Останнє оновлення: 09:49 неділя, 23 лютого
Поіменно
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Журналісти, нагороджені владою. Список
Журналісти, нагороджені владою. Список

Журналісти, нагороджені владою. Список

Десятий Міжнародний фестиваль журналістів регіональних ЗМІ «Золотий передзвін Придесення» розпочався 3 червня проведенням Міжнародного семінару «Сучасна журналістика: практика, досвід, перспективи».

Вела семінар голова обласної організації Національної спілки журналістів України Ірина Мельник.

Журналісти Чернігівщини, Брянщини, Гомельщини дискутували з таких проблем: журналістські громадські організації; професійні стандарти у роботі журналіста; новітні інформаційні технології; журналістика без кордонів (обмін інформаційним продуктом); стосунки влади і ЗМІ.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації Олег Михайленко.

Гості Сіверського краю відвідали гетьманську столицю лівобережної України – Батурин.

4 червня відбувся урочистий прийом у голови облдержадміністрації Володимира Хоменка для нагороджених журналістів. У ньому взяли участь голова Держкомтелерадіо України Юрій Плаксюк, голова обласної ради Наталія Романова, заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Чернігівській області Леонід Мельник.

Близько тридцяти працівників газет, радіо, телебачення нашої області отримали Почесні грамоти Держкомтелерадіо, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, облдержадміністрації та обласної ради за творчу працю на дорученій ділянці роботи.

Вшанування лауреатів фестивалю проходило у святковій залі ресторану готелю «Градецький» за участю заступника голови облдержадміністрації ВіктораТканка.

Переможцями десяти номінацій за рішенням оргкомітету фестивалю стали:

  • Кращий журналіст друкованих ЗМІ: Шкуліпа Анатолій Григорович - редактор міськрайонної газети «Ніжинський вісник»
  • Кращій журналіст радіо: Дерев’янко Надія Михайлівна – головний редактор відділу інформаційного мовлення творчого об’єднання радіомовлення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії
  • Кращий журналіст телебачення: Павлютіна Ірина Миколаївна – головний редактор телекомпанії «Прилуки»
  • Кращий редактор газети: Назаренко Олександр Васильович – редактор Менської районної газети «Наше слово»
  • Кращий керівник електронного ЗМІ: Капустян Ольга Іванівна - генеральний директор Чернігівського міського телерадіоагенства «Новий Чернігів»
  • Відкриття року: Вітковська Інга Юріївна – кореспондент відділу міських новин газети «Чернігівські відомості»
  • За відданість професії: Шлома Леонід Михайлович – фотокореспондент Щорської районної газети «Промінь»
  • Свобода слова: Мельник Ірина Григорівна - голова обласної організації Національної спілки журналістів України
  • Гендерна проблематика: Ріпкинська районна газета «Життя Полісся» - редактор Шопська Надія Петрівна
  • До 65-ї річниці Перемоги: Корюківська районна газета «Маяк» – редактор Гайова Ірина Андріївна
  • Правова тематика: Чернігівська обласна газета для інвалідів «Живи з надією» – редактор Бушай Віра Володимирівна».

Спеціальними відзнаками оргкомітету фестивалю у різних номінаціях фестивалю були відзначені : Надія Шатун - журналіст телерадіоагенства «Новий Чернігів», Лариса Махіна - ветеран журналістики, Козелецька районна газета «Новини Придесення», газета «Сіверщина».

Близько двадцяти учасників фестивалю були нагороджені Почесними грамотами Національної спілки журналістів України та управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

Нагороди за багаторічну підтримку заходів фестивалю також отримали представники підприємств – благодійників: Компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна», ЗАТ «Альфа Банк», ВАТ «Сан ІнБев Україна», ПАТ «Ясен», ТРК «Інтелектуальні кабельні мережі» (смт Варва).

Після завершення заходів фестивалю відбулось підбиття підсумків Міжнародного конкурсу журналістських робіт на честь 65-річчя Великої Перемоги «Слов’янське перехрестя».

Нагороди авторам кращих журналістських робіт цього конкурсу будуть вручені під час проведення 26 червня ц.р. у селі Сеньківка Городнянського району біля Монументу Дружби Міжнародного фестивалю «Дружба – 2010».

Управління у справах преси
та інформації Чернігівської ОДА

Коментарі (48)

ігор | 2010-10-30 21:01

Я щось не бачу свого коментаря.Це що Ваша вшива демократія та брехлива свобода слова.()Горіть без вогню..

Ігор | 2010-10-30 20:58

Я теж журналіст.Не треба поливати грязюкою когось.Ми служити повині справедливості та добру.

Правдоруб ("Глибокий рів") | 2010-06-17 19:58

Скажу Вам так, щоб усі знали,
Найкращі журналісти в Валі.
Але час стрімко йде вперед,
Настане скоро й мій черед.
Своє видання презентую,
І я, шановні, не шуткую.
Вже скоро видам на гора,
"Глибокий рів",усім ура!

Росичу | 2010-06-16 17:03

відповід ь Журналісту
росич
то розкажіть

росич | 2010-06-16 15:24

відповід ь Журналісту
здогадусь про кого це

відповід ь Журналісту | 2010-06-12 20:36

Журналіст, а ти знаєш своє прізьвисько серед колег? "Гнилушка".

телевізійник | 2010-06-12 20:27

ТБ "Новий Чернігів" уж ніяк не схоже на "совдепівське" . Ви щось не те дивитесь, шановний. А взагалі, якщо не подобається, перемкніть кнопку — каналів вдосталь.

admin | 2010-06-12 20:17

Ладушка***
 И будьте так любезны, опубликуйте этот коммент.
Обязательно! :)
До многих амбициозных инициаторов психологических атак за годик-другой уже дошло, что это - неэффективный и сомнительный прием в адрес коллег при раскрутке новорожденных ресурсов "бройлерным" методом. Со стороны напоминает басню "Слон и Моська" и только нейтрализует огромные суммы, направленные в раскрутку.
В итоге все остается примерно на тех же позициях, а читатели со сторонними наблюдателями понимают, что скороспелый пиар и нечистоплотные сплетни - не ровня многолетней репутации. На рекламные шлакоблоки по демпинговым ценам с текстово-визуальным материалом, переливаемым с носителя на носитель, тоже особо никто не раздражается :)). Ведь контент и внешняя видимость капитализации проекта - вещи нужные, но иногда с т.з. здравого смысла и той же репутации бесполезные.
Поэтому переваливание с больной головы на здоровую - не есть хороший повод для комментария, который в итоге и близко не соответствует действительности.
P.S. Ресурсу newch.tv (текст выше - не о нем) вместе с Владиславом Савенком желаем многая лета и хороших результатов. Убедительная просьба не выдергивать данную тему из общего контекста публикации, выдавая свои эмоции "по поводу" за общие настроения редакции.

Ладушка | 2010-06-12 19:32

***
 И будьте так любезны, опубликуйте этот коммент.

Татьяна | 2010-06-12 19:17

 ТВ"Новый Чернигов" первое в Украине по официальным данным госстатистики, первое и по количеству черниговсокй аудитории по последним официальным исследованиям. За это и наградили. А если кого-то давит жаба, работайте также красиво и заметно.

911 | 2010-06-10 16:20

Читач
ото ж - яка каша на нагородному листі, така і в головах привладних журналістів і влади, яка малює ці самі листи. у них немає не лише совісті, а й елементарного смаку.

Читач | 2010-06-10 15:53

А до чого на нагородному листі орден Вітчизняної війни?
Якось воно не клеїться, як на мене....

абсолют | 2010-06-10 13:46

Владимир ЛЫСЕНКОНастоящий Журналист в настоящий момент в Чернигове - это Дмитрий ЗИНИН. Настоящая газета, которая каким-то боком является журналистикой, - это его "Народный контроль". Тот самый, в котором пишут правду о власти. О той, которая раздает нашу землю, ездит на иномарках, купленных на взятки. Все премии, которые раздавали на этом юбилейном - 10-м - "шабаше", заслужил только он и те, кто ему помогает. Авторы текстов, считающие себя журналистами, наберитесь смелости и признайте (хотя бы про себя), что я прав.
Внутренний голос Владимира Лысен
Вова, да тебе вообще... равных нет )))

Внутренний голос Владимира Лысен | 2010-06-10 12:59

Владимир ЛЫСЕНКОНастоящий Журналист в настоящий момент в Чернигове - это Дмитрий ЗИНИН. Настоящая газета, которая каким-то боком является журналистикой, - это его "Народный контроль". Тот самый, в котором пишут правду о власти. О той, которая раздает нашу землю, ездит на иномарках, купленных на взятки. Все премии, которые раздавали на этом юбилейном - 10-м - "шабаше", заслужил только он и те, кто ему помогает. Авторы текстов, считающие себя журналистами, наберитесь смелости и признайте (хотя бы про себя), что я прав.
Настоящий Журналист в настоящий момент в Чернигове - это Владимир Лысенко. Авторы текстов, считающие себя журналистами, наберитесь смелости и признайте (хотя бы про себя), что я прав.

Хи-хи | 2010-06-09 10:37

Владимир ЛЫСЕНКОНастоящий Журналист в настоящий момент в Чернигове - это Дмитрий ЗИНИН. Настоящая газета, которая каким-то боком является журналистикой, - это его "Народный контроль". Тот самый, в котором пишут правду о власти. О той, которая раздает нашу землю, ездит на иномарках, купленных на взятки. Все премии, которые раздавали на этом юбилейном - 10-м - "шабаше", заслужил только он и те, кто ему помогает. Авторы текстов, считающие себя журналистами, наберитесь смелости и признайте (хотя бы про себя), что я прав.
Осторожнее, Володя, Мастерова тетка обидчивая!

911 | 2010-06-09 09:53

Владислав Савенок
читательница
шановна, у нормальному суспільстві так: чим вищу і грошовитішу посаду займає людина, чим вище вона стоїть на соціальній драбині, тим БІЛЬШЕ у неї все видно. Прищ на носі - саме собою, ноги - також, і, можливо, ще дещо, як то вартість майна і шмотків. Лізучи вгору, завжди треба пам’ятати про те, що в такій позі тебе видно з усіх боків. Слабкі на нерви нехай сидять унизу, а сильні, як Іванівна, думаю. переживуть:)

читательница | 2010-06-09 09:29

Владислав Савенок
совершенно согласна с Вами, Владислав. Осталось еще обсудить у кого ноги кривые или прыщ на носу.... очень содержательно получиться

Павло | 2010-06-09 08:36

А судьи кто?
Перечислите, пожалуйста, кто все это решал, кто командовал парадом?

не Зінін | 2010-06-08 18:14

Владимир ЛЫСЕНКО
Пане Лисенко, а чому ж ви в "НК" не працюєте?

Горожанин | 2010-06-08 16:57

вы только вдумайтесь в то, какие особы принимали участие в "урочистостях" по поводу Дня журналиста. Взять, к примеру, романову.
Помните историю с "Деснянской правдой"? Той самой, к которой имела отношение облрада, возглавляемая госпожой романовой. Сначала газета, принадлежавшая жителям области, вдруг оказалась в руках никому неизвестной прилуцкой "коммерсантки", потом из облбюджета выделили 510000 грн на старую-новую "Деснянку"... И обе газеты хвалили БЮТ так, что только гай шумел. И после этого она снова рядом с журналистами... наверное, перед выборами БЮТу нужен еще один "боевой листок". какой? Ичнянская "Трудовая слава"? Черниговский "Наш край"?

Владимир ЛЫСЕНКО | 2010-06-08 16:35

Настоящий Журналист в настоящий момент в Чернигове - это Дмитрий ЗИНИН. Настоящая газета, которая каким-то боком является журналистикой, - это его "Народный контроль". Тот самый, в котором пишут правду о власти. О той, которая раздает нашу землю, ездит на иномарках, купленных на взятки. Все премии, которые раздавали на этом юбилейном - 10-м - "шабаше", заслужил только он и те, кто ему помогает. Авторы текстов, считающие себя журналистами, наберитесь смелости и признайте (хотя бы про себя), что я прав.

Горожанин | 2010-06-08 16:31

читательницавозможно не нравится вам Капустян как журналист, возможно и как человек она вам претит, но она ведь женщина...вы специально выбрали такое ужасное ее фото? интересно, а редактор сайта и фото своей жены в неудачном ракурсе поставил бы на свой сайт? вот бы порадовалась за него жена...
с лица, как грится, воды не пить. вы еще ее "передач" не видели.
посмотрите на досуге, но недолго. такой СОВОООООК!... мама-миа.
такого даже в польше лет 50 тому назад уже не делали...

Горожанка | 2010-06-08 16:29

говорят, что лет 10 назад, когда руководитель ТВ получила из бюджета очередную приличную сумму, то неплохо отремонтировала свою квартирку на Красном мосту. странным образом это совпало с ремонтом офиса ТВ...

5 | 2010-06-08 16:22

алекс
5
оксані лише здається що вони курує, а насправді там усе робить іванівна ОЛЬГА (бо з генеральського роду). Володимирівні ще треба багато вчитися:)

Алиса | 2010-06-08 16:20

Сайт, как сайт. Есть лучьше, есть хуже.
"Схоже на подєлку студентів" - говорите. Так у нас так принято.
Кто умеет метет улицу, а работают ДЕТИ, Дети, дети ... (ну сами знаете, чти дети...)

5 | 2010-06-08 16:15

алекс
не володимирівна, а іванівна:)

Владислав Савенок | 2010-06-08 16:12

журналист
8
Владислав Савенок
Счетовод
Безумовно! Вам, шановний Счетовод, краще знати, ніхто й не сумнівався. Я так ляпнув, бо просто є спеціалістом по "ковбасних відрізках" :))

Редактор новин | 2010-06-08 16:07

журналист
8
Владислав Савенок
Сайт непрофесійно зроблений. Схоже на подєлку студентів. Це якщо говорити, не торкаючись об'ємів "освоєних" на сайт коштів.

алекс | 2010-06-08 16:07

Після того як міське телебачення не стала курувати Оксана Володимирівна воно стало гірше, а шеремет тільки шкодить прогресивному розвитку тб.

ой | 2010-06-08 16:04

журналист
8
Владислав Савенок
Владимир
пардон, из городского

Владимир | 2010-06-08 15:59

журналист
8
Владислав Савенок
За 1,5 млн. (!) из областного бюджета можно было бы намного лучше
продукт делать

Счетовод | 2010-06-08 15:52

журналист
8
Владислав Савенок
Хороший сайт. Але як для мільйонного фінансування тільки з бюджету можна набагато краще.

Владислав Савенок | 2010-06-08 15:39

журналист
8
----Зайдіть, будьте ласкаві, на сайт http://www.newch.tv/ і скажіть чи є у нас в Чернігові ще один сайт телебачення, такого рівня інформаційного і відеонаповнення? http://webtv.net.ua/ -скажете ви. Де в чому погоджусь. Я сподівався, що Дитинець з Основою "доростуть" до інтерактивного сайту, обласне телебачення хоча б до просто сайту... Як говориться "по ділах їх судіть...

иван | 2010-06-08 15:37

Да уж... В таком прикиде надо не иначе, как на гей-парад. Самое то. Я по телевизору видел, там у всех такая цветовая гамма. Видать перепутала тетенька куда шла. И нечего серчать, что комментарии злобные и ядовитые. Заслужили, а теперь сами боятся себе в этом признаться...

8 | 2010-06-08 14:56

журналист
уродливое и жалкое было зрелище когда эти самые жу-ты с городского канала сами себя хвалили три дня. просто плевать хотелось, перед властью випендривались

колега | 2010-06-08 14:39

журналист
То ідеальна картинка. Але скажіть, будьте ласкаві, скільки отієї хорошої аудиторії у 300-тисячному Чернігові? От видам я завтра супер-пупер газету. Чи назбирається хоча б 10 тисяч людей, які її куплять хоча б за одну гривню? Це ж всього-навсього 3,3% населення! Тому час від часу доречно говорити не про журналістів, а про наявність аудиторії.

Круп | 2010-06-08 13:58

А принципи нагородження видать хто більше вилиже всього що можна підлизати начальству!

Владислав Савенок | 2010-06-08 13:48

----"Шаную" журналістів, які "мочать" своїх колег в темну, не за професійні якості, а щоб іншого якомога болючіше вдарити. Це по-нашому, по-українськи :))
-----А можна зареєструвати поштову скриньку на ВВалу і писати те, що думаєте. Тоді Ваше прізвище буде висвічувати червоним і всі знатимуть , що це саме Ви такі сміливі, безкомпромісні, ріжете правду-матку тощо.

журналист | 2010-06-08 13:22

Не секрет, что журналисты работают на соответствующую аудиторию - читательскую, слушательскую, зрительскую. Вопрос: каким образом эта самая аудитория, которая вроде как бы должна и давать оценку журналистскому продукту, как потребитель, участвует в распределении званий и наград? А то выходит сами себя и чествуем! Кто бы ответил?

Юрій | 2010-06-08 12:52

Не зрозуміло...А чому це С.Стука не вибрали в номінації "нє пьющіе журналісти" ))?

Ггг | 2010-06-08 12:41

читательница
А че, нормуль фота! Символизирует месных журналюг да и в лицо надо знать героев.

8 | 2010-06-08 12:39

читательница
если бы вы так волновались за моральный и духовный облик симпатичных вам людей, как за внешний вид, было бы неплохо

писательница | 2010-06-08 12:36

читательница
А что Капустян еще и журналист?
Вы льстите !
Не знала-с!
Она же продьюСЕР!
И всегда умела себя и доцю продьюсеРИТЬ.
За что ей бОльшой респект от власть придержащих, господа журналисты.

Алевтина | 2010-06-08 12:35

Да, Капустян как в сказке - чем дальше, тем с**нее. Тут какое фото не возьми - что-то сделать трудно.

писатель | 2010-06-08 12:32

есть, я таких знаю, но их не награждает власть, потому что они с ней не тусуются и не признают этот фестивальный шабаш.

писатель | 2010-06-08 12:31

Читатель
Есть, дорогой наш читатель, и они тоже хотят есть...
А некоторые особенно продвинутые еще и хорошо и на дурняк выпить.

читательница | 2010-06-08 12:28

возможно не нравится вам Капустян как журналист, возможно и как человек она вам претит, но она ведь женщина...вы специально выбрали такое ужасное ее фото? интересно, а редактор сайта и фото своей жены в неудачном ракурсе поставил бы на свой сайт? вот бы порадовалась за него жена...

Читатель | 2010-06-08 12:19

А в Чернигове есть Журналисты, ну или хотя бы журналисты?
закрити