Останнє оновлення: 23:54 середа, 26 червня
ВІДЕО закономірно?
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Справа проти активіста майдану у Чернігові закрита
Справа проти активіста майдану у Чернігові закрита

Справа проти активіста майдану у Чернігові закрита

Десняський суд Чернігова 11 лютого закрив справу про дрібне хуліганство проти активісту майдану в Чернігові Станіслава Тавлуя.

Про це повідомив сам активіст після оголошення рішення, на який телекамери не були допущені.

Міліція інкримінувала Тавлую "дрібне хуліганство", коли він під час розгону майдану в Чернігові намагався, на знак протесту, облити себе бензином і підпалити.

Суддя Володимир Розинко, якого преса «взяла на олівець» через недопущення телекамер на засідання суду, закрив справу по притягненню Тавлуя до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Камери не допускали і безпосередньо на судове засідання

і на виголошення рішення за адміністративною справою (запис прямої трансляції):

Як повідомляв "Високий Вал", Деснянський районний суд м. Чернігова розглядав справу № 750/527/14 про притягнення активіста Чернігівського Євромайдану, Станіслава Васильовича Тавлуя, до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП.

Суддя Деснянського районного суду м. Чернигова Володимир Розинко заборонив знімати як хід судового засідання у цій справі , так і оголошення рішення.

Коментарі (14)

Чапаев | 2014-02-13 21:00

С.СоломахаУ воладоможців настільки хворобливо перебільшене уявлення про власну велич і значимість, що всі не згодені з іх самооцінками і їх бездарною владою можуть бути лише хворими і неадекваними людьми.
Хто ж з "нормальних" людей, звісно за їх оцінкою, може публічно протестувати проти їх величі і безгрішності?
За їх блискучої комсомольської юнасті усі десиденти вважалися психічно хворими людьми.
А за панування іх батьків-дідів чк-нквдістів усі не згодні з їх кривавою владою взагалі вважалися ворогами народу і підлягали знищенню.
Яблуко від яблуні - далеко не падає.
Чапаев
ЩорсВасилий Иванич, давай шашками помахаем, а то букав многа.!
Давай, Микола Александрович, давай, а то правда от букав скучно. Тока ж букваеды не поймут.

Щорс | 2014-02-13 13:36

С.СоломахаУ воладоможців настільки хворобливо перебільшене уявлення про власну велич і значимість, що всі не згодені з іх самооцінками і їх бездарною владою можуть бути лише хворими і неадекваними людьми.
Хто ж з "нормальних" людей, звісно за їх оцінкою, може публічно протестувати проти їх величі і безгрішності?
За їх блискучої комсомольської юнасті усі десиденти вважалися психічно хворими людьми.
А за панування іх батьків-дідів чк-нквдістів усі не згодні з їх кривавою владою взагалі вважалися ворогами народу і підлягали знищенню.
Яблуко від яблуні - далеко не падає.
Чапаев
Василий Иванич, давай шашками помахаем, а то букав многа.!

Чапаев | 2014-02-12 23:31

С.СоломахаУ воладоможців настільки хворобливо перебільшене уявлення про власну велич і значимість, що всі не згодені з іх самооцінками і їх бездарною владою можуть бути лише хворими і неадекваними людьми.
Хто ж з "нормальних" людей, звісно за їх оцінкою, може публічно протестувати проти їх величі і безгрішності?
За їх блискучої комсомольської юнасті усі десиденти вважалися психічно хворими людьми.
А за панування іх батьків-дідів чк-нквдістів усі не згодні з їх кривавою владою взагалі вважалися ворогами народу і підлягали знищенню.
Яблуко від яблуні - далеко не падає.
Дядьку, пишить краще про ковбасну революцію

перехожий | 2014-02-12 20:34

Прошу вибачення, може вже дістав тебе, Шановний Читаче, але ще декілька слів. Зараз переглянув текст постанови суду - так, складається враження, що писала його людина дуже залякана грізною кількістю симпатиків пана Тавлуя в судовій залі. Розумію, таке могла написати людина, котра минулого року приїхала на роботу після закінчення якоїсь із юридичних академій - Одеси, Харкова, Києва - і, теж, мабуть, з великого переляку навживала таких термінів як "об’єктивна сторона", "суб’єктивна сторона", "факультативні ознаки" щодо оцінки адміністративного правопорушення, а це те, що виноситься із теоретичних правових дисциплін вишін і що забувається на практиці, тоді, браво тактиці Тавлуя, оскільки він зі своїм адвокатом так змогли вплинути на суд за допомогою громади симпатиків. І ще цікаво, а якщо таким дружнім колом завітати до собезу, виконкому, ЖЕКу, то допоможе у вирішенні спірного питання?

перехожий | 2014-02-12 20:17

Перепрошую за можливу перебільшену іронію, але це враження після перегляду оцих всіх роліків, загальний ефірний час яких складає десь під годину. Мабуть, пан Тавлуй дійсно жертва - і міліціянтів, чий примітивній адмінпротокол поставив всіх перед проблемою. Ви розумієте, дискутувати, заперечувати можно розумного опонента, а чи буде таким автор протоколу, який написав, що дрібне хуліганство = обливання себе бензином (а якщо сиропом, це теж, або - відро шанель № 5, а..?). Мабуть саме тому два суди (і перший, який повернув цю "берестяну грамоту" міліції, і другий - який вдався до аналізу щодо відсутності у тому змісту, логіки та права, та сказав, що це беззаконня) так довго розбирали те, що не могли зрозуміти, не те що з правової точки зору, а навіть і нга побутовому рівні. Хоча, до написаання протоколу, його затвержденняю, направленню до суду, та, як нині прийнято у силових структурах його "супровіду в суді" - читай "пропханню" , мабуть причетні старші офіцери міліції з вищої аквдемічною правовою освітою. А ще він жертва тих сил, котрі, як смерч, закрутили його і викинули нині, як нібито знамено супротиву в Чернігові. А чи це його роль? Тут хтось є з тих, хто був у залі суду, якщо так, може честно сказати, який психологічний тиск з боку суду, був застосований до пана Тавлуя в судовому засіданні? Чому йде мова про це - адже, десь у перерві між судовими засіданнями той на камеру каже: "Я нічого не розумів (чи багато не зрозумів?) з того, про що мене питав суддя" ( 65 хвилина по судовому засіданні), вибачаюсь, що раніше не повідомив - це, мабуть треба так записувати його цитати, на манеру канонічних релігійних текстів). Це я пишу без образи його, тобто йому, бідненькому було там важно і чи розумів він там свою роль. До речі, це у подальшому підтвердить і той ролік, де журналіст його спитав, вже після оголошення рішення суду, мовляв, а який зміст того рішення - наш Месія на секунду розхвилювався, а потім почав, знову таки на доступному для нас всіх побутовому рівні, переповідати своє бачення ситуації на чернігівському Майдані. Все це, знову ж таки, прошу не вбачати в цьому будь-якої образи особистості, свідчить, що взяв він на себе, ой, нелегкий Хрест.

перехожий | 2014-02-12 19:51

Переглянув 4 чи 5 роліків, де в головній ролі виступає шановний пан Тавлуй, дивлюсь, а чи не Месія він Чернігівський? В останньому роліку, вже після суду він призиває до себе всіх ображених та береться захистити їх. Може треба вже його цитувати, як Першотворця, щось на кшталт :"Прийдіть до мене всі обездолені, та будете захищені" ( 18 по судовому засіданні). Він там пропонує всі питання у суді вирішувати як можна більшою кількістю осіб, з групи підтримки, щось на зразок "судівського ультрас". Як я зрозумів, в даному випадку саме це допомогло залякати суддю, який виніс те рішення, на яке розраховував він. А це спрацьовує по всіх справах? Скажемо, у мене шлюбний спір - хочу той розірвати з жінкою, а та - зась. Беремо судвський ультрас - ба, і суд не встояв. Нормальок!

С.Соломаха | 2014-02-12 15:29

У воладоможців настільки хворобливо перебільшене уявлення про власну велич і значимість, що всі не згодені з іх самооцінками і їх бездарною владою можуть бути лише хворими і неадекваними людьми.
Хто ж з "нормальних" людей, звісно за їх оцінкою, може публічно протестувати проти їх величі і безгрішності?
За їх блискучої комсомольської юнасті усі десиденти вважалися психічно хворими людьми.
А за панування іх батьків-дідів чк-нквдістів усі не згодні з їх кривавою владою взагалі вважалися ворогами народу і підлягали знищенню.
Яблуко від яблуні - далеко не падає.

Operator. | 2014-02-12 15:12

лікартут не дрібне хуліганство, а тут *** хвора людина, судити не треба, треба лікувати.
Цілком згоден. Теж помітив цього "пацієнта".

іноземець | 2014-02-12 12:53

які злі й примітивні люде в цьому чорному місті! як у собаки в роті...
ви просто не уявляєте, які сірі та убогі ваші судження...

Согласен, | 2014-02-12 10:48

улыбка
хотел бы поджечь, никто бы не помешал, а так - Герой!

улыбка | 2014-02-12 09:48

минута славы))) герою сюжета именно на эту передачу, жанр - клоунада ))

КГБ СССР | 2014-02-12 08:32

лікартут не дрібне хуліганство, а тут *** хвора людина, судити не треба, треба лікувати.
В СССР вже було єдіномисліє з *** хворими і ст. 6 Конституції.
Може це деяким "лікарям" потрібний "хірург"?))

Гость | 2014-02-12 08:21

Аффтар учи матчасть, не вирок, а постанова, там же черным по белому написано. вирок может быть только по уголовному делу

лікар | 2014-02-12 08:07

тут не дрібне хуліганство, а тут *** хвора людина, судити не треба, треба лікувати.
закрити