Последнее обновление: 15:41 пятница, 12 декабря
Загрузка...
Найкращі тести
ФОТО
Вы находитесь: Политика / Чернигов / Елка вопреки решению суда в Чернигове?
Елка вопреки решению суда в Чернигове?

Елка вопреки решению суда в Чернигове?

В Чернигове под областным академическим музыкально-драматическим театром имени Тараса Шевченко прямо сейчас устанавливается сцена в нарушение решения суда от 23-го ноября 2013 года (авторство судьи Зайца), которое запрещает малые архитектурные формы и озвучивание.

Металлическая конструкция принадлежит директору центрального парка культуры и отдыха.

Милиция говорит, что не делала аналогичного представления в суд, как в случае с активистом Черниговского евромайдана, единственная вина которого - обеспечение озвучения выступления народных депутатов Украины.

Правоохранители ссылаются на то, что запрещение действует лишь для общественных организаций.

Точнее ссылаются на комментарий по этому поводу заместителя мэра Чернигова господина Вихрова.

Собственное мнение обещают изложить только под вечер. Читайте svoboda. fm

Комментарии (20)

Шева | 2013-12-18 23:13

"Правохоронці посилаються на те, що заборона діє лише для громадських організацій." "Шановна" міліція читайте рішення суду. Прийде час і ви будете відповідати!

Elka | 2013-12-18 22:28

Про ялинку
Elka
Давид
"вільній" та "нормальною"...Ви особисто бачили такі?? Хоч у жодній европейській країні? Після вступу Польщі в ЄС поляки подалися у заробітчани до Швейцарії та Німечиини. Так "нормальна" влада цих "вільних" думає як обмежити вільні кордони для цього "бидла"(цитата)

333 | 2013-12-18 19:34

Перехожі
Перехожі (читай: колективний опус чиновників у робочий час) пишуть:
 "Піти, так би мовити, законним шляхом", "... скасувати на вашу думку незаконне рішення у суді вищої інстанції".
Що ви верзете? Яким законним?
Забудьте це слово! Бо у судів вищої інстанції законності ще менше!
  

Іван | 2013-12-18 14:20

Я почав цю розмову і хочу завершити словами .... давайти будемо гідні своїх предків і разом зістрінемо Новорічні свята однією Чернігівською родиною без політика

Ласточка | 2013-12-18 13:34

+
дітям - свято, політикам - політику , а "патріотам" не за 100- 200 грн на заробітки по Майданах ходити!!!!!! Сором!

Давид | 2013-12-18 09:32

Про ялинку
Elka
Комусь приємніше святкувати новий рік у вільній державі, з нормальною владою, комусь - під каблуком у Росії. А комусь взагалі байдуже. Аби напитись горіляки і ні про що не думати.

Підтримую | 2013-12-17 22:47

Про ялинку
Elka
Тоді мера, який нам заборонив збиратися і святкувати Йолку - до суду!))
Шо, нє?

Elka | 2013-12-17 22:36

Про ялинку
А Ви за всіх не кажіть - кажіть за себе! Те, що робиться на головній площі країни - сором і ганьба. Принаймні, діти чекають Нового року, Діда Мороза і ялинку. Вони живуть сьогоднішнім днем. А на порозі - свято. Чернігову - ялинку!!!!!

Богдан | 2013-12-17 21:40

Яка влада такі й суди.

Перехожий | 2013-12-17 18:43

Рішення до негайного виконання. Але оскаржувати можна. Однак ніхто цього не зробив, при бажанні можна було б зробити відразу 24 листопада, і можливо, ситуації з ЧСенченком тоді було можна уникнути. Але всі побігли на мітинг. Що ще раз доводить, що обуряюватися на мітингу, ще тільки півділа

Ірен | 2013-12-17 18:36

А справді, чому те рішення про заборону ніхто не оскаржив? Юристи, підкажіть, воно тоді до розгляду апеляції мало б законну силу чи ні?

Перехожі | 2013-12-17 18:26

Шановні, а чому б вам усім, на чолі з Бондом та Демальянсом, найняти адвокатів і скасувати на вашу думку незаконне рішення у суді вищої інстанції. Піти, так би мовити, законним шляхом. Чи усі юристи на майдані? По друге, а хто з вас знайоммився з рішенням суду? Для чиновників з міськ ради є прекрасний спосіб обійти рішення, про заборону планоих розважальних заходів та торгівлі там немає ні слова:)

Бонд | 2013-12-17 17:58

Соколов, Вовк та Заяць - відмінили свято!!!
Якщо вони не виконають судове рішення, то на них повинно бути кримінальна справа, як і на Сенченка.
Безмозклі уроди.

Про ялинку | 2013-12-17 17:54

  Закон має бути один для усіх. Якщо так відносяться до людей , тоді яке може бути свято на Красній площі взагалі.Зовсім невесело.Соромно за те , що відбувається у Чернігові і за людей , які до цього причетні.

777 | 2013-12-17 17:48

alexgmm
не вигадуйте. тут усі коментарі ставлять. навіть із матюками (по-сільському - з москалями). може, вам так хочеться думати для душевної гармонії :)

alexgmm | 2013-12-17 17:23

" Высокий Вал" в последнее время отличается удалением неудобных ему комментариев!

Євгенія | 2013-12-17 17:23

Іване, до чого тут за чи проти ялинки?
всі хочуть нормального Нового року.
але рішення суду мають виконувати всі (і чиновники і прості люди).
не може бути вибіркового виконання рішення!
А представники міської ради мають принаймні читати рішення того суду, до якого самі зверталися!!!!!!
у своїх юристів подивилися б і позовну заяву. чиновники розплачуються за своє невігластво і непрофесійність. А прості люди через це страждатимуть, бо ялинка теж поза законом (рішення суду доступне всім) прочитайте!

Для вані | 2013-12-17 17:23

Для ваніВанятка, а рішенні судів повинні виконуватись, чи ні?
"Подавись своей елкой" (с) Человек
Рішенні=рішення

Для вані | 2013-12-17 17:22

Ванятка, а рішенні судів повинні виконуватись, чи ні?
"Подавись своей елкой" (с) Человек

Іван | 2013-12-17 16:31

По перше не гаступник а заступник. Ви проти Новорічної ялинки! Панове не перегравайте
закрыть