Останнє оновлення: 10:32 п'ятниця, 20 червня
5 школа журналістики
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чи співатимуть гімн щодня чернігівські школярі?
 Чи співатимуть гімн щодня чернігівські школярі?

Чи співатимуть гімн щодня чернігівські школярі?

Минулого тижня педагоги чернігівських шкіл провели опитування серед учнів 8-11 класів та їх батьків щодо наявності в навчальних закладах державних символів та чи потрібно виконувати гімн кожного дня й мати прапори у всіх класах.

Про це повідомила директор школи № 2 Тамара Іванівна Касаткіна.

Педагог також зауважила, що таку пропозицію висунув начальник управління освіти і науки Чернігівської міської ради Василь Білогура в своєму листі від 09.02.2016 №01-11271.

Голосування було спрямоване на посилення патріотичного виховання молоді, проте воно викликало обурення серед опитуваних, а особливо пункт про те, чи треба співати гімн кожного дня.

  Директор школи №2 висловилася так на рахунок цього:

«Більша частина учнів , батьків не підтримала ідею виконання гімну кожного дня. Гімн країни повинен виконуватися в урочистій обстановці. Коли ми проводимо лінійки й тоді виконуємо гімн, то надаємо йому багато значення».

На противагу цьому, варто зазначити, що американські учні постійно виконують гімн своєї держави.

Наразі Міністерство освіти спрямовує школи, щоб забезпечити гарне патріотичне виховання підростаючому поколінню.

Доказом цього стала ще одна подія, яка відбулася у навчальних закладах Чернігова — вшанування героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

Єлизавета Семко, студентка школи журналістики при товаристві «Просвіта»

Коментарі (13)

Опа ! | 2016-03-01 11:24

Ия\\\ російський троль
Город: Севастополь
Страна: Russian Federation

Прапорщик Генералов | 2016-02-29 00:24

Из навязчивой непрфессиональной агитаци в частности , рухнул и СССР, потому тошнотворная пропаганда у людей вызывала протест и породила кучу издевательских анекдотов .Послушайте песню И. Талькова "Глобус"--вдумайтесь в слова ----там все о теперешней Украине .Словао в слово.(замените КГБ на СБУ) -и 100% полная аналогия.

вова | 2016-02-28 20:14

поставили "профессионала" во главе образования,вот он теперь его поднимет на недосягаемую высоту с которой падать ему будет очень тяжко

Антон | 2016-02-28 18:43

Сергей
Полностью согласен. Отличная идея, пусть сделают сев Корею с Украины,заживем по новому.
\\\
IP 91.225.198.226
Хост: 91.225.198.226
Город: Чернигов
Страна: Ukraine
IP диапазон: 91.225.196.0 - 91.225.199.255
Название провайдера: FOP Kukanov Vitaly Yurievich

Сергей | 2016-02-28 13:21

В Северной Корее в школах тоже по утрам гимн поют. Патриотизм воспитывают.

Ия\\\\\\ російський троль | 2016-02-28 11:46

Билогура пусть себе и поет, ему хорошо небось на посту жировать.
\\\
IP 46.35.238.56
Хост: 56-238-35-46.host.sevstar.net
Город: Севастополь
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 46.35.224.0 - 46.35.239.255
Название провайдера: Lancom Ltd, Russia, Sevastopol

Старый\\\\\\ російський троль | 2016-02-28 08:54

Это всё ерунда. Даже во время СССР такого не было. СШ № 11 им. Лёли Белевич на линейке было один раз. Пели хорошо. Школьники офигеют от этого, не более.
\\\
IP 213.87.103.142
Хост: host.mrdv-8.mtsnet.ru
Город: Белогорск
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 213.87.100.0 - 213.87.103.255
Название провайдера: MTSNET Broadband infra in MR DV

Дед | 2016-02-28 06:00

Немедленно всем подъем, и вместо хлеба и квартплаты ГИМН !!!

Старик | 2016-02-28 01:40

алла
Стесняюсь спросить, а воспитать патриотов, это как ??? Петь гимн страны ? Ненавидеть окружающих ? Что такое ПАТРИОТ ? Может быть готовым отдать свою жизнь за просто так ? Зная ,что о твоих родных и близких некому будет позаботится ? Нет ! Это не патриотизм, а всего лишь национализм ! Патриотизм развивается тогда, когда есть чувство защищённости в своей стране и уверенность в завтрашнем дне. Вот тогда слова гимна сами из уст польются !! Наши патриоты в раде гимн поют?? Поют!! А завтраки дают кому ??? Хренушки !!!!

Прохожий. | 2016-02-27 22:35

Билогура хоть слова гимна знает или только припев?

алла | 2016-02-27 21:39

Вы не правы так никогда не получится воспитать патриотов которые смогут давать бесплатные завтраки в том числе

микола | 2016-02-27 19:52

 нехай Білогура спочатку видасть всім учням шкіл м.Чернігова безплатні підручники та організуе безкоштовні обіди а потім діти самі виконають гімн.

Старик | 2016-02-27 13:42

Давайте уж тогда всё делать как у Американских школах, обеды там и всё такое !! А то у нас только один гимн и переняли. Патриотами становятся тогда, когда чувствуют заботу отечества, а не просто от исполнения гимна.
закрити