Останнє оновлення: 19:14 п'ятниця, 6 грудня
Покрова
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Марш УПА в Чернігові. ФОТО, ВІДЕО
Марш УПА в Чернігові. ФОТО, ВІДЕО

Марш УПА в Чернігові. ФОТО, ВІДЕО

Близько 100 молодих людей взяли участь у традиційному Марші УПА у Чернігові.

Акція, яка почалася біля Мегацентру і завершилася біля пам'ятника Борцям за волю України, була організована Національним Альянсом і Автономним спротивом. Учасники маршу скандували гасла "ОУН-УПА - народне визнання!", "Бандера - наш герой!". Міліція не перешкоджала проведенню заходу.

Коментарі (17)

автоном | 2010-10-18 10:19

за***А
рівень спілкування говорить про рівень культури. анонси завжди розкидаються напередодні, тому треба було свою рішучість показувати під час акції, а не в інтернеті. Підійшли би, дядьку, пояснили б як себе треба вести. Гадаю, "малолєтки" вам би популярно пояснили хто для нас герой, а хто лайно собаче, яке і шекеля ломаного не варте.

за***А | 2010-10-16 22:08

понятно что без денег,малолетки одни)))завербовали "взрослые"нацики,они и ходят!!!
могу одно сказать-вы все ***,и вам всем ****!!!!

SHURIK | 2010-10-16 11:10

Народ зібрався з метою і до речі не всі ховали свої обличчя. Я, наприклад ідучи з прапором, його не приховува. А про святі речі, то ідіть до дідька. Ви не бачили як на цьмоу зароблають у Львові. Це частина історії і якщо є ті люди, що продовжують цей шлях супротиву, то майте совість та не заважайте своїми недолугими коментарями.
Правду багато написали, що дома сидять і тільки на кухні пошепчи щось говорять. Ви вийдіть під міськраду хоча б раз безкоштовно і зі спільною метою та доведіть що ви не маріонетки нашої влади.

qwerty | 2010-10-16 09:32

надо таких отлавлевать и **** ***

нквд | 2010-10-16 06:00

Херня в однiй камерi помiстяться.

штурмгевер | 2010-10-15 14:15

молодці таке провести. людей так солідно)))
мене вбивають такі лохі шо кажуть "опять студеты по 50 грн", бо в таких ситуація учасники самі скидаються на листівкі і таке інше. да і кому таке вигідно?

патріот | 2010-10-15 12:38

VOVA
вишкребки - тобі подібні. паплюжать червоно-чорний прапор української революції демо-ліберальними слюнями. Мабуть повісив прапор на стіні, як ганчірку. боїшся і на балконі вивісити. А хлопці - молодці. Організувати таке в Чернігові та ще й за такої влади. не побоялись. Доречі, УПА - була найбільш законспірованою армією епохи 20 століття. Може ти скажеш що в Холодному Яру козаки обличчям своїм світили перед кожним? Таким "націоналістам" як ти Вова, треба мозги вправляти. Критики, блін. Правду кажуть: "На три козаки два гетьмани".

Дощ | 2010-10-15 11:20

Молодці!!!!!
Кому не подобається - ви хоча б знаєте на кого і що лить???!Правду Ultra написав, що ви за бабками і бігаєте! Блювати від таких хочеться...

AlexPS | 2010-10-15 09:49

VOVAПройшли славні часи УНСО. тепер вишкребки, яі путають ідею націоналізму із кашею в своїх головах. А от за прапори, які підняли можна було б і по морді надавати школярам. Не займайте світі речі.
Діди УПІвці не ховаються, а ви бач зховали морди, а за першим свистком мента порозбігаєтеся хто-куди.
+1

крук | 2010-10-15 09:30

VOVA
VOVA, ми готові розглянути роглянути твою пропозицію - це щодо школоти і морди. А щодо УНСО, чого ж не організуєш - ти ж такий крутєзний?

VOVA | 2010-10-15 09:16

Пройшли славні часи УНСО. тепер вишкребки, яі путають ідею націоналізму із кашею в своїх головах. А от за прапори, які підняли можна було б і по морді надавати школярам. Не займайте світі речі.
Діди УПІвці не ховаються, а ви бач зховали морди, а за першим свистком мента порозбігаєтеся хто-куди.

автоном | 2010-10-15 09:11

адекват
ты бы лучше хотябы что-то подобное организовал, хотя бы раз, а потом говорил. в вашем случае, сидите за кампом и тихо ругайте власть (или поддержывайте). Системе нужны такие, как вы, овощи.

пророк | 2010-10-15 09:07

і розірвуться кайдани, світ правди засвітить,
і помоляться на волі невольничі діти...

адекват | 2010-10-15 08:53

дооо, они ум, честь и совесть нашей эпохи. как только пары заканчиваются, дается клич - "до бою, потім у магазин" и эти ребята тут как здесь.
ну ей Богу смешно. нахрена тогда оповещать всех, что вы пройдете, но потом обвязатся платком и прятать фейс? понты....

Ultra | 2010-10-15 00:28

AlexPS
Ето вы на выборах за бабки ходите и ездите постоять и поорать...

знающий | 2010-10-14 23:00

AlexPS
По 50 грн. - это вы конечно жжоте слегка не к месту! А вот светить мордашками лишний раз перед оперативной камерой - явно излишняя беспечность.

AlexPS | 2010-10-14 22:39

А меня всегда интересовал вопрос почему эти херои боятся свои мордашки показывать? или это опять студеты по 50 грн?
закрити