нації Левку Григоровичу Лук’яненку. Будемо відстоювати опозиційну пропозицію!», - зазначив голова обласної "Батьківщини".

ЗініНУ | 2014-08-06 08:27

Кодола вніс цю пропозицію. До речі навіть торік він пропонував Левка Григоровича. а обрали кого? Отож...

Зинин | 2014-08-06 07:42

Все правильно тока причем тут Кадола? Чего это *** до сих пор не выкинули на мусорку?

чернігівець | 2014-08-05 22:12

Вітаю всіх нас з правіільним рішенням! Достойна постать, а всім іншим працювати і працювати на благо нашої Чернігівщини. Але давайте якось підключати громаду до обговорення - в газетах друкувати інформацію про початок внесення пропозицій, збирати пропозиції та визначення рейтенгів, обговорення. Обласна рада має всі важелі, але все знову відбувається колуарно. Чому не можна так зробити, щоб громада вносила пропозиції разом з тими хто це має по Положенню, а вже після громадського обговорення депутати облради голосують.

простий Українець | 2014-08-05 19:38

Дійсно вибирали між білим і чорним. Дякуємо за Ваш вибір і мудрість. На таких героях України і тримається земля чернігівська.

Лампа | 2014-08-05 17:01

Батьку, Леве, візьми нас під своє крило. Досвідом своім - згуртуй! Мудрістю своєю - втамуй спраглих думкою! Почуй!
закрыть