Останнє оновлення: 12:05 субота, 12 жовтня
Резонанс
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Екс-губернатор Чернігівщини Атрошенко коментує ситуацію навколо «Полікомбанку»

Екс-губернатор Чернігівщини Атрошенко коментує ситуацію навколо «Полікомбанку»

АтрошенкоКолишній голова Чернігівської облдержадміністрації Владислав Атрошенко надіслав свій коментар стосовно подій навколо «Полікомбанку». На правах рівного доступу надаємо йому таку можливість. Правопис збережений. 

«Коментар всім зацікавленим особам та безпосередньо тому «читачу» «Сіверщини», який згадував моє прізвище.

Стосовно подій, які нещодавно розгорнулися навколо «Полікомбанку», в якості коментаря, тезово зазначу декілька позицій:

по-перше, не бачу чіткої послідовності дій; не бачу чітких меседжів; в принципі не бачу чіткої організації процесу з точки зору його максимальної ефективності та цілеспрямованості по відношенню чи до банку, чи до власника банку. Принаймні, я це робив би чіткіше, зрозуміліше і набагато ефективніше;

по-друге, я з повагою ставлюся до голови обласного управління НБУ і не спрямовував би проти нього своїх дій;

по-третє, на мій погляд, призупинити нормальну діяльність такого банку, як «Полікомбанк», враховуючи його реальне фінансове становище, фінансові показники, які він декларує, місце в рейтингу українських банків, - справа дуже не складна ані в організаційному, ані в будь-якому іншому вимірі. І я визнаю, що я не є великим симпатиком ані власника банку, ані тих цілей, на які він спрямовує діяльність банку.

Але при цьому, як громадянин, не хотів би жодним чином йому зашкодити ціною втрати робочих місць працюючих в цьому банку людей, дуже багатьох з яких я знаю особисто і поважаю. Та ціною втрат тих необачних, на мій погляд, вкладників та тих державних організацій, які довіряють гроші цій та аналогічним фінансовим установам;

по-четверте, врешті-решт, на мій погляд, термін ефективної та результативної кампанії спрямованої проти банка, повинен складати не менше трьох тижнів - місяця, а я зібрався на початку серпня у відпустку з сім’єю і в останні рік-півтора вважаю подібні моменти свого життя дуже важливими, чого я, на жаль, не розумів в повній мірі раніше.

P.S. спеціально для «читача» «Сіверщини»: також я не брав участі і в першій кампанії проти «Полікомбанку». Це, до речі, чудово знає його власник. "

До теми:

Коментарі (19)

аноним | 2007-08-28 16:43

1) P.S. спеціально для «читача» «Сіверщини»: також я не брав участі і в першій кампанії проти «Полікомбанку». Це, до речі, чудово знає його власник. "



ну все ясно, тогда точно был не я, а сейчас.... ну вы же и так все знаете...



2) то Антон:

Козлы, не порочте имя ефективного черниговского бизнесмена, сами в своей жизни нихера не заработали, только языком трепать...



если бы вы еще знали, как эти "дохера" были заработаны, думаю, знали бы и об "эффективности", и о "порочности"...



ИМХО: исполнители первой (март 2006) и второй кампании против поликома одни и те же... Отличие - спонсор появился...

Кислий А. Б. | 2007-07-21 22:46

Анатолію Олександровичу, володимире Володимировмчу, а ви тут до чого, а???Чи ви також причетні до цієї афери?

Бывалый | 2007-07-20 15:07

А чего это Атрошенко свои письма в Интернете распространяет. Вышел и выступил бы открыто и чесно где-нибудь посреди Чернигова, например, возле захваченных им "Детского мира" и бывшего Полесья. И рассказал бы как "космические корабли бороздят Большой театр". Если не боится в глаза людям смотреть после всего, что натворил в родном городе. А то сейчас из Киева и носа не кажет

Толстяк | 2007-07-20 13:54

Атрошенку надо бы помалкивать. По ка ему самому неудобные вопросы не начали задавать. Например про передел рынка Нива. И три трупа. Три глухаря... А может менты до сих пор это дело раскрыть не могут, потомучто ниточки тянулись тогда в Серый дом на Красной площади?

В. Хмурий | 2007-07-20 12:42

О-па, Владик прокинувся. На злодію шапка горить? Чи що стільки ні слуху, ні духу не було. І ось нараешті. Здрастє! Я тут не причому... Краще розкажи Владику, як ти лікеро горілчаний завод хапнув. Чи може теж не причому? Звичайно власна горілка завжди смачніше ніж свою. До речі, горілочка добре очищена. Свого часу не без кришування з адміністрації, з пивзаводу ту лінію з очистки води перевезли., Щоправда, не заплатили з оборудки подвтків. Але ж горілка вище ніж будь які банальні гроші для держави:)... 1-2 мільйони, це ж копійки, для таких як Атрошенко. АЯкщо не помиляюсь з цього приводу правоохоронці навіть кримінальну справу порушила, але потім її тихо і закрила. Бо винних не знашли...

Стас | 2007-07-20 11:53

Поддерживаю Анатолия! Зашел на сайт Поликомбанка.сайтом это назвать трудно,он не работает,ничего кроме годового отчета на нем нет. Но если посмотреть на финансовые показатели банка можно взяться за голову. При 350 работающих и более 20 отделений по области финрезультат за год жалкие 500 тыс.,а в прошлом году и того меньше - 300 тыс. А куда делсось с финансового отчета 1,5 млн. долларов США от "Химволокно" о которых Тарасовец раструбил год назад в прессе???И это называется банком!!! Господин Тарасовец скоро с такой работой "сдачи людям нечем будет давать". Подумайте о людях!!! А НБУ, я считаю, просто "крышует" Поликом,как бы это не стояло Волошку работы в ближайшем будущем. И налоговой все-таки следует разобраться с уплатой налогов с кредита"Химволокно" или и там все у Тапрасовца куплено?

Анатолій | 2007-07-20 10:04

 Що ВИ всі на Француза та Атрошенка , чому тоді мовчали як ті були при владі , а щодо власників банку , то перше зверніть увагу на основний капитал засновників , друге їх єкономічний стан, третє ліквідность тої продукції що лежить на складах , а також чому Тарасовець надає кредити для своїх безпроцентно . Не дивина що банки теж стають банкротами , і про це треба помятати .

 А АТРОШЕНКУ ОСОБИСТО Я ВІРЮ, ВІН ПОРЯДНА ЛЮДИНА , ЦЕ ПОСИЛАЮ І ДО ЧЕПУРНОГО, так -то Василю , пиши більше про обласних ОЛІГАРХІВ. Чекаймо змін і великих І не забуваймо що все тайне, стає ЯВНИМ ???!!!

Ткаченко В.В. | 2007-07-20 09:00

Атрошенко почав всю цю хитру кампанію проти Полікомбанку, я глибоко в цьому переконаний, друзі мої...

Василь Чепурний | 2007-07-19 17:02

Альо, народ -- що ви всі коментуєте "Сіверщину", яка про ситуацію навколо Полікомбанку ще не писала? Інформація з"явилася на сайті газети, що не одне й те саме. Зрештою, дивною є позиція п. Владислава Атрошенка, який відповідає якомусь "читачеві "Сіверщини", не звертаючись до самої "Сіверщини"...

Читач "Сіверщини" - адміну | 2007-07-19 16:06

А може Владислав не відпочивати їде, а хоче на пару років залягти "на дно"?? Бо якщо клубок корупції Француза почнуть розкручувати - невідомо до кого приведе...

Козельчанин | 2007-07-19 15:34

Владиславе, розкажи на всю губернію, яке справді в тебе відношення до Француза, і хто тебе спонукав його призначити головою?

адмін | 2007-07-19 14:16

Атрошенко зателефоінував до редакції після того , як його коментар став, подякував і сказав, що їде у тривале відрядження.

Антон | 2007-07-19 14:12

Козлы, не порочте имя ефективного черниговского бизнесмена, сами в своей жизни нихера не заработали, только языком трепать...

читач "Сіверщини" | 2007-07-19 13:38

А хто в 2004 році призначав Француза головою Козелецької РДА? Владиславе - дай коментар з цього приводу )))

Анатолій Богуш | 2007-07-19 13:37

На моє переконання, Атрошенко своїм комантарем тільки підкреслив свою пряму причетність до цієї ситуації.

Николай | 2007-07-19 13:06

ВАУ!!! А как по другому ЭТО назвать?



Стал бы я официально, через прессу, отвечать какому-то анонимному "читачеві", если бы не был замешан в этом деле? Как говорится: на заборах много чего пишут... Личное мнение граждан, так сказать (мое в том числе). Если я бы счел очерненной свою деловую репутацию, то просто подал бы в суд на ту же "Сіверщину", а не приводил бы глупые аргументы.

1.Типа, я такой, что сделал бы это эффективнее.

2.Уважаю людей и не трогаю их. Как-будто рушат ОУ НБУ, а не Поликом.

3.Не выгораживая Поликом, достаточно взглянуть на те самые рейтинги коммерческих банков, чтобы понять, что прябыль прячут все они без исключения. Кстати, какая официальная прибыль у "Эльдорадо"?:))

4.Можно подумать, что подобную компанию в век космической связи можно проводить исключительно в толпе митингующих, а не где-нибудь на Лазурном берегу.



P.S. Я не друг Тарасовца, не враг атрошенко, не работник, не вкладчик Поликома.

Cаша | 2007-07-19 12:31

это не грязью поливают - это борьба за сферы влияния

ВАУ!!! | 2007-07-19 12:17

Снова в коментариях грязью поливают!

Николай | 2007-07-19 12:08

ВАУ!!! На воре шапка загорелась!!!:))
закрити