Останнє оновлення: 16:05 субота, 21 липня
Анонс

ФК Десна влаштовує зустріч із вболівальниками 21 липня

20.07.2018 9:10 SVOBODA.FM

Сезон 2018/2019 – історичний для Чернігівщини: вперше представник регіону буде виступати в елітному дивізіоні чемпіонату України. Не дивно, що ця подія викликає ажіотаж як в місті, так і в області.

Враховуючи увагу та прохання вболівальників, ФК Десна вирішив організувати відкриту зустріч для представників ЗМІ та вболівальників клубу.

Про це повідомляє прес-служба клубу.

Футбол

Юнаки з Чернігівщини – срібні призери Кубку України з футболу серед сільських школярів

19.07.2018 9:06 SVOBODA.FM

В місті Скадовськ Херсонської області з 9 по 15 липня тривали Всеукраїнські змагання на Кубок «Золотий колос України» з футболу серед юнаків 2006-2007 р.н.

В змаганнях взяла участь 21 команда з усієї країни.

Збірна команда юнаків ВФСТ «Колос», не програвши жодної гри в групі, зайняла І місце та вийшла до одної четвертої стадії змагань.

Футбол. Великий футбол

Франція – чемпіон світу з футболу. Хорватія – віце-чемпіон

Завершився 21-ий чемпіонат світу з футболу, що протягом місяця тривав у Росії.

Чемпіон світу – збірна Франції.

На чемпіонаті світу 32 учасники турніру грали у восьми групах, по 4 в кожній. Кожна зіграла з кожною, а по 2 кращі команди груп вийшли в наступний етап чемпіонату – плей-off, тобто гру на вибування.