Останнє оновлення: 19:51 середа, 2 жовтня
Мистецтво / Презентація
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Хто танцює в "Танці мрії"? Розказує Оксана Тунік-Фриз. ВІДЕО, ФОТО
Хто танцює в Танці мрії? Розказує Оксана Тунік-Фриз. ВІДЕО, ФОТО

Хто танцює в "Танці мрії"? Розказує Оксана Тунік-Фриз. ВІДЕО, ФОТО

В Чернігівському Культурно-мистецькому центрі „Інтермеццо” відбулася прес-конференція організаторів та учасників проекту „Танець мрії”.

З журналістами спілкувалися ініціатор та організатор проекту Оксана Тунік-Фриз, а також учасники цьогорічного та попередніх проектів.

Метою цьогорічного проекту „Танець мрії” є збір коштів для пам’ятника Почесному громадянину Чернігова Любомиру Боднаруку, а також придбання комп’ютерів для міської бібліотечної системи.

Про те, хто танцюватиме у "Танці мрії", розказала ініціатор і натхненник проекту Оксана Тунік-Фриз:

Коментарі (11)

Леха | 2011-03-11 14:03

Подурнела, небось переживает. Еще бы! Так по носу щелкнули. Но очевидно она не с тех, кто готов принять поражение - вот и пытается кому-то что-то доказать. Но, как по мне, так город устал от нее

Настя | 2011-03-03 15:24

Сподіваюсь,що цей проект буде ще більш цікавий! Але й попередні проекти Оксани були дуже вдалими та цікавими!

Марко Вовчок | 2011-03-03 14:22

Підтримую і сподіваюсь на красивий концерт, з задоволення відвідаю. А всім учасникам та організаторам - респект і уважуха! Так тримати!

чернігів-хіроу-сіті) | 2011-03-03 13:45

Оксано, ти виглядаєш чудово! Ми вже встигли скучити за тобою! ідея проекту дуже шляхетна, сподіваюся, у жодного мешканця не вистачить нахабства заперечити це. Усім успіхів! )))

Константин | 2011-03-03 12:52

juk
В мене нема на це часу:)
На на стiльки це впливова та значуща постать на теренах Чернiгiвщини, для того, щоб розшукувати свiтлини з ii мэйк-апом:)
Але ж, якщо Ви опублiкуете посилання - з задоволенням проаналiзую та винесу свое враження:)

juk | 2011-03-03 12:30

посмотри фото у пущенка. макияж- жах!!!
как на панель...

Константин | 2011-03-02 23:46

ааа, "то э так, дядьку", э можливiсть коментувати погоду, зiрки, але ж, вони не мають нiчого спiльного з даною новиною:)
Звертаю на це Вашу полум`яну увагу.
Також, повертаючись до новини, що маэте по темi, з фактами затвердити?

Психолог | 2011-03-02 23:34

Константин
Художник
Константин
Я використовую не "тролінг", а маніпуляції шляхом нейтралізації :)

Константин | 2011-03-02 23:25

Константин
Художник
Чи то ви використовуэте методику так званого "троллiнга", чи то не зовсiм зрозумiлий змiст, який Ви намагалися закласти та педалювати в коментрi.
Якщо спiлкування буде нести бiльш фактичний характер, з великою радiстю продовжу дискусiю з Вами:)

Художник | 2011-03-02 23:20

Константин
Не тільки "мейк-ап" але й Ван-Гог, Лу Сінь і Пітер Брейгель (Молодший) разом Тулузом-Лотреком" також стали спокійнішими та менш викликаючими.

Константин | 2011-03-02 23:07

Оксана таса справна стала :) Вiдпочила.
Та й мейк-ап бiльш спокiйний та менш викликаючий.
закрити