Останнє оновлення: 11:10 середа, 21 травня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Михайлик: Міліція Чернігівщини просить допомоги
Михайлик: Міліція Чернігівщини просить допомоги

Михайлик: Міліція Чернігівщини просить допомоги

Олександр Михайлик, тепер уже в.о начальника УМВС області окреслив суспільно-політичну ситуацію Чернігівщини.

Про це він говорив у прямому ефірі. Ви могли це бачити на власні очі або нижче.

Він попросив допомоги у засобів масової інформації і жителів Чернігівщини - допомагати міліції.

Михайлик до підписання рапорту Аваковим виконує обов"язки начальника управління.

В тому числі не залякувати і не бити міліціонерів, бо вони подають рапорти на звільнення. Михайлик додав , що зараз міліція чергує з загонами самооборони. Адже зрочинність має тендденцію до зростання. Тому не допустити зростання злочинності завдання і міліції нової влади та загонів самооборони..

"Не буде міліції- буде хаос , мародерство і бардак", - сказав він. Михайлик додав, що він постійно кординує свою діяльність з народними депутати від Чернігвщини та депутатми місцевих рад.

 

Коментарі (9)

Иван | 2014-02-25 11:51

Какая там помощь ему в наведении порядка нужна ? Он же сам ситуацию раскачивал. По городу по его команде сотрудники УБОПа и уг.розиска ходили в гражданке с повязками "антимайдана" и палками в руках ! Город то маленький, в лицо многие сотрудников знают то ! Не исключено, что и разные события по его указанию до сих пор по подворотнях провоцируются, чтоб показать, как без его руководства в городе плохо будет! Чем быстрее старое прорегионаловское руководство (Михайлык Греденюк, Литвишко, Евдокимов, Любарец, Силкин) уйдет тем быстрее в городе восстановится порядок. Наужели это не ясно. Бороться за "выживание на должностях" они будут до последнего, в т.ч. и путем провокаций !!!!

Алла | 2014-02-24 16:56

Мастер
А я за нашу міліцію.Загони самооборони це добре, але нам потрібні дільничні, слідчі, карний розшук, дитяча міліції... хто ще? БЕЗ і так далі....
Як не свято у місті, всі веселятся, а вони працюють, і ніяких трагічних подій у нас не траплялося завдяки їм. І ДАІ нам потрібно, але не корумповане...щоб пяні не їздили, а їх вдосталь, особливо зараз, коли працівників ДАІ на дорозі поменьшало.

Мастер | 2014-02-24 16:47

Я согласен. Наши ребята не виноваты.У каждог оесть друг, родственник работающий в милиции. Посмотрите, как в Севастополе люди встречали ребят с Беркута.Они не топтали их в грязь, а вы Черниговцы своих же земляков с говном мешаете. Да поднимите в глазах любую службу, они для вас что-хочешь сделают.
http://www.youtube.com/watch?v=8a8DNBdchAk

За Чернігів | 2014-02-24 16:28

А до чого тут міліціонери?
Вони такі сами люди, як і всі інші. У них також є сімї, є діти, є батьки. Наприклад я їх не звинувачую. Дійсно, вони виконували накази, не за власним бажанням їм хотілося це робити, а все тому, що якщо не виконає, завтра буде шукати собі роботу.А хто хоче, в складний час втрачати хоть якийсь заробіток.
Від того, що заборонили їм їздити в маршрутках безкоштовно, легше нікому не стало. Зараз, як я бачу, і аналізуючи, усе, що відбувається, можу сказати, що через керівників страждають нормальні офіцери, офіцери, які достойно представляли нашу Чернігівщину.Я особисто памятаю велику кількість інформації про порядних міліціонерів, як чоловіків так і жінок. Як би не сталося, але людям потрібні правоохоронні органи, але з нормальними керівниками. Керівник у маршрутці не їздить, йому всеодно, а дільничний, опер або інший працівник будь-якого підрозділу їздить декілька разів на день по нашим заявам, і йому не хочеться витрачати свої кошти на наші з вами проблеми, і він в цьому не винен. Ну хиба не так?
Бити міліціонера, який зі служби йде додому, люди, так виж сами становитесь бандитами. Скажіть будь-ласка, якщо вас завтра зловлять, побоьють і скажуть: "Ти мені схожий на погану людину, я вважаю, що ти тітушка", як вам буде?
Дивлюся я на інші області, на інших працівників правоохоронних органів і, чесно кажучі, думаю, що наші міліціонери не погані.
Дільничі і взимку в селах старим допомогають, і конкурси проводять для дітей, і я впевнений, що все роблять за власні кошти.
А коли ми бачимо міліціонерів у школах, які проводять лекції і заняття з дітками.Що в цьому поганого. Ні, їм потрібен справжній керівник.
І якщо на те пішло, а лікарні в нас які, я неоднаразово зіштовхувався з лікарями.Хабарництво цвіте.Міліції ще далеко. Школи?
І, я вважаю справжнім марадерством, хуліганством дії, щодо підпілу приміщень. Яка б влада не прийшла, вони будуть керувать у цих приміщеннях.Не у підвалах.І ремонти робить будуть за наши з вами кошти. Чернігівці оговтайтесь. Влада вже змінюється. Давайте поважати один одного, а не стріляти, і просити про вільний доступ до зброї.
Батьки, розясніть дітям, що кожна людина має свою думку, свої погляди, і її необхідно поважати.
Я за мирний Чернігів!

Проф. Преображенський | 2014-02-24 14:29

Коли на вулицях не стало міліції, а на дорогах ДАІ, набагато стало легше дихати у місті. В такій кількості, а головне, в такій якості вони нам не потрібні. А щоб не було вуличної злочинності, треба дати можливість громадянам на самозахист - вільне володіння вогнепальною зброєю. Чому в вісімнадцятирічному віці держава довіряла солдату вогнепальну зброю для захисту тої ж держави, а себе громадянин захистити не мав права. Злочинна держава боялася свого ж народу. Злочинці давно мають зброю, а законослухняному громадянину до зброї зась. Новій державі не треба боятися свого народу. Українці розумний, гордий і сильний народ. І для захисту своєї гідності і честі кожна доросла людина повинна мати право на це у будь який доступний спосіб.

За справедливость | 2014-02-24 13:53

Михайлика - до кримінальної відповідальності!!!!!!!!!
Всіх, призначених за час президенства зека - до люстраціїї!!!!!!!!!!!!!
Їх керування призвело до кривавих подій, до зубожіння держави.
Ми не маємо морального права залишити непокараними діяння силових структур, які повинні були слідкувати за додерженням законів громадян, а вони самі порушували закони кожного дня, залякували населення регіону, заводили карні справи за протистояння владі, влаштовували бєспрєдєл в місті, вимагали хабарі. Кожного міліціонера всіх силових структур - до відповідальності!!!!!!!!!!!!!
БАНДИТИ ПОВИННІ СИДІТИ В ТЮРМАХ!!!!!!!!!!!!

скоро | 2014-02-24 13:48

будет ясно, как кто понимал "охорону громадського порядку".
урод

Я | 2014-02-24 13:40

І ні в чому ж не кається, і нічого ж не хоче міняти.... Сподіваюсь, що ті, хто звільняється, роблять це з ідейних міркувань, а не через те, що їх не пускають безкоштовно їздити в маршрутках.

леся | 2014-02-24 12:28

Михайлик , чому ж ти перед відправкою беркутні в Київ не нагадав своїм підлеглим на підставі яких законів вони не повинні виконувати злочинні накази,їдь подивись в очі матерям загиблих дітей срочної служби,яких ти ,паскудо, відправив на передову . А зараз ти навіть не каєшся - просто спасаєш свою шкуру .
закрити