Останнє оновлення: 11:07 понеділок, 27 червня
Вибори-2010 / Офіційні результати
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Офіційні результати виборів Президента 2010 року по Чернігівській області
Офіційні результати виборів Президента 2010 року по Чернігівській області

Офіційні результати виборів Президента 2010 року по Чернігівській області

За даними Центральної виборчої комісії по результатах обробки 100% протоколів дільничних виборчих комісій Чернігівської області, у голосуванні на Чернігівщині взяли участь 625`985 виборців. З них не підтримали жодного кандидата 4,22%.

Найбільшу підтримку по всіх територіальних виборчих округах на Чернігівщині отримала кандидат Тимошенко Ю.В. – 63,63% голосів виборців.

Причому підтримка цього кандидата найбільша на південному сході області, а найменша – на північному заході.

Офіційні результати голосування по лідируючому в області кандидату виглядають так:

  • ТВО № 209 – 59.01% (48`721 голос з 82`561) – Городнянський, Ріпкинський, Чернігівський, Щорський райони;
  • ТВО № 210 – 70.15% (59`462 голоси з 84`764) – Бобровицький, Козелецький, Куликівський, Носівський райони;
  • ТВО № 211 – 71.85% (74`266 голосів з 103`349) – Бахмацький, Борзнянський, Ніжинський райони;
  • ТВО № 212 – 74.55% (78`830 голосів з 105`730) – Варвинський, Ічнянський, Прилуцький, Срібнянський, Талалаївський райони;
  • ТВО № 213 – 59.13% (57`462 голоси з 97`176) – Коропський, Корюківський, Менський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький райони.

Найменша підтримка кандидата Тимошенко у ТВО №208 – місті Чернігові: 52.28%, або 80`212 голоси з 153`405 голосів виборців.

Кандидат Янукович В.Ф. на Чернігівщині набрав 30,95%. Його підтримали 194`069 виборців.

Результати голосування по виборчих дільницях міста Чернігова зведено до таблиці у форматі Excel (завантажити).

Коментарі (40)

Офицер | 2010-02-15 18:34

За кого не голосуй,а все одно за ЛУПАНА ГРИШУ!!!!!!!

не за зомбований виборець | 2010-02-14 10:27

Каравелла
бред сивої кобили хто продав, а хто повернув, хто вкрав. а хто сидів за уголовщину і хто вже зараз почав відмовлятись від своїх же популістських законів?? Ну япук вже точно шапками всіх закидає. А щоб недержавні підприємства працювали і платили, потрібне нормальне функціонування СВОЄЇ держави. І поки держава ще СВОЯ, Держава, навіть після кризи задовільному стані із позитивними показникам росту. Побачим, вже в котре, і як швидко її доведуть до банкроту різні маркурти і безграмотні прохіндеї.

Каравелла | 2010-02-14 00:32

Черниговчане,
не знаю почему вы выбирали Тимошенко, но видно мозги вам она хорошо запудрила.....
  Чернигов находится в пропасти развития по сравнению с другими областными городами, можно сказать загнивает, вот наверное и поработала Юлия на славу....а в реалии продаст всех за ломаный грош.
  Вы на меня не обижайтесь, просто вы мало знаете. Страна то - БАНКРОТ....
  Мы живем сегоднящним днем, а на месяц вперед денег нет, так как предприятия под давление уже заплатили ПДВ за 6месяцев, а кто и за год.
Да вам этого не понять, у вас то и предприятий нормальных в городе нет...
Вот так и живете...

пра пра.. внук княгині Ольги | 2010-02-13 21:46

Колись, нашу пра пра... бабусю...Княгиню Ольгу дуже "замутили" древляни, які дорого заплатили за короткочасну радість - дурість.
Юля - не Княгиня Ольга, і не та , про яку ми мріяли у кого моск , але вона зараз тут і на цьому місці, і від неї залежить Доля Мене, Тебе, Доля України не на один десяток років. І нехай наше бидло "без кавичок" , або так "називаемоє населеніє" , і вже набираючи силу Нація, яка ще не має тієї сили, щоб повернути старі Народні Традиції жують соплі і обтираються від гімна в яке вступили, через свою недолугість.а пята колона святкує,. За Долю треба боротись до останнього - тоді не буде соромно, бо можна дфтям сказати, що зробив все що міг, а згадаймо, стару традицію Русі, не путати з москальщиною - коли гинули чоловіки то їх заступали жінки і добували перемогу, а потім ще вчили королів Європи грамоті і письму.

-їнка-однокласнику Соломасі | 2010-02-13 21:03

Сергій Соломаха
Редактор новинТепер все має бути однозначно.
Женя
-їнка
-їнкаПомилка -УНП і Наша Україна" здали Україну, українців, ідеали Майдану, як полколник Ніс здав Батурин! Ганьба навіки!
ГАК
Сергій СоломахаГАКу, у цього народу завжди були погані князі, усі гетьмани, усі царі, усі генсеки, усі геть президенти, усі колишні політичні поводирі..., а народ завжди бувтакий розмний-розумний і порядний-порядний.
Чомусь у німців, та американців по іншому. У них є Бісмарки, Вашингтони ?
Може над цим треба замислитись, панове вождефіли.
Сергій Соломаха
Сергійку, рідний. для тебе зрада - вільне дихання. Згадай свою юність і тих, хто вкладав в тебе душу, а ти - зрадив. Привіт з потойбіччя.

голос региона | 2010-02-13 20:58

поддерживаю - А.К. отодрал бы Соколова по-полной, а то все нянчатся с этим голубым бютовцем!

прогматик | 2010-02-13 17:21

Заздрісник
Из Анатолия Константиновича вышел бы хороший губернатор, только Эдуарду нужны гарантии преданности!

Заздрісник | 2010-02-11 21:52

Ви знаєте, я хочу бути таким "ЯК ДЯДЬКО ТОЛЯ", піаритись на кожній сторінці ВВ, бути єдиним, єдиним, єдиним "БЛАГОДІЙНИКОМ РОКУ", і в майбутньому, досягати таких результатів у виборчому окрузі (75% за БЮТ)!!!!
Я також хочу мати стільки кар"єрних досягнень, як у Петра Дмитровича, мати такий досвід "УМ" і звички!!!!
Я хочу мати таких гнучкий хребет як у Григорія Головного!!!!!
Я також мрію мати бриту голову і очки, при цьому тільки, щоб руки і шия були вільні від матузок, шоб честі офіцерскої доволі!!!!!!
Я хочу до ПР, прийміть будьласка, бо сирота завжди поразка, а перемогу ділять всі, то й хай мені переподе!
Амбіцій я не буду мати, мною легенько керувати, всі рішення хай Вам приймати!
Бу-га-га-га-га-га-га!

прсотий Українець | 2010-02-11 20:50

  Як казав, маленький на зріст, і великий по злочинах, осетин сталін, що головне не як голосують, а як і хто рахують. Результат один, а підрахуїв ще поки так багато, ну а дурнів і бидло ти ще більше. А може спробувати щось зробити, хоть щось таке маленьке, але самості йно і своє для Неньки України??? Раз вступили в таке гімно!!!!!

павліку | 2010-02-11 15:41

ПАВЛО ПЕРШИЙ
С.Кордику не корч з себе ПАВЛА ПЕРШого.
Тхне...

ПАВЛО ПЕРШИЙ | 2010-02-11 13:44

     Павло Максимович Чемериський | 2010-02-10 11:26
  спостерігач
  Шановний, спостерігаче,ви погано спостерігаєте. Націонал - демократичні сили почав знищувати сам політичний банкрут - костенко,шеф соломахи, коли колов Рух та був співучасником вбивства Чорновола.
Але на нинішніх виборах йому і його шайці хабарників та пристосуванців була дана належна оцінка. Але те зло яке ввчинили костенко і ко, відлунює і сьогодні зневірою та розбратом.

Фандорін | 2010-02-11 12:03

НУ ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСУЮЩИЙСЯ !!! ПОЖАЛУЙСТА !! КТО ЗНАЕТ , ПРОКОМЕНТИРУЙТЕ , А ЗА КОГО БЫЛ ЧЕРНИГОВСКИЙ МЕРин ?!
Соколов, чомусь, вважає, що може слугувати двом хазяям. Совковий комсомолець до цього часу так і не зрозумів, що світ змінився, однополярності вже не існує - не можна визначити перспективний напрямок (особу) та, слугуючи йому (їй), просувати власні інтереси. Чернігів став заручником недалекоглядності керманича : ані при Януковичу (як для мера-однопартійця), ані при Тимошенко (як для «юліного» міста) не отримав жодних преференцій. Фактично Соколов, як міський князь, віддав місто на пограбування своїй свиті – ОТКЕ, ТехНова, УСБ, Вєна, Водоканал, список можна продовжити. Років за вісімсот до сьогодення такого князя четвертували б, але не нині… Нині ми цивілізовано чекаємо Манни Небесної…
Родинні зв’язки Соколова дозволяють йому тримати місцевий БЮТ «у стійлі». Куровський також став заручником особистих зв’язків Соколова і своєю підтримкою останнього наніс значного удару по міській організації, по електоральному полю ТЮВ у Чернігові (читай – особисто по Леді). Після відходу Куровського від керівництва обласного осередку Соколову будуть не переливки…
У ПР романтиків дуже мало, там всі прагматики – з ними потрібно ділитися. От цього Соколов не навчився… Навіть, його особисте знайомство (ні, не дружба, як він заявляє) з фронт-мерами ПР не вбережуть його від розправи, адже останні будуть при владі, і на поседілки в «Гетьмані» у них вже часу не буде. Враховуючи, що Соколов не зміг стати опорою ПР на Чернігівщині, то "опору" призначать, і вона вимушена буде підтягувати місцеві еліти, яким так нашкулив Соколов…
У будь-якому випадку, Соколову, як політику, - кінець. Буде прикро, якщо за собою він потягне все місто, яке так дурнувато закохане у вічно молодого Сашу.

Ггг | 2010-02-10 18:50

НУ ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСУЮЩИЙСЯ !!! ПОЖАЛУЙСТА !! КТО ЗНАЕТ , ПРОКОМЕНТИРУЙТЕ , А ЗА КОГО БЫЛ ЧЕРНИГОВСКИЙ МЕРин ?!
За "бабки"

Интересующийся - ФАНДОРИНУ | 2010-02-10 18:26

  Спасибо за ПРАВДУ !!!!! Хоть один мужик ОЦЕНИЛ ПРОЦЕС БЕЗ ГРЯЗНЫХ ПОМОЕВ И НАВЕРНОЕ О Б Ь Е К Т И В Н О ! Многие говорили ,что ПР не подкупали людей через отсутсвие "БАБЛА" ,а за ТЮ БРОСАЛИ сумашедшие бабки тем же бабкам , дедкам , теткам . и т.д и т.п. ИНТЕРЕСНО ?!,как они расплатятся с теми ,кто работал ?

НУ ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСУЮЩИЙСЯ !!! | 2010-02-10 16:40

  ПОЖАЛУЙСТА !! КТО ЗНАЕТ , ПРОКОМЕНТИРУЙТЕ , А ЗА КОГО БЫЛ ЧЕРНИГОВСКИЙ МЕРин ?!

ОСЬ вам !!!!!!!!!!!!!!!!! | 2010-02-10 16:35

   НАБЛЮДАТЕЛЬ - ЧИТАТЬ КАК наплюй-ДАТЕЛЬ !!!! от ШАПОВАЛА - ШЕРЕМЕТА - АНДРОСА и К* Якби ВСІ так працювали як М *,а не ОТІ ОБЛИЗНІ ВІД політики , РЕЗУЛЬТАТ БИ БУВ КРАЩИЙ ! Назвіть хоч одне ЗМІ (газету, теле-радіо,інш. ) де хочаб один з них виступив ?!!!! ФАКТ перший : ДВОМ першим ЦІ ВИБОРИ взагалі були до ФЕНІ ( їх тільки цікавлять місцеві вибори , І ПЕРШИЙ ІЗ СПИСКУ СЕБЕ БАЧИТЬ ТІЛЬКИ ГОЛОВОЮ ОБЛРАДИ , а другий - мером )) МЕРИНи херові )) ,а третій з освітою БУРСАКА навчився тільки кляузи ( та й то з помилками ) писати . ФАКТ другий : намагання ТРІЙЦІ поставити М* на коліна і усунути від керівництва у Прилуках - провалився з ТРІСКОМ ! І ФАКТ останній -- ............???!!! ( знаючим - для роздумів !!! )

Сергій Соломаха | 2010-02-10 13:31

Сергій Соломаха
Редактор новинТепер все має бути однозначно.
Женя
-їнка
-їнкаПомилка -УНП і Наша Україна" здали Україну, українців, ідеали Майдану, як полколник Ніс здав Батурин! Ганьба навіки!
ГАК
Сергій СоломахаГАКу, у цього народу завжди були погані князі, усі гетьмани, усі царі, усі генсеки, усі геть президенти, усі колишні політичні поводирі..., а народ завжди бувтакий розмний-розумний і порядний-порядний.
Чомусь у німців, та американців по іншому. У них є Бісмарки, Вашингтони ?
Може над цим треба замислитись, панове вождефіли.
Сергій Соломаха | 2010-02-09 13:06
  Пане, Петре і К, а що ВИ зробили разом з так званими "демократичними" ЗМІ щодо правдивого публічного висвітлення виборчого процесу на Чернігівщині?
НУЛЬ, НУЛЬ, НУЛЬ.
У ОВК №208 жодного журналіста, жодного ЗМІ, жодного разу не було ???
Лише одна куця публікація у "Сіверщині" ???
Так що не треба кракодилячих сліз, пане колишній демократ іК.
Що гроші зароблені на мавчанці тхнуть гидотно, хочеться вимолити щось ще для забрудненої душі?
Після "драки кулаками не машут", як кажуть наші північні сусіди.
Поїзд пішов..., панове так звані "вільні" журналісти від "вільних" ЗМІ, у ... самі знаєте куди.

Петро | 2010-02-10 13:00

На месте Виктора Федоровича я б на нашу губернию положил бы большой и толстый за такое голосование, А вообще дэбилы других слов нет

Фандорін - погляд на ТВО 208 | 2010-02-10 10:45

Думаю, є над чим замислитись обласним функціонерам від ЯВФ та ТЮВ - у обох штабів було набагато більше можливостей, ніж показав остаточний результат. Це були вибори, коли, дійсно, кожен голос був "на вагу золота", і саме від лідерського вміння максимально зреалізувати існуючий потенціал залежав результат. Можу констатувати, що штаб ЯВФ спрацював більш професійно та "економічно", саме останнє (пов'язане із відсутністю віри у перемогу свого Лідера) не дало можливості ЯВФ взяти свої 75000 по Чернігову. Штабу ТЮВ до другого туру просто не існувало, працювала група по обкраданню формального керівника штабу, який навіщав штабистів раз на тиждень, давав гроші і думав, що "купить" результат. Так не буває, тому можливі 100000 голосів пролетіли у Чернігові мимо Леді. "Робота" фельдшера у місті була показушною та особистим піаром, який більше шкодив ТЮВ, ніж допомагав, приписувати останньому який підкуп штабу ЯВФ - несинітниці. Ніхто нікого не купував, просто не заважали нічого не роботи.
Резюме : Чернігів залишається містом без достойних лідерів, здатних "зламати ситуацію" і взяти максимум від можливого; особисто для мене це прикро, бо за такого кадрового голоду відсутня альтернатива Соколову, у трьохсоттисячному місті немає порядного, харизматичного політика...(

гость | 2010-02-10 09:31

МИ Юлия Владимировна, мы за тебя!!!
Половина страны поддержала тебя и твою политику! Да, были и ошибки - Кризис ведь. Были и серьёзные вредители: деструктивный и коррупционный криминально-олигархический клан партии регионов и прыщавый вредитель ющ, который боролся с украинской нацией целых 5 лет и мобилизовал под знамёна партии регионов - сбу, прокуратуру, суды, нац. банк, чиновничьий аппарат (а это есть РЕАЛЬНАЯ Власть). А Кабинет Министров при этом называли Властью... Смешно, правда?
Но Юля выстояла!!! Молодец!!! Так держать!!!
Юлия Владимировна, половина Украины, грамотных, свободных, мыслящих людей поддерживает тебя!!!
С математикой дружить надо : половина страны ну никак не поддержала ЮВТ, потому что треть страны вообще на выборы не пошла, 5 процентов против всех, а остальное поделили почти поровну Янек и Юля, т.е. приблизительно по 30%, но 30% - это не 50%. Юля=Янукович=бандиты, разницы нет и ничего хорошего тоже ожидать не надо.

Сергій Соломаха | 2010-02-10 09:15

Сергій Соломаха
Редактор новинТепер все має бути однозначно.
Женя
-їнка
-їнкаПомилка -УНП і Наша Україна" здали Україну, українців, ідеали Майдану, як полколник Ніс здав Батурин! Ганьба навіки!
ГАК
ГАКу, у цього народу завжди були погані князі, усі гетьмани, усі царі, усі генсеки, усі геть президенти, усі колишні політичні поводирі..., а народ завжди бувтакий розмний-розумний і порядний-порядний.
Чомусь у німців, та американців по іншому. У них є Бісмарки, Вашингтони ?
Може над цим треба замислитись, панове вождефіли.

ГАК | 2010-02-09 23:25

Сергій Соломаха
Редактор новинТепер все має бути однозначно.
Женя
-їнка
-їнкаПомилка -УНП і Наша Україна" здали Україну, українців, ідеали Майдану, як полколник Ніс здав Батурин! Ганьба навіки!
НЕ ПАРТІЇ , А ПОЛІТИЧНІ ПОВАДИРІ ЗДАЛИ ПРОСТИХ ЧЛЕНІВ ПАРТІЇ, І ТЕПЕР ЛУПАЮТЬ ОЧИМА НАЧЕ НІЧОГО НЕ ВІДБУЛОСЯ.

революціонер | 2010-02-09 23:11

Янукович! Янукович! ура, ура.. тєпер у нас будет свой бацька..
...Пропоную Юлію Володимирівну призначити Президентом Чернігівщини... ні Президенткою, тобто Президентшою, програла в Україні зато виграла у нас, відновимо велике Чернігівське князівство від Мокви до Тьму-Таракані...:)))) блін, забув вона ж премєр....відміняється князівство..
Заспокойтесь шановні прихильники двох "НАЙКРАЩИХ", тепер вони з двох боків будуть гризти Україну

sbu | 2010-02-09 22:01

Якщо порівняти вибори за кандидатів у першому турі, то голоси за Тимошенко відійшли від Тігібка, Яценюка. Спрацювала машина махінацій з підкупом виборців через голів сільрад на користь ЮВ. Регіони профукали свої голоси через самовпевненість у перемозі, з оглядом на перший тур. Ось тому і мають такі цифри в області.

-їнка | 2010-02-09 19:35

Сергій Соломаха
Редактор новинТепер все має бути однозначно.
Женя
-їнка
Помилка -УНП і Наша Україна" здали Україну, українців, ідеали Майдану, як полколник Ніс здав Батурин! Ганьба навіки!

-їнка | 2010-02-09 19:00

Сергій Соломаха
Редактор новинТепер все має бути однозначно.
Женя
"Наша Україна" здала Україну, українців, ідеали Майдану, як полколник Ніс здав Батурин! Ганьба навіки!

Читач | 2010-02-09 18:51

Сергій Соломаха
Редактор новинТепер все має бути однозначно.
Женя
Жиндосик, впомни как пишеться твой предок Соломон чи Саломон.

Аналітик | 2010-02-09 18:49

Сергій СоломахаНайменша підтримка кандидата Тимошенко у ТВО №208 – місті Чернігові: 52.28%, або 153`405 голосів виборців.
?????
  153 405 - кількість виборців , що взяли участь у голосуванні у ТВО №208
    Та й усі інші цифри щодо кількості голосів переможця по усім ТВО є такої ж якості.
   ????
  З повагою !
?????
ГАК
Гаку, спочатку зроби хоча б попередній аналіз підсумків виборів 2010 року і порівняй їх з ІІІ-м туром 2004 року, а потім гавкай.
 

не ВВП | 2010-02-09 18:46

МИ
Не вистачає підпису.
"ВВП"

Спостерігач | 2010-02-09 18:44

Сергій Соломаха
Редактор новинТепер все має бути однозначно.
Женя
Женя, а твій хіба не предок хіба Саломон?

МИ | 2010-02-09 18:34

     Юлия Владимировна, мы за тебя!!!
Половина страны поддержала тебя и твою политику! Да, были и ошибки - Кризис ведь. Были и серьёзные вредители: деструктивный и коррупционный криминально-олигархический клан партии регионов и прыщавый вредитель ющ, который боролся с украинской нацией целых 5 лет и мобилизовал под знамёна партии регионов - сбу, прокуратуру, суды, нац. банк, чиновничьий аппарат (а это есть РЕАЛЬНАЯ Власть). А Кабинет Министров при этом называли Властью... Смешно, правда?
Но Юля выстояла!!! Молодец!!! Так держать!!!
Юлия Владимировна, половина Украины, грамотных, свободных, мыслящих людей поддерживает тебя!!!

ГАК | 2010-02-09 17:40

Сергій СоломахаНайменша підтримка кандидата Тимошенко у ТВО №208 – місті Чернігові: 52.28%, або 153`405 голосів виборців.
?????
  153 405 - кількість виборців , що взяли участь у голосуванні у ТВО №208
    Та й усі інші цифри щодо кількості голосів переможця по усім ТВО є такої ж якості.
   ????
  З повагою !
?????
А чого ти радієш ! ???
     У вашого кандидата Костенка всього 2% - плакати треба....
     І ще ви все робили щоб Юля не перемогла, отож пять років
    
     обгажували Януковича, а тепер облизуєте...
     Весняні вибори покажуть чого ви варті ...
     Всьому є час ?????

Женя | 2010-02-09 15:05

Сергій Соломаха
Редактор новинТепер все має бути однозначно.
Саломаха закликав голосувати проти всіх, свідомо агитуючи проти Юлі, ото і маємо продажність УНП.
     ГАНЬБА СТУПАКУ ! ГАНЬБА САЛАМАСІ ! ГАНЬБА КОСТЕНКУ !

Редактор новин | 2010-02-09 13:16

Сергій Соломаха
Тепер все має бути однозначно.

Сергій Соломаха | 2010-02-09 12:45

Найменша підтримка кандидата Тимошенко у ТВО №208 – місті Чернігові: 52.28%, або 153`405 голосів виборців.
?????
  153 405 - кількість виборців , що взяли участь у голосуванні у ТВО №208
    Та й усі інші цифри щодо кількості голосів переможця по усім ТВО є такої ж якості.
   ????
  З повагою !
?????

Наблюдатель | 2010-02-09 12:31

Других результатов и быть не моголо, ни для кого не секрет, что Д*** купил областное и городское руководство ПР и они завалили результат по его приказу! М***, М*** и М*** бютовские агенты в ПР от Д***.

читатель | 2010-02-09 12:00

Область проголосовала за "косу", за меньшее, якобы, зло. Но ничего, сейчас областные БЮТовцы быстренько переметнутся к регионалам, в ВР процесс уже пошел. А то прийдет "смотрящий" за областью - пощады не жди. Уж лучше пусть у холопов чубы трещат, они во всем виноваты.

я | 2010-02-09 11:36

гаплык теперь черниговщине

Сало | 2010-02-08 23:07

Ну че Серега, а завалил то работу в Прилуках ваш Мирошниченко? Да, Дубель отработал лучше....

АНАРХИСТ | 2010-02-08 21:52

Как говорилось ранее больных оказалось больше чем осуждёных, в Чернигове больных меньше.
закрити