Останнє оновлення: 08:42 п'ятниця, 21 березня
Усегда готов! ©
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Комсомольці Чернігова відзначили 90-ту річницю ВЛКСМ. ФОТОрепортаж
Комсомольці Чернігова відзначили 90-ту річницю ВЛКСМ. ФОТОрепортаж

Комсомольці Чернігова відзначили 90-ту річницю ВЛКСМ. ФОТОрепортаж

Всесоюзний ленінський комуністичний союз молоді (ВЛКСМ) був створений у Москві 29 жовтня 1918 року.

ВЛКСМ – молодіжна громадсько-політична організація. Початкова назва - Российский коммунистический союз молодежи (РКСМ). Перейменована у ВЛКСМ з 1926 року.

За неофіційними даними, всі керівники організації упродовж перших 20 років її існування були репресовані.

Коментарі (12)

Сергій Соломаха | 2008-10-29 10:43

"Табу ХХ століття"(siver.com.ua)^
"Ось повний список лідерів ВЛКСМ (комсомолу) з дня його заснування - 29 жовтня 1918 року до 1938 року: Єфім Цетлін (1898 - 1937), Оскар Ривкін (1899 - 1937), Лазар Шацкін (1902 - 1937), Петро Смородін (1903 - 1939), Микола Чаплін (1902 - 1938), Олександр Мільчаков (1903 - 1973) - засуджений у 1937 р., реабілітований у 1956 р., Олександр Косарєв (розстріляний 23 лютого 1939 р.) Усіх їх чекала одна доля - знищення заради "світлого" майбутнього. Чи згадують про них номенклатурні комсомольці 60-х - 90-х, коли піднімають келихи "За комсомол!", а потім горланять про свою "безсмертну бойову юність"? У Великій радянській енциклопедії (1970 - 1978 рр.) не наведено жодних відомостей про долю тих, хто був репресований соціал-комуністичним (сталінським) тоталітарним режимом. На імена тих, хто завойовував радянську владу в 1917 - 1922 роках, але став "ворогом народу", було накладено табу. З імен вождів українського загону комсомолу табу не знято і досі."

колишній член | 2008-10-28 17:18

Як відомо, відзначаються до настання дати події тільки поминки по померлим.
Символічно, що чернігівські кусомольці справили не річницю, а поминки.
І поспівали пісень як це прийнято в деяких північних районах області на поминках во славу комсомолу і КПСС !

рядовой комсомолец | 2008-10-28 15:43

Они розвалили Союз, украли имущество комсомола, спасли и наели свои холеные рожи и номенклатурные шкуры !
Это событие и празднуют...
Комсомола нет, их "Комсомольская правда в Украине" живее всех живых.

Женя | 2008-10-28 14:13

Женя
Софія
Софія
наш мер давно вже перефарбовується, при чому в кілька кольорів одразу. На достроковх перевиборах ми отримували зарплатню в приміщенні навпроти будинку міської ради, це та, що поруч з облдержадміністрацією, а навчання було за участі партії регіонів. А сам соколов зустрічав Литвина як свого патрона, може офіційно він там і не стоїть, але надто багато його пов"язую з колишнім головою адміністації президента

Олена | 2008-10-27 23:13

 Піонери... Комсомольці... Критикуйте, не критикуйте, але що зможе згадати через пів віку нинішня молодь, правильніше більшість із нинішньої молоді?

звездочка | 2008-10-27 22:45

думаю и некоторых из присутствующих, будь у нас все равны перед законом, репресировали бы. в частности, великого комсольца и выдающегося воина-интернационалиста в одном лице
  а соколову б только пиариться.
  кто платил за банкет?

Oper | 2008-10-27 21:05

Нормально. Зібрались, гарно посиділи, попоїли, тряхнули тілом під музику... Головне щоб не за наше бабло. Не за наше ж, Сашко?

Не фарбований | 2008-10-27 18:14

Женя
Софія
Тю! Та це ж сама вигідна позиція. Навіть перефарбовуватися не тре. Хто більше дасть - тому і тапки.

Софія | 2008-10-27 18:00

Женя
Я вважаю абсолютно недоречним вислів про підлаштування Соколова "під моду". По-перше, він жодним чином не відхрещувався від свого минулого у комсомолі. А по-друге, якшо ви пам"ятаєте, наш мер досі не "пофарбувався" ні в який політичний колір (хоча, може б і слід було б).

Сергій | 2008-10-27 15:48

Женя
Молоді видали по бляшанці фарби і відрядили у Крути...

Женя | 2008-10-27 15:45

То что там будет Соколов, наверное, никто и не сомневался. Сколько не перекрашуйся под моду, а все равно натура выплывет.
И еще - это молодежная организция,как написано в начале репортажа-но чтото молодежи на фотках не видно,а где она?

Комсорг | 2008-10-27 15:38

чем больше выпьет комсомолец - тем меньше выпьет пионер
закрити