Останнє оновлення: 20:11 середа, 18 вересня
Протести\Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / "Громадьскі ініціативи Майдану" поставили Дошку ганьби проти Атрошенка
Громадьскі ініціативи Майдану поставили Дошку ганьби проти Атрошенка

"Громадьскі ініціативи Майдану" поставили Дошку ганьби проти Атрошенка

Неприбуткова організація "Громадські ініціативи Майдану" 18 жовтня поставила дошку ганьби.

Дана акція зранку суботи відбулася у Парку Попудренка.

Дошка ганьби була спрямована проти корупціонерів, старих регіоналів та народних депутатів, які голосували за диктаторські закони 16 січня.

"Спочатку ми вимагали, щоб Владислав Атрошенко не вступав у фракцію "Партії регіонів", потім, щоб не голосував за диктаторські закони, навіть смс-ки йому писали", - розповів слухачам Олександр Бондарєв.

Активісти заявили, що головна вина у початку війни та смертях лежить перш за все на членах команди Януковича, зокрема на народному депутаті Владиславі Атрошенку.

"Цю гниль можна було викинути лише силою. В перший день, поки всі на Майдані танцювали, нас вже поливали газом. І в другий день, це коли хлопців наших всіх розстрілювали і постраждав мій двоюрідний брат, якому вибили ліве око. Мій син витягує поранених і вбитих з Інститутської в готель "Україна". І я вирішив - не пробачу нікому!

Громадського активіста Олександра Бондарєва та кандидата в депутати по 206-му виборчому округу Олексія Коржа слухали кілька десятків жителів та гостей Чернігова.

 

 

 

 

Коментарі (12)

Для Админа | 2014-10-21 13:41

Пересічний громадянин. пишет и правда бред. ГО ГРІМ находится на комсомольской 12. просьба (розместить его айпи на сайте) Это гнилой троль от Соколова или Атрохи. Кстатии кто не знал Соколов в Бегах !

Cаша(фил) | 2014-10-21 13:37

Пересічний громадянин
Слушай сюда мудило ( тебе поясняется что не кто не сидит и не сидел в дерхустанове. Они не занимают административные здания. и с первого дня ихнего существования снимают офис в г.Чернигов. Комсомольская 12. если ты последний мудак не проверил инфу то какого хрена ты ею розбрасываешься на лево и направо. Или людям в Уши долбеш ДЕЗ-информацию. Уважаемые посетитеди сайта и люди нуждающиеся в помощи. приходите к ребятам на офис они вам всегда помогут и не откажут в своей помощи. их адресс я указал выше и ктото еще с ГРІМ отписывался выше с адрессом по которому они находятся.

ириша | 2014-10-20 21:39

ГРІМ-наша надежда в борьбе с коррупцией и разной швалью.Желаю Полищуку пройти в Верховну Раду,побольше надо там таких ,как он. И совет простой жительницы Чернигова спросите у людей,кого еще надо поместить на люстрационную доску позора.Почему там нет прокурора городской прокуратуры Юрия Станкевича,который вел дела против участников Черниговского Майдана? Мы ничего не забыли,пусть не надеется.Почему он не уволен с прокуратуры,согласно нового Закона о люстрации,кто его крыщует?Требуем,чтоб прокуратура самоочистилась и не ждала пока ей в этом начнут помогать жители Чернигова.

Микола | 2014-10-19 22:10

Дошка ганьби ще добу не простояла а Бандерлог- Скоробагатька вже свою криваву рожу зірвала.Хто наступний?

Сашко | 2014-10-19 20:38

ГО "ГРІМ" організація яка завжди стає на захист простих громадян сам звертався до них за допомогою.Люди добрі не звертайте увагу на те "чмо" яке навіть лякається назватись а пише "Пересічний громадянин"."ГРІМ"-це дуже чесні та порядні люди.Слава Україні!

Пересічний громадянин | 2014-10-19 18:56

ГРІМ
З березня 2014 і по сьогоднішній день Корж, Бондарєв, Поліщук та ще з десяток осіб не вилазять з держустанови, навіть у вихідні заходять. І попереджаю - якщо ви не узаконите своє перебування в держустанові, то у найближчі дні буде позов до прокуратури щодо незаконного перебування в установі та агітації в стінах держоргану. Закон один для всіх і народ заставить таку пристосуванську мерзоту як ГРІМ його поважати.

ГРІМ | 2014-10-19 03:43

Для пересічного і всіх інших повідомляємо ми знаходимось за адресою м.Чернігів в.Комсомольська12.В держустанові ніколи не знаходились.

Пересічний громадянин | 2014-10-18 20:42

А ніхто не задумався на яких правах ці "нормальные люди" сидять в приміщенні Департаменту економіки обласної адміністрації на першому поверсі??? Займають кілька кабінетів державної установи, не платять оренду, комунальні послуги, безкоштовно користуються інтернетом. У нас же тепер закон один для всіх? Чи як?
У в Україні законодавство чітко забороняє розміщуватись в державних установах без наявності договорів оренди. Не дозволено і агітувати у стінах державної установи. Але чи відомо про це громадскості та "достойным из достойных"

Сергей | 2014-10-18 19:48

Там собрались нормальные люди! Терпения Вам в борьбе с беззаконием.

Сашко | 2014-10-18 18:22

Уважно слідкую за діями цих хлопців з ГО"ГРІМ".Це наша сила!Це наша гордість!Це люди які здатні подолати корупцію і вести громаду в краще майбутнє.Слава Україні!Смерть ворогам!

Олена | 2014-10-18 18:15

Хлопці тримайтесь прості люди Чернігівщини з вами.

Ира | 2014-10-18 17:56

Достойные из достойных.Побольше таких бы патриотов борцев за справедливость честь и совесть.Слава Украине!
закрити