Останнє оновлення: 17:05 четвер, 6 лютого
Дослівно. Фотофакт
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Ляшко пише листа Тимошенко про 10 мільйонів

Ляшко пише листа Тимошенко про 10 мільйонів

лист Ляшка1ст

Все таємне рано чи пізно стає явним. Депутат Ради 5 скликання Олег Ляшко  хотів переконати  всіх депутатів облради, журналістів, а потім і всіх жителів Чернігівщини в прямому ефірі обласного радіо, що хотів допомогти людям незалежно від їх політичних переконань. Цей лист переконує нас у дещо інших мотивах шановного Олега Валерійовича. 

лист Ляшка 2ст

Ніхто не сумнівається, що Ляшко знову назве цей лист фальшивкою, а «Високий Вал» - «брудним пасквілянтом». Із вуст Олега Валерійовича для Інтернет-видання це буде компліментом. Адже журналісти «ВВ» переконані, що справедливість є і за неї варто боротися.

До теми:

Коментарі (26)

МИХАИЙЛОВИЧЬ | 2010-06-30 16:04

у юли кроме ляшко есть уголовники она номер один!

Николай | 2007-11-20 17:43

Если, честно, достали уже!



олесь:"Яка йшла, такого й стріла

И за кого народ голосував?

Чи очі запливли?"



Я вот все думаю. Где нашли мои уважаемые союзники из "демократического лагеря" и я сам такого клоуна, как наш Президент?



Ляшко, вот Юле что-то строчит. Неизвестно, правда, читала ли она все это. Но раз он из ее команды - то наверняка читала. Гадости вот незаконные пишет про Романову, про распределение средств по селам. Не себе правда - но сторонникам.



А светоч законности, ВАЮ, еще на пороге своей деятельности прокурорам наставления писал на повестках!



Мне продолжать? Или оставим тему для смакования регионалам? :))

олесь | 2007-11-19 19:24

Таких, як Ляшко,у Юлі гатку гатити можна

Яка йшла, такого й стріла

И за кого народ голосував?

Чи очі запливли?

Олександр | 2007-11-17 20:25

Невже Ляшко не міг надрукуввати листа на комьютері, чи хоча б на печатній машинці. Я б на місті Юлі оті каракулі не читав.



Прошу Високий Вал надрукувати лист. Бо в облом розшифровувать. :)

Чичен | 2007-11-16 16:43

Шановний станко! Ну в кожній політичній структурі повинен бути свій клоун. В ПР - є Шуфрич та Вася Кисельов, в комуністів - Гмиря, у БЮТа - пан Ляшко...

.. може хтось продовжить перелік. Та і взагалі - це була б не погана тема для журналістського дослідження: "Клоуни в український політіці. Хто вони і навіщо?".-)))

станко | 2007-11-16 12:27

ну з Ляшко і так все ясно... Бендер сучасности - що ж..:))

Незрозуміла позиція БЮТ і особисто ЮВТ: навіщо ім цей задрипанець - грошей особливих не має, ресурсів теж, харизма прохіндєя... за які заслуги, чому? не розумію..

Панове "голубі" і іже з ними - тільки не пишіть фігню на зразок: вони там всі такі... знаю, чув, ідіть під три чорти доучуватись у свої пту з яких повилазили на світ Божий..

аноним | 2007-11-16 11:03

Спасибо за ссылку

Интересна история

Хоть фильмы снимай о Ляшко

аноним | 2007-11-16 09:46

Спасибо черпниговец за ссылочку. Теперь если бы раньше люди могли узнать всю правду. Это же надо какая короткая, но сверх бурная биография, которая требует не то, что пера писателя, но кисти художника или молотка …. скульптора. А за Н.А.Романову придется ответить.....

голубь мира | 2007-11-16 09:37

Ой-йой, Олег ЛЯШКО ну ты дайош отстань противный - противный.........





А с виду губки бантиком, бровки домиком, похож на маленького сонного гомика, ой гномика. Хотя возможно ошибка и соответствует действительности. А ?

Чернігівець | 2007-11-16 09:23

Пам’ятаєте, як всі клювали Профффесора за судимості, а в пана, чи може пані Ляшко, теж біографія не гірша, за "проффесорську". Хоча Олег діяв не так грубо, він шапки не зрівав, а скоріше йшов шляхом О. Бендера. Про те як у нас в Україні дитбудинківці стають нардепами, "Єсенінини українського парламенту" можна почитати

http://compra.com.ua/xfiles/?action=show&id=193

Просто прохожий | 2007-11-15 18:07

Да, не стесняються наши депутатики. Хотя чего еще можно ждать от ранее судимого человека, с неуравновешенной психикой (судя и по делам и даже по стилю письма), к томуже нетрадиционной сексуальной ориентации. Такое впечетлее, что каков лидер БЮТ, такие у него и последователи

Мусульманг | 2007-11-15 16:37

Ляшко трижды просился в Партию регионов (во времена, когда БЮТ был в опозиции). Но кому же, нужен сумашедший!!!

abc | 2007-11-15 16:20

Дякую Oper за ссилку. Відписався і там.

Николай | 2007-11-15 16:19

Operator: "Мабуть у Ляшка руки до клави не стоять?

То хоч би писав розбірливо - он скільки народу читати каракулі доводиться..."

Ну в подобный случаях журналисты не ленятся и пишут расшифровку.



А вообще, данное письмо больше свидетельствует о политической недальновидности и личном тщеславии и склочности Ляшко, а не о каких-то нарушениях законодательства. Не секрет, что каждый депутат, в случае распределения средств, старается задобрить электорат. Хотя, некоторые и себе в карман эти средства не прочь пустить.

А Романова, действтвительно, должна работать над выполнением обещаний БЮТа, но необязательно так, как это понимает Ляшко.

Oper | 2007-11-15 15:16

Що по це думають у БЮТ?

http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/forums/index.php?showtopic=23148

Operator | 2007-11-15 15:03

Мабуть у Ляшка руки до клави не стоять?

То хоч би писав розбірливо - он скільки народу читати каракулі доводиться...

abc | 2007-11-15 12:45

ВВ на висоті! Стуація нагадує Харківську, з відеороликом про Допкіна.

А в БЮТу після цієї публікації два варіанти: або Ляшка з публічним засудженням виганяють з партії, або слово бютівець, в Чернігові стане рівнозначним слову вітренківець...

saw | 2007-11-15 11:27

Здається, що у попередніх статтях "Високого валу" всі: від губернатора до журналіста переконували читачів у відсутності коштів. Якщо лист не є фальшивкою, то куди планувалося використати 10 млн обласною владою? Чи справді закон - один для всіх? А Ломако за відсутності реальних результатів діяльності своєї організації вирішив спробувати підняти свій рейтинг за рахунок Ляшка. Крапка.

2Клёво | 2007-11-15 10:52

"Высокий Вал" тоже!

Ломаке | 2007-11-15 10:47

Ага, именно таких как Ляшко нужно в ету партия - БЮТ - партию деби...

Для 2Клёво | 2007-11-15 10:46

"Высокий вал" , средство массовой информации, а кто такая Ломака-Опора? Для отчёта перед инностранными финансистами берёт информацию в канцеляриях партии и государства?

Олександр Ломако | 2007-11-15 10:42

До-речі, Олег Ляшко нещодавно вступив до партії "Батьківщина" та має (мав?) серйозні амбіції на посаду Чернігівської обласної організації цієї партії.

Для Клёво и 2Клёво | 2007-11-15 10:31

Какой бред вы пишете!?!?!

Если у Ломако или Высокого вала или у кого то еще, блин, появляеться документ с канцелярии, или еще бес знает откуда - сразу американский шпион.? В таком случае, вы московские евреи получаеться!

Суть же в другом - деньги дать только тем, кто больше всего проголосовал за БЮТ!

Вот же все намерение етой фракции! Я всегда знал что Юля - это хана стране!

Клёво! | 2007-11-15 09:54

Американский шпион раскрылся: уже информирует о том, что имеет доступ до канцелярии БЮТ и даже берёт там копии зарегестрированных писем.

Вот так-то Ломако отрабатывет амнрикански доллары на содержание сомнительной органихации ОПОРА

Обыватель | 2007-11-15 09:26

КАПЕЦ! Чем дальше в лес- тем толще становятся партизаны!

Олександр Ломако | 2007-11-15 09:13