
Павленко про йододефіцит і демографію (відео)
Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко вважає, що проблема подолання йоодефіциту в нашій державі надзвичайно актуальна і потребує негайного вирішення.
Про це він сказав під час прес-конференції для обласних та всеукраїнських засобів масової інформації в Чернігові.
За його словами, уже в березні цього року в Києві він, як уповноважений Президента України з прав дитини, громадськість, народні депутати представлять відповідний проект закону.
Закон дозволить Україні зробити те, що практично і давно зробили усі без винятку країни Західної Європи - ввести обов’язкове йодування солі.
Детальніше – в сюжеті.
Також Юрій Павленко розповів про подолання складної демографічної ситуації на Чернігівщині.
За його словами, наша область швидшими темпами, ніж раніше, збільшує народжуваність.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 10790 |
Коментарі (17)
Іван Осадців | 2012-03-17 20:30
Васько | 2012-03-07 22:29
Василь | 2012-03-07 22:16
Іван Осадців | 2012-03-07 20:51
Можливо і справді будь-якій владі в цій країні вигідна недорозвиненість
народу?
Як тут не згадати нашого Тараса, що "мудрий німець" навчить на Січі картопельку вирощувати.
2. Використання йодованої солі (із фізіологічними дозами йоду, які потрібні щоденно) - це на сьогоднішній день уже аксіома в науці. Йодує сіль вся Європа, хоча люди живуть там і харчуються набагато краще ніж в Україні, Видно мій анонімний дописувач щоденно харчується червоною і чорною ікрою, тунцем та відбірними оселедцями, морською капустою, яка не забруднена відходами атомних електростанцій (як це роблять японці), але ж 99% наших людей так не харчуються і не будуть харчуватись ні через 10 ні через 20 років, Можна додавати дорогі добрива із вмістом йоду в грунт, як це колись робили для вирощування продуктів харчування для політбюро компартії України, але це ні через 10 ні через 20 років ніхто робити не буде. Тому не мудрствуйте лукаво - їжте йодовану сіль, як європейці, а не обходьтесь без неї - як окремі дикі народи Азії і Африки, а дальше покращуйте життя і харчування до безконечності!
3. Академік Тронько М.Д. у своїй науковій праці вказує, що для прийому йодованої солі, як харчового продукту із щоденною, фізіологічною дозою йоду, у звичайних для людини кількостях - практично немає протипоказань. Протипоказання є для прийому фармакологічних доз йоду, що у 100 раз вищі за ті, що є в йодованій солі, Люди, що мають хвороби щитовидної залози, щодо прийому ліків та харчів повинні прокунсультуватись із лікарем-ендокринологом. Що до "смертельних випадків від прийому йодованої солі", як пише мій опонент "анонім" (Він не представився!), то їх історія медицини не знає. А якщо Він їх зафіксує, докаже науково - неодмінно стане лауреатом Нобелівської премії в галузі медицини і прославить Україну! P.S. Чому "найукраїнськіший президент" не розвязав цю проблему? Бо такий Він був "найукраїнськіший президент", такі в нього були радники, бо "любі друзі" всі як один із когорти "торгівців" а не "державців". Смішно доказати вовку, що корисно їсти капусту, він на 100% переконаний що це не їжа, треба їсти м'ясо!
"Не шукайте у всьому вигоди для себе, бо так мислить сатана. Беріть приклад із Бога - Він мислить із позиції вічності " Біблія.
Т.Зв. Олексі | 2012-03-07 12:19
Можливо і справді будь-якій владі в цій країні вигідна недорозвиненість
народу?
Як тут не згадати нашого Тараса, що "мудрий німець" навчить на Січі картопельку вирощувати.
Анонім | 2012-03-07 11:11
Можливо і справді будь-якій владі в цій країні вигідна недорозвиненість
народу?
Як тут не згадати нашого Тараса, що "мудрий німець" навчить на Січі картопельку вирощувати.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Впродовж останніх років залишається незмінною структура видатків на медичну галузь області:
75,6% - заробітна плата з нарахуваннями (74,8% - 2009 рік),
9,6 % - розрахунки по спожитих енергоносіях, (9,8%),
3,2% - придбання продуктів харчування (3,4%),
6,8% - придбання медикаментів та перев’язувальних засобів (6,5%),
0,2% - поліпшення матеріально – технічної бази (обладнання) (0,5%),
4,6% - та інші господарські потреби - (5,0%).”
Керівники медичних закладів, дивлячись на ці цифри беруться за голови. Бо картина набагато сумніша
Владислав Савенок | 2012-03-07 10:39
Анонім | 2012-03-07 10:31
Можливо і справді будь-якій владі в цій країні вигідна недорозвиненість
народу?
Як тут не згадати нашого Тараса, що "мудрий німець" навчить на Січі картопельку вирощувати.
у нього дефіцит з йодом
скиньтеся йому на баночку йоду будь- ласка
Олекса _Пекур | 2012-03-07 09:55
Можливо і справді будь-якій владі в цій країні вигідна недорозвиненість
народу?
Як тут не згадати нашого Тараса, що "мудрий німець" навчить на Січі картопельку вирощувати.
токоферол | 2012-03-07 09:48
Анонім | 2012-03-06 15:32
А треба нам при владі "державців" та "лицарів", як казали вже вищезгадані генії нашого народу,. А пустили до того корита "торгівців" як казав філософ Григорій Сковорода, а вони, як сказав він "в кращому випадку зроблять добрий гешефт (вигоду) для себе, а державу не збудують".
Не путайте, шановний пане із філософією "свинопаса", чесне із праведним! Бо не подолання йододефіциту виновате, а вноваті всі ми, що допустили до влади людей не із філософією "лицаря" та "державця", а "торгівця", що думає де взяти, як ви кажете "відкат". Створювати робочі місця, долати бідність має влада держави, а не ООН та ЮНІСЕФ,
Подивіться на рівень життя в Польщі, країнах Прибалтики, Чехії, Словакії... До речі, там йододефіцит там подолали ще на початку 90-х. На одній із прес-конференцій мене запитав чернігівський журналіст: "А може владі вигідно, щоб був йододефіцит, щоб був низкий рівень інтелекту народу та можна було і далі дурити його казками типу - "все вирішать економісти і юристи", "богаті допоможуть бідним", "вони стали богатими і нас зроблять "... Відповідь на це питання я не знаю... Шукаю, разом із Київським інститутом ендокринології, ЮНІСЕФ, ООН, ВООЗ... Пропоную шукати всім, хто не байдужий...
Анонім | 2012-03-05 16:13
Анонім | 2012-03-05 16:10
Може потрібно рекомендувати йод у овочах та фруктах?
Іван Осадців | 2012-03-05 15:44
Анонім | 2012-03-05 09:39
За відкати ви й хліб йодом заміните для бідних? Люди без роботи босі й голодні а ви зі своїми прожектами та юнісефом відірваним від життя.
Іван Осадців | 2012-03-04 23:06
Олекса _Пекур | 2012-03-04 12:07
І так по всій країні, і мало не щодня, і не тільки на пожежах.
Ось тобі і вся народжуваність, всюдисущий гламурний оранжисте!