Звернення Миколи Рудьковського до чернігівців
Подаємо без правок і коментарів за повідомленням прес-служби Чернігівського ОК СПУ:
Шановні чернігівці!
Висловлюю вам щиру вдячність за те, що ви прийшли 26 березня на вибори і здійснили своє свідоме волевиявлення. За його попередніми результатами на виборах міського голови Чернігова саме за мою кандидатуру проголосувало найбільше виборців нашого прекрасного міста.
У зв’язку із цим, дякую всім їм за довіру мені права управляти містом, яку я спільно із своєю новою командою і депутатським корпусом сподіваюсь виправдати у повній мірі. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб кожному жителю Чернігова стало жити краще вже найближчим часом, доведемо конкретними справами, що чернігівці заслуговують гідного і заможного життя, щасливого майбутнього рідного міста.
Незважаючи на те, що команда Соколова брутально використовувала адмінресурс, проводила примусово-добровільні зустрічі із трудовими колективами міста, неодноразово намагалася дискредитувати мене через випуск листівок брехливого і наклепницького змісту, широко застосовувала чорний піар, готувала фальсифікацію виборів, вона не пройшла.
Численні неточності у виборчих списках, зумовлені бездіяльністю, а подекуди й умисними діями міських властей, також мали зробити свою справу щодо махінацій із голосами виборців на користь О.Соколова. Робочу групу з уточнення списків очолював керуючий справами міськвиконкому В.М. Заїка, який ігнорував надіслані РАГСом та міліцією уточнення до списків, неналежно виконуючи свої обов’язки.
Виявлено випадки, коли під іменами давно вже померлих людей на цих виборах хтось «проголосував» за О. Соколова. Спостерігачами-соціалістами спільно із працівниками міліції були припинені кілька спроб виносу бюлетенів з виборчих дільниць з метою запуску так званої «каруселі». На 54 дільницях члени комісій від Соціалістичної партії зафіксували факти перекидання бюлетенів за Рудьковського до стосів бюлетенів за інших кандидатів, ці порушення були оперативно припинені, як і спроби псування бюлетенів за Рудьковського, котрі були зафіксовані спостерігачами-соціалістами на 12 дільницях.
Шість виборчих комісій самовільно і передчасно припинили свою роботу, мотивуючи це виснаженням працівників. Примітно, що чотири з них очолюють представники блоку Литвина. На одній з дільниць у пачці погашених бюлетенів спостерігачами було виявлено стосик чистих і непогашених бюлетенів сантиметровою товщиною. На вимогу представників виборчого штабу СПУ їх було невідкладно погашено. На іншій дільниці виявилися змішаними докупи бюлетені за Соколова і за Рудьковського.
І при цьому Соколов сам заявляє про фальсифікацію виборів і збирається в суді опротестувати їх результат, який, звісно ж, його розчарував. Незважаючи на те, що його команда систематично порушувала виборче законодавство під час виборчої кампанії, в ході виборів і підрахунку голосів, чинила саботаж виборчого процесу, соціалісти спільно із представниками політичних союзників не дозволили сфальсифікувати результати волевиявлення чернігівців і домоглися того, щоб воно пройшло чесно і прозоро.
Переважною більшістю голосів чернігівці обрали мером міста соціаліста Миколу Рудьковського. І тим самим сказали старій владі, яка повністю себе дискредитувала – «Годі!». І з волею більшості чернігівців не можна не погодитись, бо за цим – їхня надія на краще життя.
Микола РУДЬКОВСЬКИЙ
P.S. Попередні результати виборів міського голови Чернігова свідчать про переконливу перемогу Миколи Рудьковського.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 7650 |
Коментарі (26)
Ольга | 2006-04-03 16:06
Если вопрос о меньшинстве не носит провокационный характер. Отношу себя к украинцам с истинно мелкобуржуазным национализмом, пишу это, так как поняла, что вы сумеете отделить национализм от шовинизма. Живу по принципу - надо работать и заниматься исключительно своим делом, тем, что мне лучше всего удается. Так будет больше всего толку, а значит и будет хорошо государству. Поэтому особо в политику не вдаюсь, но свой гражданский долг выполнила.
Очень надеюсь, что ошибаюсь относительно Рудьковского, в этом случае все мы выиграем, но время покажет.
Виталий | 2006-03-30 20:04
Интернет можно использовать не только для писания на форумы. Я часто пользуюсь различной справочной информацией. В данном случае воспользовался яндекс-энциклопедией. Ещё вопросы?
Виталий | 2006-03-30 20:01
Себе на жизнь я зарабатываю честным трудом, работая по 10-12 часов в день. К СПУ вообще и к Рудьковскому в частности никакого отношения не имею. Возможно, к сожалению. Злом я не могу брызгать по определению, т.к. я - добрейшей души человек. А вот отстоять свою точку зрения, когда кто-то явно не прав, люблю.
Сергей | 2006-03-30 17:39
Виталий | 2006-03-30 15:56
Значит, не Вы говорили, что Рудьковский к Чернигову никакого отношения не имеет. Мог спутать автора.
Благоустройство у нас - чисто косметическое, что и показало время, когда в центре города, где совсем недавно был сделан недешёвый ремонт, провалился асфальт.
Люмпен-пролетариат (от немецкого Lumpen - лохмотья), деклассированные слои в антагонистическом обществе (бродяги, нищие, уголовные элементы и так далее).
Маргинальный человек - человек: - находящийся на границе различных социальных групп, систем, культур; и - испытывающий влияние их противоречащих друг другу норм, ценностей и т.д.
К кому же Вы относите себя? Мне просто интересно, кто же у нас составляет меньшинство.
Людям свойственно ошибаться, но не менее свойственно надеяться на лучшее. В конечном счёте "цыплят по осени считают".
Oльга | 2006-03-30 14:20
Мне плевать, откуда родом Рудьковский. По-моему с благоустройством города у нас все позитивные тенденции налицо. И жалко, что это мы зарубили на корню. Я живу в демократическом обществе и подчиняюсь мнению большинства (несмотря на то, что его большая часть это люмпенизированные маргиналы). Я искренне надеюсь, что я ошибаюсь. Еще хочется пожелать тем, кто считает, что Соколов сделал мало, - пусть почитают сказку о золотой рыбке. Как бы нам не оказаться у разбитого корыта.
Виталий | 2006-03-30 12:15
Во-первых, Рудьковский родом с Черниговщины. Самому стало интересно недавно, поэтому нашёл: http://www.rudkovsky.com.ua/page.php?id=12
Во-вторых, разговоров о том, что придёт Рудьковский и всех накормит, не было. Например, я работаю, плачу налоги. Таких налогоплательщиков десятки тысяч в нашем городе. Средства городского бюджета предназначены для благоустройства города, а не _избранных_ его жителей.
В-третьих, мэр является царём в своей вотчине. Несколько преувеличено, но не далеко от правды.
Наде:
И что Вы видели у горсовета во время "оранжевых событий"? Как какие-то пенсионеры кидали взрывпакеты в милицейский кордон? Или как какой-то студент палил из АКМ-а?
Сергею:
Могу Вас успокоить, спасая ваши локти от тяжёлых увечий, коими являются рваные раны, наносимые во время укусов. Кроме надежды, на то, что наш город станет красивее, чего по праву заслуживает, ничего не давали :-(
Сергей | 2006-03-30 11:42
надя | 2006-03-29 16:37
Oльга | 2006-03-29 15:29
Тільки но місто почало підніматися, як прийшов баламут і беспринципна людина, якій ВР мало. Не можу зрозуміти, Ви що думаєте, що це політика ліхтарі позасвічувала, чи дороги ремонтувати почала? Яка різниця, до якої партії належить Соколов, лиш би справу свою робив. А ті, кому навіть зробленого мало, то нехай порівняють Київ з величезнии бюджетом і наш нещасний Чернігів. Чи сильно можна розвернутись на гроші, що надходять від ледве працюючих підприємств? А ще хочу додати - пройшли ті часи, коли можна було нічого не робити і за це гроші отримувати. НІЯКА ВЛАДА НЕ ПРИЙДЕ І НЕ НАГОДУЄ - САМОМУ ТРЕБА ПРАЦЮВАТИ, ЩОБ ЧОГОСЬ ДОСЯГТИ!!! Тоді і місту буде добре, а мер - не бог і не цар. Мені дуже шкода Чернігів, сподіваюсь Соколов-таки відсудить перемогу, бо свою неповагу до чернігівців Рудьковський проявив ще під час революції, повівши людей на міліцію (ми всі знаємо, чим це закінчилось)
надя | 2006-03-29 13:07
Виталий | 2006-03-29 12:44
Для маразматика-пенсионера я слишком молод. В менты податься - не хватило знакомств и денег. Если под словом "ж--ы" подразумевалась национальность, то тоже не подхожу под этот критерий. Поэтому будьте сдержаннее в своих суждениях. Проигрывать нужно уметь, как было сказано до меня. А за Рудьковского кто-то голосовал по убеждению, а кто-то по той причине, что не видно реального позитива в действиях почитаемого вами экс-мэра Соколова.
Соколовщине | 2006-03-29 10:42
Адмін - Олександру | 2006-03-29 10:31
Олександр | 2006-03-29 10:21
Хто зневажає тварин, зневажає й оточуючих людей.
Задумайтесь, що Вас чекає!
Вас продадуть і будете "пахати" на "дядю".
Рудьковський це брудна та нахабна людина, яка думає за себе, а на людей їй начхати.
леонид | 2006-03-29 10:16
Снайпер | 2006-03-29 09:47
Штабистам Соколова | 2006-03-29 09:42
Олександр | 2006-03-29 09:41
Ідіть вибівайте двері та кричіть в іншому місці.
Що в Києві місця не має - до Чернігова полізли?
Містом повинна управляти своя людина, що тут народилася та вирісла.
жора | 2006-03-29 09:37
Андрей | 2006-03-29 08:58
аноним | 2006-03-28 19:00
http://www.oligarh.net/?/themeofday/8976/
SV | 2006-03-28 18:51
Дядя Витя, не ж..а прийдёт Чернигову, а полный абзац, потому что все знают, кто это такой и чего оно рвётся в мэрию, но будет поздно. Хотя мы ещё поборемся с ним, за Чернигов и Черниговцев. Выборы же он проиграл, перекидки бюлетней были из кучи Соколова к Социалисту и к другим, есть доказательства. Сами видели что творилось на участках и как они работали. На многих проголосовало менее половины из тех кто пришёл.
ZAGADKA58 | 2006-03-28 18:35