Останнє оновлення: 17:24 середа, 18 липня
Ліквідація освіти
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / У ліквідованій школі оселився суд. ФОТО
У ліквідованій школі оселився суд. ФОТО

У ліквідованій школі оселився суд. ФОТО

У приміщенні чернігівської школи №8, «оптимізованої» рішенням міської ради, оселився Чернігівський окружний адміністративний суд.

Цей суд виявляв інтерес до будівлі школи ще до її офіційної ліквідації. Проте, коли навесні цього року за коментарем до суду звернувся кореспондент «Високкого Валу», інтереси до даного приміщення у суді заперечили.

Охоронець суду, якого зацікавили дії кореспондента біля будівлі, висловив своє ставлення до міської влади у контексті рішення про ліквідацію школи. Проте наводити його слова у пресі не годиться.

Очевидно, політика ліквідації шкіл міста Чернігова аналогічна ліквідації майже половини мережі дитячих садків Чернігова. Не дивлячись на проблеми чернігівців, пов’язані з нестачею дитячих садків, особливо у центральній частині міста, повернення приміщенням дитсадків первинної функції не спостерігається.


Збільшити

Найперші дії з благойстрою території

Коментарі (8)

Полтава | 2010-02-11 08:13

А разве им есть дело до законов! В Полтаве тоже самое - продали садики, теперь мер занялся двумя центральными школами. Пока его команда терроризирует директоров проверками по 3 в день, он водит покупателей - участки показывает. И ему все равно, что одна из школ - на 32 месте в сотне лучших школ Украины

Светлана | 2009-08-13 13:44

Саныч
А разве наши чиновнички "ходят" по улице?!
И в глаза они смотрят себеподобным!

Василий | 2009-08-12 10:18

Школы закрывают, а в других школах в начальных классах по 36 учеников!!! Как учитель может уделить максимум внимания каждому ребенку. Это 1 минута за урок!!! Вот и получают наши дети хорошее образование с первого класса...

Костян | 2009-08-11 22:49

Праильно!
Даешь рассадник новых Зварычей!!!

Саныч | 2009-08-11 19:53

Соколов и компания наверное радуются. В очередной раз они показали что мы те об кого можно вытирать ноги, а они хозяева нашей жизни.
А ведь за все в этой жизни приходиться платить. И за этот беспредел над детьми тоже...
Неужели они не думают о будущем. Неужели они думают что смогут спокойно смотреть нам в глаза когда будут идти по улице?

Шева | 2009-08-11 17:04

Виділити приміщення під молодіжний центр для НУО в лом, а як для суду, щоб потім спійманих молодих людей з пляшкою пива було де судити...

Вован Всевидючий | 2009-08-11 16:04

Нічогісіньки "кабінетики" відхапугали!!! ВУСАТОМУ: А у нормативок про освіту та про використання комунального майна є інтерпретації!!! Чи не знав??? Тож "ніхто" "нічого" "НЕ ПОРУШУВАВ"!!!

СЕРГІЙ ВУСАТИЙ | 2009-08-11 15:22

     ЗГІДНО ДІЮЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЗАБОРОНЕНО ВИКОРИСТАННЯ ПРИМІЩЕНЬ ЩО ЗВІЛЬНИЛИСЯ ВІД ЗАКРИТТЯ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТА ШКІЛ ДЛЯ ІНШИХ ЦІЛЕЙ.
   ВЛАДА , СУДДІ ПОРУШИЛИ ЗАКОН.
закрити