Останнє оновлення: 12:02 субота, 20 липня
Спорт

Українські синхроністки здобули "бронзу" чемпіонату світу в довільній програмі дуетів

18.07.2019 16:25 SVOBODA.FM
Українські синхроністки здобули бронзу чемпіонату світу в довільній програмі дуетів

У змаганнях з артистичного плавання українки Марта Федіна та Анастасія Савчук з результатом 94,1000 бала стали бронзовими призерами світової першості в довільній програмі дуетів.

Спорт

Провели контрольні льотні випробування авіаційного ракетного озброєння

18.07.2019 11:05 SVOBODA.FM

Вперше за останні 23 роки в Україні льотний екіпаж здійснив ураження наземних цілей авіаційними керованими ракетами Х-29Л та Х-29Т на авіаційному полігоні "Повурськ", що на Волині.

Спорт

На «Золотому пляжі» змагались волейболісти: кажуть, умови тут гарні

15.07.2019 10:17 Марія МАЛЬВА

Чемпіонат України з пляжного волейболу серед чоловіків пройшов цими вихідними у Чернігові.

ТБ / Футбол

"2+2" транслюватиме матчі "Десни" в сезоні 2019/20

4.07.2019 23:09 SVOBODA.FM
2+2 транслюватиме матчі Десни в сезоні 2019/20

"Десна" домовилася з телеканалом "2+2" про трансляції своїх матчів в сезоні 2019/20.

Офіційно про це сторони повинні оголосити на наступному тижні.