Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Кадри
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Атрошенко затвердив склад робочої групи по «бюджету участі»
Атрошенко затвердив склад робочої групи по «бюджету участі»

Атрошенко затвердив склад робочої групи по «бюджету участі»

Своїм розпорядженням Чернігівський міський голова створив робочу групу з питань реалізації громадського бюджету (бюджету участі) в Чернігові.

Про це йдеться в розпорядженні № 111-р від 4 квітня, якм внесено зміни до розпорядження попередника – №114 від 30 квітня 2015 року.

Робочій групі доручено провести оцінку та з урахуванням досвіду впровадження громадського бюджету (бюджету участі) підготувати нову редакцію Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові та внести відповідне рішення на розгляд Чернігівської міської ради для затвердження.

Склад групи:

  1. Ломако Олександр Анатолійович - заступник міського голови, голова робочої групи
  2. Мельник Олександр Григорович - начальник фінансового управління Чернігівської міської ради, заступник голови робочої групи
  3. Редчиць Олена Сергіївна - начальник відділу звернень громадян Чернігівської міської ради, секретар робочої групи
  4. Бабчук Ірина Василівна - голова Чернігівського обласного осередку всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодь Демократичного Альянсу” (за згодою)
  5. Баклажова Тетяна Олександрівна - голова громадської організації “Українська Асоціація Матерів” (за згодою)
  6. Балуба Галина Володимирівна - керівник проекту перспективних досліджень громадської організації “Асоціація безперервної фахової освіти “Атенеум” (за згодою)
  7. Бистров Віктор Едуардович - секретар міської ради
  8. Бойко Тетяна Олександрівна - голова Чернігівської філії громадської організації “Міжнародний інститут гуманітарних технологій”
  9. Бондар Лариса Миколаївна - головний спеціаліст – економіст бюджетного відділу фінансового управління міської ради
  10. Вареник Андрій Анатолійович - керівник громадської організації “Вело Че” (за згодою)
  11. Вауліна Юлія Миколаївна - заступник голови Чернігівської міської організації Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об’єднання “Дія” (за згодою)
  12. Висоцький Геннадій Володимирович - член громадської організації “Голос батьків” (за згодою)
  13. Дешко Інна Володимирівна - начальник шкільного відділу управління освіти міської ради
  14. Індило Олександр Васильович - член громадського формування “Самооборона Чернігівщини” (за згодою)
  15. Козир Олександр Іванович - головний архітектор проектів ПП “АРДІ КО” (за згодою)
  16. Комарчук Лілія Анатоліївна - учасник громадської організації “Чернігівська правозахисна спілка” (за згодою)
  17. Кочерга Інна Віталіївна - заступник начальника відділу фінансів підприємств комунальної власності та з питань нових форм господарювання фінансового управління міської ради
  18. Лисенко Олена Юріївна - заступник начальника управління – начальник відділу фінансів підприємств комунальної власності та з питань нових форм господарювання фінансового управління міської ради
  19. Марченко Альона Валеріївна - юрист Департаменту законності та правопорядку громадської організації “Всеукраїнський комітет народного контролю” (за згодою)
  20. Миколаєнко Роман Сергійович - начальник юридичного відділу міської ради
  21. Ніколенко Юлія Олександрівна - член громадське формування “Самооборона Чернігівщини” (за згодою)
  22. Ніколенко-Баєва Анна Михайлівна - заступник керівника громадської організації “Асоціація демократичного розвитку” (за згодою)
  23. Плескач Тетяна Миколаївна - заступник голови громадської організації “Українська Асоціація Матерів” (за згодою)
  24. Романова Тетяна Олександрівна - член Чернігівського обласного осередку всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодь Демократичного Альянсу” (за згодою)
  25. Ромашко Олена Володимирівна - головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді міської ради
  26. Сухомлин Ярослав Володимирович - видавець, директор ТОВ “Чернігівська Медіа Група” (за згодою)
  27. Тарасенко Тетяна Іванівна - заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу фінансового управління міської ради
  28. Тавлуй Станіслав Васильович - заступник голови правління громадської організації “Апельсин” (за згодою)
  29. Тарасовець Олександр Миколайович - депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, фінансів та бюджету (за згодою)
  30. Ткач Юрій Володимирович - начальник управління культури міської ради
  31. Шешеня Альона Олександрівна - керівник проектів молодіжної спілки юристів (за згодою)

Коментарі (1)

Надя | 2016-04-05 17:52

***
\\\\ IP 46.165.230.5
Хост: tor-exit.dhalgren.org
Город: Не определен
Страна: Germany
IP диапазон: 46.165.224.0 - 46.165.231.255
Название провайдера: Leaseweb Deutschland GmbH
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM