Останнє оновлення: 17:21 п'ятниця, 17 листопада
Справжнісінький фей(к)летон
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Як треба жити на одну зарплату і з корупцією тягатися
Як треба жити на одну зарплату і з корупцією тягатися

Як треба жити на одну зарплату і з корупцією тягатися

Все, панове депутати Чернігівської міської ради, сьогодні ваша сесія відміняється!

Замість неї буде проводитися майстер-клас “Як треба жити на одну зарплату і по-марсіанськи з корупцією тягатися”. Депутат обгрунтує, чому будівельники не мають одержувати по 5,6 тисяч гривень офіційної зарплати.

Приємний і сучасний молодий чоловік, або його віртуальний марсіанський двійник, розкаже секрети виживання на 2 тисячі гривень за місяць.

Де знайти тисячу євро?

А ще поділиться досвідом і фантастичними можливостями,які тримаються у секреті. Він їх розкриє сьогодні на семінарі під назвою «сесія». І разом покаже свою декларацію про доходи хоча б за 2016 рік, яку також тримає в секреті.

Кажуть, він - заступник голови постійної комісії комісія міської ради з питань регламенту, законності прав і свобод громадян та ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ.

Не вірте, краще подивіться його декларацію за 15 рік. І переконайтеся. Що новішої немає.

Правда, якісь критикани розповсюджують компромат, начебто цей борець із корупцією улітку відпочиває у Франції та Німеччині, коли декларує по 2 тисячі зарплати.

Не вірте, це фотографії його віртуального двійника, який живе в зовсім іншому житті. Марсіанському.

А віртуальним двійникам усе можна: і боротися з корупцією, і наспівуючи жити на 2 тисячі. І бути опорою для коханої. І відпочивати десять днів на узбережжі Атлантичного океану, чи в німецькому Кельні.

Хіба ревуть воли, як ясла повні

Тому чернігівські будівельники, які зараз перетворюють наше місто, не хочуть працювати ні за 4,9 тисяч гривень, як зараз, ні навіть за 5,6 гривень тисяч офіційних. Їм же не треба офіційних пенсій!

Вони хочуть жити по-марсіанськи віртуально, щоб 2 тисячі зарплати декларувати, щоб усе було, їм за це нічого не було і + відпочинок із сім’єю 10 днів в Європі.

А то жити реально по-чернігівськи їм набридло!

Адже треба і за квартиру платити, і сім’ю годувати, і дітей вдягати і все таке інше.

То під Києвом будівельники по 10 тисяч заробляють. А жінки-танцівниці, які не вміють танцювати, в чоловічих клубах по 25 тисяч за місяць одержують, а то і більше. Не вірите – читайте оголошення по дорозі на Київ та в метро.

Іще раз попереджаю, що всілякі збіги з прізвищами чи фотографіями з мережі Instagram i Facebook та деклараціями депутатів Чернігівської ради – випадкові. Все вигадано. Навіть депутатська Німеччина, Франція чи фракція партії неСамопомніч, до якої начебто міг відноситися віртуальний депутат.

Ось і відео на цю тему, яке знайшлося на ЮТУБі: яке стверджує: не можна будівельникам «великі» гроші платити:

 

Коментарі (25)

Андрей | 2017-11-02 15:39

вера ильина
Вам пора начинать разбираться в "заказухе")) А на месте Вадима, я бы еще иск о защите чести и гордости написал бы ... пусть человек с псевдонимом расскажет свою занятную гипотезу в суде!

Alex-PS | 2017-10-28 12:41

Прикольно тут у вас. Раз в полгода заглянул а тут веселье

Oлег Головатенко | 2017-10-27 09:50

Спостерігаю за нападами інтелектуальної чесності в Мережі і роблю висновок, що булочки може їсти лише молодий альфонс. Битим життям будівельникам зась)).
Взагалі останнім краще проводити медовий місяць не у Франції чи Німеччині, а на польських об'єктах. Можливо, тоді чернігівські підземні переходи протікатимуть рідше, а фонтани вдаватимуться з першого разу без активного застосування відбійника і болгарки.
Як там? Кадри рєшают всєх! Особливо якщо кадру "на конверті" властиво виступати експертом з усіх питань від плитки до написання фейлетону і медіавласності)), вставляти пальця в розетку й перелякано банити пів фейсбука у сподіванні, що самого не шарахне.
Схоже, що комплекси будуть водити нашого героя манівцями ще довго, від словосполучення "громадський активіст" публіка буде вернути носа, а згори несамовито аплодуватимуть стоячи.
Є й спамери іншого ґатунку - спеціалісти видавати на гора тонни заголовків типу "Військові нам площу зіпсували" і "Комунальники зривають підлоги чернігівців". І все б нічого - молоді митці "так бачать" (с). Але ж ті самі юні митці при цьому точно знають, хто який "вкид" зробив і навіщо :).
Трішки психоаналізу з цього приводу тут: https://pid-prytsilom.podster.fm/ - через суботу буде свіжий.
Як казав філософ сучасності: "не бійтеся сильних, бійтеся слабких". У нашому випадку про слабкість якось так м'якенько, що аж недостовірно)).

Дно | 2017-10-27 09:24

Що це за хлопчик, щоб через нього так сралися в каментах?

Антон | 2017-10-26 20:51

о погнало всех смотрю. Но поддерживаю тех, кто понял гнилое нутро Соколюка. Есть у тебя Соколюк возможность отдыхать в Европе, жрать устриц? А работягам фиг вместо зарплат? тебе желают сейчас то го же! Ты себя сожрал! и прочитал я про связь с подлецами . самопомощь себя потеряла и ты тоже братан . работяги тебя ненавидят и их семьи. чтоб ты ***
\\\\\ ---- ви там що: з однієї грибниці коменти строчите? позаурочна робота? чи групове заняття?

Авраменко Марина | 2017-10-26 20:44

не стала скрывать своего имени, знайте, что не все здесь купленные! есть и те, кто искренне Вас не уважает! я Вам мягко написала. Вы пришли в горсовет и были чистыми людьми, а сейчас сплелись в грязи со старыми регионалами, смотрела Вас на сессии сегодня.....Быстров теперь Ваш друг.? Он обворовывал детей! я Вас уважала, теперь жалею. Вы потеряли доверие, как и половина нашего края.

вера ильина | 2017-10-26 20:38

Вадим, какой Вы циничный! Вы станете скоро таким же держимордой! Вы позорите Самопомощь. Я вашей политикой гордилась, ЗРЯ! позор вам!

читач | 2017-10-26 20:09

А мені знервовані коментарі подобаються. Виходить, якщо став альфонсом на утриманні - будівельникам зарплату можна не платити.
Тобто, ви можете прожити на 5-6 тисяч на місяць? А утримувати дітей і дружину на ці гроші? Знервованим автор різко подобатися перестав?)

Декларация | 2017-10-26 19:50

Ребята, а там дело дрянь. Этот юнный Соколов почти на минималке и в 2016 году жил. А судя по прикиду - не скажешь. Сами посмотрите, скоро пословица появится "Гол как Соколюк": https://declarations.com.ua/declaration/nacp_8b2ae52c-2022-401a-8691-0447119be062

Игорь | 2017-10-26 18:33

Змее с улицы Волковича наступили на хвост. Змея кусается и нервничает.

)))) | 2017-10-26 18:11

Інсульт
ашпарена стенокардія старого МелКатегорично за те, щоб до «стічної ями» прозорим джерельцем завжди вливалися ваші незаангажовані казочки. Хоча б у коментарях, якщо партійна каса і цнота громадського діяча не дозволяють писати в медіа напряму. Хоч і гидуєте, але лишайтеся на лінії. Полёт веновского не шибко поэтического и местами крайне недостоверного активизма так важен для нас!
Голосавенку
І тут адепта першого непрохідного понесло! За принципом, якщо до вільного тулити слово "хазяїн" у кожному коменті, то сам цнотливою дівкою станеш :-).
Плюс уся ница ментовська натура розкрилася від згадування інсульту до стрілок на жінок. То на одну, то на іншу. Бо нема про що.
Пи.Си. Схоже, на парткурсах з перековки ідіотів на медійних експертів і громдіячів тема останнього заняття "Як поєднати жанри інтерв'ю і фейлетону". Пишіть далі із засвоєного, бо читати це - одне задоволення! Поки від плювків з ями в світло вам втиратися не набридне :-).

Голосавенку | 2017-10-26 17:09

Інсульт
ашпарена стенокардія старого МелКатегорично за те, щоб до «стічної ями» прозорим джерельцем завжди вливалися ваші незаангажовані казочки. Хоча б у коментарях, якщо партійна каса і цнота громадського діяча не дозволяють писати в медіа напряму. Хоч і гидуєте, але лишайтеся на лінії. Полёт веновского не шибко поэтического и местами крайне недостоверного активизма так важен для нас!
Ви жалюгідні. Ви навіть боїтеся це все подавати, як доконаний факт. Шмаркачі. Чекаю від стічної ями матеріалу, яким чином Регіна Гусак з фракції БПП з нульовою декларацією за 2016 рік відпочиває в Італії. Чи ваш АтроБос не дозволить такого опублікувати.

Люда | 2017-10-26 16:38

Інсульт
Мальчик—альфонс живет за чужой счёт?

ашпарена стенокардія старого Мел | 2017-10-26 16:13

Інсульт
Категорично за те, щоб до «стічної ями» прозорим джерельцем завжди вливалися ваші незаангажовані казочки. Хоча б у коментарях, якщо партійна каса і цнота громадського діяча не дозволяють писати в медіа напряму. Хоч і гидуєте, але лишайтеся на лінії. Полёт веновского не шибко поэтического и местами крайне недостоверного активизма так важен для нас!

Інсульт | 2017-10-26 15:40

Якими вже прізвищами не підписувався Савенок, тепер він - Остап Вишнівка. Хоч і старий , але "вброси" на замовлення свого хАзяїна робить оперативно. Але його маразм дає про себе знати, бо усі знають що декларації за 2016 рік подавались вже виключно в електронній формі і вона є на сайті НАЗК, а ще було б непогано, якщо він називає себе журналістом, взяти коментар у депутата і тоді він би дізнався, що в Європу вони їздили до батьків своєї нареченої, які там живуть вже останніх 8 років. І саме вони їх запрошували і несли витрати по їх перебуванню там. svoboda.fm перетворилась в стічну яму.

Елена | 2017-10-26 14:38

Соколюк как депутат себя изжил:(((( политический труп. А мы голосовали! Больше такого не будет! Нет для большинства самопомощи! И нет Вас пан Вадим

Дохтур | 2017-10-26 13:12

КонохСказка ложь, да в ней намек, добрым молодцам урок. Везет же людям. Пойду в партию устроюсь, тем более выборы скоро.
По радио вещали на днях, что в Радикальной партии есть вакансии. Приходите на собеседование к главному "радикалу". Только вазелину прихватить не забудьте. На всякий пожарный... Вы же не думали, дражайший, что в партиях получают, как говорится в народе, "не за х..."? Вот за него-то, есть вероятность. Ну или что-то еще. На вкус и цвет все радикалы разные.

Витя | 2017-10-26 12:47

Он тоже в лотерею выиграл. Ясно, что зарплату в конверте получает. Часть в Самонемочи, часть в Вене. Почему это "вброс", если по сути все правильно. Дохода - ноль, расходы обьясни... какая разница, от какой он партии?

Конох | 2017-10-26 12:34

Сказка ложь, да в ней намек, добрым молодцам урок. Везет же людям. Пойду в партию устроюсь, тем более выборы скоро.

Павло Солодовник | 2017-10-26 12:21

Черговий вкид зрозуміло від кого і для чого.

Кирилл | 2017-10-26 12:16

Это тонкий пиар самого Самалюка. Он везде светится теперь в всех новостях, как руководитель фракции. Самолюк его сам и заказал. А http://svoboda.fm клюнула - мол против правды не попрёшь.

найнебайдужіший | 2017-10-26 12:16

небайдужийЦікаво, а чи сплачені податки з конверту за цю публікацію?
Гадав, що відповідь запитанням на ваше палєво за Фрейдом буде зрозумілою з першого разу :-). А ви продовжуєте придурюватися. Так з блазнями у шляхетні часи за один стіл не сідали. На жаль, зараз не сильно шляхетні.

найнебайдужіший | 2017-10-26 12:10

небайдужийЦікаво, а чи сплачені податки з конверту за цю публікацію?
Найцікавіше, скільки сплачено податків з конверту за цей коментар?

байдужий | 2017-10-26 11:53

Ой яка жахива брехня. По-веновськи. Особливо в декларації. Це той кандидат від Громадської дупки, а тепер від Самопомочі.

небайдужий | 2017-10-26 11:46

Цікаво, а чи сплачені податки з конверту за цю публікацію?
закрити