Костянтин Іванов: «Я іду на вибори мера від команди Кличка». ФОТО
Про це заявив Костянтин Іванов, президент Чернігівської торгово-промислової палати під час прес-конференції.
Костянтин Іванов пояснив, що мав багато пропозицій від політичних партій очолити партійні списки до міської ради та брати участь у виборах мера.
Свій вибір він зупинив на партії “УДАР” Віталія Кличка через принциповість позиції лідера - людям потрібні не обіцянки, людям потрібні прості рішення реальних проблем. І це може зробити місцева влада, і саме та влада, яка наближена до інтересів людей, вважає Костянтин Іванов.
УДАР стоїть на позиціях приходу до влади чесних та грамотних людей, а не партійних функціонерів та чиновників. Партія розраховує на те, що у ради прийдуть нові принципові люди, котрі знають місцеві проблеми, готові їх вирішувати та налаштовані на конструктивну роботу. “Саме тому керівництво партії прийняло рішення брати участь у місцевих виборах та запропонувало мені бути в одній команді з Віталієм Кличком”, - пояснив Костянтин Вікторович.
В одній команді з Кличком братиме участь у місцевих виборах і підприємець Юрій Тарасовець. Він пояснив, що позиція лідера партії Віталія Кличка близька йому особисто. „Я згоден з тим, що успішні люди можуть зробити успішними своє підприємство, місто країну”, - переконаний Юрій Тарасовець. Також він додав, що готовий брати активну участь у вирішенні проблем громади.
Сергій Аверченко, голова Чернігівської обласної організації партії „УДАР” Віталія Кличка розповів, що партія братиме участь у виборах до обласної, а також до всіх районних рад. 27 та 29 вересня відбудуться партійні конференції, на яких будуть затверджені кандидати до рад всіх рівнів за партійними списками та мажоритарними округами.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 11474 |
Посилання до теми:
3.09.2010 З Днем підприємця!
6.07.2010 Чернігівські підприємці готують пропозиції до проекту Податкового кодексу України
16.03.2010 Переможці всеукраїнського конкурсу «Весняний передзвін 2010». ФОТОрепортаж
16.02.2010 Кому вигідно банкрутство чернігівських підприємців-експортерів?
25.01.2010 СОТ шкодить Україні?
25.12.2009 Православна виставка триває у Чернігові. ФОТОрепортаж
20.11.2009 Щоб повернути ПДВ, на Чернігівщині готові виводити людей на вулиці
18.08.2005 Президент Чернігівської Торгово-Промислової Палати повідомив про звільнення всіх штатних працівників
Коментарі (42)
Елена | 2010-10-27 22:10
маня | 2010-09-30 14:19
АН РОМАНОВ | 2010-09-26 23:13
Лана | 2010-09-26 13:56
пусть идут в церковь грехи отмаливать, а не в горсовет!
Правдоруб("Глибокий рів") | 2010-09-25 08:14
Заступником в Рові призначений ГАК.
І пише він в Валі хороші вірші,
Бо йдуть вони саме від його душі.
Уважний | 2010-09-25 01:18
Лікар не примножує багатства країни, лікар лікує людей.
Вчитель не примножує багатства країни - вчитель навчає дітей.
Робітник примножує багатства країни, але він нічого не вартий без інженера, бухгалтера, начальника виробництва, керівника підприємства. Так як і вони нічого не варті без робітників. А отже, всі вони разом примножують багатства країни.
Банкір зберігає кошти робітника, вчителя і лікаря, і навіть нараховує за таке зберігання (користування) їх грошей відсотки за депозитами. Робітник, вчитель і лікар зберігають свої кошти у банкіра, бо це вигідно, а також безпечно, бо квартирні злодії не створюють нічого, а крадуть їхні гроші.
Підприємці займаються торгівлею, вирощують худобу і зерно, виробляють промислову продукцію і продукти харчування, сплачують податки, з яких зарплату отримують вчителі і лікарі.
Підприємці ж виплачують зарплату і своїм робітникам, бо робітники не вміють нараховувати і сплачувати податки, збувати продукцію, робити інженерні розрахунки.
Підприємці сплачують внески у пенсійний Фонд України, з якого всі пенсіонери отримують пенсії.
І тільки ГАК сере на ВАЛУ своїми тупими віршиками, а РЕДАКТОР НОВИН ВАЛУ не втомляється підтирати йому дупу.
Це написав я, дууууже УВАЖНИЙ чукча....
Ольга | 2010-09-24 21:27
Пятачок | 2010-09-24 20:47
То коли можна буде коментувати статтю про Анну Романову? Про Костю Іванова все зрозуміло. З Вашою, шановний редакторе, допомогою почали обговорювати яйця замість поведінки та чеснот вищевказаного кандидата.
ГАК | 2010-09-24 20:40
ЛІКАРЯ, ВЧИТЕЛЯ , РОБІТНИКА....
ВСІХ , ХТО СВОЄЮ ПРАЦЕЮ І РОЗУМОМ
ПРИМНОЖУЄ БАГАТСТВА УКРАЇНИ,
А ЩОДО МОГО ВИЗНАЧЕННЯ, ТО ЯК
СКАЖЕТЕ НАЗИВАТИ ТИХ, ЯКІ ПОГРАБУВАЛИ
ДЕРЖАВУ І ЛЮДЕЙ ???
ЦЕ НЕ Я, ЦЕ В НАРОДІ
ЇХ НАЗИВІАЮТЬ СУКАМИ І ЩЕ КРУТІШЕ....
П*ЮТЬ КРОВ У НАРОДУ
ПІДПРИЄМЦІ, БАНКІРИ
НЕМАЄ В НИХ БОГА
НЕМАЄ В НИХ ВІРИ
ЇМ СТОГІН І ГОРЕ
ЛЮДСЬКЕЄ НЕ ЧУТЬ,
НЕВІРИШ ??? ТО ГЛЯНЬ,
ПОДИВИСЯ - А Я ПОМОВЧУ....
Вадим "Галыгин" | 2010-09-24 20:38
Редактор новин | 2010-09-24 13:40
Чи виходить як в тому анекдоті: "чукча не читатель, чукча - писатель"?
Мудрий | 2010-09-24 12:53
То коли можна буде коментувати статтю про Анну Романову? Про Костю Іванова все зрозуміло. З Вашою, шановний редакторе, допомогою почали обговорювати яйця замість поведінки та чеснот вищевказаного кандидата.
УВАЖНИЙ | 2010-09-24 12:34
Не доходить?
Читай далі уважно.
1. Слово СУКА (в купі із лайном і т. п., див комент. нижче) яке використовується у публічних коментах у якості лайки - є проявом хамства, образи і не може бути залишене РЕДАКТОРОМ НОВИН у доступі користувачів такого поважного інтернет-видання як ВВ.
2. Всі інтернет-видання мають власні правила коментування, за якими лайка, хамство, образи видаляються РЕДАКТОРОМ НОВИН автоматично.
3. Якщо РЕДАКТОР НОВИН залишає лайки, хамство, образи у доступі, то він тим самим
а) професійно не прийнятний
б) своєю бездіяльністю порушує етику спілкування в неті, опускає до рівня міської каналізації колектив Високого Валу
4. Якщо і на цей раз, РЕДАКТОРЕ новин, Вам щось незрозуміло, то Ви безнадійно втрачені для славної когорти РЕДАКТОРІВ....
Редактор новин | 2010-09-24 12:10
УВАЖНИЙ | 2010-09-24 11:58
Так, *уко, Ви, *уко, редактор новин, *уко, не плутайте, *уко, божий дар із яєшнею!
Якщо, Вам, *уко редакторе, *уко новин, яйця не завжають, то
а) вони Вам, подобаються не як яйця взагалі, а як об'єкт уподобання, а може і бажання
б) Ви, *уко, напевне жінка, бо вмієте іх гарно готувати
Яйця, *уко, це дійсно непогано, але цікаве інше, чому, *уко, Вам подобаються не тільки яйця, але і бути РЕДАКТОРОМ НОВИН, для якого (якої?) слов *УКА є прийнятним, і таким же бажаним як і яйця?
Ось у чому головна таємниця РЕДАКТОРА НОВИН, шановні!
А може просто якась *ука пробралась таємно до редакції новин ВВ, і замість того, щоб чистити коменти від хамства і брутальної лайки (згідно правил коментування) ця *учина, що не має жодного відношення до дружного журналістського складу редакції Валу, робить все, щоб перетворити ВАЛ на унітаз?
*УКА *УКУ ПОВАЖАЄ
І В КОМЕНТАХ ВАЛА
НАШ РЕДАКТОР ПРОСЛАВЛЯЄ
МОВУ *УК, ЯЄЦЬ і *АЛА!
БРАВО РЕДАКТОРУ НОВИН!
РОСКАЖІТЬ ОБОВ'ЯЗКОВО ВАШІЙ ВЧИТЕЛЬЦІ З МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ПРО ВАШУ, ТАКУ, *УКО, ЦІКАВУ І КОРИСНУ РОБОТУ, *УКО, Р Е Д А К Т О Р О М! Вона, напевне, розчулиться просто до сліз...
б)
Лана | 2010-09-24 11:16
кому потрібно, той усе зрозумів!
Редактор новин | 2010-09-24 11:04
Юрій | 2010-09-24 09:41
Редактор новин | 2010-09-23 23:08
Уважний | 2010-09-23 22:49
А що слова *УКА, ЯЙЦЯ і *АЙНО - це те що Ви вважаєте для себе, а значить і для ВАЛУ прийнятними?
Чи правила коментування на ВАЛу - це зливна яма?
Чи так, "випадково" не помічаєте відвертого хамства?
Чи, РЕДАКТОРЕ НОВИН - це і Ваш рівень дискусії?
ГАК | 2010-09-23 19:50
*УКУ ПОВАЖАЄ,
ЩО ЛЮДЕЙ ВІН
ОББИРАЄ....
ТАМ ІЩЕ
ТАРОСОВЕЦЬ
ВВЕСЬ В *АЙНІ
АЖ ДО ЯЄЦЬ
ПІДПРИЄМЦІ І
БАНКІРИ
ЯК ВИ ВСІМ
ОСТОЧОРТІЛИ...
Станиславский | 2010-09-23 17:50
Nego | 2010-09-23 17:01
ВотЯ | 2010-09-23 16:45
Редактор новин | 2010-09-23 16:15
ВотЯ | 2010-09-23 15:56
Вижу на "ВВ" несколько статей про кандидата А.Романову. А коменты закрыты. Анна боится узнать мнение избирателей или ей просто волноваться нельзя?
Прохожий | 2010-09-23 15:41
патріот | 2010-09-23 15:38
Юрий | 2010-09-23 15:35
Вредитель | 2010-09-23 15:24
Dron | 2010-09-23 15:16
перебиратель | 2010-09-23 15:09
пятачок | 2010-09-23 15:05
Nego | 2010-09-23 14:58
Лана | 2010-09-23 14:55
... я вот тожке не вижу К.Иванова мэром, ну не вижу и всё -потому
как знаю давно и слежу за его карьерой... а в команде кто?
сынок банкира, которому надо в горсовет, чтобы строить, где
вздумаеться?... НЕ ВЕРЮ!
бетмен | 2010-09-23 14:21
Вредитель | 2010-09-23 13:03
Дак что по другану с гАвноквариумом в парке? Или може Сирожа Б. - не его друган? Как там грится, скажи кто твой друг и я скажу кто ты? Отож...
За дураков нас держать не надо, да!
Nego | 2010-09-23 12:50
Nego | 2010-09-23 12:46
Вредитель | 2010-09-23 12:46
Соколик уже отдал часть парка под гАвноквариум? Вот этот дядя отдаст его своему другану целиком!
бабушка | 2010-09-23 12:37