Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
надзвичайні ситуації
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Політтехнолог Тарас Вознюк. Смерть у 40 років. (Фотоспогад)
 Політтехнолог Тарас Вознюк. Смерть у  40 років. (Фотоспогад)

Політтехнолог Тарас Вознюк. Смерть у 40 років. (Фотоспогад)

Розум, активність, молодість, патріотизм - таку характеристику він одержав від організаторів Чернігівського товариства української мови „Просвіта” на час становлення організації у 1989 році.

Невипадково, він - наймолодший - був з нами з нами 29—30 вересня 1990 року на конференції Товариства української мови імені Тараса Шевченка в місті Києві. Саме там було зроблено це заглавне та останнє фото цієї добірки.

Інші фотографії, які тут представленні, належать до діяльності Тараса після 2004 року, коли у мене з’явився цифровий фотоапарат.

Кожен може оцінити, побачити, що він обрав собі неспокійну долю. Його часто можна було помітити на сесіях, як міської, так і обласної ради, з відомими політиками, депутатами.

Я виклав УСІ фотографії, які вдалося знайти в своєму архіві.

Тарас ніколи не був моїм другом. Востаннє в одній команді ми перетиналися у 2003 році.

Він був мастак на різні витівки, як і належить розумному політтехнологу. Розум – це те, що змогла забрати тільки смерть.

Чи достатньо було в Тарасі позитивного - оцінить тільки Всевишній.

Нещодавно я прочитав у ювілейному журналі „Літературний Чернігів” оповідання Петра Сороки „Складне запитання”. Там Всевишній запитує чоловіка, який помер, що він зробив гарного у житті, чим може пишатися?

Кожен має відповісти на це запитання. Тарас – теж.

Фото автора.

До теми: Помер Тарас Вознюк

Коментарі (21)

автор | 2012-10-12 08:43

Флудні, блудні і брудні натяки одного з кандидатів, написані з передвиборчою метою, будуть видалятися.

-їнка | 2012-10-11 20:51

Вічна пам'ять і Царствіє небесне. Нехай душа Тарасова знайде спокій біля престола Господня. Земля йому пухом.

Віктор | 2012-10-11 12:17

Сергій Журман
Антон
Не знаю хток акий цей Антон. Але знаю точно що Вознюк з Журманом товаришували і вважаю що Журман правельно написав і лити тут на нього образи некоректно

люба | 2012-10-11 11:56

відійшовши лишити світло,
часто більше, ніж лишитися...

Крюков Р. | 2012-10-10 22:26

Сергій Журман
Антон
По крайней мере Журман представилвся а вы с под стола как всегда (видно не привыкать) и в кусты. Назвались бы... Стыдно или страшно? Именно о таких как вы *** *** будет и вспомнить.

000 | 2012-10-10 22:13

крупний спеціаліст має відповісти за тараса.

Знав краще | 2012-10-10 08:26

Знав краще
777
.

777 | 2012-10-09 22:11

Знав краще
Наче Тарас пише, як у фільмі з Демі Мур

Знав краще | 2012-10-09 21:21

?????!!!!!.

Антон | 2012-10-09 00:48

Сергій Журман
То, что Тараса Вознюка активно обсуждают после кончины - это значит, что есть что обсуждать. Это значит, что он был очень выдающейся личностью и своими поступками заслужил общего внимания.
А вот когда помрет Журман, увы, обсуждать будет нечего)))))).

Сергій Журман | 2012-10-08 22:29

Шановні друзі, колеги. чернігівці! Залишіть нарешті у спокої Тараса Володимировича Вознюка. Він був неперевершиною людиною, колегою, товаришем. ДОСИТЬ обговорень. Земля йому пухом.

Знав краще | 2012-10-08 22:14

люба
!!!!!!??????

люба | 2012-10-08 17:03

Немає слів. Тільки одне: ех, Тарасе-Тарасе, який же ти був молодець.
Без тебе буде порожньо...

Теж знав | 2012-10-08 16:53

Максим Боюра
?????!!!!!!

Черниговец | 2012-10-08 16:11

сбу
уже рассудил

сбу | 2012-10-08 12:37

Адекватный человке, который хотел заработать денег. Только,зачастую, адекватные поступки в виде "грязной" работы против вчерашних работодателей и товарищей. Кто как может, то так и выживает, вернее выживал! Бог рассудит!

Тит | 2012-10-08 11:47

Знал его немного. Связался он с компанией, которая его называла другом, а на самом деле - использовала. Может, это и приблизило смерть Тараса.

Максим Боюра | 2012-10-08 11:09

 Сумний кінець. Дуже жаль. Тараса пробудила "ковбасна революція", ще зовсім юного першокурсника-історика педінституту. Він був захопливим юнаком і безоглядно кинувся у вир боротьби за демократію, за Україну. Часто потерпав від своєї безкомпромісності,- спочатку від інститутських необачливців, а потім і від самого губернатора, який наказав після вузу за будь-що відправити Тараса до війська. Вже потім, заради хліба насущного, поступався дечим, а інколи і більшим. Але Тарас завжди залишався вірним українцем і борцем за кращу долю українців. Ех, Тарасик, Тарасик. Земля тобі пухом, і вічна память.

КВ | 2012-10-08 08:09

Дуже сумно, що не стало Тараса.

Знайомий Тараса | 2012-10-07 21:26

Гарний спогад...

Олександр-друг | 2012-10-07 20:25

У всьому винен ***, який лише прикидався його другом. А сам споював Тараса. У нього була хвора печінка, він останні роки сидів на ліках. *** про це добре знав, але постійно наливав, аби Тарас за дурняка, по дружбі, зробив черговий матеріал. Прикро, що його не стало.
закрити