
Гламур в чернігівській міськраді. ФОТОвиставка
В стінах "вищого законодавчого органу" Чернігова, що на Магістратській 7, сьогодні відбулася гламурненька подія під назвою „Жінка в коридорах влади: інша Я”.
В головних ролях ЖІНКИ. Не просто, а всі причетні до міського законотворення та іншої діяльності нашої міської влади.
Фотопортрети прекрасної половини міської влади в кількості 27 штук розмістилися на другому поверсі сірої будівлі на Магістратській.
Натхненниками, організаторами та виконавцями ідеї виступили молоді фотохудожники Андрій Кудін та Геннадій Максак.
Як зазначили організатори „Ідея проекту – спробувати донести красу, багатогранність та багатий внутрішній світ сильних представниць слабкої статі, які працюють у виконавчому комітеті Чернігівської міської ради, поза їх робочим простором через можливості художньої фотографії”.
На відкриття фотовиставки прийшли не тільки чиновниці сьогоднішнього торжества, а й представники сильної частини влади на чолі з мером Олександром Соколовим.
Самих жінок з владних коридорів після відкриття фотовиставки вітали з міжнародним жіночим днем – залучили до цього навіть духовий оркестр.
Тож всіх, кого цікавить інший погляд на жінок від влади, сходіть в міскраду на другий поверх – нові враження гарантовані.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 14364 |
Коментарі (23)
охотник | 2009-03-16 13:18
всем доброжелателям - доброжелат | 2009-03-12 14:13
Тузикающее создание | 2009-03-10 13:47
_______________________
Ну ви якісь межі знайте...
Клиент | 2009-03-10 13:42
Предприниматель | 2009-03-10 13:28
Фризоман | 2009-03-10 13:24
_______________________
Ну ви якісь межі знайте...
Эксперт | 2009-03-10 13:03
_______________________
Ну ви якісь межі знайте...
Доброжелателю | 2009-03-09 19:16
А фотки правда, большинство, оччень неплохие. И идея хороша.
доброжелатель | 2009-03-09 18:49
икавка | 2009-03-09 09:34
Вона | 2009-03-08 13:50
Henry | 2009-03-08 02:15
Особенно понравилась Ирина Соломаха.в браконьерском обличье. Ну, или как охотница... Только за чем? Более алчного и хитровые*** человека в Чернигове нужно ещё поискать.Пользуясь случаем, хочу передать ей привет, а всем черниговцам пожелать - никогда не иметь дел с этим дьяволом в юбке. Старайтесь обходить её стороной - как прокажённую. На словах она - сам ангел, а в жизни - """""""""..
deadman | 2009-03-07 12:21
Уважний | 2009-03-07 11:22
І знов , мабуть , за наші гроші ?
Иосиф | 2009-03-07 11:19
Уходя уходи | 2009-03-06 21:46
Пущенко П | 2009-03-06 21:46
Последний раз | 2009-03-06 21:38
Oper | 2009-03-06 20:50
Хіба що деякі напевно у надто дорогій штукатурці. Але нам, чоловікам, те все одно не помітно - не розбираємося.
Та й кожен поодинці вони, як казав Задорнов, гарні хлопці і дівчата. От тільки, як він влучно зауважив - як зберуться до купи - то біда, чисто стихійне лихо...
Марфа Сегизмундовна | 2009-03-06 20:21
любой желающий | 2009-03-06 19:43
Зайти можливо без проблем. Було б бажання відірвати руки від клави і задню частину від стільця. Спаробуйте Семене Семеновичу!
аффтар | 2009-03-06 19:40