Останнє оновлення: 11:08 середа, 26 березня
Він не знає... а люди здогадуються!
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Соколов, чому суддя отримав квартиру?
Соколов, чому суддя отримав квартиру?

Соколов, чому суддя отримав квартиру?

Ще наприкінці 2009 року редакція «Деснянської правди - вільної» намагалася розібратися, хто і як в Чернігові заселяє новобудови, зведені за рахунок держави.

У №31 від 10 грудня 2009 року ми розповідали про «закриті списки» щасливих новоселів так званого «соціального» житла за адресою: м. Чернігів, вул. Єськова, 14-а.

Як вдалося з'ясувати, під виглядом безхатченків, до завітного переліку новоспечених власників квартир потрапили зовсім не бідні та стражденні особи. Навпаки, в рішенні міськвиконкому напроти деяких прізвищ прописали: «отримав житло на додаток до власного».

Кількома номерами пізніше (№34 від 17 грудня 2009 року) йшлося про багатодітну матір, яка, перебуваючи в першочерговому списку на житло під №7, минулого року чомусь «пролетіла».

На прес-конференції у чернігівського міського голови кореспондент «Деснянської правди - вільної» поставив запитання градоначальнику: «Чому в місті «соціальне» житло (на додаток до власного) отримав суддя, а не багатодітна родина?».

Олександр Соколов був небагатослівним: він не знає, який суддя отримав квартиру на Єськова, 14-а. Натомість - рішення виконавчого комітету (головою якого є Олександр Соколов, - Авт.) міський керманич не піддає сумніву.

«Якщо виконком проголосував за виділення судді квартири, значить він має право, оскільки став на чергу», - цитуємо посадовця.

Факти, які стверджують протилежне, Соколов порадив направити до прокуратури...

Коментар «Високого Валу»

Оскільки Олександр Соколов не знає, то Вам, шановні читачі, залишається лише здогадуватися. А здогадуватися Ви вмієте – ого-го!

Коментарі (11)

Ольга | 2010-03-05 13:13

Сразу напишу что в суде не работаю и защищать мне там некого, просто понятно что из тех кто обращается в суд всегда половина, та что проиграла ясно что недовольная, еще хорошенный процент попросту воры которых поймали и посадили, тоже вряд ли судей любят и заметте если кто сидел то все ну не справедливо, за то знаю что всудах даже конвертовнет и меня оповещали по телефону и извинялись и взятки с меня не душили и присудили оч даже справедливо хотя виновный кричал что все куплено, чушь, ну наверное как и везде есть и там уроды ну не меньше чем в гастрономе за кассой и не больше

666 | 2010-01-18 19:31

Юрій
Юрій | 2010-01-15 12:23
Я знаю чому суддя , а не багатодітна мати отримала житло!!
Тому, що суддя , це найкорумпованіша посада в нашій країні...
їх всіх потрібно стріляти і спалювати і тоді , як вони самі кажуть, нєт трупа, нет дєла!
пошел на х..й гондон!

правда | 2010-01-16 20:10

 В органах прокуратури набагато більше зловживань , ніж в судах. Візьміть , наприклад ,заступника прокурора Чернігівської області С**цького О.О., це той , що разом з екс прокурором В**ським погряз по самі вуха у корупційному скандалі. От тільки останнього вигнали , а С**цький відкупився і продовжує працювати и соромити прокуратуру. Недавно придбав автомобіль вартістю 130 тис.дол.Сума хабарів , які бере С**цький доходить до 50 тис. дол.В основному він бере хабарі за непорушення кримінальних справ по економічним злочинам.Всі працівники прокуратури про це знають, але нічого вдіяти не можуть , бо є у С**цького високі покровителі , з якими він ділиться .

Горожанка | 2010-01-15 15:55

"працівники суду", возможно, получают небольшую зарплату, но судьи - точно нет. пусть не плачутся. перегружены делами - да. не спорю. но и качество при этом... меня больше интересует: а кто это там в мыловской "деснянке" собирался писать про суд? неужели там на такое способны? или судья принял решение против БЮТа, и теперь ему будет мстить "главная газета" области?

alexmelnik | 2010-01-15 15:37

Во всём мире ненавидят налоговиков, а у нас судей.
Интересно, к чему бы это.

zzz | 2010-01-15 14:38

Працівник судуМабуть Ви Юріє є нерозкаяним злочинцем, що сильно ображений на національну судову систему. Так я Вам поясню, що далеко не всі судді, як кажете Ви, є "найкорумпованішими" і суддям теж потрібне житло не менш ніж багатодітній родині. Ви погляньте в яких умовах працює більшість судів на Україні і які мізерні зарплати отримують працівники суду, а розглядати справи відносно злочинців теж потрібно.
життя показує, що "сильно ображатись на національну судову систему" можуть скоріше постраждалі ніж обвинувачені.
Особисто я сумніваюсь, що суддям "потрібне житло не менш ніж багатодітній родині". звісно, ніхто не змушував народжувати по 5-10 дітей, але ж і в працівники суду вас ніхто не пхав, де "мізерні зарплати".
а завданням уряду мало б бути не квартири роздавати, а забезпечувати можливість людям самим заробляти собі на житло.

Редактор новин | 2010-01-15 14:27

Працівник суду
"Ви погляньте в яких умовах працює більшість судів на Україні..."
Та бачу кожного дня. От іду мимо закритої на фоні зростання народжуваності школи №8 у Чернігові, і бачу, в яких умовах працюють суди в Україні. Ціла будявля школи - під суд.
І зразу після окупації школи чомусь була перенесена зупинка автобуса. Перенесена зовсім нелогічно. Єдине пояснення - для суду. Щоб народ не заважав суддям закатувати на авто на спортмайданчик школи.
От в таких "скрутних" умовах і працюють суди...
До речі, напевно правильно буде писати "в Україні".

ГиГи | 2010-01-15 14:17

Під личиною громадянина тех скривається якийсь злочинець у якого щось там лускає

Громадянин | 2010-01-15 13:54

Тю. Ну ви вже ж теє. Не перегибайте, бо лусне.

Працівник суду | 2010-01-15 13:28

Мабуть Ви Юріє є нерозкаяним злочинцем, що сильно ображений на національну судову систему. Так я Вам поясню, що далеко не всі судді, як кажете Ви, є "найкорумпованішими" і суддям теж потрібне житло не менш ніж багатодітній родині. Ви погляньте в яких умовах працює більшість судів на Україні і які мізерні зарплати отримують працівники суду, а розглядати справи відносно злочинців теж потрібно.

Юрій | 2010-01-15 12:23

Я знаю чому суддя , а не багатодітна мати отримала житло!!
Тому, що суддя , це найкорумпованіша посада в нашій країні...
їх всіх потрібно стріляти і спалювати і тоді , як вони самі кажуть, нєт трупа, нет дєла!
закрити