Останнє оновлення: 12:03 четвер, 13 березня
Толока
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Майже гектар нового лісу з’явився під Гончарівськом. ФОТОрепортаж
Майже гектар нового лісу з’явився під Гончарівськом. ФОТОрепортаж

Майже гектар нового лісу з’явився під Гончарівськом. ФОТОрепортаж

У вихідні керівництво Чернігівської облдержадміністрації спільно з журналістами місцевих ЗМІ провели весняну толоку, висадивжи майже 10 тисяч саджанців сосни не території Чернігівського військового лісгоспу МО України.

С початку року у цьому господарстві посаджено 61 гектар лісу, загальні угіддя якого складають понад 22 тисячі гектарів.

Коментарі (12)

Гість | 2008-04-02 15:31

Зореслава
Люди, а вам не здається, що ви всі любите
поскаржитися-пофілософствувати-погніватися --- чисто по-українськи! :)
:)

Молодцы !
все правильно делаеться
но неплохо чтобы и Соколова команда
садила деревья вместо вырубок
  Я лично полдома обсадил (желающих помочь правда не было)

Гість | 2008-04-02 15:27

Гість
рекомендуется высаживать клён американский, иву белую, тополь
канадский, крушину ломкую, казацкий и виргинский можжевельник, дуб
черешчатый, бузину красную/// Где их взять можно? Даже если я день по
лесу буду бродить, я их не найду!! У нас люди в подъезде свою "толоку"
хотят организовать - а садить что, смородину? В жеке коротко ответили.
Даже слишком коротко.

  Пойдите к РОДДОМУ на 1 Мая
там есть поле пройдите к Стрижню
что нибудь и найдете .
А что там в ЖЭКе сказали?
У них же по плану должно быть озеленение-
Может на дом выделят а сами жильцы посадят
  

Зореслава | 2008-04-01 20:58

  Люди, а вам не здається, що ви всі любите поскаржитися-пофілософствувати-погніватися --- чисто по-українськи! :) Ой, як все погано, айя-я-я-й! І кримінал сюди до загальної купи, і армійських рвачів. А, між тим, гектар лісу, який ви всі гуртом тут обстьобали, посадили на місці торішньої планової вирубки.
   Щодо задіяння військових на лісових роботах, то, між іншим, зверніть увагу, це військвий лісгосп Міноборони України. То хто ж, балерини, по-вашому, мають тут дерева садити-рубати?!?
   А для тих, кому здається, що 0,9 га соснових насаджень - це так, прогулянка на природу, раджу спробувати посадити (причому правильно, щоб ваша посадка за рік не загнулася) хоча б 500 садженців.
   До слова, ми тут скиглимо, а Ізраїль на піску оази влаштовує. Всі гуртом. На заздість євротуристам.
  Так що не словом, панове, а ділом!...
P.S. Завтра з чоловіком влаштовуємо свою родинну толоку: садитимемо біля своєї багатоповерхівки берези. :)

Гість | 2008-04-01 09:47

рекомендуется высаживать клён американский, иву белую, тополь канадский, крушину ломкую, казацкий и виргинский можжевельник, дуб черешчатый, бузину красную///
 Где их взять можно? Даже если я день по лесу буду бродить, я их не найду!! У нас люди в подъезде свою "толоку" хотят организовать - а садить что, смородину? В жеке коротко ответили. Даже слишком коротко.

Сергій | 2008-03-31 16:28

Ой, яка акція! Ай да молодці!
Панове, я вам так скажу. НЕ ТРЕБА РУБАТИ. А не сажають вони тепер ОДИН гектар.
Знайомі інструменти. Сам сажав там.
Особовий склад першої окремої танкової бригади (А-1815) використовується як дармова робсила (рАбсила?) на лісоповалах під Гончарівськом. Хто рубає, кому йде бабло за НАШІ ліси - не знаю. Знаю, що командування в/ч відправляє солдатів-строковиків на лісоповал.
Звісно, про ЖОДНІ правила безпеки там і мова не йде! Під дембель увальться колода на ногу - буде 52 розмір замість 42. І будеш згадувати все життя, як вкалував гірше зека на дядю в пагонах. Можу назвати конкретні прізвища. Наприклад, командир першого ТБ - Максимович В.В.

Гість | 2008-03-31 14:02

 Почитайте форум...: для оздоровления городской среды в окрестностях заводов рекомендуется высаживать клён американский, иву белую, тополь канадский, крушину ломкую, казацкий и виргинский можжевельник, дуб черешчатый, бузину красную. Древесно-кустарниковая растительность обладает избирательной способностью по отношению к вредным примесям и в связи с этим обладает различной устойчивостью к ним. Газопоглотительная способность отдельных пород в зависимости от различных концентраций вредных газов в воздухе неодинакова. Лучшими поглотительными качествами обладают липа мелколистная, ясень, сирень и жимолость . В зоне слабой периодической загазованности большее количество серы поглощают листья тополя, ясеня, сирени, жимолости, липы, меньше - вяза, черемухи,

Владислав | 2008-03-31 13:22

 читайте, чим займаються чернігівці http://val.ua/culture/Culture/190133.html

Гість | 2008-03-31 13:11

Кто-нибудь знает, где можно купить саженцы приличных растений для высадки возле многоэтажки? Ну не посадишь же плодовые деревья - нужны липы, березы... Что сейчас сажают, чтобы пух не летал летом?

Владислав | 2008-03-31 13:10

Правильно, областные власти поехали по области. А городские - Соколов и братия только Яловщину и Кордовку рубят. Здесь крыть нечем тому же Соколову и горсовету.

иван | 2008-03-31 11:31

Владислав
а вы что из облдержадміністрації ?
нервничаете сильно?
  Я лично посадил возле дома не одно дерево
Но делать это за местные власти Чернигова
не согласен.
То что они поехали куда садить деревья-это хорошо
(я думаю они хорошо отдохнули там )
Но это не заменит те деревья которые вырубаються
 в самом Чернигове
    

Владислав | 2008-03-31 11:04

Вот и посади,! кто тебе мешает?

Гість | 2008-03-31 10:56

а нельзя-ли посадить деревья
возле ЗАГСА например в Чернигове?
загазованность в центре Чернигова страшная
  
закрити