Останнє оновлення: 14:09 неділя, 19 вересня

Півзахисник чернігівської Десни Владислав Калітвінцев поділився очікуваннями від 8-го туру Прем'єр-ліги та розповів про заповітну футбольну мрію.

футбол

"Десна" здобула важку перемогу над "Рухом" - 1:0

17.09.2021 22:21 sport.ua
Десна здобула важку перемогу над Рухом - 1:0

«Десна» в матчі 8-го туру УПЛ обіграла «Рух» 1:0, забивши гол у самому кінці зустрічі. Гру прокоментував наставник Олександр Рябоконь.

футбол

Президент "Десни" про зарплатні борги: "Клуб буде жити, все буде добре"

17.09.2021 22:14 SVOBODA.FM
Президент Десни про зарплатні борги: Клуб буде жити, все буде добре

Президент чернігівської "Десни" Володимир Левін прокоментував інформацію про те, що футболістам команди чотири місяці не виплачують зарплату.

спорт

Українці вибороли чотири медалі юніорського Чемпіонату Європи з дзюдо

15.09.2021 9:10 УНН

У Люксембурзі відбувся чемпіонат Європи серед юніорів з дзюдо, який збірна України завершила з чотирма нагородами у своєму активі. Про це повідомляє УНН з посиланням на НОК України.

Найпопулярніше в розділі

1Як поліція суд про "написи на парканах" програла (коментарів - 2) опубліковано - 18.09.2021 10:39

2Неестетичну рекламу приберуть у Чернігові (коментарів - 1) опубліковано - 13.09.2021 18:34

3В Чернігові чоловіка судитимуть за напис «Зеля х*йло» (коментарів - 3) опубліковано - 12.09.2021 20:02

4Окупанти встановили у Сімферополі пам'ятник Дзержинському (коментарів - 1) опубліковано - 12.09.2021 17:12

5Данілов виступив за перехід Ukraїny na latynku (коментарів - 5) опубліковано - 12.09.2021 9:23

VIP-блоги:

Тетяна РОМАНОВА

19.03.2018 21:41

громадська діячка, представниця ГО "Агенція міських ініціатив"

Скільки коштує уніформа для водіїв у Чернігові?

Оксана ГОЛУБОВА

03.08.2017 11:41

Керівник Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість»

Волонтери «Справедливості» – це золотий запас патріотів України

футбол

Черкаський ФК "ЛНЗ" переміг ФК "Чернігів"

11.09.2021 19:46 Суспільне
Черкаський ФК ЛНЗ переміг ФК Чернігів

Футбольний клуб "ЛНЗ" з рахунком 1:0 переміг ФК "Чернігів". Про це повідомили в пресслужбі ФК "ЛНЗ".

Матч восьмого туру Другої ліги відбувся 11 вересня на "Черкаси-Арені".

футбол

Український захисник перебрався в казахський клуб

7.09.2021 9:39 SVOBODA.FM

Український захисник Віталій Приндета продовжить кар'єру в чемпіонаті Казахстану. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

футбол

ФК «Чернігів» вдома програв «Діназу»

28.08.2021 14:33 Суспільне

В рамках 6-го туру Другої ліги футбольний клуб «Чернігів» зіграв із «Діназом» з Київщини. На «Чернігів-Арені» команди грали вчора, 27 серпня. Першими рахунок відкрили «чернігівські тигри» - на 8-й хвилині матчу Віталій Ментей вразив ворота «Діназу». На 34-й хвилині гості поля рахунок зрівняли. Перший тайм завершився нічиєю 1:1.