Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
"Приколи" нашого містечка
Ви знаходитесь: Культура / Література / Платна пастка пологового будинку

Платна пастка пологового будинку

Віднедавна молоді батьки у Чернігівському пологовому будинку почали потрапляти в майстерно розкладені тенета: їм «втюкують» добровільно-примусову "урочисту виписку"! Арабська наполегливість сервісу і старі жарти п’яних весіль додають процедурі неповторного шарму та запам’ятовуються надовго!


Маркетинг по-пологовому

У пологовому будинку ніхто не питає, як хочеш виписатись. Є таке слово – ТРЕБА. Треба працювати на камеру! Все починається з обробки молодого татка. Злегка протверезілий, в очікуванні конвертика-крикунця, він втрачає пильність. Підходить жіночка і розказує, як чудово зазняти на відео урочистий момент. Це ж тільки раз у житті…

Адміністратор "втирає", що ТРЕБА все взяти, а то мама плакати буде. Тато, не радячись із дружиною, на все погоджується.

Часто приводять юрбу родичів і знайомих. Ну, може комусь і приємно, щоб тебе зустрічала двоюрідна бабуся внучатого небожа по материнській лінії. У нас було інакше…

Мій чоловік спробував пояснити, що бачив дитину ще кілька днів тому в палаті, і грати таке ж розчулення, та ще і при сторонніх, якось не зовсім приємно. До того ж відеокасета – минуле століття, і відика у нас немає.

Я зі свого боку намагалася вибратися чорним ходом - не пускають! Урочисто й годі!

Дайош урочистість !

Вийшли ми нарешті обоє до фанерного лелеки у холі. Сказали посміхнутися – усміхнулися. Тато взяв дівчинку... і тут наше терпіння скінчилося.

Я в об’єктив заявила - не витрачайте марно плівку, ми цього брати не будемо. Ну навіщо нам бачити, як худий і неголений тато зустрічає змучену маму з колами під очима, вдягнену у "що налізе".

Гарненька - тільки дитинка у ковдрочці з бантиками. Але це ми можемо сфотографувати самі, безкоштовно.

Тітка вперто намагалася довести свій текст до кінця.

Жарти у неї "бородаті", як наші весільні звичаї: "А ну давайте, витягнемо папірці – хто яку роботу буде виконувати… Ой, як смішно: Прати пелюшки буду я (тато)… Лежати на дивані буду я (мама)!"

Ледь вирвалися з облоги.

Партизани не здаються!

Кілька днів тому нам подзвонила та сама жіночка. Наші люди не здаються, навіть коли їм кілька разів відмовили!

Вона запитала, як ми заберемо нашу касету і фото.

Це ж зовсім задарма – всього 100 гривень! І хай нам і нашим наступникам буде соромно відмовитися! Сервіс!

 


Коментар Високого Валу:

Головний лікар пологового будинку Олена Литвиненко спростувала інформацію про примусовість урочистої виписки.

За її словами, думка породіллі автора Світлани ЖУК є тільки її особистим враженням.

"Це поодиноке судження. Мені такі випадки невідомі", - сказала вона.

Пані Олена пояснила, що фірма, яка забезпечує зйомку, займається урочистою випискою у 26 пологових будинках України.

Вона орендує приміщення та допомагає закладу.

Зокрема, облаштувала довідкове бюро. А навесні планує зробити ремонт у залі виписки.

"Прийдіть і подивіться. Жінки задоволені", - вважає головний лікар.

Олена Литвиненко додала, що у процедурі урочистої виписки немає нічого, що ображало б жінок. А Світлані ЖУК порадила замість скарг до видань звернутися із заявою особисто до неї.

А що думають читачі з цього приводу?

Високий Вал


Коментарі (24)

Пиндос Парамонович | 2007-02-02 08:16

Он же Федор Семёнович, он же Светлана Михайловна, он же Лина, он же Богдан, он же Дмитрий, он же Мерлин, он же Маргарита Вячеславовна, он же Георгій, он же Светлана, он же Борис, он же Валентин, он же подписка главврача... Ф-у-у-у!!! Наструячить за одну ночь 12 комментов для массовости - это Вам не... Кстати, во 2-й городской поликлинике проход от регистратуры превратили в обычный торговый ряд. Но предлагаю об этом молчать, а то мы опять ночью понаписываем - у нас есть и время, и интернет, и силы...

Федор Семёнович | 2007-02-02 01:12

Мы заказали только поздравления, сами своей аппаратурой фотографировали и снимали. Часть фотографий оказались неудачными. Фотограф и видеооператор паралельно с нами снимали и восполнили наш промах, за что мы им искренне благодарны.

Светлана Михайловна | 2007-02-02 01:06

Рожала третьего ребенка, заказала обряд, фотографирование и видеосъёмку. Всем родстенникам понравилось, очень жаль что мои старшенькие не имели такой возможности

Лина | 2007-02-02 01:01

Андрею - жена корит за то, что она была ненакрашена. Кто ей виноват? Я перед выпиской вымыла голову, накрутила причёску. подкрасилась. заказала фотографии - сейчас приятно посмотреть в семейном альбоме

Богдан | 2007-02-02 00:56

Андрею - бесплатный сыр только в мышеловке, роддом не обязан прводить торжественную встречу и если кто-то за это взялся - прекрасно. Жадничаешь - не заказывай

Дмитрий | 2007-02-02 00:37

раньше такого организованного представления не было, а жаль. Може это конкуренты попросили Свету написать?

Мерлин | 2007-02-02 00:32

Жлобиха. не хочешь - не заказывай. Можно подумать - её заставили. Ах - ах!!!

Маргарита Вячеславовна | 2007-02-02 00:26

Жалею, что когда рожала дочь, такой услуги не было. Сейчас хорошо было бы смонтировать кассету про выписку, крестины, первый звонок, выпускной вечер, свадьбу.

Георгій | 2007-02-02 00:17

Жінка народила сина, приїхав її забирти в пологовий будинок, поки чекав ознайомився з інф ормацією про послуги, подивився на зразки фотографій та свідомо заказав на наявні гроші. Мені сподобалось не все, але цілком я задоволений

Светлана | 2007-02-02 00:10

перед выпиской я сама зашла в выписную, ознакомилась с предлагаемыми услугами. мне понравилось, все заказала

приятно вспомнить

Борис | 2007-02-02 00:05

Пацаны, о чем базар? Единственная по делу высказалась главный врач.

о чем дальше...

нечемзаняться?

Валентин | 2007-02-01 19:26

Смешно читать, что в наше время кого-то можно заставить принудительно оплатить какие-то услуги. Нам предлагают все, смотрим рекламу по телевидению, если хочешь - покупай

Наталия | 2007-01-22 15:08

Я не могу согласиться с тем , что эта идея настолько плоха...

на днях меня выписывали из роддома... у нас уже второй ребенок( сын ) и были приятно удивлены теплыми поздравлениями, ведь когда забирали первого ребенка, то его отдали посреди коридора, муж и непонял что происходит...

Я | 2007-01-12 16:44

Кстати, тема о платности получения всяческих групп - о размахе и размере взяток говорят все, кто решился (в действительности будучи болен) ввязатся в это дело. А жаловаться никто не хочет, т.к. такие бумажки - не навсегда и требуют обновления.

(Вроде руки-ноги у человека отрасти могут)

Андрей | 2007-01-12 10:58

"Сервис" действительно очень навязчивый. На отказ от таких услуг первый аргумент "все заказывают, а вы не будете?".

Что самое интересное, роддом в любом случае должен провести торжественную встречу матери и ребенка со счастливым отцом, но без дурноватой тамады и совершенно бесплатно.

Олександр | 2007-01-12 09:38

100 грн. звичайно для більшості не такі вже й малі кошти, тим паче, що зараз у багатьох є потрібна техніка вдома особисто або знайомі котрі мають фото-чи-відео камери, і зняти весь процес самому не так вже й важко при бажанні, та й набагато дешевше. А от згадалося - як повезли знайому з села на комісію (після інсульта), занесли, бо сама й встати не могла, а їй - 500 у.е. і буде вам інвалідність та група.. так і розвернули та понесли назад, бо де в селі такі гроші. Ото вже розмах...

Василь | 2007-01-11 22:38

Дійсно, прийшли дитину забирати, а тут запропонували на відео зняти. А чому б ні? І всього навсього за 100 грн.

Але я також не люблю навязливого сервізу

Бонд | 2007-01-11 17:05

Що діється при виписуванні - просто ЖАХ!!!

Примусово заставляють платити 30 грн.

і нема куди від них дітись!

Теща купила касету - якість потворна!

Одна фотографія(10/15) - 6 грн. роблять через 4 тижні! і купувати або тільки одну або цілу плівку(без негативів, без попереднього просмотру!).

P.S. Дякуємо за непотрібний нікому(на першому поверсі) ремонт!?

Олена | 2007-01-11 14:28

Погоджуватися чи ні на таку пропозицію - слово, звичайно, за вами, ніхто не може примусити. А от пані Литвиненко душею кривить: керівництво закладу безумовно має зиск з такої комерції і все відбувається з благословіння того ж керівництва.

Що ж до загальної тенденції, то, чесно кажучи, подібний сервіс набрид до гикавки. Ми з чоловіком несли заяву до ЗАГСУ, то місцевий маленький чоловічок-приліпало ледь не за рукави хапав - давайте фотографуватися. :) А тітка з величезною зачіскою-горою, яка штампи в паспорти ставляє, все це діло координує.

Отак, панове. Не здивуюся, якщо біля кладовища невдовзі з"являться такі-от "помічники".

Cаша | 2007-01-11 13:56

Ужас, оказывается ОДНА фирма взяла под контроль ВСЕ РОДДОМА Украины. Хорошо, если только в съемках!

Бандитская страна и у власти бандиты! Все поделили!

Небось и взяток не берут в роддоме?

Андрей | 2007-01-11 13:32

когда я забирал своих девочек, действительно там была тетка с камерой, которая предлагала выписку снять на видео. цену я не помню, но она была далека от 100 грн (в меньшую сторону)...

но это было в 2005. но прям навязчивости и назойливости не было. я сказал, что нам не надо, она и отстала. снимал на свой фотоаппарат. Жена до сих пор корит за те снимки, где она ненакрашена, после родов и т. п. а если бы еще и за такое видео заплатил, мягко говоря, обиделась бы :)))

Юра | 2007-01-11 13:32

Ребята, я кто сколько давал?

 Я только обошелся коробкой конфет і бутылкой "шампуни".

Мне, как журналисту, все делали глазки и говорили, что ничено не берут. только работают, чтобы помогать людям.

Люди, а вам?

Правда, моя жена рожала после того, как на одного из врачей завели уголовное дело за вымагательство.

Олексій Дашевський | 2007-01-11 13:16

Думає автор каже правду.



Але все це є лише "арабська наполегливість сервісу". Тому рішення за туристами, тобто за батьками: зміг відбитися від продавця-прилипали - молодець, ні - плати "всього 100 гривень".



Все у рамках закону, якщо віддадуть квитанцію за надані послуги ;-)

Иван | 2007-01-11 12:36

Извините, Светлана... но:

"без лоха и жизнь плоха"

я 2 раза забирал детей и посылал этих клоунов на берег гулять, а денег врачу давал, который роды принимал

PS: выписку своей камерой снимал
закрити