Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Полемічне
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Дупа опозиції Чернігівщини. Дещо про наших кандидатів (фото)
 Дупа опозиції Чернігівщини. Дещо про наших кандидатів (фото)

Дупа опозиції Чернігівщини. Дещо про наших кандидатів (фото)

Політики з київських пагорбів, донецьких териконів і дніпропетровських круч завжди зневажали Чернігівщину.

Два земляки, кому з вдавалося взяти бика за роги і посісти чільні місця в українському політикумі – це Леонід Кучма та Левко Лук’яненко.

Після оголошення партійного списку об’єднаної опозиції починаєш розуміти, що Чернігівщина не дасть впливово представництва.

Даруйте, якраз на рівні  дупи української опозиції розмістилися у списку чернігівці:

123-й  - Олександр Нерета (голова обласного Фронту „измен”, що пройшов кілька партій), 128-й - Віталій Корж (київський активіст, що колись писав: політик після 70-ти – маразматик,  він же „наїздник” до області із” Батьківщин”),   138-й  - Олександр Кодола (молоді соплі місцевої опозиції, які очолюють обласну організацію „Батьківщини”). Все.

Втім. Деякі надії на представництво Чернігівщини у парламенті дає від опозиції із оприлюднених списків прилучанин (ні риба, ні м’ясо) Валерій Дубіль, що стартує із  Чернігова, з 205-го округу.

У 206-му  у Чернігові - нікому невідомий  Володимир Поліщук, що сплив перед виборами (де його носило все життя, де плавав та звідки вигулькнув – невідомо).

У  Корюківці по 207-мому - депутат облради Сергій  Журман. Ну, хай потішиться.

Єдиний  революціонер, якому б можна було побажати успіху і який не здасть Україну, мову і народ  - Віктор Лабазов.

Дай йому Боже  у 210 окрузі набоїв, бійців і наснаги  здолати амбітного і самовпевненого хлища Рудьковського.

Спеціально для „Високого Валу”  http://newvv.net/ Олександр Гаврош

Валерій Дубіль
Збільшити

Валерій Дубіль

Олександр Кодола
Збільшити

Олександр Кодола

Віктор Лабазов
Збільшити

Віктор Лабазов

Віталій Корж
Збільшити

Віталій Корж

Олександр Нерета
Збільшити

Олександр Нерета

Коментарі (27)

Голопупенко | 2012-08-03 01:57

Експерт
Я проти Лабазова. Але хто є у Тягнибоківців в 210 окрузі? Лубенцов? Барнаш? Не смішіть... "удар нижче поясу". Л. мажоритарку, до речі, виграв у Прилуках. А Лубецов який рейтинг має? І хто це взагалі?

виборець | 2012-08-01 13:39

М. Боюра Дуже інтересна ситуація на 210 окрузі: зійдуться ті, хто в кінці 80-х виходили на вулиці з гаслами демократизації країни - Рудьковський в Чернігові, а Лабазов в Прилуках. Але... але Микола Рудьковський, як видно з подальшого, вбачав в цьому особистий інтерес до збагачення на визискуванні українців, а Віктор Лабазов вже більше 20 років йде шляхом служіння нашому знедоленому народу, і теза автора статті "не здасть Україну, мову і народ" - не просто слова, це вже в крові Віктора. Такий депутат від Чернігівщини як В.Лабазов, вартий багатьох ніяких, а частіше зрадників, "слуг народу".
але ні в якому разі не можна порівнювати Лабазова і рудьковського. рудік це ганебна пляма в історії Чернігівщини, і змити її виборці зможуть тільки показавши нульовий результат за рудьковського

Експерт | 2012-08-01 11:46

Пане, авторе хотілося б дізнатися що такого святого і корисного для Чернігівщини, Прилук і України зробив вже давно киянин пан Лабазов, якого ви майже обожнили. Хиба що зумів тушкою двічі обратися депутатом облради. спочатку у 2006 р. на горбу блоку НУ в тандемі з паном Обушним, а у 2010 р. - на горбу ВО"Батьківщина" ?
Погодтесь його висування від БЮТ(00) - це удар нижче пояса для прилуцьких тягнибоківців.

Марина | 2012-08-01 10:47

Не знаю зачем писать что попало ,если нужно судить по делам , по моему мнению больше чем Дубель для города никто не делал

Аноніму - Автор матеріалу | 2012-08-01 08:33

Автору
Ви взяли гіріх на душу. Тоді ви в 100 разів продажніші. Я написав свої думки, а не статтю. Ви , хто тут звинуватив мене у продажності - сліпці, які закривають очі на те, що відбувається в країні. Торгаші із влади і попозиції захопили верхи в Україні. Підспівуєте зараз торгашам з опозиції місцевого рівня. То не опозиція , а гниль партійно- списочна, яка так же зневажає вас , як і влада.

Виктория | 2012-08-01 07:26

Алекс72
У меня сложилось такое же впечатление. Очень неприятно читать. Как-будто слизняк в руки попал.

Автору | 2012-07-31 23:08

Побойтесь Бога!!! Не все продается за деньги, вам еще в этой стране жить...

Петро Антоненко | 2012-07-31 23:00

Все - порівняльне. Хотілося б запитати у автора цієї переповненої злоби і жовчі публікації а протистоїть цим таким-сяким кандидатам хто? Шайка, потвори від влади. Не дивно, що перекважна більшість виборців, простих людей, давно визначилися, за кого вони НЕ БУДУТЬ ГОЛОСУВАТИ. За оцю владу. Але тут же, через кому, ці ж виборці задають сакраментальне запитання - а за кого голосувати? Відповідь проста: та за кого завгодно, тільки не за тих, за кого ви твердо вирішили не голосувати. І не варто перебирати, як погана наречена: той - "соплі", той "маразматик" , той лисий, той кривий, у того теща не така чи черевики не такі. НЕ ДО ЦЬОГО ЗАРАЗ, шановні критикани опозиції.

ВЛ | 2012-07-31 22:41

АП
Це Ви шановний АП себе маєте на увазі, не всіж такі.

Автор матеріалу | 2012-07-31 21:58

читач
Наскільки я спостерігав, "Високий Вал" був і залишається українським сайтом. Якщо хтось вважає Коржа чи Кодолу опозиціонером, який на виборах відмив машину, то хай іде лікуватися. Демократтія - це багатоголосся. Хай примітиви, що бачать їх борцями за Україну і демократію, протруть очі, або знімуть окуляри. Бажаю успіху Лабазову, Журману - це дійсно патріоти. Іх завдання надто складне. Дубіля шкода, святу людина, йому як Ющенку проповіді читати, а не глотку гризти, чого він не вміє і не розуміє української церкви і мови. Наскільки я чув рекламу "Високого Валу" - час говорити правду. І якщо Вал не закриє доступ, я скажу її про всіх. І про себе також. Аріведерчі, Рома!

читач | 2012-07-31 21:34

Стыдно за Высокий Вал. Был нормальный демократический сайт, а сейчас что???
Представитель желтой продажной СМИ.

троль | 2012-07-31 20:19

Патріот
то п'ятка

Патріот | 2012-07-31 19:58

А чого Мельника забули - 217 по списку?
  

ддт | 2012-07-31 18:02

здала опозиція 210 округ рудьковскому

М. Боюра | 2012-07-31 14:07

 Дуже інтересна ситуація на 210 окрузі: зійдуться ті, хто в кінці 80-х виходили на вулиці з гаслами демократизації країни - Рудьковський в Чернігові, а Лабазов в Прилуках. Але... але Микола Рудьковський, як видно з подальшого, вбачав в цьому особистий інтерес до збагачення на визискуванні українців, а Віктор Лабазов вже більше 20 років йде шляхом служіння нашому знедоленому народу, і теза автора статті "не здасть Україну, мову і народ" - не просто слова, це вже в крові Віктора. Такий депутат від Чернігівщини як В.Лабазов, вартий багатьох ніяких, а частіше зрадників, "слуг народу".

Журман Сергій | 2012-07-31 13:31

"Тішить" Ви Олександр Гаврошшшш! від 13 сєсєбреників отриманих за статтю.

Вячеслав | 2012-07-31 13:22

В принципе с позицией согласен, но статья явно заказная под Соколова, который пропил и продал Черниговщину, а теперь стремиться к большему караваю. Он такой же пешка , как и перечисленные выше .Черниговщину могут отстоять только чистые руки со смелым духом, а не псы с поджатым хвостом.

Патриотка | 2012-07-31 09:40

Очевидно статью нужно было бы поставить с пометкой Позиция. Так как очевидно, что материал заказной и оскорбляет указанных в нем людей...

Патриотка | 2012-07-31 09:37

100% согласна!!! Список сформировали под Яценюка, он всех своих и пристроил. Уверена что с Тимошенко список даже не был согласован. И ввобще такое ощущение, что Батькивщину тихо сливают власти...

VAY | 2012-07-31 09:30

Щодо списку - так отож!.... Щодо коментів - так відповідь едина : Пр-заказуха, або Жопа -зиція. Тільки таке бачення, на жаль. Але маємо ось таки список... За кого (за що) тоді ж голосовать?, за обіцянки?... так влада теж обіцяє... Яка опозиція, така і влада, заміна, як бачимо, в Україні нічого не дае коросниго для народу, на жаль..(((((

АП | 2012-07-31 08:28

Більш ганебного списку стосовно Чернігівщини ще не було. На поперндніх виборах нашу область у прохідних місцях представляли 5-7 кандидатів які відстоювали інтереси області. Сьогодні-жодного. Та і взагалі не список, а горе: такі відомі політики, як Шкіль, Міщенко, Корж, Боднар - в кінці списку, зате в перших рядах нікому не відомі Іра Луценко, Таня Донець ,інтриганка і ЄЦеннтристка Леська Оробець. Продали скоти і Юлю, і список , і партію. На місцях ще гірше: штаби сформовані за вказівкою адміністрацій. Ще на президентських виборах розповсюджували брудні листівки на Юлю , а сьогодні "кормляться" з її руки. Та і взагалі горе-штабісти тільки і чекають, щоби побільше "бабла" причинити в кармани.

ВИП | 2012-07-31 07:48

Алекс72
Жиденька опозиція, згадайте її позицію по мові. Гундоси

степан | 2012-07-31 07:45

Алекс72
Неприємно дивитися правді у вічі. Обманюй себе і далі

Алекс72 | 2012-07-31 07:42

Що за неприємна стаття - жовтуха з чорнохою з віддтінком ПРзаказухи неприємно читати

911 | 2012-07-30 23:28

степан
за вашою логікою - всі люди (виборці) теж зрадники, адже часто продаються.

степан | 2012-07-30 23:05

поліщук меценат-торговець . всі торговці - зрадники. тушки, що купуються і продаються

911 | 2012-07-30 23:02

стосовно поліщука ви не прві. це досить відомий меценат у чернігові та добре відомий громадський активіст у чернігівському районі. був колись у "батьківщині". загалом енергійний хлопець.
закрити