Останнє оновлення: 18:08 четвер, 16 січня
ДЕРИБАН
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Для 8,5 га землі біля Ялівщини дали дозвіл на забудову
Для 8,5 га землі біля Ялівщини дали дозвіл на забудову

Для 8,5 га землі біля Ялівщини дали дозвіл на забудову

28 депутатів міської ради проголосували за зміну цільового призначення 8,5 гектарів землі, яка знаходиться на території за міським пологовим будинком в районі автокооперативу № 45 та суміжна з Ялівщиною.

Відповідне рішення депутати ухвалили під час пленарного засідання Чернігівської міської ради 30 листопада.

Проект рішення передбачає надання дозволу для зміни цільового призначення замість «для ведення особистого селянського господарства» - «для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

Всі ці 8,5 га оформлені на кількох чоловік.

Проти цього рішення голосували лише депутати від фракцій КПУ та Батьківщина.

Депутат В’ячеслав Лебідь назвав це рішення відомою схемою дерибану землі: «Спочатку міська рада надала дозвіл на ведення селянського господарства, а потім надається дозвіл на забудову»

Інший депутат Іван Клановець наполягав на порушенні міським головою Олександром Соколовим процедури голосування по цьому питанні – кілька десятків пунктів порядку денного, які стосувалися цієї території, були проголосовані разом. По регламенту, стверджує Клановець, кожен пункт мав би розглядатися окремо.

Натомість депутати, які лобіювали прийняття цього рішення – колишні представники фракції «Фронт Змін» - під час розгляду питання заявляли про законний характер рішення, оскільки земля вже знаходиться в приватній власності і відбувається лише зміна цільового призначення.

Коментарі (17)

Рубаці | 2011-12-02 10:16

РубакаОдні дурні - \\\"Хлєбов і К\\\" не можуть добрати, що земля (на схемі - нижня стрілочка) НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ЯПІВЩИНИ НЕ МАЄ! Всі заголовок уважно читали ...Б І Л Я Я Л І В Щ И Н И!!! Прочитали ще раз? особливо прискіпливим (без іронії) можна з\\\'їздити і подивитись цю землю (нижня стрілочка на схемі), вона дійсно, біля Ялівщини, і всі люди, що там побудують приватні будинки, будуть жити не у Ялівщині, а біля Ялівщини. Кому від цього буде погано? Хлєбову і його друзям комуністам-шовіністам? Є такий національний український звір - жаба! Висвітлення цього питання, та піднята шумиха під собою має тільки велику, комуняцьку (БЮТ просто попіарився по ходу) Ж А Б У! Всім, хто пише на цю тему ПОРАДА - посилайтесь, будь ласка, на НОРМИ ЗАКОНІВ України, що на вашу думку порушені при розгляді цього питання, ось тоді це буде справедливо. Або, розскажіть, як нам знести десятки (сотні?) приватних будинків, що знаходяться БІЛЯ ЯЛІВЩИНИ, і головне, НАВІЩО?
І хто ж там побудується? Жирні коти? Поділилися б досвідом - де ви стільки грошей понабирали?

Иосиф | 2011-12-01 21:08

Абрам
в Чернигове 90% быдлячего населения живёт....

Рубака | 2011-12-01 17:42

Одні дурні - \\\"Хлєбов і К\\\" не можуть добрати, що земля (на схемі - нижня стрілочка) НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ЯПІВЩИНИ НЕ МАЄ! Всі заголовок уважно читали ...Б І Л Я Я Л І В Щ И Н И!!! Прочитали ще раз? особливо прискіпливим (без іронії) можна з\\\'їздити і подивитись цю землю (нижня стрілочка на схемі), вона дійсно, біля Ялівщини, і всі люди, що там побудують приватні будинки, будуть жити не у Ялівщині, а біля Ялівщини. Кому від цього буде погано? Хлєбову і його друзям комуністам-шовіністам? Є такий національний український звір - жаба! Висвітлення цього питання, та піднята шумиха під собою має тільки велику, комуняцьку (БЮТ просто попіарився по ходу) Ж А Б У! Всім, хто пише на цю тему ПОРАДА - посилайтесь, будь ласка, на НОРМИ ЗАКОНІВ України, що на вашу думку порушені при розгляді цього питання, ось тоді це буде справедливо. Або, розскажіть, як нам знести десятки (сотні?) приватних будинків, що знаходяться БІЛЯ ЯЛІВЩИНИ, і головне, НАВІЩО?

олексей | 2011-12-01 15:29

BG
Надо реприватизировать все земли в Чернигове а хозяев к стенке.Всю землю писакам интернета отдать!!!!!!!!!!!!!

1 | 2011-12-01 12:33

Еще бы список депутатов поименный.
Вопрос: депутатов по нынешнему закону можно отозвать (лишить мандату)?
Скоро уже и выборы, вот под шумок их с..ной метлой и погнать.

Абрам | 2011-12-01 12:23

КУПЛЕННЫЕ ДЕПУТАТЫ,
ПРОДАЖНАЯ ПРОКУРАТУРА,
БЫДЛЯЧЕЕ НАСЕЛЕНИЕ,
РАБСКИЙ НАРОД,
Quo Vadis?

Алекс72 | 2011-12-01 07:33

Слава партії ригіАналов! Слава ВФЯ! Підтримаємо їх на виборах!

BG | 2011-12-01 00:52

Сделать еще все можно. В таких делах даже срока давности нет. Я даже уверен, что в конце концов прокуратура подаст в суд. Будет бороться изо всех сил в суде первой инстанции, но проиграет. А дальше обязательно будет известная ситуация, когда чисто случайно забудут подать апелляцию или же подадут, но так же случайно пропустят срок всего на один день. А тогда уже ничего сделать будет нельзя...
А обжаловать можно в том числе и первичную приватизацию. Оснований было и есть - хоть отбавляй. Хотя бы тот факт, что утвержденный проект приватизации был сделан лишь через минимум месяц после его утверждения...

олексей | 2011-11-30 21:35

кстати
Надо у Саши Хлебова спросить может за это не платили ему.

кстати | 2011-11-30 21:31

Яловщина была и будет, а то что вдоль Стрижня уже все вырубили почему молчите?

олексей | 2011-11-30 21:02

СанычУ нас (жителей) действительно украли еще один участок и мы в очередной раз молча с этим смирились. Соколову и Компании действительно повезло с избирателями.... Что только не твори: 8-я школа, роща у Стрижня, Еловщина - все с рук сойдет.
СаничуПодавайте в суд!
Участки у людей с 2007 года давайте не в суд а расстреляем их и сами булем строить

Саничу | 2011-11-30 20:52

СанычУ нас (жителей) действительно украли еще один участок и мы в очередной раз молча с этим смирились. Соколову и Компании действительно повезло с избирателями.... Что только не твори: 8-я школа, роща у Стрижня, Еловщина - все с рук сойдет.
Подавайте в суд!

евген | 2011-11-30 20:40

Давно надо застроить этот наркоманский рассадник.А ХЛЕБОВУ отката не дали он и злиться теперь это ясно как божий день.И это явно не Я ловщина где он нос свой тычет постоянно своими статьями.

Feofil | 2011-11-30 19:33

А можна на ВВ вішати карти покрупніше? і побільше карт та схем - це ж цікаво...

так думаю | 2011-11-30 19:29

И ничего нельзя изменить?

Саныч | 2011-11-30 19:22

У нас (жителей) действительно украли еще один участок и мы в очередной раз молча с этим смирились. Соколову и Компании действительно повезло с избирателями.... Что только не твори: 8-я школа, роща у Стрижня, Еловщина - все с рук сойдет.

вы их выбирали | 2011-11-30 18:47

слава сердюку павлинской и депутатам, у жителей города украли еще немного, 8 га, земли терпите и радуйтесь черниговняне
закрити