Останнє оновлення: 22:39 неділя, 29 березня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Депутати відправляють Соколова на заслужений відпочинок
Депутати відправляють Соколова на заслужений відпочинок

Депутати відправляють Соколова на заслужений відпочинок

Відсутнього мера відправляють у відставку.

Народний депутат України Валерій Дубіль ініціює дострокове припинення повноважень міського голови.

За словами нардепа, це не правовий момент, а моральний.

Адже протягом тривалого часу реакція Олександра Соколова на актуальні проблеми містян була чи то запізніла, чи взагалі відсутня. Адекватної реакції немає, тож тепленького крісла теж не буде.

Валерій Дубіль запевняє, що «Батьківщина» підтримає відставку чильного міського голови. З депутатами інших політсил бютівці провели консультації.

Глава міста Олександр Соколов перебуває у відпустці і сьогодні поїхав у зону АТО за гострими враженнями без броніка та каски.

Нагадаємо, чернігівські бійці вже 5-ий місяць без ротації перебувають у зоні АТО, а їх рідні оббивають пороги чиновників із прохання повернути чоловіків додому. Зустрівши цілковите ігнорування з боку влади, жінки записали відоезвернення до Президента України Петра Порошенка.

Коментарі (13)

/// | 2014-09-09 22:58

Щодо вiдео: скажи менi що-небудьПане народний депутате, у Вашому мовленнi забагато(!) слова "Я"! Ви перебрали на себе роль Месiї - це морально? Тим бiльше, що Ви спекулюєте термiном "аморально", що за своїм походженням iдентичне поняттю "розпусно". Це етично у висловлюваннях стосовно будь-кого? По-божому?...
ти кого захищаєш, Соколіка-попандопало?
Та вже краще щось Дубіль скаже, аніж Соколов мовчить!

михай | 2014-09-09 22:08

Соколов жил, Соколов жив, Соколов будет жить. Дело его вечно. Его долг - продолжать дело сброшенного с постамента Ильича. Нужно обязательно освятить пьедестал, от него идёт порча.

Щодо вiдео: скажи менi що-небудь | 2014-09-09 21:30

Пане народний депутате, у Вашому мовленнi забагато(!) слова "Я"! Ви перебрали на себе роль Месiї - це морально? Тим бiльше, що Ви спекулюєте термiном "аморально", що за своїм походженням iдентичне поняттю "розпусно". Це етично у висловлюваннях стосовно будь-кого? По-божому?...

Лілія | 2014-09-09 20:10

А може все-таки за грати?

072 не 007 | 2014-09-09 18:39

072
На злодiєвi шапка горить?..

Коментар до фото N 2 | 2014-09-09 18:35

Як вiддано у рота заглядає!
Пiджавши хвостика, на заднi лапки сiв,
Нi пари з вуст -
Лиш слиноньку ковтає...
Не розумiючи, що перед ним - Прокруст...
  P.S.: Нiчого особистого! - легкий ескiз до групового портрету;)

072 | 2014-09-09 18:03

все уже украдено поїдемо освоювати нові території. підпис: мер супер-член БЮТ-ПР. ПС. і хто ще не вірить що це одне і те ж?

072 | 2014-09-09 18:02

все уже украдено поїдемо освоювати нові території. мер

) | 2014-09-09 17:22

Решили Соколова убрать!
А вообще, он досидит до выборов потому, что тренд на поливание Соколова грязью уже не актуален даже для пиара.
Скорее наоборот, вызывает отвращение, поскольку всегда эти попытки безрезультатны!

Є питання | 2014-09-09 17:09

Хай би за одно пан Дубіль прояснив ситуацієб з власною лідеркою. куди вона пропала?
    

1 | 2014-09-09 15:09

патріот
Потрібно похмелятись,щоб така дурість вивітрювалась з голови

Для "патрiота" | 2014-09-09 13:59

патріот
Прокльони мають надзвичайну силу - вони повертаються нащадкам того, хто мав безглузду нестриманiсть їх випустити!!!
А ще в народi кажуть, що справжнє горе - сухе. Це я до того, що хто кричить на кожному кроцi, що вiн - патрiот, насправдi уподiбнюється зеленому персонажу з приказки: "Скiльки б жаба не пнулася - волом не стане"...

патріот | 2014-09-09 13:25

Що йде благодійником сепаратистів, бо відчув, що під ногами земля горить?
Щоб його кулі не оминали, поможи господи! Слава нації - смерть ворогам!
закрити