
Чи «Фронт Змін» проковтнув УНП у Мені?
Члени менської організації УНП прийняли рішення на зборах 8 квітня про вступ до партії «Фронт Змін». Активісти на чолі з Валерієм Магулою вважають цей крок необхідним для подальшої ефективної діяльності опозиційних сил регіону.
Про це «Високому Валу» повідомила прес-служба чернігівської обласної організації партії «Фронт Змін».
Голова міської організації УНП Валерій Магула закликав однопартійців приєднатися до команди "Фронту Змін" та спільно захищати інтереси народу. Переважна більшість присутніх підтримали цю ініціативу та написали заяву на вступ до "Фронту Змін".
В той же час, в обласному осередку УНП стверджують, що у "Фронті Змін" говорять неправду.
Інформація обласної організації партії «Фронт змін» під гучним заголовком «Члени Менської організації УНП приєдналися до «Фронту Змін» про написання переважною більшістю «заяв на вступ до Фронту Змін» не відповідає дійсності, повідомив "Високому Валу" представник обласного осередку УНП Сергій Соломаха.
Він зазначив, що голова обласної організації «Фронту змін» Оолександр Нерета звернувся з проханням провести збори їхньої організації в приміщенні Менської районної організації Української народної партії.
Таку можливість їм надали. На зборах, які відбулися 8 квітня ц.р., після обговорення політичної ситуації, член УНП Валерій Магула заявив про свій вихід з УНП та входження до «Фронту змін» і закликав всіх зробити так само. Проте його підтримав лише 1 чоловік.
Отож ніякого масового переходу до «Фронту змін» не відбулося. Це підтвердив голова Менської районної організації УНП, депутат районної ради Василь Леоненко.
Що стосується Валерія Магули, то «Фронт змін» далеко не перша, і мабуть, не остання партія, куди він вступає.
Шкода, що діяльність керівників обласної організації «Фронту змін» спрямовується не на консолідацію, а на нищення національно-демократичних сил області – стверджує представник обласного осередку УНП Сергій Соломаха.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 9306 |
Коментарі (84)
Черниговец | 2012-04-20 01:07
Революція і молодіжь у владі - закінчується великим мордобоєм і нищенням усього, що не так шивелиться, як здається революційній молодіжі.
что же, не буду долго отвечать, а просто посоветую почитать историю начала ХХ века. тогда точно станете ближе к званию "эксперта".
Украинец | 2012-04-17 20:52
Потому что мы все хреновые!
народная мудрость!
Кто любит деньги, тому честь только в убыток.
Експерт | 2012-04-17 10:14
Революція і молодіжь у владі - закінчується великим мордобоєм і нищенням усього, що не так шивелиться, як здається революційній молодіжі.
Изяслав | 2012-04-17 09:17
Чи «Фронт Змін» проковтнув УНП у Мені?
- во первых:
это об"єдання оппозиції"
(реально была описка, но решил не исправлять)
- во вторых:
УНП - это, вроде, українськая народная партія"
Известно, что "где 2 украинца, там 3 гетманы"
и более прямо
"українці - нація зрадників".
акса | 2012-04-13 12:20
Потому что мы все хреновые!
народная мудрость!
Черниговец | 2012-04-12 19:45
Как можно столько писать всякой ерунды и тратить на нее свое время? Господа, Вам заняться больше нечем? Тогда лучше идите работайте, учите законы(некоторые хотели показать себя умными, мол "законы читайте!", что просто противно) и просто не сходите с ума.
Можно много говорить о перебежчиках, но одно нужно понимать в таких ситуациях: тушка, она и в Африке тушка(говоря про Африку я не коим образом не проявляю расистские наклонности. В последнее время это нужно уточнять). Говорить про таких людей как Нерета, у которого больше понтов и большое пузо(результат "деятельности") - это проявить неуважение к себе.
Тут также звучала фамилия "великого и молодого политолога" Рыся, который стал работать на Фронт Змин и судя по некоторым комментариям также участвовал в "дискуссии", а также который не стоит ни гроша. Уважаемые работники ФЗ, и лично господин Нерета, скажите, как Арсений Петрович в курсе того, что вы так продешевили с пресс-службой? Его еврейское(не расизм, а констатация факта) чутье точно бы подсказало, что и по чем. Но ладно, слишком много чести для "молодого политолога".
Господа, Вы все здесь говорите про объединение. Но каким образом оно может быть, когда ФЗ и ее лидер господин Яценюк проявляет амбиции которых просто не может быть и в природе? Или вокруг лысого Турчинова и ЮВТ, которые не лучше действующей власти и того же ФЗ?? Или "неопытного" УДАРа? А может, не дай Бог, госпожи Королевской?
Я ВАС ПРОШУ! начните думать. хоть немного. нельзя давать власть тем, кто в свое время находился при ней и ничего не смог сделать, лучше он не стал, уж поверьте. Пока граждане Украины, все вместе не выйдут и не перережут этот круг где одни постоянно меняют других и наоборот, до тех пор ничего в стране не изменится. В администрации президента сидят сейчас нормальные пацаны, который приведут все к логическому концу - революции и не такой, господин Соломаха и все остальные "оппАзиционеры", как в 2004году, а настоящей, когда выйдет молодежь.
Хватит "болтать" в интернете. Работайте лучше и ДУМАЙТЕ, я Вас очень прошу.
P.S. Раньше я не позволял себе подобной, жесткой критики, но знаете, терпению пришел конец. Простите за правду.
Те, кого вы называете "поганці" останутся еще на долгие годы, если идти такими методами которые предлагаете Вы. хватит либеральничать и прикрываться демократией. Те, кто тут цитировал первую статью Конституции и выделял слово "ДЕМОКРАТИЧНА", пускай немного почитает учебник по праву и найдет там понятие "юридический казус". то же и с первой статьей, только у нас это называется "Украинский парадокс". Все кричат "написано же", но и сами, когда это удобно, говорят, что демократические принципы в стране нарушаются.
Поэтому хватит кричать и быть либералами, демократами. Это все будет тогда, когда власть кардинально поменяется и не будет "прАффессАров", "полосатых", "сильных" и "сердечных".
НАТАН. | 2012-04-12 19:32
Тому В.Магулі, щоб бути чесним і порядним перед менянами і однопартійцями, треба скласти повноваження депутата райради.
На жаль, перевертні порядними не є від народження.
Тому вдумливі виборці ніколи не повинні голосувати за тих хто змінює партії як брудні сорочки.
Якщо так не буде, то у цій країні не має перспективи оздоровлення.
"На жаль, перевертні порядними не є від народження."
Сергій_Трегубенко | 2012-04-12 19:02
Тільки одне питання - навіщо голову відрубувати, якщо вона трохи заболіла?
Ні, я розумію: і максималізм, і радикалізм, і нерви беруть... Але навіщо так відразу - революція! Може просто за поганців не варто голосувати? :)))
Черниговец | 2012-04-12 18:36
Експерт | 2012-04-12 15:32
Депутат | 2012-04-12 13:42
Як повідомив журналістам депутат Олександр Стоян, відповідну кандидатуру підтримали 243 народних обранця.
За його словами, проти кандидатури висловилися 14 депутатів.
ВІТАЄМО ТРИГУБЕНКА ЗА РОЗКРУТКУ МАГУЛИ.
Експерт | 2012-04-12 10:50
1. Більшість українського електорату таких перевертнів-перебіжчиків з захопленням підтримує і навіть бере з них приклад. Як би не підтримували, то не виникали і не досягали успіху проекти на зразок "Сильна Україна"(Тигіпко) або "Україна - вперед" (Королевська).
2. Отже, проблема не в партіях, а в самому електораті. Про це свідчить і рівінь цієї полемінки.
3. Які вимоги електорату до політиків (особливо на місцевому рівні) таких олігархи (гроші + влада) їм підсовує політиків.
4. Зміняться вимоги електорату до політиків (наприклад, буде цінуватися послідовність, вірність вибраному світогляду, чесність, порядність - чого саме і не вистачає у більшості електарату) - зміняться і політики.
5.Навпаки бути не може!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Земляк | 2012-04-11 21:48
Абрам | 2012-04-11 16:55
буря
в
стакане
воды!
,ENTER | 2012-04-11 15:05
Сергій Коноваленко | 2012-04-11 13:46
Сергій_Трегубенко | 2012-04-11 13:01
В Україні об'єдналися проти Януковича в 2004-му, а закінчилося в 2010-му повзанням перед ним на колінах - мовляв, вибач Віктор Федорович нас дурних, стань над нами Президентом!
Трегубенко, до речі, пояснює, що потрібно робити. Повторю в десяте - об'єднуватися навколо спільних цінностей та інтересів, а не навколо якихось персон. Але, мабуть така категорія людей є, їм тисячу разів повтори, а вони все-рівно скажуть: "судя по выступлениям Трегубенко -его цель ещё больше засыпать мусором глаза и мозги тем,кто не может разобраться в ситуации".
Людина не спростовує, не шукає контраргументів, не шукає інших рішень - вона просто обурюється. Але при цьому не забуває сказати, що намагається розібратися і шукає "Побольше конструктива и деловых предложений". Потім назве Трегубенка тролем та хворим.
Що тут сказати, і як допомогти такій людині?
Будемо думати.
ник | 2012-04-11 11:45
Сергій_Трегубенко | 2012-04-11 11:02
виконувати статут, політичні " вожджики" працюють на себе,
втратили не тільки повагу партійців а і авторитет серед населення.
Скажіть де у області активно працює будь яка партія з демократичного табору, у тому числі і УНП.
Зателефонуйте на будь який телефон у Короп і спитайте що зробив
обласний депутат Нерета, що вліз на спині Яценюка в обласну раду
по списку партії, і почуєте " БАЛАБОЛКА"...
А Магула хоч щось пише в газеті і то добре.
Сумно...
Сергій_Трегубенко | 2012-04-11 10:57
"Що стосується Валерія Магули, то «Фронт змін» далеко не перша, і мабуть, не остання партія, куди він вступає." - что же УНП всякий мусор собирает, где ни попади?
Сенин фронт, тоже, еще та партейка. То бывшего 2 секретаря обкома КПСС приютили, то какого-то Нерету (достаточно на ряху его посмотреть).
Короче, обое-рябое.
Ви критикуєте інших, не називаючи себе, але судячи з усього, вважаєте себе та своїх кумирів ідеалом. Може оприлюдните своє ім'я та прізвище й імена кумирів?
Что касается "мусора", то данное определение вытекает из фразы: "«Фронт змін» далеко не перша, і мабуть, не остання партія, куди він вступає" - и адресовано не Магуле, как таковому, а УНП - мусорке, собирающей ошметки разнообразных партийцев.
Ну, и последнее. Слыхал когда-нибудь: "Не сотвори себе кумира"? Таковых не имею.
Колишній Руховець | 2012-04-11 10:57
виконувати статут, політичні " вожджики" працюють на себе,
по списку партії, і почуєте " БАЛАБОЛКА"...
А Магула хоч щось пише в газеті і то добре.
Николай | 2012-04-11 10:41
Сергій_Трегубенко | 2012-04-11 09:40
Николай | 2012-04-11 09:17
"Що стосується Валерія Магули, то «Фронт змін» далеко не перша, і мабуть, не остання партія, куди він вступає." - что же УНП всякий мусор собирает, где ни попади?
Сенин фронт, тоже, еще та партейка. То бывшего 2 секретаря обкома КПСС приютили, то какого-то Нерету (достаточно на ряху его посмотреть).
Короче, обое-рябое.
НАТАН. | 2012-04-11 08:06
Сергій_Трегубенко:"За ЧОО нехай говорить ЧОО. А Менська допомагала."
ВИБАЧТЕ ЗА НЕВВІЧЛИВІСТЬ, АЛЕ ПОВТОРЮ НА-БІС: ЧИ НЕ МОГЛИ Б ВИ НАВЕСТИ ПРИКЛАДИ ТАКОЇ "ДОПОМОГИ" МЕНСЬКОЇ РО УНП? І, якщо це не важко, заперечте тезу "ЗАКЛИКАЮЧИ ГОЛОСУВАТИ НА МИНУЛИХ ПРЕЗИДЕНСТСЬКИХ ВИБОРАХ "ПРОТ ВСІХ" УНП ФАКТИЧНО ПРИВЕЛА ДО ВЛАДИ В.Ф. ЯНУКОВИЧА і ПР." ДЯКУЮ.
Звісно, такий матеріал буде дуже поганою рекламою БЮТу, тому подумайте, чи справді Ви хочете його появи?
Крім того, є безліч тем дійсно неймовірно важливих, котрі потрібно опрацювати і викласти - по тій же демократичній будові суспільства, критеріях корисності політиків, подібне. Тому відволікатися на Юлію Володимирівну особливого бажання немає.
Щодо "проти всіх". Я вибачаюся, а хто вони такі ті "всі", і навіщо мені потрібні? Це ПРиБЮТ вважає, що він має правити країною і моїм життям. При цьому він мені не залишає жодного права на якийсь інший вибір. З моєї точки зору, це неймовірне нахабство. Я не хочу бути за , я хочу бути за себе і свої цінності та інтереси. А політичні наперсточники з ПРиБЮТу придумали таку гру у такі вибори, коли я маю обов'язково віддати все належне мені на потіху їм. Ні, я цього не хочу, я хочу, щоб до бюлетеня був внесений пункт: "жоден з даних не може представляти мої інтереси, голосую за продовження пошуку гідних кандидатів".
Але ця пропозиція викликає піну на губах у Юлі - як це так, вони замість бути моїми чи Януковича рабами, хочуть стати вільними людьми.
Чому Юля поширила не термін "протипогань", а "противсіхи"? Хоча саме перший точно відображав реальний стан справ, адже я не проти всіх, я тільки проти всіх поганих. А поганим це не подобається, і тому вони роблять все можливе, щоб проголосували саме за поганих.
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 22:47
Змушений зауважити, що в них і вашому коментарі я бачу лише роздратування, і не бачу аргументації. Мабуть, вона для Вас очевидна на емоційному рівні.
Мир - дружба - жуйка!
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 22:44
А здорове суспільство - мовчазне суспільство!
Дуже цікава точка зору!
адмін-Вал | 2012-04-10 22:36
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 22:32
Змушений зауважити, що в них і вашому коментарі я бачу лише роздратування, і не бачу аргументації. Мабуть, вона для Вас очевидна на емоційному рівні.
адмін-Вал | 2012-04-10 22:24
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 22:04
Коментарі від ,ENTER, ghj і бур написали Ви для підтримання іміджу видання?
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 21:58
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 21:34
НАТАН. | 2012-04-10 20:22
ВИБАЧТЕ ЗА НЕВВІЧЛИВІСТЬ, АЛЕ ПОВТОРЮ НА-БІС: ЧИ НЕ МОГЛИ Б ВИ НАВЕСТИ ПРИКЛАДИ ТАКОЇ "ДОПОМОГИ" МЕНСЬКОЇ РО УНП? І, якщо це не важко, заперечте тезу "ЗАКЛИКАЮЧИ ГОЛОСУВАТИ НА МИНУЛИХ ПРЕЗИДЕНСТСЬКИХ ВИБОРАХ "ПРОТ ВСІХ" УНП ФАКТИЧНО ПРИВЕЛА ДО ВЛАДИ В.Ф. ЯНУКОВИЧА і ПР." ДЯКУЮ.
бур | 2012-04-10 20:03
ghj | 2012-04-10 19:55
Алекс | 2012-04-10 19:53
Конституция Украины 1996 года как высший законодательный акт определила базовые принципы организации высших органов государства и местного самоуправления, их отношения и компетенцию, а также права, свободы и обязанности граждан. Утверждение Основного Закона государства создало юридическую основу для эффективной и рациональной перестройки политических структур, стабилизации экономики, формирования развитого гражданского общества, органичного вхождения Украины в мировое сообщество.
Конституция 1996 г. стала первой Конституцией независимой Украины, она стала продолжением многовековых конституционно-правовых традиций украинского народа. С принятием Конституции были определены базовые координаты и ориентиры, совокупность общественных ценностей - все то, что формирует политико-экономическую систему. Очерчены отношения государства и гражданина, их права и взаимные обязанности. Установлены пределы вмешательства государства в жизнь общества и отдельной личности.
Принятие Конституции внесло стабильность в политическую жизнь украинского общества, законодательно разграничив права и обязанности различных ветвей власти, политических партий и общественных организаций. Принятие демократической по своему характеру Конституции укрепило международный авторитет Украины.
ПОПРАВКИ В ВІКІПЕДІЮ МОЖНА ВНИСИТИ. ВИ НЕ РОБИЛИ ТАКИХ СПРОБ ?
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 19:39
1. Справжня Конституція пишеться не на папері, і нинішня справжня написана не у ВР.
2. Вона є, але вона погана. Її потрібно не відміняти, а вдосконалювати.
3. Депутати і КС до Конституції мають відношення дуже далеке.
Алекс Сергію Тригубенко | 2012-04-10 19:38
Алекс | 2012-04-10 19:30
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 19:23
Ви он спитайте чернігівського сталініста, він Вам розкаже, що найбільша демократія була тільки при сталінській конституції.
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 19:18
А з прізвищами обережніше, можна і помилитись...
Алекс | 2012-04-10 19:16
Таке | 2012-04-10 19:02
А з прізвищами обережніше, можна і помилитись...
Сяке | 2012-04-10 18:52
Патріот | 2012-04-10 18:40
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 18:18
"УНП завжди намагається допомогти різним політичним партіям,....і БЮТу допомагали..."
ЧИ НЕ МОГЛИ Б ВИ НАВЕСТИ ПРИКЛАДИ ТАКОЇ "ДОПОМОГИ" ЧОО УНП БЛОКУ Ю,Т,? "ПРОТИВСІХИ" - ЇХНЄ ІМ`Я І ДОПОМОГАЛИ НА МИНУЛИХ ПРЕЗИДЕНСТСЬКИХ ВИБОРАХ ВОНИ НЕ БЮТу, А ПеРдунам.
Звичайно можна стояти і казати, що всі погані!
А можна об"єднуватися і намагатися врятувати країну..
1. Ви, "Таке", маєте ім'я? Бо об'єднуватися чи з "Таке", чи з "Сяке", поважаючим себе людям не годиться.
2. Об'єднуватися пропонуєте на основі чого?
Таке | 2012-04-10 18:13
"УНП завжди намагається допомогти різним політичним партіям,....і БЮТу допомагали..."
ЧИ НЕ МОГЛИ Б ВИ НАВЕСТИ ПРИКЛАДИ ТАКОЇ "ДОПОМОГИ" ЧОО УНП БЛОКУ Ю,Т,? "ПРОТИВСІХИ" - ЇХНЄ ІМ`Я І ДОПОМОГАЛИ НА МИНУЛИХ ПРЕЗИДЕНСТСЬКИХ ВИБОРАХ ВОНИ НЕ БЮТу, А ПеРдунам.
Звичайно можна стояти і казати, що всі погані!
А можна об"єднуватися і намагатися врятувати країну..
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 17:51
"УНП завжди намагається допомогти різним політичним партіям,....і БЮТу допомагали..."
ЧИ НЕ МОГЛИ Б ВИ НАВЕСТИ ПРИКЛАДИ ТАКОЇ "ДОПОМОГИ" ЧОО УНП БЛОКУ Ю,Т,? "ПРОТИВСІХИ" - ЇХНЄ ІМ`Я І ДОПОМОГАЛИ НА МИНУЛИХ ПРЕЗИДЕНСТСЬКИХ ВИБОРАХ ВОНИ НЕ БЮТу, А ПеРдунам.
До речі, маніпулятивний термін "противсіхи" буде на ній лежати тавром навічно, він дуже наочно проявив її тоталітарну суть.
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 17:41
Порівнювати його з Януковичем просто недоцільно!
І тільки об"єднання Фронту Змін, Батьківщини, Свободи, УНП та інших опозиційних партії - це єдина альтернатива діючому режиму..
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 17:35
НАТАН. | 2012-04-10 16:41
"УНП завжди намагається допомогти різним політичним партіям,....і БЮТу допомагали..."
ЧИ НЕ МОГЛИ Б ВИ НАВЕСТИ ПРИКЛАДИ ТАКОЇ "ДОПОМОГИ" ЧОО УНП БЛОКУ Ю,Т,? "ПРОТИВСІХИ" - ЇХНЄ ІМ`Я І ДОПОМОГАЛИ НА МИНУЛИХ ПРЕЗИДЕНСТСЬКИХ ВИБОРАХ ВОНИ НЕ БЮТу, А ПеРдунам.
Таке | 2012-04-10 16:37
Порівнювати його з Януковичем просто недоцільно!
І тільки об"єднання Фронту Змін, Батьківщини, Свободи, УНП та інших опозиційних партії - це єдина альтернатива діючому режиму..
Для Трегубенко | 2012-04-10 16:11
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 16:05
Всі ми розуміємо, що в опозиції дещо різні погляди, але іншої опозиції у нас нема...
В будь-якому разі потрібно змінити існуючу владу!
Як це не для Вас ? | 2012-04-10 15:52
Всі ми розуміємо, що в опозиції дещо різні погляди, але іншої опозиції у нас нема...
В будь-якому разі потрібно змінити існуючу владу!
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 15:51
Всі ми розуміємо, що в опозиції дещо різні погляди, але іншої опозиції у нас нема...
В будь-якому разі потрібно змінити існуючу владу!
Я розумію, що суспільне корито вабить всіх, я розумію, що Ви, пане Олександре з паном Арсенієм, прагнете отримати доступ до того корита, але людям від того яка користь???
М. Боюра | 2012-04-10 15:49
Всі ми розуміємо, що в опозиції дещо різні погляди, але іншої опозиції у нас нема...
В будь-якому разі потрібно змінити існуючу владу!
для Таке | 2012-04-10 15:49
Всі ми розуміємо, що в опозиції дещо різні погляди, але іншої опозиції у нас нема...
В будь-якому разі потрібно змінити існуючу владу!
караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той же строк.
Таке | 2012-04-10 15:30
Всі ми розуміємо, що в опозиції дещо різні погляди, але іншої опозиції у нас нема...
В будь-якому разі потрібно змінити існуючу владу!
для Боюри | 2012-04-10 15:17
М. Боюра | 2012-04-10 14:51
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 14:30
Розмістити в тілі бідолашного створіння чужорідне шкідливе тіло (це, як нинішні партії в українському суспільстві), а потім живцем видерти утворену перлину. Так?
Олена | 2012-04-10 14:21
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 14:17
Олена | 2012-04-10 14:05
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 14:00
Олена | 2012-04-10 13:53
Олена | 2012-04-10 13:51
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 13:47
Олена | 2012-04-10 13:43
Олена | 2012-04-10 13:34
Таке | 2012-04-10 13:24
Олена | 2012-04-10 13:23
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 12:55
А якщо одні за рахунок себе заради всіх, а інші за рахунок всіх для себе, то таких людей і такі партії сумістити неможливо.
Потрібно буде якось опублікувати критерії, за котрими дуже легко відрізнити корисних для народу від шкідливих.
Таке | 2012-04-10 12:35
Артюх | 2012-04-10 12:13
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 11:57
Панове, можливо хоча б заради екзотики почали обговорювати щось конструктивне, спрямоване на розвиток, спрямоване на користь українцям?
фронт Измен | 2012-04-10 11:50
УНП | 2012-04-10 11:40
В області місяць тому тільки з`явився в.о. голови обласної організації Нерета Олександр.
Реально людині допомогли на його прохання приміщенням для проведення зборів. Так як ні районного осередку, ні партії у них там не має. Так вони купили 1 Магулу і вже наважилися ще й розмістити у ЗМІ матеріал шо вся УНП до них перейшла...
І хто так робить, кажіть мені???
Тільки продажні ТУШКИ, які самі такі по свїй суті!!!
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 11:37
,ENTER | 2012-04-10 11:27
Сергій_Трегубенко | 2012-04-10 11:23
На жаль ті, кому допомагає УНП, прагнуть працювати не на загальнодержавні інтереси, а на власні.
Не став винятком і цей випадок - Нерета в приміщенні УНП проводив свої збори і сплутав гостинність з продажністю.
Так, пан Магула перейшов у партію Яценюка. І що?
Так, партія Яценюка має можливості скупити і членів для своєї партії, і виборців підкупити проплаченим піаром. І що, кому крім самого Яценюка та Нерети від того користь? Люди отримають за працю на Яценюка пару партійних копійок, але при цьому втрачатимуть Україну.
Звісно, було б добре, якби Нерета з Яценюком оголосили про те, що вони об'єдналися з іншими для творення України. Але то вже був би і не Яценюк, і не Нерета.
Втім, якщо пан Нерета бажає поспілкуватися на тему розвитку України та користі від партії Яценюка для українців, то я до його послуг. Проте, судячи з усього, це не та тема, яка його цікавить - головне здобути мандати депутатів Верховної Ради і використати їх на потреби власника партії.
УНП | 2012-04-10 11:08
На этом и хотят построить партию в области :)))
Куда завтра побежите ребятки???)))