Останнє оновлення: 23:01 вівторок, 2 грудня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Мер Соколов покинув Партію регіонів
Мер Соколов покинув Партію регіонів

Мер Соколов покинув Партію регіонів

Мер Чернігова Олександр Соколов написав заяву про вихід із Партії регіонів.

Про це він повідомив під час прес-конференції в залі міськради після зборів депутатів, які обговорювали порядок денний і тексти звернень До центральних органів влади та питання підготовку до сесії.

Тільки що депутати умовили чернігівського градоначальника написати цю довгоочікувану заяву.

Трансляцію ви можете бачити у правому верхньому куті «Високого Валу».

 

Коментарі (12)

ubd | 2014-02-22 17:15

Наверное, тяжело находиться в Партии регионов, осознавая тот факт, что люди в её лавах несут ответственность за кровопролитие в стране. Хорошо, что хоть демонстративно вышел.

Патріот | 2014-02-22 00:15

Ну написав, ну вийшов, ну й що з того. Що з цього змінилося? Завтра скажуть написати заяву в Батьківщину, чи Удар напише і буде її членом. Не це треба робити, а дивитися на досвід прибалтійських республік та зробити люстрацію. Тобто не вихід з ПР, а звільнення з посади.

Наталия | 2014-02-21 23:53

слезаНам все не так: написал - зассал, не написал - бандит. Пока не поймем, чего хотим, будем друг в друга стрелять, плевать и лить грязь, а зрители то хлопают, то делают возмущенные лица, то строят сострадающие рожи.
слеза | 2014-02-21 23:33
" Нам хохлам все не так: написал - зассал, не написал - бандит. Пока не поймем, чего хотим, будем друг в друга стрелять, плевать и лить грязь, а зрители то хлопают, то делают возмущенные лица, то строят сострадающие рожи."
- Що тут розуміти?
Перебігає цей хлопчик -- Саша Соколов -- завжди туди, де ситніше.
І завжди тоді, коли йому хвоста підпалюють.

Наталия | 2014-02-21 23:51

слезаНам все не так: написал - зассал, не написал - бандит. Пока не поймем, чего хотим, будем друг в друга стрелять, плевать и лить грязь, а зрители то хлопают, то делают возмущенные лица, то строят сострадающие рожи.
Що тут розуміти?
Перебігає цей хлопчик -- Саша Соколов -- завжди туди, де ситніше.
І завжди тоді, коли йому хвоста підпалюють.

Наталия | 2014-02-21 23:47

Семен ПалійСаша, рішення правильне. Особливо, якщо згадати осінь 2004 року, коли в ти випльовував зуби після удару януковича по завершенню мітингу на площі в підтримку кандидата в Президенти України янека.
Семен Палій | 2014-02-21 18:46
"Саша, рішення правильне. Особливо, якщо згадати осінь 2004 року, коли в ти випльовував зуби після удару януковича по завершенню мітингу на площі в підтримку кандидата в Президенти України янека."
- Якщо не володієте інформацією, то не позортесь тут.
Перш ніж писати, достеменноб довідалися кому конкретно по зубам попало. Бо дуже некрасиво ви тут виставили себе ...

слеза | 2014-02-21 23:33

Нам все не так: написал - зассал, не написал - бандит. Пока не поймем, чего хотим, будем друг в друга стрелять, плевать и лить грязь, а зрители то хлопают, то делают возмущенные лица, то строят сострадающие рожи.

Земляк | 2014-02-21 21:49

Зассал?

Семен Палій | 2014-02-21 18:46

Саша, рішення правильне. Особливо, якщо згадати осінь 2004 року, коли в ти випльовував зуби після удару януковича по завершенню мітингу на площі в підтримку кандидата в Президенти України янека.

ХА ХА ХА | 2014-02-21 18:21

*** Саша тебе самому не стыдно ?????????????????????

Да | 2014-02-21 18:13

смотри ты какой герой.А отвечать кто будет?

гость | 2014-02-21 17:41

крисы вы все.......и не надейтесь-никто вам уже не доверяет...проср...ли вы все!!))

черниговец | 2014-02-21 17:39

он всегда был крысой.. ушел бы месяц назад или три..
закрити